2. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mjesto Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 4.00 točke
2. mjesto HASANBAŠIĆ ADNA (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 3.00 točke
3. mjesto Kramar Alja (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 2.50 točke
1. mjesto Husić Tian (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 6.00 točke
2. mjesto Trontelj Lan (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 5.00 točke
3. mjesto Kralj Mark (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 4.00 točke
4. mjesto Kolenc Timotej (Karate klub Mirna Peč) kata najmlajši (6) 3.00 točke
5. mjesto JAKUPIČ JAKA (Karate klub Šenčur) kata najmlajši (6) 2.00 točke
6. mjesto Lenko Oliver (Karate klub Mirna Peč) kata najmlajši (6) 1.00 točke

NAJMLAJŠE

1. mjesto Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 4.00 točke
2. mjesto HASANBAŠIĆ ADNA (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 3.00 točke
3. mjesto Kramar Alja (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 2.50 točke

MALČKI

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata malčice (8) 6.00 točke
1. mjesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kumite malčice -30 kg (3) 4.00 točke
2. mjesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata malčice (8) 5.00 točke
2. mjesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice -30 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite malčice -30 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata malčice (8) 4.00 točke
4. mjesto ZORMAN Daša (karate klub Pivka) kata malčice (8) 3.00 točke
5. mjesto KOSTIĆ Anastasija (karate klub Pivka) kata malčice (8) 2.00 točke
6. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kata malčice (8) 1.00 točke
1. mjesto Oblak David Kerim (Karate klub Lev) kumite malčki +35 kg (1) 3.00 točke
1. mjesto ČESEN BORIS (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -30 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) kata malčki (13) 6.00 točke
1. mjesto GAVRIĆ Martin (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -35 kg (3) 4.00 točke
2. mjesto JEVŠNIK BEN (Društvo Za Karate Celje) kata malčki (13) 5.00 točke
2. mjesto VIDRIH MATIC (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčki -30 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto Huskić Mak (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto ČEBAŠEK VITAN (Karate klub Šenčur) kumite malčki -35 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto Kramar Vili (Karate klub Radeče) kata malčki (13) 4.00 točke
4. mjesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) kata malčki (13) 3.00 točke
4. mjesto KADOVIĆ STEFAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (10) 3.00 točke
5. mjesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata malčki (13) 2.00 točke
5. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (10) 2.00 točke
6. mjesto Tekavc Žiga (Karate Klub Cerknica) kata malčki (13) 1.00 točke
6. mjesto KUKOVIČ Aleksander (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -30 kg (10) 1.00 točke

MALČICE

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata malčice (8) 6.00 točke
1. mjesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kumite malčice -30 kg (3) 4.00 točke
2. mjesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata malčice (8) 5.00 točke
2. mjesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice -30 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite malčice -30 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata malčice (8) 4.00 točke
4. mjesto ZORMAN Daša (karate klub Pivka) kata malčice (8) 3.00 točke
5. mjesto KOSTIĆ Anastasija (karate klub Pivka) kata malčice (8) 2.00 točke
6. mjesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kata malčice (8) 1.00 točke

DEČKI

1. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata deklice (14) 6.00 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice +40 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (7) 6.00 točke
2. mjesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite deklice +40 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata deklice (14) 5.00 točke
2. mjesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice -40 kg (7) 5.00 točke
3. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice +40 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (14) 4.00 točke
4. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata deklice (14) 3.00 točke
4. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (7) 3.00 točke
5. mjesto SEKIRNIK Špela (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 2.00 točke
6. mjesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 1.00 točke
6. mjesto HUSIĆ DALILA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 1.00 točke
1. mjesto Širaj Martin (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto MILEV MATEJ (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite dečki -35 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto Vatovec Ernest (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite dečki -40 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata dečki (14) 6.00 točke
2. mjesto PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kata dečki (14) 5.00 točke
2. mjesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto TRAMŠEK Aleks (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite dečki -35 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (5) 3.00 točke
3. mjesto JELEN GAL (Karate klub Velenje) kata dečki (14) 4.00 točke
3. mjesto MRGOLE NIK (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto KURAJ JAKOB (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite dečki +45 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto Banović Nil (Karate klub Lev) kumite dečki -35 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto HUSIĆ DAVUD (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -40 kg (5) 2.50 točke
4. mjesto JURAJA Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata dečki (14) 3.00 točke
4. mjesto JEVŠOVAR VID (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki +45 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto VIDRIH JAKOB (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite dečki -40 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto Sedonja Matija (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -45 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kumite dečki -35 kg (8) 3.00 točke
5. mjesto AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kumite dečki -45 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite dečki -35 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto TEPEŽ MATIJA (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -40 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata dečki (14) 2.00 točke
6. mjesto VREČEK LUKA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite dečki -35 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto SULEJMANI EGZON (Karate klub Seki) kata dečki (14) 1.00 točke

