17. KARATE OPEN ŽALEC 2019

Športna dvorana OŠ Žalec ( ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec )



Lokacija : Športna dvorana OŠ Žalec
ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec
Organizator : Karate Klub Žalec
Početak : 30.03.2019 10:00:00
Rok prijave : 28.03.2019 23:59:00
Kontaktna osoba : Matjaž Končina
matjaz.koncina@gmail.com
00386 41 671 972
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 20 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 15 €


Raspored

kata mlajši od 14 10:00 - 10:53
kata ekipno mlajši od 14 10:53 - 11:33
kata starejši od 14 11:33 - 12:07
borbe mlajši od 14 12:07 - 13:45
borbe starejši od 14 13:45 - 15:09

1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 5
3 kata najmlajši Br. prijavljenih : 4
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 9
5 kata malčice Br. prijavljenih : 7
6 kata malčice (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 7
7 kata malčki Br. prijavljenih : 9
8 kata malčki (8- 6 kyu) Br. prijavljenih : 9
9 kata dečki Br. prijavljenih : 4
10 kata dečki (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 5
11 kata deklice Br. prijavljenih : 5
12 kata deklice (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 8
13 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 5
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 5
15 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 4
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 5
17 kata kadeti Br. prijavljenih : 3
18 kata kadetinje Br. prijavljenih : 8
19 kata mladinci Br. prijavljenih : 3
20 kata mladinke Br. prijavljenih : 4
21 kata ml. člani Br. prijavljenih : 0
22 kata ml. članice Br. prijavljenih : 0
23 kata moški osebe s pos. potrebami Br. prijavljenih : 3
24 kata ženska osebe s pos. potrebami Br. prijavljenih : 0
25 kata člani +18 Br. prijavljenih : 3
26 kata članice +18 Br. prijavljenih : 2
27 kata veterani + 35 let Br. prijavljenih : 7
28 kata veteranke + 35 let Br. prijavljenih : 1
kata najmlajše
1 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
3 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Kristić Karolina Karate Klub Tiger Velenje
2 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 ŠLJIVO ADNA Društvo Za Karate Celje
4 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 Vrbančič Valentina Karate Klub Sho-Kan Apače
kata najmlajši
1 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 JELEN GAL Karate klub Velenje
3 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
4 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2 KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
3 Kristl Leonardo Karate Klub Sho-Kan Apače
4 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
5 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
6 Pšajd Matic Karate Klub Sho-Kan Apače
7 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
8 STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
9 Vučko Tomi Tom Karate Klub Sho-Kan Apače
kata malčice
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6 MERC Maja Karate Klub Šiška
7 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčice (8-6 kyu)
1 HERMAN LANA Karate Klub Trbovlje
2 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
4 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
5 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
7 TRAMŠEK Alja KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčki
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 Doler Martin Karate Klub Petrovče
3 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
4 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
5 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
6 Merc Janez Karate klub Lev
7 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
8 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
9 ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
kata malčki (8- 6 kyu)
1 EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
2 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
3 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
4 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 Peček Brin Karate Klub Sho-Kan Apače
6 PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
7 ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
8 TRAMŠEK Aleks KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
9 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata dečki
1 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
4 Požgan Žan Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata dečki (8-4 kyu)
1 Grilc Matic Klub borilnih veščin Sevnica
2 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica
4 KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
5 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
kata deklice
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
4 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata deklice (8-4 kyu)
1 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
5 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6 ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
8 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
3 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
4 Požgan Žan Karate Klub Selnica Ob Dravi
