MARIBOR OPEN 2019

Športna dvorana TŠCTezno ( MARIBOR , Zolajeva 12 )



Countries
9
Clubs
57
Total applications
346
Total performances
435
Women performances
157
Women applications
191
Men performances
189
Men performances
244
Team applications
15
Women's team
12
Men's team
3


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 CZECH REPUBLIC
5 HUNGARY
6 MONTENEGRO
7 SERBIA
8 SLOVAKIA
9 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 DRUŠTVO ZA TELESNO VZGOJO PARTIZAN LIMBUŠ
5 ENERGIJA
6 JION PEB BIHAĆ
7 KARATE KLUB POTOCI
8 KARATE KLUB - BIJELO BRDO
9 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
10 KARATE KLUB BREŽICE
11 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
12 KARATE KLUB CERKNICA
13 KARATE KLUB IVANEC
14 KARATE KLUB KLENOVNIK
15 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
16 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
17 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
18 KARATE KLUB KRANJ
19 KARATE KLUB LEV
20 KARATE KLUB LJUBLJANA
21 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
22 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
23 KARATE KLUB MB SPORT
24 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
25 KARATE KLUB PETROVČE
26 KARATE KLUB POHORJE
27 KARATE KLUB POLZELA
28 KARATE KLUB POSTOJNA
29 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
30 KARATE KLUB RADVANJE
31 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
32 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
33 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
34 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
35 KARATE KLUB SHITO RYU VARAŽDIN
36 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
37 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
38 KARATE KLUB ŠIŠKA
39 KARATE KLUB TIGER VELENJE
40 KARATE KLUB TRBOVLJE
41 KARATE KLUB VELENJE
42 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
43 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
44 KARATE KLUB ŽALEC
45 KARATE PINZGAU
46 KARATE-DO LEIBNITZ
47 KK LEPOGLAVA
48 KK ZNOJMO
49 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
50 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
51 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
52 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
53 SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
54 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
55 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
56 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
57 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
58 VASAS SC

kata male seniors +18 (7)
1. place   HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
2. place   DUHAN DáRIUS SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata female seniors +16 (5)
1. place   SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. place   VAňUšANIKOVá JANA SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. place   KUJAVIĆ ANASTASIJA Karate klub - Bijelo Brdo
3. place   CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
kata male cadets (10)
1. place   HRčKA ROMAN SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
2. place   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
3. place   REBRO MATEJ SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. place   ŠLEHOFER RICHARD SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata female cadets (16)
1. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. place   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata female 7 years (5)
1. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. place   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. place   FADIGA MELANI Karate klub Shito Ryu Varaždin
Kata female 8 - years (12)
1. place   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. place   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
kata female 9 years (15)
1. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
3. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
kata male 7 years (10)
1. place   ŠTEFANEC JURIJ Karate Klub Murska Sobota
2. place   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. place   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
3. place   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
Kata male 8-years (13)
1. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. place   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. place   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
kata male 9 years (10)
1. place   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. place   ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
kata male 16-17 years (10)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
3. place   DUHAN DáRIUS SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. place   HRčKA ROMAN SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata female 16-17 years (8)
1. place   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
2. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 10 years (8)
1. place   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
3. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kata female 11 years (9)
1. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. place   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
3. place   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. place   MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata male 10-yeare (10)
1. place   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. place   FODER MATEO Karate klub Ivanec
3. place   KRAJNC TIMOTEJ Karate Klub Sho-Kan Apače
kata male 11 years (16)
1. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   FODER MATEO Karate klub Ivanec
3. place   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata man with special needs (1)
1. place   BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
kata female 12 years (4)
1. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. place   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. place   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
kata female 13 years (5)
1. place   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
3. place   KOSTANJEVAC TEA Karate klub Shito Ryu Varaždin
3. place   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata male 12 years (6)
1. place   GYULAFFY PETER SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
2. place   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   BAYER MATúš SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. place   WEISSABEL PATRIK SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata male 13 years (6)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata male + 35 years (2)
1. place   HORVAT ALBIN Karate Klub Branik Maribor
2. place   VRTARIč MLADEN Karate Klub Branik Maribor
kata female + 35 years (2)
1. place   SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
2. place   LORBER LYDIA KARATE-DO LEIBNITZ
kata woman with special needs (1)
1. place   BEKČIĆ DIANDRA Karate klub Velenje
kumite male 10-11 year -30 kg (0)
kumite male seniors - 84 kg (5)
1. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. place   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite male seniors -60 kg (2)
1. place   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. place   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite male seniors -67 kg (6)
1. place   ZIDAR DOMEN Karate Zveza Slovenije
2. place   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. place   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. place   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
kumite male seniors -75 kg (4)
1. place   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
2. place   GERéD-KIRáLY TAMáS Vasas SC
3. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. place   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite male seniors +84 kg (2)
1. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. place   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite male seniors open (4)
1. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. place   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female seniors - 50 kg (1)
1. place   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
kumite female seniors - 55 kg (1)
1. place   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
kumite female seniors -61 kg (3)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. place   MéSZáROS EMESE Vasas SC
kumite female seniors -68 kg (1)
kumite female seniors + 68 kg (2)
1. place   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. place   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kumite female seniors open (4)
1. place   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. place   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
3. place   BRLEčIć PETRA Karate klub Ivanec
3. place   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
kumite male 10-11 years -35 kg (11)
1. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   GOSTIĆ STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. place   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite male 10-11 years -40 kg (9)
1. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   MALI NACE Karate Klub Kranj
3. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
kumite male 10-11 years +40 kg (6)
1. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. place   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   ANđELIć VUKAšIN 2 Karate klub MB SPORT
kumite female 10-11 years -35 kg (4)
1. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   PETUTSCHNIG ALESSIA Karate Pinzgau
kumite female 10-11 years -40 kg (5)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. place   PRVULOVIć DANICA Karate klub MB SPORT
3. place   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
kumite female 10-11 years +40 kg (7)
1. place   DERAJIć JOVANA Energija
2. place   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. place   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
kumite male 14-15 years -52 kg (7)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   RADINOVIć DAVID Energija
3. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
kumite male 14-15 years -57 kg (6)
1. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. place   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite male 14-15 years -63 kg (14)
1. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. place   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
kumite male 14-15 years -70 kg (5)
1. place   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. place   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite male 14-15 years +70 kg (5)
1. place   JORDAN TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
2. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   MILOšEVIć TEODOR Karate Klub Radvanje
kumite female 14-15 years -47 kg (3)
1. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite female 14-15-years -54 kg (7)
1. place   ČUčAK NIKOLINA Energija
2. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. place   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
kumite female 14-15 years +54 kg (15)
1. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Zveza Slovenije
