Slovensko
English
Hrvatski
Nadolazeća takmičenja
Završena takmičenja
Bodovanja
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Konkurenti
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Seminari
Karate kalendar
KZS - Karate
Natrag
Individualno KUMITE - MLAJŠI KADETI
#
Natjecatelj
Klub
točke
1
GOLEž PETER
(3 nastupi)
Društvo Za Karate Celje
16.00
2
SODIN LEON
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
16.00
3
MUHIć DIN
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
15.00
4
NOVAK IZAK
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
12.00
5
GOSTIć STEFAN
(2 Vd)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
12.00
6
SEDONJA MATIJA
(3 nastupi)
Karate Klub Kovinar Maribor
11.50
7
VATOVEC ERNEST
(2 Vd)
KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
11.00
8
TRONTELJ TAI
(3 nastupi)
Karate Klub Cerknica
10.00
9
OČKO GAL
(3 nastupi)
Karate klub Velenje
10.00
10
PERMOZER MARC
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
10.00
11
HMELAK TIBOR
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
10.00
12
KRžIšNIK LAN
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
9.00
13
KELEMAN VUK
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
8.00
14
HRIBERNIK GAL
(3 nastupi)
Karate Klub Cerknica
8.00
15
ŠKRABAR MAKS
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
8.00
16
MLAčNIK AžBE
(2 Vd)
Karate Klub Polzela
7.00
17
TOMC VITO
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
6.50
18
SADIKOVIć MUHAMMED
(2 Vd)
Karate klub Šenčur
6.00
19
FIRšT ANEJ
(2 Vd)
Športno Društvo Dinamik Celje
6.00
20
HERMAN BENJAMIN
(2 Vd)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
6.00
21
PRKIč JAKA
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
6.00
22
JEVIĆ SVEN
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
6.00
23
ERDELIć ŽAN
(2 Vd)
Karate klub Sokol
5.00
24
MRGOLE NIK
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
5.00
25
GROBLER MARTIN
(1 Nastup)
KARATE KLUB BRANIK
5.00
26
VREčEK LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Shotokan Kranj
5.00
27
MAGUšA MATIJAS
(1 Nastup)
Karate Klub Radvanje
5.00
28
DRAKSLER JAKA
(2 Vd)
Karate Klub Shotokan Kranj
4.00
29
ŠIRAJ MARTIN
(2 Vd)
Karate Klub Cerknica
4.00
30
MARKOVIč MATEVž
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
4.00
31
PAPA DOMINIK
(1 Nastup)
Karate - do klub Ig Shotokan
4.00
32
LAPAJNE VORANC
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
4.00
33
ČEH MATIC
(1 Nastup)
Karate Klub Polzela
4.00
34
SKUBIC IAN
(2 Vd)
Karate - do klub Ig Shotokan
3.50
35
HUSIĆ DAVUD
(1 Nastup)
Društvo Za Karate Celje
3.00
36
MUJKANOVIć ANAN
(1 Nastup)
Karate Klub Tiger Velenje
3.00
37
TANACEK TOMI
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
3.00
38
KRALJ PATRIK
(2 Vd)
Karate Klub Cerknica
2.00
39
BORNšEK NEJC
(1 Nastup)
Karate društvo Loče
2.00
40
TEPEž MATIJA
(1 Nastup)
Društvo Za Karate Celje
2.00
41
BOžNAR ŽAN
(1 Nastup)
Karate Klub Shotokan Kranj
2.00
42
STEFANOVIć ALEKSANDAR
(1 Nastup)
Karate klub Sokol
1.00
43
PEČENIK BOR
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
44
ŠTANDEKER LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Kovinar Maribor
1.00
45
LEGIšA TOM
(1 Nastup)
Karate - do klub Ig Shotokan
1.00
46
KAMENIK MARKO
(1 Nastup)
Karate Klub Tiger Velenje
1.00
Prijava
Korisničko ime
Zaporka
Zaboravili ste zaporku?
Registracija novog kluba
e-Karate SEMAFOR
e-Karate SEMAFOR
Sponzori