5 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 MERNIK JAKA Karate klub Velenje
3 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
4 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
5 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadetinje
1 Grögl Zala Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
4 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 TOMINŠEK NIKA Karate klub Velenje
kata kadeti
1 BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
2 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
kata kadetinje
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
4 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
6 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
7 ŠLJIVO AMNA Društvo Za Karate Celje
8 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 BELEJ FILIP Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
kata mladinke
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata ml. člani
kata ml. članice
kata moški osebe s pos. potrebami
1 DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
2 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
3 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ženska osebe s pos. potrebami
kata člani +18
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 GROS KEVIN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 ŽAGAR MITJA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata članice +18
1 Lozić Belmina Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata veterani + 35 let
1 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2 FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3 GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
5 LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
6 ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica
7 URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
kata veteranke + 35 let
1 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite malčki +30 kg
2 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
3 GRZINČIČ VID kata najmlajši (8-6 kyu)
4 KADOVIĆ STEFAN kata najmlajši (8-6 kyu)
5 KUNST NEJC kata najmlajši (8-6 kyu)
6 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
7 SKALICKY GAL kata mladinci
8 ŠLJIVO ADNA kata najmlajše (8-6 kyu)
9 ŠLJIVO AMNA kata kadetinje
10 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši (8-6 kyu)
11 STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
12 URBANCL BOJAN kata veterani + 35 let
2    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
3 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
4 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
2 Tošovič Naja kumite ml. kadetinje +50 kg
4    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata dečki
5    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Audič Vita kumite kadetinje -47 kg
3 PIžMOHT ARIJAN kata dečki
4 PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -40 kg
5 PIžMOHT ARIJAN kumite dečki +45 kg
6 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
7 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
6    Karate Klub Kolektor Idrija
1 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
2 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
4 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
5 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
7    Karate Klub Kovinar Maribor
1 EKART PLAJH BOR kata malčki
2 EKART PLAJH BOR kata malčki (8- 6 kyu)
3 ŠTRMAN PLAJH JAŠA kata malčki
4 ŠTRMAN PLAJH JAŠA kata malčki (8- 6 kyu)
8    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kumite malčice +30 kg
2 Bele Lea kumite malčice -30 kg
3 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
4 PRAH TILEN kata malčki
9    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
2 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
3 GROS KEVIN kata člani +18
4 GROSS SAMO kata veterani + 35 let
5 OVČAR ŽIGA kumite malčki -30 kg
6 OVČAR ŽIGA kata malčki (8- 6 kyu)
7 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
8 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše (8-6 kyu)
9 PISNIK NINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 SKUHALA ZOJA kata deklice
11 VERČKO ANA kata najmlajše
12 VERČKO ANA kata najmlajše (8-6 kyu)
13 VIŠNJAR VID kata malčki (8- 6 kyu)
14 KK Lovrenc 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
10    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
11    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Doler Martin kata malčki
3 Koželj Aleks kumite dečki -35 kg
4 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
5 MAROT TIA kata kadetinje
6 Skalič Bor kumite malčki -30 kg
7 Skalič Brin kumite ml. kadeti +55 kg
12    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
3 LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -55 kg
5 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
13    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
2 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
3 KURAJ JAKOB kata malčki
4 KURAJ MITJA kumite dečki -45 kg
5 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
6 MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
7 MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
8 POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
9 POTISK LAURA kumite članice open
