2. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. place Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 4.00 points
2. place HASANBAŠIĆ ADNA (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 3.00 points
3. place Kramar Alja (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 2.50 points
1. place Husić Tian (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 6.00 points
2. place Trontelj Lan (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 5.00 points
3. place Kralj Mark (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (6) 4.00 points
4. place Kolenc Timotej (Karate klub Mirna Peč) kata najmlajši (6) 3.00 points
5. place JAKUPIČ JAKA (Karate klub Šenčur) kata najmlajši (6) 2.00 points
6. place Lenko Oliver (Karate klub Mirna Peč) kata najmlajši (6) 1.00 points

NAJMLAJŠE

1. place Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 4.00 points
2. place HASANBAŠIĆ ADNA (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 3.00 points
3. place Kramar Alja (Karate klub Radeče) kata najmlajše (3) 2.50 points

MALČKI

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata malčice (8) 6.00 points
1. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kumite malčice -30 kg (3) 4.00 points
2. place Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata malčice (8) 5.00 points
2. place Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice -30 kg (3) 3.00 points
3. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata malčice (8) 4.00 points
3. place Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite malčice -30 kg (3) 2.50 points
4. place ZORMAN Daša (karate klub Pivka) kata malčice (8) 3.00 points
5. place KOSTIĆ Anastasija (karate klub Pivka) kata malčice (8) 2.00 points
6. place Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kata malčice (8) 1.00 points
1. place Oblak David Kerim (Karate klub Lev) kumite malčki +35 kg (1) 3.00 points
1. place ČESEN BORIS (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -30 kg (10) 6.00 points
1. place MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) kata malčki (13) 6.00 points
1. place GAVRIĆ Martin (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -35 kg (3) 4.00 points
2. place VIDRIH MATIC (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčki -30 kg (10) 5.00 points
2. place Huskić Mak (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (3) 3.00 points
2. place JEVŠNIK BEN (Društvo Za Karate Celje) kata malčki (13) 5.00 points
3. place GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (10) 4.00 points
3. place ČEBAŠEK VITAN (Karate klub Šenčur) kumite malčki -35 kg (3) 2.50 points
3. place Kramar Vili (Karate klub Radeče) kata malčki (13) 4.00 points
4. place ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) kata malčki (13) 3.00 points
4. place KADOVIĆ STEFAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (10) 3.00 points
5. place KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata malčki (13) 2.00 points
5. place STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (10) 2.00 points
6. place KUKOVIČ Aleksander (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite malčki -30 kg (10) 1.00 points
6. place Tekavc Žiga (Karate Klub Cerknica) kata malčki (13) 1.00 points

MALČICE

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata malčice (8) 6.00 points
1. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kumite malčice -30 kg (3) 4.00 points
2. place Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice -30 kg (3) 3.00 points
2. place Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata malčice (8) 5.00 points
3. place Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite malčice -30 kg (3) 2.50 points
3. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata malčice (8) 4.00 points
4. place ZORMAN Daša (karate klub Pivka) kata malčice (8) 3.00 points
5. place KOSTIĆ Anastasija (karate klub Pivka) kata malčice (8) 2.00 points
6. place Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) kata malčice (8) 1.00 points

DEČKI

1. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (7) 6.00 points
1. place JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata deklice (14) 6.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice +40 kg (7) 6.00 points
2. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice -40 kg (7) 5.00 points
2. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite deklice +40 kg (7) 5.00 points
2. place BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata deklice (14) 5.00 points
3. place PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (14) 4.00 points
3. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 4.00 points
3. place JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice +40 kg (7) 4.00 points
4. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 3.00 points
4. place Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata deklice (14) 3.00 points
4. place BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (7) 3.00 points
5. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 2.00 points
5. place BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 2.00 points
5. place SEKIRNIK Špela (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 2.00 points
6. place MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 1.00 points
6. place RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 1.00 points
6. place HUSIĆ DALILA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 1.00 points
1. place Širaj Martin (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (5) 4.00 points
1. place MILEV MATEJ (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite dečki -35 kg (8) 6.00 points
1. place Vatovec Ernest (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (4) 4.00 points
1. place Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite dečki -40 kg (5) 4.00 points
1. place MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata dečki (14) 6.00 points
2. place Novak Izak (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (5) 3.00 points
2. place TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (5) 3.00 points
2. place PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kata dečki (14) 5.00 points
2. place Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (4) 3.00 points
2. place TRAMŠEK Aleks (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite dečki -35 kg (8) 5.00 points
3. place HUSIĆ DAVUD (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -40 kg (5) 2.50 points
3. place JELEN GAL (Karate klub Velenje) kata dečki (14) 4.00 points
3. place MRGOLE NIK (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (5) 2.50 points
3. place KURAJ JAKOB (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite dečki +45 kg (4) 2.50 points
3. place Banović Nil (Karate klub Lev) kumite dečki -35 kg (8) 4.00 points
4. place JURAJA Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata dečki (14) 3.00 points
4. place JEVŠOVAR VID (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki +45 kg (4) 2.00 points
4. place VIDRIH JAKOB (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite dečki -40 kg (5) 2.00 points
4. place Sedonja Matija (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -45 kg (5) 2.00 points
4. place PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kumite dečki -35 kg (8) 3.00 points
5. place AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kumite dečki -45 kg (5) 1.00 points
5. place ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite dečki -35 kg (8) 2.00 points
5. place TEPEŽ MATIJA (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -40 kg (5) 1.00 points
5. place MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata dečki (14) 2.00 points
6. place VREČEK LUKA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite dečki -35 kg (8) 1.00 points
6. place SULEJMANI EGZON (Karate klub Seki) kata dečki (14) 1.00 points

