Karate Klub Kranj



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg (9) 6.00
2 2. mesto DROBNJAK MARINA U14 kata ml. kadetinje (23) 5.00
3 2. mesto KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg (5) 3.00
4 2. mesto OGRIZEK TRINA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 5.00
5 3. mesto DROBNJAK MARINA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 4.00
6 3. mesto KALAN GAJA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50
7 3. mesto KRAJNIK EMA kumite mladinke -59 kg (5) 2.50
8 3. mesto NIšANDžIć IVANA U12 kumite deklice +40 kg (6) 4.00
9 3. mesto PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg (15) 4.00
10 3.. mesto ČUHALEV NADJA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00
11 3.. mesto KOšIR DOMEN kumite kadeti +70 kg (7) 3.00
12 3.. mesto KRIžAJ ALEKSANDER U14 kumite ml. kadeti -45 kg (10) 3.00
13 3.. mesto LEBEN TINKARA U12 kata deklice (27) 3.00
14 3.. mesto NOVAK IZAK U10 kata malčki (31) 3.00
15 5. mesto BALDžIEV TANJA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00
16 5. mesto ERžEN ŽIGA U14 kumite ml. kadeti -40 kg (15) 2.00
17 5. mesto ETEROVIč MAšA kata kadetinje (15) 2.00
18 5. mesto PLEVNIK LALITA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00
19 5. mesto STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg (7) 2.00
20 6. mesto ČERU JERNEJA U12 kumite deklice +40 kg (6) 1.00
21 1. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa deklice (2) 3.00
22 2. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa ml. kadetinje (2) 1.00
23 1. mesto KK KRANJ 2 kata ekipa ml. kadetinje (2) 3.00
24 2. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa kadeti (3) 3.00
25 1. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa mladinke (1) 3.00
73.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg (5) 4.00
2 1. mesto REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00
3 2. mesto DROBNJAK MARINA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 5.00
4 2. mesto LEBEN TINKARA U12 kata deklice (28) 5.00
5 2. mesto NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje (14) 5.00
6 3. mesto ČERU JERNEJA U12 kumite deklice +40 kg (10) 4.00
7 3. mesto DRAKSLER IZA U14 kata ml. kadetinje (30) 4.00
8 3. mesto KRIžAJ ALEKSANDER U14 kumite ml. kadeti -45 kg (7) 4.00
9 3. mesto OGRIZEK TRINA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 4.00
10 3. mesto STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg (10) 4.00
11 3.. mesto REBOLJ MANCA kumite kadetinje +54 kg (13) 3.00
12 5. mesto ČUHALEV NADJA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00
13 5. mesto ERžEN ŽIGA U14 kata ml. kadeti (18) 2.00
14 5. mesto ETEROVIč MAšA kata kadetinje (14) 2.00
15 5. mesto KOTNIK ANJA kumite mladinke +59 kg (10) 2.00
16 5. mesto KOTNIK NIKA U12 kata deklice (28) 2.00
17 5. mesto PLEVNIK LALITA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00
18 6. mesto CEKOVA VANNA U10 kumite malčice +30 kg (9) 1.00
19 6. mesto ERžEN ŽIGA U14 kumite ml. kadeti -50 kg (8) 1.00
20 6. mesto LEBEN TINKARA U12 kumite deklice -40 kg (11) 1.00
21 1. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa deklice (3) 4.00
22 3. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa dečki (6) 4.00
23 1. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa ml. kadetinje (2) 3.00
24 2. mesto KK KRANJ 2 kata ekipa ml. kadetinje (2) 1.00
25 1. mesto KK KRANJ 1 kata ekipa kadetinje (3) 4.00
76.00

3. Pokalna tekma KZS

seštevek posameznih in ekipnih točk: 214.50

1. Pokalna tekma KZS

2. Pokalna tekma KZS

3. Pokalna tekma KZS

seštevek ekipnih točk: 172.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK KRANJ 1
( LEBEN TINKARA,KOTNIK NIKA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (2)
3.00
2 2. mesto KK KRANJ 1
( PRATLJAčIć VANDA,PLEVNIK LALITA,ČERU JERNEJA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
1.00
3 1. mesto KK KRANJ 2
( BALDžIEV TANJA,ČUHALEV NADJA,KALAN GAJA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
3.00
4 2. mesto KK KRANJ 1
( KOšIR DOMEN,PLEVNIK GAL,STOJANOVSKI VANE )
kata ekipa kadeti (3)
3.00
5 1. mesto KK KRANJ 1
( ETEROVIč MAšA,KOTNIK ANJA,KRAJNIK EMA )
kata ekipa mladinke (1)
3.00
13.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK KRANJ 1
( KOTNIK NIKA,LEBEN TINKARA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (3)
4.00
2 3. mesto KK KRANJ 1
( NOVAK IZAK,CEKOV TIMOTEJ,MALI NACE )
kata ekipa dečki (6)
4.00
3 1. mesto KK KRANJ 1
( ČUHALEV NADJA,DRAKSLER IZA,KALAN GAJA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
3.00
4 2. mesto KK KRANJ 2
( PLEVNIK LALITA,BALDžIEV TANJA,NIšANDžIć IVANA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
1.00
5 1. mesto KK KRANJ 1
( ETEROVIč MAšA,NADIŽAR LANA TISA,DROBNJAK MARINA )
kata ekipa kadetinje (3)
4.00
16.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK KRANJ 1
( KOTNIK NIKA,LEBEN TINKARA,POLAK TIA )
kata ekipa deklice (5)
4.00
2 2. mesto KK KRANJ 1
( CEKOV TIMOTEJ,MALI NACE,NOVAK IZAK )
kata ekipa dečki (3)
3.00
3 1. mesto KK KRANJ 1
( BALDžIEV TANJA,ČUHALEV NADJA,KALAN GAJA )
kata ekipa ml. kadetinje (1)
3.00
4 1. mesto KK KRANJ 1
( DROBNJAK MARINA,ETEROVIč MAšA,NADIŽAR LANA TISA )
kata ekipa kadetinje (2)
3.00
13.00
seštevek ekipnih točk: 42.00

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve