KATANA CUP 2017 / BOHINJ OPEN

SPORT HALL DANICA ( BOHINJSKA BISTRICA , Triglavska cesta 60 )



Države
4
Klubi
37
Skupaj prijave
215
Skupaj nastopi
328
Prijave ženske
87
Nastopi ženske
129
Prijave moški
128
Nastopi moški
199
Prijavljene ekipe
18
Ženske ekipe
4
Moške ekipe
14


Države
1 CROATIA
2 GERMANY
3 SLOVAKIA
4 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO KARATE BELA KRAJINA
3 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
4 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
5 KARATE DOJO OKI
6 KARATE DRUŠTVO LOČE
7 KARATE KLUB BREŽICE
8 KARATE KLUB ČRNOMELJ
9 KARATE KLUB EMONA
10 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
11 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
12 KARATE KLUB LJUBLJANA
13 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
14 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
15 KARATE KLUB MON CHI
16 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
17 KARATE KLUB NOVO MESTO
18 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
19 KARATE KLUB PETROVČE
20 KARATE KLUB POLZELA
21 KARATE KLUB POSOČJE
22 KARATE KLUB POSTOJNA
23 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
24 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
25 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
26 KARATE KLUB SLOVAN
27 KARATE KLUB TIGER VELENJE
28 KARATE KLUB TREBNJE
29 KARATE KLUB VELENJE
30 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
31 KARATE KLUB ZMAJ
32 KK TRŽIČ
33 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
34 S.K.K. MURAKEN
35 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
36 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
37 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
38 UNION KOŠICE

kata člani +18 (3)
1. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
3. mesto   GAčEVIč GORAN Karate Klub Murska Sobota
kata članice +18 (4)
1. mesto   KONČIĆ PATRICIJA S.K.K. MURAKEN
2. mesto   SRŠA ANAMARIJA S.K.K. MURAKEN
3. mesto   KEžMAH PAPIč TAMARA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
kata dečki (10)
1. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
Kata dečki (8 kyu) (5)
1. mesto   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ŠPEC ERIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   STVARNIK JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   REDNAK ANŽE Karate Klub Tiger Velenje
kata dečki (8-4 kyu) (10)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PRETNAR SAMO Klub Karate akademija Bohinj
kata deklice (4)
1. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   VAHTAR KAROLINA Karate Klub Zmaj
3. mesto   SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
Kata deklice (8 kyu) (0)
kata deklice (8-4 kyu) (8)
1. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
kata kadeti (7)
1. mesto   HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
2. mesto   PAŠAGIĆ ADNAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
kata kadeti 8-4-kyu (7)
1. mesto   REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   PAŠAGIĆ AJDIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   VADNAL MARK Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VADNAL DAVID Društvo Za Karate Celje
kata kadetinje (4)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
3. mesto   SINKOVIČ ANJA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčice (9)
1. mesto   HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
2. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   NOVAK MIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kata malčice (8 kyu) (5)
1. mesto   REDNAK NUŠA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ROZMAN MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   ZEMLJAK ZUPAN MANJA Klub Karate akademija Bohinj
kata malčice (8-6 kyu) (9)
1. mesto   NOVAK MIJA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
3. mesto   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kata malčki (20)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata malčki (8 kyu) (7)
1. mesto   ČESEN STAŠ Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   KRIžANIč BLAž Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   OMERZO PATRIK Karate Klub Brežice
3. mesto   KONčNIK ŽAN Klub Karate akademija Bohinj
kata malčki (8- 6 kyu) (9)
1. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto   RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (4)
1. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
2. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   SEDEJ ANDRAž Karate Klub Kolektor Idrija
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto   ROGAč JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   GRILC VITO Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje (8)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ROZMAN MAJA Klub Karate akademija Bohinj
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (4)
