17. KARATE OPEN ŽALEC 2019

Športna dvorana OŠ Žalec ( ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec )



Location : Športna dvorana OŠ Žalec
ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec
Organizer : Karate Klub Žalec
Start : 30.03.2019 10:00:00
Enrollment deadline : 27.03.2019 23:59:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : Matjaž Končina
matjaz.koncina@gmail.com
00386 41 671 972
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 20 €
Under 14 fee : 15 €


1 kata najmlajše Number of applications : 0
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Number of applications : 1
3 kata najmlajši Number of applications : 0
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Number of applications : 0
5 kata malčice Number of applications : 2
6 kata malčice (8-6 kyu) Number of applications : 1
7 kata malčki Number of applications : 0
8 kata malčki (8- 6 kyu) Number of applications : 0
9 kata dečki Number of applications : 0
10 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 2
11 kata deklice Number of applications : 1
12 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 1
13 kata ml. kadeti Number of applications : 0
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 0
15 kata ml. kadetinje Number of applications : 2
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 1
17 kata kadeti Number of applications : 1
18 kata kadetinje Number of applications : 1
19 kata mladinci Number of applications : 0
20 kata mladinke Number of applications : 0
21 kata ml. člani Number of applications : 0
22 kata ml. članice Number of applications : 0
23 kata moški osebe s pos. potrebami Number of applications : 3
24 kata ženska osebe s pos. potrebami Number of applications : 0
25 kata veterani + 35 let Number of applications : 0
26 kata veteranke + 35 let Number of applications : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 GRBIĆ ANEA Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši
kata najmlajši (8-6 kyu)
kata malčice
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata malčice (8-6 kyu)
1 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
kata malčki
kata malčki (8- 6 kyu)
kata dečki
kata dečki (8-4 kyu)
1 Lami Altrin Karate Klub Rudar Velenje
2 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
kata deklice
1 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
kata deklice (8-4 kyu)
1 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
kata ml. kadeti
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
kata ml. kadetinje
1 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
kata kadeti
1 POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kata kadetinje
1 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
kata mladinci
kata mladinke
kata ml. člani
kata ml. članice
kata moški osebe s pos. potrebami
1 DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
2 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
3 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ženska osebe s pos. potrebami
kata veterani + 35 let
kata veteranke + 35 let
1    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
2    Karate Klub Žalec
1 Bratušek Luka kumite kadeti +70 kg
2 Bratušek Luka kumite mladinci -76 kg
3 Čačulovič Ines kumite deklice -40 kg
4 Čačulovič Ines kumite malčice +30 kg
5 Čačulovič Patricija kumite članice -61 kg
6 Centrih Ema kumite deklice -40 kg
7 Centrih Ema kumite malčice +30 kg
8 DOBRIć IGOR kata moški osebe s pos. potrebami
9 Dolar Lea kumite ml. kadetinje -50 kg
10 Filipović Enej kumite malčki -30 kg
11 Kokotec Martin kumite člani -67 kg
12 Kokotec Martin kumite člani -75 kg
13 KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
14 KOLšEK MAJ kumite mladinci -55 kg
15 KVAS LUKA kumite člani -67 kg
16 KVAS LUKA kumite člani -75 kg
17 KVAS TJAŠA kumite članice - 55 kg
18 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
19 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -40 kg
20 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
21 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
22 MEDVED MAKS kumite mladinci -68 kg
23 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
24 Mohenski Robi kumite mladinci -61 kg
25 PLASKAN JURIJ kumite člani -75 kg
26 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
27 Prkič Jaka kumite dečki -35 kg
28 Prkič Jaka kumite ml. kadeti -40 kg
29 Radonjić Miloš kumite dečki -35 kg
30 Radonjić Miloš kumite ml. kadeti -40 kg
31 Škrabar Maks kumite dečki -35 kg
32 Škrabar Maks kumite malčki +30 kg
33 STUDNIČKA ŽAK kumite dečki -35 kg
34 STUDNIČKA ŽAK kumite malčki -30 kg
35 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
36 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -55 kg
37 Terner Tian kumite dečki -45 kg
38 Terner Tian kumite ml. kadeti -50 kg
39 TOMC NACE kumite dečki -45 kg
40 TOMC NACE kumite ml. kadeti -50 kg
41 TOMC VITO kumite dečki -35 kg
42 TOMC VITO kumite ml. kadeti -40 kg
43 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
44 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
45 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
46 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
3    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
2 POLAK NIKA kumite deklice +40 kg
3 POLAK NIKA kata deklice (8-4 kyu)
4 POLAK ŽAN kata kadeti
5 POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
6 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
7 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg
4    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -54 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
6 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
7 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
9 MAKITAN Anđela kumite kadetinje +54 kg
10 Spasova Natka kumite mladinke -59 kg
5    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 GRBIĆ ANEA kata najmlajše (8-6 kyu)
4 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
5 HRUSTIĆ SAJRA kata malčice (8-6 kyu)
6 Lami Altrin kata dečki (8-4 kyu)
7 Lipuš Smajlović Vito kata dečki (8-4 kyu)
8 PRATNEMER HANA kata deklice
9 Sadiković Ajdin kumite malčki +30 kg
10 STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
11 Točaković Nemanja kumite mladinci -76 kg
12 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
6    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
7    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami