3. Pokalna tekma KZS

VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA BALON ( Bazoviška ulica 4 , 5000 Nova Gorica )



Države
1
Klubi
46
Skupaj prijave
350
Skupaj nastopi
396
Prijave ženske
146
Nastopi ženske
170
Prijave moški
204
Nastopi moški
226
Prijavljene ekipe
32
Ženske ekipe
12
Moške ekipe
20


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BREŽICE
6 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
11 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
12 KARATE KLUB KRANJ
13 KARATE KLUB LJUBLJANA
14 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
15 KARATE KLUB MON CHI
16 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
17 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
18 KARATE KLUB PETROVČE
19 KARATE KLUB POLZELA
20 KARATE KLUB POSTOJNA
21 KARATE KLUB RADEČE
22 KARATE KLUB RADVANJE
23 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
24 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
25 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
26 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
27 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
28 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
29 KARATE KLUB ŠIŠKA
30 KARATE KLUB SOKOL
31 KARATE KLUB TIGER VELENJE
32 KARATE KLUB TRBOVLJE
33 KARATE KLUB VELENJE
34 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
35 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
36 KARATE KLUB ŽALEC
37 KARATE KLUB ZMAJ
38 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
39 KARATE-DO KLUB PTUJ
40 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
41 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
42 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
43 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
44 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
45 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
46 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
47 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

Zahvaljujemo se tehničnem organizatorju ŠD Gorica za dobro organizacijo tekmovanja.

Skupni rezultati za pokal Slovenije bodo urejene v naslednjih dneh najkasneje do 20.10.2019.

kata dečki (33)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
5. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
6. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
kata deklice (13)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
5. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
kata kadeti (10)
1. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
5. mesto   JURANčIč GRAHEK GAJ Karate Klub Mon Chi
6. mesto   PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (14)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
6. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
kata malčice (17)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
5. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
6. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata malčki (18)
1. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
6. mesto   MERC JANEZ Karate Klub Šiška
kata ml. kadeti (12)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (20)
1. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kata mladinci (7)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
kata mladinke (8)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
5. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
6. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (3)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
3. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (10)
1. mesto   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kumite dečki -35 kg (21)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
6. mesto   NOVAK IZAK Karate Klub Kranj
kumite dečki -40 kg (16)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
5. mesto   DRNOVŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
6. mesto   SMRDEL DIMITRIJ Karate Klub Mawashi Postojna
kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto   HRIBERNIK GAL Karate Klub Cerknica
kumite dečki +45 kg (5)
1. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice -40 kg (11)
1. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice +40 kg (8)
1. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
2. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
5. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
kumite kadeti -52 kg (4)
1. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
kumite kadeti -57 kg (8)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
5. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
5. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
6. mesto   VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
5. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
6. mesto   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
5. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite kadetinje -47 kg (5)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
5. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadetinje -54 kg (5)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadetinje +54 kg (18)
1. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
6. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   NOVAK EMA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   KRAMAR LILI Karate klub Radeče
kumite malčice -35 kg (3)
1. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
3. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki -30 kg (4)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
3. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
kumite malčki -35 kg (2)
1. mesto   MERC JANEZ Karate Klub Šiška
2. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
kumite malčki +35 kg (2)
1. mesto   KAURIN BORIS Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -40 kg (3)
1. mesto   ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
3. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
kumite ml. kadeti -45 kg (6)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   BOGDANOSKI GABRIEL Karate Klub Ljubljana
5. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
6. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -50 kg (9)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   ROBEK MARK Karate Klub Trbovlje
6. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadeti -55 kg (4)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite ml. kadetinje -45 kg (0)
kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
2. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
kumite ml. kadetinje +50 kg (12)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
6. mesto   AVDIBAšIć ALDIJANA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -55 kg (2)
1. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
5. mesto   DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
6. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   JANJIĆ. SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (6)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
5. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
kumite mladinke +59 kg (7)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
5. mesto   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
6. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kata ekipa dečki (8)
1. mesto   KK KRANJ 1 (CEKOV,GAČIČ,MALI) CEKOV,GAČIČ,MALI
2. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,MILJATOVIČ) GORENŠEK,HLASTEC,MILJATOVIČ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (GORENŠEK,HLASTEC,MILJATOVIČ) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. mesto   KK TRBOVLJE 2 (GOLOB,MRGOLE,OSTANEK) GOLOB,MRGOLE,OSTANEK
5. mesto   AJDOVščINA 1 (ČERNILOGAR,MAVRIČ,DOLGAN) ČERNILOGAR,MAVRIČ,DOLGAN
6. mesto   KK SOKOL 1 (ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN) ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,POLAK) LEBEN,KOTNIK,POLAK
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ) SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,DAUTOVIĆ) JUG,KASTELIC,MLINARIČ
kata ekipa kadeti (2)
1. mesto   KK SEKI 1 (SLUGA,PIVIĆ,VANOVŠEK) SLUGA,PIVIĆ,VANOVŠEK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadetinje (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,ČUHALEV,DRAKSLER) DROBNJAK,ČUHALEV,DRAKSLER
kata ekipa malčice (2)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF) JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF
2. mesto   KK SOKOL 1 (BRAČUN MAŠERA,PURIĆ,PURIĆ) BRAČUN MAŠERA,PURIĆ,PURIĆ
kata ekipa malčki (3)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ) JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO) HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto   KK VELENJE 3 (MEŠANOVIČ,OČKO,PAŠIĆ) MEŠANOVIČ,OČKO,PAŠIĆ
2. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA
3. mesto   KK SEKI 1 (KOLŠEK,MAKAROV,ŠOLAJA) VANOVŠEK,HLASTEC,GORENŠEK
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLEMENČIČ,ČUČEK,KLOBASA) KLEMENČIČ,ČUČEK,KLOBASA
2. mesto   KK SEKI 1 (KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA) KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA
kata ekipa mladinke (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ETEROVIČ,KOTNIK,NADIŽAR) ETEROVIČ,KOTNIK,NADIŽAR
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BOŽJAK,ČEŠAREK,LAHARNAR) BOŽJAK,ČEŠAREK,LAHARNAR
kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (KRISTIĆ,MILJATOVIĆ,LUKAVAČKIĆ) KRISTIĆ,MILJATOVIĆ,LUKAVAČKIĆ
kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto   DK CELJE 1 (GRZINČIČ,STENDLER KLANJŠEK,KUNST) GRZINČIČ,STENDLER KLANJŠEK,KUNST
2. mesto   KK MAWASHI 1 (ŠABEC,VESEL,KUKOVIČ) ŠABEC,VESEL,KUKOVIČ