10 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +55 kg
14    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata dečki
2 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
3 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
4 KRAJNC MIHA kata kadeti
5 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
6 Požgan Žan kata ml. kadeti
7 Požgan Žan kata dečki
8 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki +45 kg
15    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 BELEJ FILIP kata mladinci
2 FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
3 Grögl Zala kata ml. kadetinje
4 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA kata veteranke + 35 let
5 Lozić Belmina kata članice +18
6 ŽAGAR MITJA kata člani +18
7 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
16    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 Krajnc Timotej kata malčki (8- 6 kyu)
2 Krajnc Timotej kumite malčki +30 kg
3 Kristl Leonardo kata najmlajši (8-6 kyu)
4 Peček Brin kata malčki (8- 6 kyu)
5 Pšajd Matic kata najmlajši (8-6 kyu)
6 STEYER VID kumite ml. kadeti -50 kg
7 STEYER VID kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 Vrbančič Valentina kata najmlajše (8-6 kyu)
9 Vučko Tomi Tom kata najmlajši (8-6 kyu)
10 KK Apače 1 kata ekipa dečki 8-10 let
11 KK Apače 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
17    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -35 kg
18    Karate Klub Shotokan Kranj
1 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
19    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite malčice +30 kg
20    Karate Klub Tiger Velenje
1 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
2 Kristić Karolina kata najmlajše (8-6 kyu)
3 KULJIĆ SEMIR kata dečki (8-4 kyu)
4 Mujkanović Anan kata malčki (8- 6 kyu)
5 Osmić Sumejja kata deklice (8-4 kyu)
6 Zahirović Inaya kata deklice (8-4 kyu)
21    Karate Klub Trbovlje
1 DOLANC LARA kata deklice (8-4 kyu)
2 HERMAN LANA kata malčice (8-6 kyu)
3 JAZBEC LUČKA kata malčice (8-6 kyu)
4 KK Trbovlje 1 kata ekipa deklice 8-10 let
22    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata mladinke
2 ALIĆ INES kata kadetinje
3 ĐOGIĆ EMA kata deklice
4 ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
5 JELEN GAL kata najmlajši
6 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
7 JOVANOVIĆ LANA kata deklice
8 KUTIJA ALJA kata kadetinje
9 MERNIK JAKA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 PAŠIČ ADAM kata malčki
11 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
12 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
13 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
14 PEČNIK JAŠA TY kata malčki (8- 6 kyu)
15 RUDOLF NIKA kata malčice (8-6 kyu)
16 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (8-6 kyu)
17 TOMINŠEK NIKA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
18 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
19 ZAGER HANA kata deklice
23    Karate Klub Virtus Duplica
1 JEGLIČ DRAGO kata veterani + 35 let
2 ŠIMENC FRANCI kata veterani + 35 let
24    Karate Klub Vrhnika
1 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
25    Karate Klub Žalec
1 Bratušek Luka kumite kadeti +70 kg
2 Bratušek Luka kumite mladinci -76 kg
3 Čačulovič Ines kumite deklice -40 kg
4 Centrih Ema kumite deklice -40 kg
5 DOBRIć IGOR kata moški osebe s pos. potrebami
6 Dolar Lea kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Filipović Enej kumite malčki -30 kg
8 Kokotec Martin kumite člani -67 kg
9 Kokotec Martin kumite člani -75 kg
10 KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
11 KOLšEK MAJ kumite mladinci -55 kg
12 KVAS LUKA kumite člani -67 kg
13 KVAS LUKA kumite člani -75 kg
14 KVAS TJAŠA kumite članice -61 kg
15 KVAS TJAŠA kumite članice - 55 kg
16 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
17 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -40 kg
18 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
19 Maslić Andela kumite deklice -40 kg
20 Maslić Andela kumite ml. kadetinje -45 kg
21 Maslić Andrijana kumite deklice -40 kg
22 Maslić Andrijana kumite malčice +30 kg
23 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
24 MEDVED MAKS kumite mladinci -76 kg
25 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
26 Mohenski Robi kumite mladinci -61 kg
27 Pajić Edvin kumite malčki +30 kg
28 PLASKAN JURIJ kumite člani -75 kg
29 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
30 Prkič Jaka kumite dečki -35 kg
31 Radonjić Miloš kumite dečki -35 kg
32 Radonjić Miloš kumite ml. kadeti -40 kg
33 Škrabar Maks kumite dečki -35 kg
34 Škrabar Maks kumite malčki +30 kg
35 Šogorović Sara kumite deklice +40 kg
36 Šogorović Sara kumite ml. kadetinje -45 kg
37 STUDNIČKA ŽAK kumite dečki -35 kg
38 STUDNIČKA ŽAK kumite malčki -30 kg
39 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
40 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -55 kg
41 Terner Tian kumite dečki -45 kg
42 Terner Tian kumite ml. kadeti -50 kg
43 TOMC NACE kumite dečki -45 kg
44 TOMC NACE kumite ml. kadeti -50 kg
45 TOMC VITO kumite dečki -35 kg
46 TOMC VITO kumite ml. kadeti -40 kg
47 TOPOLOVEC KAJA kumite članice -61 kg
48 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
49 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
50 UGOVšEK ALENKA kumite članice -61 kg
51 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
52 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
53 ZUPANČIČ NINA kumite članice -61 kg
54 ZUPANČIČ NINA kumite članice - 55 kg
55 ZUPANČIČ NINA kumite članice open
26    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
3 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
4 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
5 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
6 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
7 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg
27    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
2 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
3 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
4 IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
5 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
6 JELENKO NINA kumite malčice -30 kg
7 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
8 POLANEC MIRIAM kumite deklice -40 kg
9 STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti
10 Stermecki Zoja kumite ml. kadetinje -50 kg
11 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
12 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
13 VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
28    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 MUHIČ NATALIJA kata članice +18
29    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
2 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg
30    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
31    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
3 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 KK Olimpija 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
32    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
2 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice (8-6 kyu)
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
4 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 NOVAK Sara kumite članice - 55 kg
6 NOVAK Sara kumite članice open
7 Plohl Taja kumite malčice -30 kg
8 Plohl Taja kata malčice (8-6 kyu)
9 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
10 Rauter Hannah Vela kata deklice (8-4 kyu)
11 Škoflanc Nick kumite kadeti -70 kg
12 ŽIBRAT GAJA kata mladinke
13 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
14 KK Ljutomer 1 kata ekipa deklice 8-10 let
33    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
6 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
7 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
9 SMRDEL Livija kata najmlajše
34    Karate Klub Rudar Velenje
1 Sadiković Ajdin kumite malčki +30 kg
2 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
3 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
35    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 IVANOVIĆ ANA kata malčice
3 IVANOVIĆ ANA kumite malčice +30 kg
4 KALENDER Edvin kumite dečki -40 kg
5 Koštić Anes kata malčki
6 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
7 LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
8 LIŠINOVIĆ HADIS kata veterani + 35 let
9 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
10 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite malčice -30 kg
11 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
12 Savković Ivana kata malčice
13 Savković Ivana kumite malčice -30 kg
14 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice 8-10 let
36    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kata kadeti
2 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
3 Grilc Matic kata dečki (8-4 kyu)
4 Kermc Anže kumite dečki -35 kg
5 Kermc Anže kata dečki (8-4 kyu)
6 Paskvale Matic kata dečki (8-4 kyu)
7 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -40 kg
8 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 ŠTIGL KLARA kata deklice (8-4 kyu)
37    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
38    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata mladinke
2 AVDIĆ EMIRA kata deklice (8-4 kyu)
3 HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
4 JEROT MIHA kata dečki (8-4 kyu)
5 JEROT NEŽA kata malčice
6 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami
7 ŠKET-MLINAR ALJA. kata deklice (8-4 kyu)
39    karate klub Šenčur
1 Sadiković Muhammed kumite malčki -30 kg
40    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Adrović Ammar kumite kadeti -52 kg
2 Adrović Ammar kumite mladinci -55 kg
3 Batić Malik kumite ml. kadeti +55 kg
4 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
5 Batić Naser kumite mladinci -61 kg
6 Bratuša Aljaž kumite mladinci -76 kg
7 Erkić Kristijan kumite ml. kadeti +55 kg
8 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
9 Jamnik Lucijan kumite mladinci -55 kg
10 Nedelko Nik kata ml. kadeti
11 Nedelko Nik kata kadeti
12 Smrekar Šuštaršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
41    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 TRAMŠEK Aleks kata malčki (8- 6 kyu)
2 TRAMŠEK Alja kata malčice (8-6 kyu)
42    Karate klub Lev
1 Brlek Rok kumite člani -67 kg
2 Merc Janez kata malčki
3 Merc Janez kumite malčki +30 kg
43    Karate Klub Polzela
44    Shokan Apače