DEKLICE

1. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata deklice (14) 6.00 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice +40 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (7) 6.00 točke
2. mjesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice -40 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata deklice (14) 5.00 točke
2. mjesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite deklice +40 kg (7) 5.00 točke
3. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (14) 4.00 točke
3. mjesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice +40 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 4.00 točke
4. mjesto Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata deklice (14) 3.00 točke
4. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 3.00 točke
5. mjesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 2.00 točke
5. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto SEKIRNIK Špela (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 2.00 točke
6. mjesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto HUSIĆ DALILA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 1.00 točke

MLAJŠI KADETI

1. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 6.00 točke
1. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točke
2. mjesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (13) 5.00 točke
2. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 3.00 točke
3. mjesto PODBORŠEK ZOJA (Karate klub Šenčur) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto ĐOGIĆ EMA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (13) 4.00 točke
3. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 3.00 točke
4. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 2.00 točke
6. mjesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 1.00 točke
1. mjesto Donko Matic (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto Mlinarič Max (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto Mali Nace (Karate Klub Kranj) kata ml. kadeti (13) 6.00 točke
1. mjesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 6.00 točke
2. mjesto REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ml. kadeti (13) 5.00 točke
2. mjesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 5.00 točke
2. mjesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto KRALJ PATRIK (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 3.00 točke
3. mjesto Škrabar Maks (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 4.00 točke
3. mjesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (13) 4.00 točke
3. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto Mali Nace (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 3.00 točke
4. mjesto Mlinarič Nik (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) kata ml. kadeti (13) 3.00 točke
4. mjesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto MARKOVIČ MATEVŽ (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 3.00 točke
5. mjesto Tomplak Nejc (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata ml. kadeti (13) 2.00 točke
5. mjesto Prkič Jaka (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 2.00 točke
5. mjesto JEVŠOVAR URH (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto Božič Beno (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto FIRŠT ANEJ (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 1.00 točke
6. mjesto ERDELIČ ŽAN (Karate klub Sokol) kata ml. kadeti (13) 1.00 točke
6. mjesto NABERGOJ VID (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 1.00 točke
6. mjesto GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto Cekov Timotej (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 1.00 točke

MLAJŠI KADETINJE

1. mjesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 6.00 točke
1. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točke
2. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (13) 5.00 točke
3. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto ĐOGIĆ EMA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (13) 4.00 točke
3. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto PODBORŠEK ZOJA (Karate klub Šenčur) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 3.00 točke
4. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 2.00 točke
6. mjesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 1.00 točke

KADETI

1. mjesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (1) 3.00 točke
1. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 6.00 točke
2. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 5.00 točke
2. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 4.00 točke
3. mjesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 4.00 točke
4. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 3.00 točke
4. mjesto KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (6) 3.00 točke
5. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto Gošnjak Neli (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 2.00 točke
6. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (14) 1.00 točke
6. mjesto Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.00 točke
1. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto BOROVNIK NIK (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -70 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Žalec) kata kadeti (10) 6.00 točke
2. mjesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 5.00 točke
2. mjesto MLAKAR NEJC (Karate društvo Loče) kumite kadeti -57 kg (5) 3.00 točke
3. mjesto BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto PETRE VID (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -63 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto Gorjup Ažbe (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata kadeti (10) 4.00 točke
3. mjesto Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti +70 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata kadeti (10) 3.00 točke
4. mjesto NABERGOJ FRAN (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -57 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -70 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -52 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti +70 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto RATOšA NINO (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadeti -70 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto Mačar Dejan (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadeti -52 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto KURAJ MITJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -57 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (10) 2.00 točke
6. mjesto Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) kata kadeti (10) 1.00 točke
6. mjesto KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto Salkanović Amar (Karate klub Lev) kumite kadeti -70 kg (7) 1.00 točke

KADETINJE

1. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 6.00 točke
1. mjesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (1) 3.00 točke
1. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (6) 6.00 točke
2. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 5.00 točke
2. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (7) 5.00 točke
3. mjesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 4.00 točke
3. mjesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 4.00 točke
4. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 3.00 točke
5. mjesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto Gošnjak Neli (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 2.00 točke
6. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (14) 1.00 točke
6. mjesto Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.00 točke

MLADINCI

1. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 6.00 točke
1. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točke
2. mjesto KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 5.00 točke
2. mjesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 4.00 točke
4. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 točke
4. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 2.00 točke
5. mjesto KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.00 točke
6. mjesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 točke
1. mjesto LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite mladinci -55 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite mladinci +76 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (4) 4.00 točke
2. mjesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite mladinci -76 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 3.00 točke
2. mjesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (9) 5.00 točke
3. mjesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 2.50 točke
3. mjesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite mladinci -61 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (4) 2.00 točke
4. mjesto Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite mladinci +76 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 3.00 točke
5. mjesto PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (8) 2.00 točke
6. mjesto PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kumite mladinci -76 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto KOVAČ NEJC (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci +76 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (9) 1.00 točke

MLADINKE

1. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 6.00 točke
1. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točke
2. mjesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 5.00 točke
2. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 4.00 točke
3. mjesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točke
4. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 točke
4. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 točke
5. mjesto KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 2.00 točke
6. mjesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve