3. Pokalna tekma KZS

VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON ( Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica )



Countries
1
Clubs
46
Total applications
350
Total performances
396
Women performances
146
Women applications
170
Men performances
204
Men performances
226
Team applications
32
Women's team
12
Men's team
20


Države
1 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BREŽICE
6 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
11 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
12 KARATE KLUB KRANJ
13 KARATE KLUB LJUBLJANA
14 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
15 KARATE KLUB MON CHI
16 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
17 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
18 KARATE KLUB PETROVČE
19 KARATE KLUB POLZELA
20 KARATE KLUB POSTOJNA
21 KARATE KLUB RADEČE
22 KARATE KLUB RADVANJE
23 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
24 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
25 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
26 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
27 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
28 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
29 KARATE KLUB ŠIŠKA
30 KARATE KLUB SOKOL
31 KARATE KLUB TIGER VELENJE
32 KARATE KLUB TRBOVLJE
33 KARATE KLUB VELENJE
34 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
35 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
36 KARATE KLUB ŽALEC
37 KARATE KLUB ZMAJ
38 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
39 KARATE-DO KLUB PTUJ
40 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
41 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
42 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
43 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
44 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
45 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
46 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
47 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

Zahvaljujemo se tehničnem organizatorju ŠD Gorica za dobro organizacijo tekmovanja.

Skupni rezultati za pokal Slovenije bodo urejene v naslednjih dneh najkasneje do 20.10.2019.

kata dečki (33)
1. place   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
5. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
6. place   MALI NACE Karate Klub Kranj
kata deklice (13)
1. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
5. place   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
6. place   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
kata kadeti (10)
1. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
5. place   JURANčIč GRAHEK GAJ Karate Klub Mon Chi
6. place   PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (14)
1. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. place   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
5. place   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
6. place   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
kata malčice (17)
1. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. place   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. place   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
5. place   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
6. place   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata malčki (18)
1. place   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. place   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
6. place   MERC JANEZ Karate Klub Šiška
kata ml. kadeti (12)
1. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (20)
1. place   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. place   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
5. place   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
6. place   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kata mladinci (7)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. place   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
kata mladinke (8)
1. place   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. place   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
5. place   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
6. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (3)
1. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
3. place   KRISTIć KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (10)
1. place   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. place   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. place   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
5. place   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
6. place   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kumite dečki -35 kg (21)
1. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. place   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
5. place   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
6. place   NOVAK IZAK Karate Klub Kranj
kumite dečki -40 kg (16)
1. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
5. place   DRNOVŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
6. place   SMRDEL DIMITRIJ Karate Klub Mawashi Postojna
kumite dečki -45 kg (4)
1. place   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. place   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. place   HRIBERNIK GAL Karate Klub Cerknica
kumite dečki +45 kg (5)
1. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice -40 kg (11)
1. place   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. place   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6. place   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice +40 kg (8)
1. place   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
2. place   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
5. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. place   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
kumite kadeti -52 kg (4)
1. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. place   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
kumite kadeti -57 kg (8)
1. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
5. place   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -63 kg (9)
1. place   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
2. place   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. place   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
5. place   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
6. place   VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -70 kg (6)
1. place   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
5. place   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
6. place   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
kumite kadeti +70 kg (7)
1. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
5. place   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
6. place   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite kadetinje -47 kg (5)
1. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
5. place   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadetinje -54 kg (5)
1. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. place   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadetinje +54 kg (18)
1. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. place   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. place   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
6. place   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite malčice -30 kg (5)
1. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   NOVAK EMA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   KRAMAR LILI Karate klub Radeče
kumite malčice -35 kg (3)
1. place   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kumite malčice +35 kg (3)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   MERC MAJA Karate Klub Šiška
3. place   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki -30 kg (4)
1. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. place   MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
3. place   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
kumite malčki -35 kg (2)
1. place   MERC JANEZ Karate Klub Šiška
2. place   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
kumite malčki +35 kg (2)
1. place   KAURIN BORIS Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. place   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -40 kg (3)
1. place   ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. place   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
3. place   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
kumite ml. kadeti -45 kg (6)
1. place   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. place   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. place   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   BOGDANOSKI GABRIEL Karate Klub Ljubljana
5. place   MUR LUC Karate Klub Radvanje
6. place   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -50 kg (9)
1. place   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. place   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   ROBEK MARK Karate Klub Trbovlje
6. place   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadeti -55 kg (4)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
3. place   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. place   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. place   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. place   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite ml. kadetinje -45 kg (0)
kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. place   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
2. place   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. place   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
5. place   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
kumite ml. kadetinje +50 kg (12)
1. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. place   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. place   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
5. place   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
6. place   AVDIBAšIć ALDIJANA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -55 kg (2)
1. place   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
2. place   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
kumite mladinci -61 kg (3)
1. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. place   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. place   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
kumite mladinci -68 kg (8)
1. place   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. place   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. place   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
5. place   DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
6. place   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -76 kg (6)
1. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. place   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
3. place   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. place   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
kumite mladinci +76 kg (3)
1. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   JANJIĆ. SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (3)
1. place   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (6)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. place   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
5. place   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
kumite mladinke +59 kg (7)
1. place   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. place   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. place   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
5. place   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
6. place   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kata ekipa dečki (8)
1. place   KK KRANJ 1 (CEKOV,GAČIČ,MALI) CEKOV,GAČIČ,MALI
2. place   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,MILJATOVIČ) GORENŠEK,HLASTEC,MILJATOVIČ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (GORENŠEK,HLASTEC,MILJATOVIČ) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. place   KK TRBOVLJE 2 (GOLOB,MRGOLE,OSTANEK) GOLOB,MRGOLE,OSTANEK
5. place   AJDOVščINA 1 (ČERNILOGAR,MAVRIČ,DOLGAN) ČERNILOGAR,MAVRIČ,DOLGAN
6. place   KK SOKOL 1 (ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN) ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN
kata ekipa deklice (3)
1. place   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LEBEN,KOTNIK,POLAK
2. place   SH. POSTOJNA 1 (SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ) SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ) JUG,KASTELIC,MLINARIČ
kata ekipa kadeti (2)
1. place   KK SEKI 1 (SLUGA,PIVIĆ,VANOVŠEK) SLUGA,PIVIĆ,VANOVŠEK
2. place   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadetinje (1)
1. place   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,ČUHALEV,DRAKSLER) DROBNJAK,ČUHALEV,DRAKSLER
kata ekipa malčice (2)
1. place   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF) JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF
2. place   KK SOKOL 1 (BRAČUN MAŠERA,PURIĆ,PURIĆ) BRAČUN MAŠERA,PURIĆ,PURIĆ
kata ekipa malčki (3)
1. place   KK VELENJE 1 (JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ) JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ
2. place   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO) HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. place   KK VELENJE 3 (MEŠANOVIČ,OČKO,PAŠIĆ) MEŠANOVIČ,OČKO,PAŠIĆ
2. place   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA
3. place   KK SEKI 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) VANOVŠEK,HLASTEC,GORENŠEK
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. place   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
2. place   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
3. place   KK POSTOJNA 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
kata ekipa mladinci (2)
1. place   KK RADGONA 1 (KLEMENČIČ,ČUČEK,KLOBASA) KLEMENČIČ,ČUČEK,KLOBASA
2. place   KK SEKI 1 (KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA) KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA
kata ekipa mladinke (2)
1. place   KK KRANJ 1 (ETEROVIČ,KOTNIK,NADIŽAR) ETEROVIČ,KOTNIK,NADIŽAR
2. place   KK TRBOVLJE 1 (BOŽJAK,ČEŠAREK,LAHARNAR) BOŽJAK,ČEŠAREK,LAHARNAR
kata ekipa najmlajše (1)
1. place   KK SEKI 1 (KRISTIĆ,MILJATOVIĆ,LUKAVAČKIĆ) KRISTIĆ,MILJATOVIĆ,LUKAVAČKIĆ
kata ekipa najmlajši (2)
1. place   DK CELJE 1 (GRZINČIČ,STENDLER KLANJŠEK,KUNST) GRZINČIČ,STENDLER KLANJŠEK,KUNST
2. place   KK MAWASHI 1 (ŠABEC,VESEL,KUKOVIČ) ŠABEC,VESEL,KUKOVIČ