Slovensko
English
Hrvatski
Nadolazeća takmičenja
Završena takmičenja
Bodovanja
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Konkurenti
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Seminari
Karate kalendar
KZS - Karate
Natrag
Karateist leta 2019
Karateist leta 2019
Individualno ZAJEDNO - ČLANI
#
Natjecatelj
Klub
točke
1
JOKSIMOVIć STEFAN
(12 nastupi)
Karate Klub Žalec
85.20
2
HARTL BOR
(5 nastupi)
Športno društvo za karate GES
38.40
3
PRIMOžIč TIT
(5 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
34.00
4
ZIDAR DOMEN
(5 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
28.40
5
MARIč REM
(4 nastupi)
Shotokan Karate Klub Grosuplje
26.40
6
STERNIšA NEJC
(6 nastupi)
Karate klub Seki
25.60
7
BURLAK TIMOTEJ
(4 nastupi)
Karate Klub Radvanje
19.60
8
TALER JAKA
(4 nastupi)
Shotokan Karate Klub Bohinj
18.40
9
HRIBOVšEK BLAž
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
14.40
10
GORENC DENIS
(2 Vd)
Karate Klub Hrastnik
13.60
11
KLOBASA ALEKS
(3 nastupi)
Karate klub Seki
13.20
12
PLASKAN JURIJ
(4 nastupi)
Karate Klub Žalec
12.80
13
KLEMENčIč KRISTJAN
(5 nastupi)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12.40
14
BREZOČNIK JAN
(4 nastupi)
Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
12.00
15
ŠKRABLIN PATRIK
(4 nastupi)
Karate Klub Rogaška Slatina
10.80
16
KOKOTEC MARTIN
(3 nastupi)
Karate Klub Žalec
10.40
17
KLANEčEK ALJAž
(2 Vd)
Karate Klub Zmaj
9.60
18
ČRNILEC ŽIGA
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
8.80
19
KVAS LUKA
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
8.80
20
KOREN JURE
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
7.60
21
BRLEK ROK
(2 Vd)
Karate klub Šiška
7.20
22
ŽLOF ANDROJNA ZORAN
(2 Vd)
Karate Klub Zmaj
7.20
23
GAAL JAKA
(1 Nastup)
Karate Klub Radvanje
7.20
24
HARTL JAN
(2 Vd)
Športno društvo za karate GES
6.40
25
OBLAK TJAž
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
6.00
26
KERŠIČ AHLIN ŽAN
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
4.80
27
ZUPANEC TIM
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
4.40
28
BAJUK BENJAMIN
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
3.60
29
SKOTNIK SANI
(1 Nastup)
Karate Klub Radenci Shotokan
3.20
30
PERC LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
3.20
31
TROžIć FADIL
(1 Nastup)
Karate Klub Zmaj
3.20
32
FERLIN LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
3.20
33
SMREKAR MATIC
(1 Nastup)
Karate klub Šiška
2.40
34
FLIS ANDREJ
(1 Nastup)
Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2.40
35
GRADIŠNIK BOŠTJAN
(1 Nastup)
Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2.40
36
ŽAGAR MITJA
(1 Nastup)
Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2.40
37
BRITOVšEK MARCEL
(1 Nastup)
Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2.40
38
DOLAR ŽAN TICIJAN
(1 Nastup)
Karate Klub Virtus Duplica
2.40
39
LEšEK LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1.60
40
ROMIH DOMEN
(1 Nastup)
Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1.60
41
KLOBASA BLAž
(1 Nastup)
SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1.20
42
KORITNIK JERNEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Rogaška Slatina
1.20
Prijava
Korisničko ime
Zaporka
Zaboravili ste zaporku?
Registracija novog kluba
e-Karate SEMAFOR
e-Karate SEMAFOR
Sponzori