KARATE LJUTOMER 2017

LJUTOMER ( LJUTOMER , Športna dvorana OŠ Ljutomer )



Države
3
Klubi
37
Skupaj prijave
251
Skupaj nastopi
361
Prijave ženske
110
Nastopi ženske
157
Prijave moški
141
Nastopi moški
204
Prijavljene ekipe
0
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
0


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE KLUB BAD RADKERSBURG
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
8 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
9 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
10 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
11 KARATE KLUB LJUBLJANA
12 KARATE KLUB MABUNI ČAKOVEC
13 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
14 KARATE KLUB PESNICA
15 KARATE KLUB PETROVČE
16 KARATE KLUB POLZELA
17 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
18 KARATE KLUB RADVANJE
19 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
20 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
21 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
22 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
23 KARATE KLUB SHITO RYU VARAŽDIN
24 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
25 KARATE KLUB TIGER VELENJE
26 KARATE KLUB VELENJE
27 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
28 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
29 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
30 KK OKINAWA
31 NIPPON KLUB KRŠKO
32 SHITO RYU KARATE DO KLUB ŠTRIGOVA
33 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
34 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
35 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
36 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
37 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
38 YUKI KLUB ČATEŽ

kata člani +18 (4)
1. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   JUKIC VELJKO NIPPON klub Krško
3. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   LILEK ANDREJ KK Okinawa
kata članice +18 (8)
1. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
2. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
3. mesto   KRAŠOVEC URŠKA Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
6. mesto   NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
kata dečki (8)
1. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TKALčEC TOMISLAV KK Okinawa
3. mesto   REBERšAK JAN YUKI klub ČATEŽ
5. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
6. mesto   JAKOPOVIČ JAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
Kata dečki (8 kyu) (7)
1. mesto   JANžEKOVIč TOBIAS Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   KERčMAR BENJAMIN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HORVATIć LEONARDO Karate Klub Mabuni Čakovec
5. mesto   JURIčINEć NIKO Karate klub Shito Ryu Varaždin
6. mesto   ŽLIčAR KARLO Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata dečki (8-4 kyu) (11)
1. mesto   KOšIR BOR Karate Klub Radvanje
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VINTER FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   NERAT TOMC TAI Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   REBERšAK JAN YUKI klub ČATEŽ
6. mesto   JAKOPOVIČ JAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata deklice (8)
1. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
2. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ŠTEHARNIK TINKARA Karate Klub Radvanje
6. mesto   MAROT TIA Karate Klub Petrovče
Kata deklice (8 kyu) (5)
1. mesto   VERBIČ TANJA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   ČAJIć HANA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   VUGRINEC LORENA Karate klub Shito Ryu Varaždin
3. mesto   VUGRINEC LAURA Karate klub Shito Ryu Varaždin
5. mesto   KOSTANJEVAC TEA Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata deklice (8-4 kyu) (12)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   MAROT TIA Karate Klub Petrovče
3. mesto   ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto   BALAŠKO EVELINA Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
6. mesto   BRULIć MERISA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata kadeti (7)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   MORI NIK Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata kadetinje (11)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto   LILEK ANA MARIJA KK Okinawa
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
3. mesto   KNEZ JENA Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto   POTRč ANEMARIE Karate klub WKSA Šentilj
kata malčice (9)
1. mesto   KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
5. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
6. mesto   FADIGA MELANI Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata malčice (8 kyu) (6)
1. mesto   SCHRANZ SELINA Karate Klub Bad Radkersburg
2. mesto   LUDVIK KARIN Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčice (8-6 kyu) (10)
1. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
2. mesto   HADžIć NAIDA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KNEZ HANA BRINA Karate Klub Radvanje
5. mesto   LUDVIK KARIN Karate klub WKSA Duplek
6. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
kata malčki (10)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MAROT JEAN LUC Karate Klub Petrovče
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   KUčAN ŽIGA Karate Klub Bad Radkersburg
6. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata malčki (8 kyu) (9)
1. mesto   PALIč ADIS Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   VOLOVEC ŽAN YUKI klub ČATEŽ
3. mesto   PREMUŠ VITAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MALEC ANEJ Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   JAUSOVEC NINO Karate Klub Bad Radkersburg
6. mesto   GERBUS MARKO Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata malčki (8- 6 kyu) (13)
1. mesto   HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
6. mesto   GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
kata ml. kadeti (10)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   MORI NIK Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (9)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   OREščANIN ZORAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   HRANILOVIć DOMINIK Karate Klub Mabuni Čakovec
5. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
6. mesto   ZADRAVEC MARTIN Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje (7)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
5. mesto   JUKIC ISABEL NIPPON klub Krško
6. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (8)
1. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
2. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   NOVAK SANDRA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   ŠPRAJC TAJDA Karate Klub Petrovče
5. mesto   OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata mladinci (4)
1. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   REP NINO NIPPON klub Krško
3. mesto   LILEK ANDREJ KK Okinawa
3. mesto   PINTAREC BERNARD Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata mladinke (11)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5. mesto   LILEK ANA MARIJA KK Okinawa
6. mesto   KNEZ JENA Športno Društvo Dinamik Celje
kata najmlajše (5)
1. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (8-6 kyu) (6)
1. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KANDUT BRINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (4)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
3. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
kata najmlajši (8-6 kyu) (8)
1. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ŠINKO NEJC Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
6. mesto   ŽNUDERL MIHA Karate Klub Kovinar Maribor
kata veterani + 35 let (2)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto   JUKIC VELJKO NIPPON klub Krško
kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
kumite člani - 84 kg (3)
1. mesto   KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   BAJS ERIK Karate Klub Mabuni Čakovec
3. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
kumite člani -67 kg (4)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KOLTAJI SEBASTIJAN Karate Klub Murska Sobota
kumite člani +84 kg (0)
kumite članice - 55 kg (2)
1. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite članice -68 kg (4)
1. mesto   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite članice + 68 kg (5)
1. mesto   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite dečki -40 kg (15)
1. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
2. mesto   TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
6. mesto   HORVATIć LEONARDO Karate Klub Mabuni Čakovec
kumite dečki +40 kg (10)
1. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   VINTER FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ČAJIć HANA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   JAKOPIć MATEJA Shito ryu Karate do klub Štrigova
6. mesto   GRBIć SANDRA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite deklice +40 kg (6)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Radvanje
3. mesto   KNEZOCI LAMIA Karate klub Shito Ryu Varaždin
3. mesto   AGAPITO MASTEN HERA Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   GLAVINA MRAK REBEKA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite kadeti -57 kg (9)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
5. mesto   DEBELAK DEJAN NIPPON klub Krško
6. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   VALIč VIKI Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   KOKOL PINO Karate Klub Radvanje
5. mesto   JESENEK ROJŠEK MATEVŽ Karate Klub Polzela
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (4)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite malčice -30 kg (3)
1. mesto   ŠPORN KIARA, Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠINKO ANA Shito ryu Karate do klub Štrigova
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčice +30 kg (3)
1. mesto   ŠPORN KIARA, Karate Klub Polzela
2. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KOVAČ NUŠA Karate Klub Polzela
kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   PODPEČAN MAI, Karate Klub Polzela
3. mesto   GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
5. mesto   VRBNJAK ŽIGA Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
kumite malčki +30 kg (9)
1. mesto   SABOLčEC FRAN Shito ryu Karate do klub Štrigova
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   ... SVEN, Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -50 kg (12)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
6. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite ml. kadeti +50 kg (8)
1. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   DONOšA GAL Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   KOZAR ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   KAJDIČ LAN Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadetinje -47 kg (4)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   KNEZOCI LAMIA Karate klub Shito Ryu Varaždin
kumite ml. kadetinje +47 kg (7)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠPRAJC TAJDA Karate Klub Petrovče
5. mesto   GRČAR GAJA Karate Klub Polzela
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   TUBIČ ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KOKOL PINO Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   REP NINO NIPPON klub Krško
3. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (1)
1. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite veterani +35 let open (0)
kumite veteranke +35 let open (0)