MARIBOR OPEN 2019

Športna dvorana TŠCTezno ( MARIBOR , Zolajeva 12 )



Države
9
Klubi
57
Skupaj prijave
346
Skupaj nastopi
435
Prijave ženske
157
Nastopi ženske
191
Prijave moški
189
Nastopi moški
244
Prijavljene ekipe
15
Ženske ekipe
12
Moške ekipe
3


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 CZECH REPUBLIC
5 HUNGARY
6 MONTENEGRO
7 SERBIA
8 SLOVAKIA
9 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 DRUŠTVO ZA TELESNO VZGOJO PARTIZAN LIMBUŠ
5 ENERGIJA
6 JION PEB BIHAĆ
7 KARATE KLUB POTOCI
8 KARATE KLUB - BIJELO BRDO
9 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
10 KARATE KLUB BREŽICE
11 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
12 KARATE KLUB CERKNICA
13 KARATE KLUB IVANEC
14 KARATE KLUB KLENOVNIK
15 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
16 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
17 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
18 KARATE KLUB KRANJ
19 KARATE KLUB LEV
20 KARATE KLUB LJUBLJANA
21 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
22 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
23 KARATE KLUB MB SPORT
24 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
25 KARATE KLUB PETROVČE
26 KARATE KLUB POHORJE
27 KARATE KLUB POLZELA
28 KARATE KLUB POSTOJNA
29 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
30 KARATE KLUB RADVANJE
31 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
32 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
33 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
34 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
35 KARATE KLUB SHITO RYU VARAŽDIN
36 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
37 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
38 KARATE KLUB ŠIŠKA
39 KARATE KLUB TIGER VELENJE
40 KARATE KLUB TRBOVLJE
41 KARATE KLUB VELENJE
42 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
43 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
44 KARATE KLUB ŽALEC
45 KARATE PINZGAU
46 KARATE-DO LEIBNITZ
47 KK LEPOGLAVA
48 KK ZNOJMO
49 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
50 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
51 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
52 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
53 SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
54 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
55 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
56 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
57 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
58 VASAS SC

kata male seniors +18 (7)
1. mesto   HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
2. mesto   DUHAN DáRIUS SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata female seniors +16 (5)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   VAňUšANIKOVá JANA SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. mesto   KUJAVIĆ ANASTASIJA Karate klub - Bijelo Brdo
3. mesto   CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
kata male cadets (10)
1. mesto   HRčKA ROMAN SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
3. mesto   REBRO MATEJ SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. mesto   ŠLEHOFER RICHARD SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata female cadets (16)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata female 7 years (5)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   FADIGA MELANI Karate klub Shito Ryu Varaždin
Kata female 8 - years (12)
1. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
kata female 9 years (15)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
kata male 7 years (10)
1. mesto   ŠTEFANEC JURIJ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
Kata male 8-years (13)
1. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
kata male 9 years (10)
1. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
kata male 16-17 years (10)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
3. mesto   DUHAN DáRIUS SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. mesto   HRčKA ROMAN SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata female 16-17 years (8)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 10 years (8)
1. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kata female 11 years (9)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata male 10-yeare (10)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   FODER MATEO Karate klub Ivanec
3. mesto   KRAJNC TIMOTEJ Karate Klub Sho-Kan Apače
kata male 11 years (16)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   FODER MATEO Karate klub Ivanec
3. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata man with special needs (1)
1. mesto   BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
kata female 12 years (4)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
kata female 13 years (5)
1. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto   KOSTANJEVAC TEA Karate klub Shito Ryu Varaždin
3. mesto   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata male 12 years (6)
1. mesto   GYULAFFY PETER SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
2. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BAYER MATúš SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. mesto   WEISSABEL PATRIK SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata male 13 years (6)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata male + 35 years (2)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   VRTARIč MLADEN Karate Klub Branik Maribor
kata female + 35 years (2)
1. mesto   SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   LORBER LYDIA KARATE-DO LEIBNITZ
kata woman with special needs (1)
1. mesto   BEKČIĆ DIANDRA Karate klub Velenje
kumite male 10-11 year -30 kg (0)
kumite male seniors - 84 kg (5)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite male seniors -60 kg (2)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite male seniors -67 kg (6)
1. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
kumite male seniors -75 kg (4)
1. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
2. mesto   GERéD-KIRáLY TAMáS Vasas SC
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite male seniors +84 kg (2)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite male seniors open (4)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female seniors - 50 kg (1)
1. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
kumite female seniors - 55 kg (1)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
kumite female seniors -61 kg (3)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   MéSZáROS EMESE Vasas SC
kumite female seniors -68 kg (1)
kumite female seniors + 68 kg (2)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kumite female seniors open (4)
1. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   BRLEčIć PETRA Karate klub Ivanec
3. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
kumite male 10-11 years -35 kg (11)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   GOSTIĆ STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite male 10-11 years -40 kg (9)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
3. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
kumite male 10-11 years +40 kg (6)
1. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ANđELIć VUKAšIN 2 Karate klub MB SPORT
kumite female 10-11 years -35 kg (4)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PETUTSCHNIG ALESSIA Karate Pinzgau
kumite female 10-11 years -40 kg (5)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   PRVULOVIć DANICA Karate klub MB SPORT
3. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
kumite female 10-11 years +40 kg (7)
1. mesto   DERAJIć JOVANA Energija
2. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
kumite male 14-15 years -52 kg (7)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   RADINOVIć DAVID Energija
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
kumite male 14-15 years -57 kg (6)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite male 14-15 years -63 kg (14)
1. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
kumite male 14-15 years -70 kg (5)
1. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite male 14-15 years +70 kg (5)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MILOšEVIć TEODOR Karate Klub Radvanje
kumite female 14-15 years -47 kg (3)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kumite female 14-15-years -54 kg (7)
1. mesto   ČUčAK NIKOLINA Energija
2. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
kumite female 14-15 years +54 kg (15)
1. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   GLAVINA-MRAK REBEKA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite female 8-9 years -30 kg (4)
1. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KIRISITS MIRA-LISA Karate Pinzgau
3. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite female 8-9 years +30 kg (8)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
3. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
kumite male 8-9 years -30 kg (5)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
3. mesto   ĐORIć STEFAN 2 Karate klub MB SPORT
3. mesto   DURAKOVIć JAKOB Karate Klub Kovinar Maribor
kumite male 8-9 years +30 kg (4)
1. mesto   ANđELIć VUKAšIN Karate klub MB SPORT
2. mesto   SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
kumite male 12-13 years -40 kg (7)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   VíZVáRI GERGő Vasas SC
3. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite male 12-13 years -45 kg (4)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MILENKOVIC BOGDAN Karate klub MB SPORT
3. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
kumite male 12-13 years -50 kg (5)
1. mesto   BARTA DOMONKOS Vasas SC
2. mesto   BANčIć NOA Karate klub Klenovnik
3. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
kumite male 12-13 years +50 kg (8)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 12-13-years -40 kg (2)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 12-13 years -45 kg (3)
1. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KODRIČ NEJA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
3. mesto   HUSAR HANA Karate Klub Murska Sobota
kumite female 12-13 years -50 kg (5)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   LESKOVAR NIKOLINA Karate klub Klenovnik
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KAPIĆ ENA JION PEB BIHAĆ
kumite female 12-13 years +50 kg (11)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   PAVLAKOVIć LANA Karate klub Ivanec
3. mesto   COLARIć ELA Karate klub Ivanec
3. mesto   MORANJKIć JASMINA Karate Klub Radvanje
kumite male 16-17-years -55 kg (3)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Zveza Slovenije
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite male 16-17-years -61 kg (3)
1. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Zveza Slovenije
3. mesto   PAPP CSONGOR Vasas SC
kumite male 16-17-years -68 kg (7)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
3. mesto   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite male 16-17-years -76 kg (8)
1. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Karate Zveza Slovenije
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
kumite male 16-17-years +76 kg (1)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite female 16-17 years -48 kg (0)
kumite female 16-17 years -53 kg (6)
1. mesto   ČUčAK NIKOLINA Energija
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 16-17 years -59 kg (5)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   UDVARI ZSóFIA Vasas SC
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
kumite female 16-17 years +59 kg (4)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   MéSZáROS ANDREA Vasas SC
kumite veterans +35 years open (2)
1. mesto   DJURDJEVIC RADOMIR KARATE-DO LEIBNITZ
2. mesto   MILENKOVIC BRANISLAV Karate klub MB SPORT
kumite veterans +35 years open (0)
kata team male seniors (0)
kata team female seniors (1)
1. mesto   KK BBRDO 1 (KUJAVIĆ,MILAKIĆ,NEŠIĆ) KUJAVIĆ,MILAKIĆ,NEŠIĆ
kata team male 10-11 years (0)
kata team female 10-11 years (4)
1. mesto   KK KRANJ 1 (LEBEN,KOTNIK,CEKOV) LEBEN,KOTNIK,CEKOV
2. mesto   KK MURSKA 1 (RITLOP,KOCET,FORJAN) RITLOP,KOCET,FORJAN
kata team male 14-15 years (2)
1. mesto   SSK BRATISLAVA 1 (HRČKA,REBRO,ŠLEHOFER) HRČKA,REBRO,ŠLEHOFER
2. mesto   KK APAčE 1 (KASTELIC,STEYER,ŠINKO) KASTELIC,STEYER,ŠINKO
kata team female 14-15 years (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,ETEROVIČ,DROBNJAK) NADIŽAR,ETEROVIČ,DROBNJAK
2. mesto   KK KRANJ 2 (ČERU,ČUHALEV,DRAKSLER) ČERU,ČUHALEV,DRAKSLER
kata team female 8-9- years (1)
1. mesto   SHITORYU VARAžDIN 1 (FADIGA,LOVRIĆ) FADIGA,LOVRIĆ
kata team male 8-9 years (0)
kata team male 12-13 years (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (KEREC,TINEV,RATOŠA) KEREC,TINEV,RATOŠA
kata team female 12-13 years (0)
kumite team male seniors open (0)
kumite team female seniors open (0)
kumite team male 14-15 years open (0)
kumite team female 14-15 years open (2)
1. mesto   KK MAWASHI 1 (ĐAKOVIĆ,LIKAR,MAGAJNA,ĐAKOVIĆ) ĐAKOVIĆ,LIKAR,MAGAJNA,ĐAKOVIĆ
2. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,NADIŽAR,ETEROVIČ) DROBNJAK,NADIŽAR,ETEROVIČ
kumite team male 12-13 years open (0)
kumite team female 12-13 years open (0)
kumite team male 16-17 years open (0)
kumite team female 16-17 years open (2)
1. mesto   KK MAWASHI 1 (HABJAN,MAKITAN) HABJAN,MAKITAN
2. mesto   KK ŽALEC 1 (KVAS,UGOVŠEK) KVAS,UGOVŠEK