2. place   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   GLAVINA-MRAK REBEKA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. place   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite female 8-9 years -30 kg (4)
1. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   KIRISITS MIRA-LISA Karate Pinzgau
3. place   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite female 8-9 years +30 kg (8)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
3. place   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kumite male 8-9 years -30 kg (5)
1. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
3. place   ĐORIć STEFAN 2 Karate klub MB SPORT
3. place   DURAKOVIć JAKOB Karate Klub Kovinar Maribor
kumite male 8-9 years +30 kg (4)
1. place   ANđELIć VUKAšIN Karate klub MB SPORT
2. place   SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
3. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
kumite male 12-13 years -40 kg (7)
1. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   VíZVáRI GERGő Vasas SC
3. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite male 12-13 years -45 kg (4)
1. place   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. place   MILENKOVIC BOGDAN Karate klub MB SPORT
3. place   MUR LUC Karate Klub Radvanje
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
kumite male 12-13 years -50 kg (5)
1. place   BARTA DOMONKOS Vasas SC
2. place   BANčIć NOA Karate klub Klenovnik
3. place   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
kumite male 12-13 years +50 kg (8)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
3. place   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 12-13-years -40 kg (2)
1. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 12-13 years -45 kg (3)
1. place   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   KODRIČ NEJA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
3. place   HUSAR HANA Karate Klub Murska Sobota
kumite female 12-13 years -50 kg (5)
1. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   LESKOVAR NIKOLINA Karate klub Klenovnik
3. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   KAPIĆ ENA JION PEB BIHAĆ
kumite female 12-13 years +50 kg (11)
1. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   PAVLAKOVIć LANA Karate klub Ivanec
3. place   COLARIć ELA Karate klub Ivanec
3. place   MORANJKIć JASMINA Karate Klub Radvanje
kumite male 16-17-years -55 kg (3)
1. place   TAMŠE NIKLAS Karate Zveza Slovenije
2. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite male 16-17-years -61 kg (3)
1. place   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
2. place   TAMŠE NIKLAS Karate Zveza Slovenije
3. place   PAPP CSONGOR Vasas SC
kumite male 16-17-years -68 kg (7)
1. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
2. place   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
3. place   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite male 16-17-years -76 kg (8)
1. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
3. place   GORIŠEK MATEJ Karate Zveza Slovenije
3. place   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
kumite male 16-17-years +76 kg (1)
1. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite female 16-17 years -48 kg (0)
kumite female 16-17 years -53 kg (6)
1. place   ČUčAK NIKOLINA Energija
2. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. place   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 16-17 years -59 kg (5)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   DEBELJAK HANA Karate Zveza Slovenije
3. place   UDVARI ZSóFIA Vasas SC
3. place   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
kumite female 16-17 years +59 kg (4)
1. place   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
2. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. place   MéSZáROS ANDREA Vasas SC
kumite veterans +35 years open (2)
1. place   DJURDJEVIC RADOMIR KARATE-DO LEIBNITZ
2. place   MILENKOVIC BRANISLAV Karate klub MB SPORT
kumite veterans +35 years open (0)
kata team male seniors (0)
kata team female seniors (1)
1. place   KK BBRDO 1 (KUJAVIĆ,MILAKIĆ,NEŠIĆ) KUJAVIĆ,MILAKIĆ,NEŠIĆ
kata team male 10-11 years (0)
kata team female 10-11 years (4)
1. place   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,CEKOV) LEBEN,KOTNIK,CEKOV
2. place   KK MURSKA 1 (RITLOP,KOCET,FORJAN) RITLOP,KOCET,FORJAN
kata team male 14-15 years (2)
1. place   SSK BRATISLAVA 1 (HRČKA,REBRO,ŠLEHOFER) HRČKA,REBRO,ŠLEHOFER
2. place   KK APAčE 1 (KASTELIC,STEYER,ŠINKO) KASTELIC,STEYER,ŠINKO
kata team female 14-15 years (2)
1. place   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,ETEROVIČ,DROBNJAK) NADIŽAR,ETEROVIČ,DROBNJAK
2. place   KK KRANJ 2 (ČERU,ČUHALEV,DRAKSLER) ČERU,ČUHALEV,DRAKSLER
kata team female 8-9- years (1)
1. place   SHITORYU VARAžDIN 1 (FADIGA,LOVRIĆ) FADIGA,LOVRIĆ
kata team male 8-9 years (0)
kata team male 12-13 years (1)
1. place   KK MURSKA 1 (KEREC,TINEV,RATOŠA) KEREC,TINEV,RATOŠA
kata team female 12-13 years (0)
kumite team male seniors open (0)
kumite team female seniors open (0)
kumite team male 14-15 years open (0)
kumite team female 14-15 years open (2)
1. place   KK MAWASHI 1 (ĐAKOVIĆ,LIKAR,MAGAJNA,ĐAKOVIĆ) ĐAKOVIĆ,LIKAR,MAGAJNA,ĐAKOVIĆ
2. place   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,NADIŽAR,ETEROVIČ) DROBNJAK,NADIŽAR,ETEROVIČ
kumite team male 12-13 years open (0)
kumite team female 12-13 years open (0)
kumite team male 16-17 years open (0)
kumite team female 16-17 years open (2)
1. place   KK MAWASHI 1 (HABJAN,MAKITAN) HABJAN,MAKITAN
2. place   KK ŽALEC 1 (KVAS,UGOVŠEK) KVAS,UGOVŠEK