1. mesto   KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ROZMAN MAJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MACEDONI LORIS Karate klub Novo Mesto
3. mesto   LAZIĆ MARIA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mladinci (2)
1. mesto   JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
kata mladinke (3)
1. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
2. mesto   OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KONČIĆ PATRICIJA S.K.K. MURAKEN
kata moški osebe s pos. potrebami (1)
1. mesto   KAVALAR ALJAž Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajše (5)
1. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
3. mesto   GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajše (8 kyu) (4)
1. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   LAKOTA INA Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajše (8-6 kyu) (1)
kata najmlajši (10)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   SABANOVIč SAID Karate Dojo OKI
3. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
kata najmlajši (8 kyu) (10)
1. mesto   DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
2. mesto   IRT JAKOB Karate klub Novo Mesto
3. mesto   MATIč LEO Karate Dojo OKI
3. mesto   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
kata najmlajši (8-6 kyu) (7)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   BRULA TIM Društvo Karate Bela Krajina
kata veterani - 50 let (3)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   GAčEVIč GORAN Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   KOLAR BORUT Karate Klub Murska Sobota
kata veterani + 35 let (0)
kata veterani + 50 let (2)
1. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   LAH SILVO Karate klub Velenje
kata veteranke - 50 let (0)
kata veteranke + 35 let (0)
kata veteranke + 50 let (0)
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
JIK - dečki (1)
2. mesto   PRETNAR KAJA Klub Karate akademija Bohinj
JIK - deklice (0)
JIK - ml. kadeti (2)
1. mesto   PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   TOMšIč MARK Klub Karate akademija Bohinj
JIK - ml. kadetinje (0)
KIHON - najmlajše 4+ kyu (2)
1. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
KIHON - najmlajše 8-5 kyu (2)
1. mesto   LAKOTA INA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
KIHON - najmlajši 4+ kyu (0)
KIHON - najmlajši 8-5 kyu (7)
1. mesto   BERAVS ALJAž Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   BRZUHALSKI SKUMAVEC MAJ Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   DOVžAN KLEMENC LUKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   SODNIK MARK Klub Karate akademija Bohinj
KIK - dečki (2)
1. mesto   PRETNAR MATIJA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   ŠPEC ERIK Klub Karate akademija Bohinj
KIK - deklice (1)
1. mesto   MANDIč NIKA Klub Karate akademija Bohinj
KIK - malčice (8)
1. mesto   LIšKA LARA KK TRŽIČ
2. mesto   ZEMLJAK ZUPAN MANJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   SKUMAVEC MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
KIK - malčki (3)
1. mesto   KONčNIK ŽAN Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   PRELAC TILEN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   JOVANOVIč ŠORN BRIN Klub Karate akademija Bohinj
KIK - ml. kadeti (5)
1. mesto   JOVANOVIč ŠORN GABER Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto   PRETNAR SAMO Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MENCINGER MARK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   MIKELJ ŽIGA Klub Karate akademija Bohinj
KIK - ml. kadetinje (3)
1. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto   SKOČIR ŽIVA Karate klub Posočje
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (5)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   KOLTAJI SEBASTIJAN Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   NOVAK ROK Karate društvo Loče
kumite člani -75 kg (2)
1. mesto   ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   LIHTENEKER GAŠPER Karate Klub Rudar Velenje
kumite člani +84 kg (2)
1. mesto   DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite člani open (5)
1. mesto   DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
2. mesto   DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KOLTAJI SEBASTIJAN Karate Klub Murska Sobota
kumite članice - 50 kg (2)
1. mesto   SCHWARTZOVA ZUZANA UNION Košice
2. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (2)
1. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
2. mesto   KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
kumite članice open (5)
1. mesto   SCHWARTZOVA ZUZANA UNION Košice
2. mesto   RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   HORVAT PATRICIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki -35 kg (3)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   FARKAŠ MAXIMILJAN Karate Klub Murska Sobota
kumite dečki -40 kg (2)
1. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   KEREC ALJOšA Karate Klub Murska Sobota
kumite dečki +40 kg (3)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ZEčIRI DION Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   ŠKOFLEK EVA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite deklice +40 kg (2)
1. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BALAŠKO EVELINA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -52 kg (1)
1. mesto   ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -57 kg (0)
kumite kadeti -63 kg (0)
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
2. mesto   DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   PAŠAGIĆ ADNAN Shotokan Karate Klub Postojna
kumite kadeti +70 kg (2)
1. mesto   SCHWARTZ ROBERT UNION Košice
2. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
kumite kadetinje -47 kg (0)
kumite kadetinje -54 kg (4)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
3. mesto   ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   PREDALIČ ZALA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje +54 kg (0)
kumite malčice -30 kg (2)
1. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
kumite malčice +30 kg (2)
kumite malčki -30 kg (2)
1. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   GOLUBIĆ FILIP S.K.K. MURAKEN
kumite malčki +30 kg (2)
1. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. člani - 67 kg (2)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   NOVAK ROK Karate društvo Loče
kumite ml. člani -60 kg (0)
kumite ml. člani -75 kg (0)
kumite ml. člani -84 kg (0)
kumite ml. člani +84 (0)
kumite ml. članice - 61kg (1)
1. mesto   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. članice -50 kg (0)
kumite ml. članice -55 kg (0)
kumite ml. članice -68 kg (0)
kumite ml. članice +68 kg (0)
kumite ml. kadeti -40 kg (1)
1. mesto   SEDEJ ANDRAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -45 kg (2)
1. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. mesto   SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadeti -50 kg (4)
kumite ml. kadeti +50 kg (7)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   ZVER NIKO Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   BIZJAK LEDERER ANJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. kadetinje -50 kg (3)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadetinje +50 kg (8)
1. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MUJAGIĆ LARISA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (0)
kumite mladinci -68 kg (2)
1. mesto   SCHWARTZ ROBERT UNION Košice
2. mesto   VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinci -76 kg (4)
1. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto   KAMBIC LUKA Karate Klub Slovan
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (3)
1. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KOSIJER ANA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinke +59 kg (0)
kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto   MARIč ZDRAVKO Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
kumite veteranke +35 let open (0)
kata ekipa člani (1)
1. mesto   ABV BOHINJ 1 (GRACELJ,KOSANČIČ,HAFNAR) GRACELJ,KOSANČIČ,HAFNAR
kata ekipa članice (0)
kata ekipa dečki 8-10 let (6)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (REBEC,VADNAL,VADNAL) REBEC,VADNAL,VADNAL
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ) BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ
3. mesto   ABV BOHINJ 1 (BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ) KONČNIK,PRETNAR,ČEH ZEBEC
3. mesto   ABV BOHINJ 2 (JOVANOVIČ ŠORN,PRETNAR,PREŠERN) JOVANOVIČ ŠORN,PRETNAR,PREŠERN
kata ekipa deklice (0)
kata ekipa deklice 8-10 let (2)
1. mesto   KK OLIMPIJA 1 (AHMETOVIĆ,REFLAK,SEVER) AHMETOVIĆ,REFLAK,SEVER
2. mesto   ABV BOHINJ 1 (ZEMLJAK ZUPAN,PRETNAR,DOVŽAN KLEMENC) ZEMLJAK ZUPAN,PRETNAR,DOVŽAN KLEMENC
kata ekipa kadeti-mladinci (0)
kata ekipa kadetinje-mladinke (1)
1. mesto   ABV BOHINJ 1 (SINKOVIČ,MAJCEN) SINKOVIČ,MAJCEN
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (0)
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
1. mesto   KK NMESTO 1 (HORN,ŠTANGELJ,PENCA) HORN,ŠTANGELJ,PENCA
2. mesto   KK MURSKA 1 (KEREC,STVARNIK,KRIŽANIČ) KEREC,STVARNIK,KRIŽANIČ
kumite ekipa člani open (2)
1. mesto   KK MURSKA 1 (CENER,KOLTAJI,ŠIPLIČ) CENER,KOLTAJI,ŠIPLIČ
2. mesto   KD OKI 1 (MULLER,SMOLENSKI,REICHEL) MULLER,SMOLENSKI,REICHEL
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (2)
1. mesto   KK MURSKA 1 (RATOŠA,ZEČIRI,FARKAŠ) RATOŠA,ZEČIRI,FARKAŠ
2. mesto   KK MURSKA 2 (STVARNIK,KEREC) STVARNIK,KEREC
kumite ekipa deklice open (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (BALAŠKO,ZEČIRI) BALAŠKO,ZEČIRI
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (ZVER,DONOŠA,BARANJA) ZVER,DONOŠA,BARANJA
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (0)
kumite ekipa mladinke open (0)