12. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Države
1
Klubi
29
Skupaj prijave
188
Skupaj nastopi
259
Prijave ženske
82
Nastopi ženske
115
Prijave moški
106
Nastopi moški
144
Prijavljene ekipe
0
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
0


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BUSHIDO
5 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
6 KARATE KLUB KOZJANSKO
7 KARATE KLUB LJUBLJANA
8 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
9 KARATE KLUB MISLINJA
10 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
11 KARATE KLUB PETROVČE
12 KARATE KLUB POLZELA
13 KARATE KLUB POSTOJNA
14 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
15 KARATE KLUB RADVANJE
16 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
17 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
18 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
19 KARATE KLUB SEKI
20 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
21 KARATE KLUB TIGER VELENJE
22 KARATE KLUB TRBOVLJE
23 KARATE KLUB VELENJE
24 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
25 KARATE KLUB ŽALEC
26 KARATE KLUB ZMAJ
27 KARATE-DO KLUB PTUJ
28 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
29 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
30 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (7)
1. mesto   BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
5. mesto   GANZITTI NOAH Karate klub Seki
6. mesto   LUDVIK JAN Karate klub WKSA Duplek
kata dečki (8-4 kyu) (12)
1. mesto   GORENŠEK TILEN Karate klub Seki
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   REDNAK ANŽE Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
5. mesto   STRNIŠNIK NAJ Društvo Za Karate Celje
6. mesto   ŽIBERT MAX Karate Klub Trbovlje
kata deklice (7)
1. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   LUDVIK KARIN Karate klub WKSA Duplek
kata deklice (8-4 kyu) (7)
1. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
2. mesto   SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   LUDVIK KARIN Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
6. mesto   AGAPITO MASTEN HERA Karate klub WKSA Duplek
kata kadeti (5)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate klub Seki
3. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   BELEJ FILIP Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
5. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate klub Seki
kata kadetinje (6)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto   ŽUČKO MARUŠA, Karate Klub Polzela
3. mesto   KOVAč TEJA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
5. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   RAKOVNIK NASTJA Društvo Za Karate Celje
kata malčice (7)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
3. mesto   ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
5. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
kata malčice (8-6 kyu) (13)
1. mesto   MEDIČ NADIA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KACJAN ERIKA Karate Klub Mislinja
3. mesto   REDNAK NUŠA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
kata malčki (6)
1. mesto   GORENŠEK VID Karate klub Seki
2. mesto   ZBIL GREGA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto   RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   HADžIć KENAN Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata malčki (8- 6 kyu) (8)
1. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
5. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   ČMAK NEJC Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti (8)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate klub Seki
3. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
5. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
6. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (12)
1. mesto   JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do klub Ptuj
3. mesto   OGRIS ŽAK Karate Klub Mislinja
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
5. mesto   STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata ml. kadetinje (5)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   LAZIĆ MARIA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto   PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)
1. mesto   OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto   SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
6. mesto   KOROŠEC MAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata mladinci (1)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate klub Seki
kata mladinke (2)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
kata najmlajše (6)
1. mesto   BELE ANA KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto   BELE LEA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto   LONČARIČ ZOJA Karate klub Seki
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
kata najmlajše (8-6 kyu) (9)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   LONČARIČ ZOJA Karate klub Seki
3. mesto   STROPNIK NIKA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   JEROT NEŽA Karate klub Seki
5. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata najmlajši (6)
1. mesto   LOTRIč FILIP KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
5. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kata najmlajši (8-6 kyu) (8)
1. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto   JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   LOJEN OSKAR Društvo Za Karate Celje
5. mesto   MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
6. mesto   JAVERNIK JAKOB Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite dečki -35 kg (7)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ŽIBERT MAX Karate Klub Trbovlje
3. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -40 kg (5)
1. mesto   BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto   DOKL MARK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
kumite dečki +40 kg (7)
1. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   VNUK OŽBEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   STRNIŠNIK NAJ Društvo Za Karate Celje
kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
5. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate klub Seki
2. mesto   AGAPITO MASTEN HERA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
3. mesto   MALGAJ MARCEL Društvo Za Karate Celje
kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite kadeti +70 kg (2)
1. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
2. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite kadetinje -54 kg (8)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   OŠLAK ANA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   WRAVOR EVELIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
6. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje +54 kg (4)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto   SKALICKY NERA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ŠPORN KIARA, Karate Klub Polzela
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčice +30 kg (4)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
3. mesto   KOTNIK KLARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki -30 kg (8)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   PODPEČAN MAI, Karate Klub Polzela
3. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto   ZBIL GREGA KARATE KLUB KOZJANSKO
5. mesto   SENICA TILEN Društvo Za Karate Celje
6. mesto   DRNOVŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
kumite malčki +30 kg (6)
1. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
2. mesto   DERČA ALEKSEJ, Karate Klub Polzela
3. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
5. mesto   KALPIČ TOM Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
3. mesto   ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje
5. mesto   KAJDIČ LAN Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti +50 kg (8)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
5. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -47 kg (4)
1. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
2. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
kumite ml. kadetinje +47 kg (7)
1. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   OŠLAK ANA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
5. mesto   GORJUP KLARA Karate društvo Loče
kumite mladinci -76 kg (2)
1. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
2. mesto   BARJAKTAROVIĆ BOJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (2)
1. mesto   KRANJC LEA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite mladinke +59 kg (0)