DEKLICE

1. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice -40 kg (7) 6.00 points
1. place JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata deklice (14) 6.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice +40 kg (7) 6.00 points
2. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite deklice +40 kg (7) 5.00 points
2. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice -40 kg (7) 5.00 points
2. place BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata deklice (14) 5.00 points
3. place PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (14) 4.00 points
3. place JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice +40 kg (7) 4.00 points
3. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 4.00 points
4. place Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata deklice (14) 3.00 points
4. place BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kumite deklice +40 kg (7) 3.00 points
4. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (7) 3.00 points
5. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 2.00 points
5. place SEKIRNIK Špela (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 2.00 points
5. place BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 2.00 points
6. place MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite deklice +40 kg (7) 1.00 points
6. place HUSIĆ DALILA (Društvo Za Karate Celje) kumite deklice -40 kg (7) 1.00 points
6. place RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata deklice (14) 1.00 points

MLAJŠI KADETI

1. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 4.00 points
1. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 6.00 points
1. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 points
1. place Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 4.00 points
1. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 points
2. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 3.00 points
2. place LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 points
2. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 points
2. place MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (13) 5.00 points
2. place Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 3.00 points
3. place ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 points
3. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.50 points
3. place PODBORŠEK ZOJA (Karate klub Šenčur) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 points
3. place KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.50 points
3. place ĐOGIĆ EMA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (13) 4.00 points
4. place RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.00 points
4. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 3.00 points
4. place Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 points
4. place HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.00 points
5. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 2.00 points
5. place JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 points
6. place Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 1.00 points
6. place BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 points
1. place Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 4.00 points
1. place KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 6.00 points
1. place FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 6.00 points
1. place Donko Matic (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 6.00 points
1. place Mlinarič Max (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 6.00 points
1. place Mali Nace (Karate Klub Kranj) kata ml. kadeti (13) 6.00 points
2. place REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ml. kadeti (13) 5.00 points
2. place DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 5.00 points
2. place MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 5.00 points
2. place HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 5.00 points
2. place JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 5.00 points
2. place KRALJ PATRIK (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 3.00 points
3. place Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 4.00 points
3. place Škrabar Maks (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 4.00 points
3. place Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 4.00 points
3. place MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 2.50 points
3. place HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 4.00 points
3. place OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (13) 4.00 points
4. place Mali Nace (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 3.00 points
4. place Mlinarič Nik (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 3.00 points
4. place AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) kata ml. kadeti (13) 3.00 points
4. place BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 2.00 points
4. place MARKOVIČ MATEVŽ (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 3.00 points
4. place MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 3.00 points
5. place FIRŠT ANEJ (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (5) 1.00 points
5. place Tomplak Nejc (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 2.00 points
5. place MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata ml. kadeti (13) 2.00 points
5. place Prkič Jaka (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 2.00 points
5. place JEVŠOVAR URH (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 2.00 points
5. place Božič Beno (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 2.00 points
6. place Cekov Timotej (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 1.00 points
6. place ERDELIČ ŽAN (Karate klub Sokol) kata ml. kadeti (13) 1.00 points
6. place NABERGOJ VID (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite ml. kadeti -50 kg (7) 1.00 points
6. place PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (12) 1.00 points
6. place GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti +55 kg (8) 1.00 points

MLAJŠI KADETINJE

1. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 6.00 points
1. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 points
1. place Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 4.00 points
1. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 4.00 points
1. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 points
2. place MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (13) 5.00 points
2. place Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 3.00 points
2. place LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 points
2. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 3.00 points
2. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 points
3. place KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.50 points
3. place ĐOGIĆ EMA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (13) 4.00 points
3. place ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 points
3. place PODBORŠEK ZOJA (Karate klub Šenčur) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 points
3. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.50 points
4. place Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 points
4. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 3.00 points
4. place HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.00 points
4. place RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -50 kg (4) 2.00 points
5. place JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 points
5. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 2.00 points
6. place BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 points
6. place Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (13) 1.00 points

KADETI

1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (7) 6.00 points
1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (1) 3.00 points
1. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (6) 6.00 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 6.00 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (7) 5.00 points
2. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 5.00 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (6) 5.00 points
3. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 4.00 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 4.00 points
3. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 4.00 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (6) 3.00 points
4. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 3.00 points
4. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 3.00 points
5. place Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.00 points
5. place HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (7) 2.00 points
5. place Gošnjak Neli (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 2.00 points
6. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.00 points
6. place LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (14) 1.00 points
6. place Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.00 points
1. place Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (6) 6.00 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata kadeti (10) 6.00 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (8) 6.00 points
1. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kumite kadeti -57 kg (5) 4.00 points
1. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti +70 kg (4) 4.00 points
1. place BOROVNIK NIK (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -70 kg (7) 6.00 points
2. place MLAKAR NEJC (Karate društvo Loče) kumite kadeti -57 kg (5) 3.00 points
2. place LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (8) 5.00 points
2. place TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (6) 5.00 points
2. place GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (7) 5.00 points
2. place ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (4) 3.00 points
2. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 5.00 points
3. place Gorjup Ažbe (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (5) 2.50 points
3. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata kadeti (10) 4.00 points
3. place Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti +70 kg (4) 2.50 points
3. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -52 kg (6) 4.00 points
3. place BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 4.00 points
3. place PETRE VID (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -63 kg (8) 4.00 points
4. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti +70 kg (4) 2.00 points
4. place KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata kadeti (10) 3.00 points
4. place NABERGOJ FRAN (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -57 kg (5) 2.00 points
4. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (8) 3.00 points
4. place VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti -70 kg (7) 3.00 points
4. place MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -52 kg (6) 3.00 points
5. place ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (8) 2.00 points
5. place RATOšA NINO (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadeti -70 kg (7) 2.00 points
5. place Mačar Dejan (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadeti -52 kg (6) 2.00 points
5. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (10) 2.00 points
5. place KURAJ MITJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -57 kg (5) 1.00 points
6. place Salkanović Amar (Karate klub Lev) kumite kadeti -70 kg (7) 1.00 points
6. place Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) kata kadeti (10) 1.00 points
6. place KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (8) 1.00 points
6. place LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (6) 1.00 points

KADETINJE

1. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (1) 3.00 points
1. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -54 kg (6) 6.00 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 6.00 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (7) 6.00 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (6) 5.00 points
2. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (14) 5.00 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (7) 5.00 points
3. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -54 kg (6) 4.00 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 4.00 points
3. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 4.00 points
4. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (7) 3.00 points
4. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -54 kg (6) 3.00 points
4. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 3.00 points
5. place HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (7) 2.00 points
5. place Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 2.00 points
5. place Gošnjak Neli (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 2.00 points
6. place LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata kadetinje (14) 1.00 points
6. place Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje +54 kg (7) 1.00 points
6. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (6) 1.00 points

MLADINCI

1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 points
1. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 6.00 points
1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 3.00 points
1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 points
2. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 5.00 points
2. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 1.00 points
3. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 4.00 points
3. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 points
4. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 points
4. place BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 points
5. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 2.00 points
5. place KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 points
6. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.00 points
6. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 points
1. place LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite mladinci -55 kg (2) 3.00 points
1. place KRAJNC MIHA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite mladinci +76 kg (8) 6.00 points
1. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (3) 4.00 points
1. place ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (9) 6.00 points
1. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 6.00 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata mladinci (4) 4.00 points
2. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (8) 5.00 points
2. place POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite mladinci -76 kg (8) 5.00 points
2. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (2) 1.00 points
2. place PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 3.00 points
2. place VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (3) 3.00 points
2. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (9) 5.00 points
3. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata mladinci (4) 2.50 points
3. place TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (9) 4.00 points
3. place JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (8) 4.00 points
3. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite mladinci -61 kg (3) 2.50 points
3. place KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (8) 4.00 points
4. place Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (9) 3.00 points
4. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 3.00 points
4. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (4) 2.00 points
4. place Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite mladinci +76 kg (8) 3.00 points
5. place ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (8) 2.00 points
5. place PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (8) 2.00 points
5. place GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (9) 2.00 points
6. place PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kumite mladinci -76 kg (8) 1.00 points
6. place KOVAČ NEJC (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci +76 kg (8) 1.00 points
6. place VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -68 kg (9) 1.00 points

MLADINKE

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 points
1. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinke (8) 6.00 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 points
1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -48 kg (2) 3.00 points
2. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 points
2. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -48 kg (2) 1.00 points
2. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (8) 5.00 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 points
3. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 4.00 points
3. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 points
4. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 points
4. place BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 points
5. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 2.00 points
5. place KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 points
6. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 points
6. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 1.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve