KARATE LJUTOMER 2017

LJUTOMER ( LJUTOMER , Športna dvorana OŠ Ljutomer )



kumite člani - 84 kg (3)
1. mesto   KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   BAJS ERIK Karate Klub Mabuni Čakovec
3. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
kumite člani -67 kg (4)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KOLTAJI SEBASTIJAN Karate Klub Murska Sobota
kumite članice - 55 kg (2)
1. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite članice -68 kg (4)
1. mesto   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   GOLAČ AZRA Karate klub Seki
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite članice + 68 kg (5)
1. mesto   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite dečki -40 kg (15)
1. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
2. mesto   TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
3. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
5. mesto   HORVATIć LEONARDO Karate Klub Mabuni Čakovec
kumite dečki +40 kg (10)
1. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN KARATE KLUB BRANIK
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   VINTER FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ČAJIć HANA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   JAKOPIć MATEJA Shito ryu Karate do klub Štrigova
5. mesto   GRBIć SANDRA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
kumite deklice +40 kg (6)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate klub Seki
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Radvanje
3. mesto   KNEZOCI LAMIA Karate klub Shito Ryu Varaždin
3. mesto   AGAPITO MASTEN HERA Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   GLAVINA MRAK REBEKA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
kumite kadeti -57 kg (9)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
5. mesto   DEBELAK DEJAN NIPPON klub Krško
5. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   VALIč VIKI Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   KOKOL PINO Karate Klub Radvanje
5. mesto   JESENEK ROJŠEK MATEVŽ Karate Klub Polzela
kumite kadetinje +54 kg (4)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite malčice -30 kg (3)
1. mesto   ŠPORN KIARA, Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠINKO ANA Shito ryu Karate do klub Štrigova
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčice +30 kg (3)
1. mesto   ŠPORN KIARA, Karate Klub Polzela
2. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KOVAČ NUŠA Karate Klub Polzela
kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   PODPEČAN MAI, Karate Klub Polzela
3. mesto   GARCIA SEBASTIAN Karate Klub Polzela
5. mesto   VRBNJAK ŽIGA Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
kumite malčki +30 kg (9)
1. mesto   SABOLčEC FRAN Shito ryu Karate do klub Štrigova
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   ... SVEN, Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -50 kg (12)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
5. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite ml. kadeti +50 kg (8)
1. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   DONOšA GAL Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto   KOZAR ALEN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   KAJDIČ LAN Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadetinje -47 kg (4)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate klub Seki
2. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   KNEZOCI LAMIA Karate klub Shito Ryu Varaždin
kumite ml. kadetinje +47 kg (7)
1. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠPRAJC TAJDA Karate Klub Petrovče
5. mesto   GRČAR GAJA Karate Klub Polzela
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   TUBIČ ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KOKOL PINO Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   REP NINO NIPPON klub Krško
3. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
kumite mladinke +59 kg (1)
1. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje