Karate Klub Kranj



1. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg (9) 6.00
2 2. mjesto DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje (23) 5.00
3 2. mjesto KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg (5) 3.00
4 2. mjesto OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 5.00
5 3. mjesto DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 4.00
6 3. mjesto KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50
7 3. mjesto KRAJNIK EMA kumite mladinke -59 kg (5) 2.50
8 3. mjesto NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice +40 kg (6) 4.00
9 3. mjesto PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg (15) 4.00
10 3.. mjesto ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00
11 3.. mjesto KOŠIR DOMEN kumite kadeti +70 kg (7) 3.00
12 3.. mjesto KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -45 kg (10) 3.00
13 3.. mjesto LEBEN TINKARA kata deklice (27) 3.00
14 3.. mjesto NOVAK IZAK kata malčki (31) 3.00
15 5. mjesto BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00
16 5. mjesto ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg (15) 2.00
17 5. mjesto ETEROVIč MAšA kata kadetinje (15) 2.00
18 5. mjesto PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00
19 5. mjesto STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg (7) 2.00
20 6. mjesto ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg (6) 1.00
21 1. mjesto KK KRANJ 1 kata ekipa deklice (2) 3.00
22 2. mjesto KK KRANJ 1 kata ekipa ml. kadetinje (2) 1.00
23 1. mjesto KK KRANJ 2 kata ekipa ml. kadetinje (2) 3.00
24 2. mjesto KK KRANJ 1 kata ekipa kadeti (3) 3.00
25 1. mjesto KK KRANJ 1 kata ekipa mladinke (1) 3.00
73.00

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

seštevek posameznih in ekipnih točk: 214.50

1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

seštevek ekipnih točk: 172.50

1. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 1. mjesto KK KRANJ 1
( LEBEN TINKARA,KOTNIK NIKA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (2)
3.00
2 2. mjesto KK KRANJ 1
( PRATLJAČIĆ VANDA,PLEVNIK LALITA,ČERU JERNEJA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
1.00
3 1. mjesto KK KRANJ 2
( BALDžIEV TANJA,ČUHALEV NADJA,KALAN GAJA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
3.00
4 2. mjesto KK KRANJ 1
( KOŠIR DOMEN,PLEVNIK GAL,STOJANOVSKI VANE )
kata ekipa kadeti (3)
3.00
5 1. mjesto KK KRANJ 1
( ETEROVIč MAšA,KOTNIK ANJA,KRAJNIK EMA )
kata ekipa mladinke (1)
3.00
13.00

2. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 1. mjesto KK KRANJ 1
( KOTNIK NIKA,LEBEN TINKARA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (3)
4.00
2 3. mjesto KK KRANJ 1
( NOVAK IZAK,CEKOV TIMOTEJ,MALI NACE )
kata ekipa dečki (6)
4.00
3 1. mjesto KK KRANJ 1
( ČUHALEV NADJA,DRAKSLER IZA,KALAN GAJA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
3.00
4 2. mjesto KK KRANJ 2
( PLEVNIK LALITA,BALDžIEV TANJA,NIŠANDŽIČ IVANA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
1.00
5 1. mjesto KK KRANJ 1
( ETEROVIč MAšA,NADIŽAR LANA TISA,DROBNJAK MARINA )
kata ekipa kadetinje (3)
4.00
16.00

3. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 1. mjesto KK KRANJ 1
( KOTNIK NIKA,LEBEN TINKARA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (5)
4.00
2 2. mjesto KK KRANJ 1
( CEKOV TIMOTEJ,MALI NACE,NOVAK IZAK )
kata ekipa dečki (3)
3.00
3 1. mjesto KK KRANJ 1
( BALDžIEV TANJA,ČUHALEV NADJA,KALAN GAJA )
kata ekipa ml. kadetinje (1)
3.00
4 1. mjesto KK KRANJ 1
( DROBNJAK MARINA,ETEROVIč MAšA,NADIŽAR LANA TISA )
kata ekipa kadetinje (2)
3.00
13.00
seštevek ekipnih točk: 42.00

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve