KARATE LJUTOMER 2017

LJUTOMER ( LJUTOMER , Športna dvorana OŠ Ljutomer )



kata člani +18 (4)
1. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   JUKIC VELJKO NIPPON klub Krško
3. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   LILEK ANDREJ KK Okinawa
kata članice +18 (8)
1. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
2. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
3. mesto   KRAŠOVEC URŠKA Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
5. mesto   NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
kata dečki (8)
1. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GANZITTI NOAH Karate klub Seki
3. mesto   TKALčEC TOMISLAV KK Okinawa
3. mesto   REBERšAK JAN YUKI klub ČATEŽ
5. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
5. mesto   JAKOPOVIČ JAN Karate klub Selnica ob Dravi
Kata dečki (8 kyu) (7)
1. mesto   JANžEKOVIč TOBIAS Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   KERčMAR BENJAMIN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HORVATIć LEONARDO Karate Klub Mabuni Čakovec
5. mesto   JURIčINEć NIKO Karate klub Shito Ryu Varaždin
5. mesto   ŽLIčAR KARLO Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata dečki (8-4 kyu) (11)
1. mesto   KOšIR BOR Karate Klub Radvanje
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VINTER FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   NERAT TOMC TAI SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   REBERšAK JAN YUKI klub ČATEŽ
5. mesto   JAKOPOVIČ JAN Karate klub Selnica ob Dravi
kata deklice (8)
1. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
2. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
5. mesto   ŠTEHARNIK TINKARA Karate Klub Radvanje
5. mesto   MAROT TIA Karate Klub Petrovče
Kata deklice (8 kyu) (5)
1. mesto   VERBIČ TANJA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   ČAJIć HANA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   VUGRINEC LORENA Karate klub Shito Ryu Varaždin
3. mesto   VUGRINEC LAURA Karate klub Shito Ryu Varaždin
5. mesto   KOSTANJEVAC TEA Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata deklice (8-4 kyu) (12)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   MAROT TIA Karate Klub Petrovče
3. mesto   ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto   BALAŠKO EVELINA Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   BRULIć MERISA Društvo Za Borilne Veščine Piran
kata kadeti (7)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   MORI NIK Karate klub Selnica ob Dravi
kata kadetinje (11)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto   LILEK ANA MARIJA KK Okinawa
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
3. mesto   KNEZ JENA Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   POTRč ANEMARIE Karate klub WKSA Šentilj
kata malčice (9)
1. mesto   KANDUT ZOJA Karate klub Seki
2. mesto   PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
5. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
5. mesto   FADIGA MELANI Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata malčice (8 kyu) (6)
1. mesto   SCHRANZ SELINA Karate Klub Bad Radkersburg
2. mesto   LUDVIK KARIN Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   MULEC NIKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčice (8-6 kyu) (10)
1. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
2. mesto   HADžIć NAIDA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KNEZ HANA BRINA Karate Klub Radvanje
5. mesto   LUDVIK KARIN Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
kata malčki (10)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate klub Seki
2. mesto   GORENŠEK VID Karate klub Seki
3. mesto   MAROT JEAN LUC Karate Klub Petrovče
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   KUčAN ŽIGA Karate Klub Bad Radkersburg
5. mesto   ZBIL GREGA KARATE KLUB KOZJANSKO
kata malčki (8 kyu) (9)
1. mesto   PALIč ADIS Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   VOLOVEC ŽAN YUKI klub ČATEŽ
3. mesto   PREMUŠ VITAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto   MALEC ANEJ Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   JAUSOVEC NINO Karate Klub Bad Radkersburg
5. mesto   GERBUS MARKO Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata malčki (8- 6 kyu) (13)
1. mesto   HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   ŠTELCER LUKA Karate klub Selnica ob Dravi
5. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
kata ml. kadeti (10)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   MORI NIK Karate klub Selnica ob Dravi
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (9)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   OREščANIN ZORAN KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   HRANILOVIć DOMINIK Karate Klub Mabuni Čakovec
5. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
5. mesto   ZADRAVEC MARTIN Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje (7)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
5. mesto   JUKIC ISABEL NIPPON klub Krško
5. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (8)
1. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
2. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   NOVAK SANDRA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   ŠPRAJC TAJDA Karate Klub Petrovče
5. mesto   OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata mladinci (4)
1. mesto   KANDUT SAŠO Karate klub Seki
2. mesto   REP NINO NIPPON klub Krško
3. mesto   LILEK ANDREJ KK Okinawa
3. mesto   PINTAREC BERNARD Karate klub Shito Ryu Varaždin
kata mladinke (11)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   ARSLANOVSKI NIKITA Karate Klub Radvanje
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5. mesto   LILEK ANA MARIJA KK Okinawa
5. mesto   KNEZ JENA Športno Društvo Dinamik Celje
kata najmlajše (5)
1. mesto   BELE ANA KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BELE LEA KARATE KLUB KOZJANSKO
5. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (8-6 kyu) (6)
1. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate klub Seki
2. mesto   KANDUT BRINA Karate klub Seki
3. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   JEROT NEŽA Karate klub Seki
kata najmlajši (4)
1. mesto   LOTRIč FILIP KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
3. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
kata najmlajši (8-6 kyu) (8)
1. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto   ŠINKO NEJC Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
5. mesto   DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
5. mesto   ŽNUDERL MIHA Karate Klub Kovinar Maribor
kata veterani + 35 let (2)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto   JUKIC VELJKO NIPPON klub Krško
kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota