25. KARATE POKAL OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL ŠPORTNE ZVEZE LJUBLJANE

ŠPORTNI CENTER TRIGLAV ( Ljubljana , Vodovodna c. 25 )



Kraj : ŠPORTNI CENTER TRIGLAV
Ljubljana , Vodovodna c. 25
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 02.06.2019 10:00:00
Rok prijave : 29.05.2019 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Đulaga Huskič
info@karate-olimpija.si
041 445 722
Cena prvega nastopa : 10 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 15 €
Cena za mlajše od 14 let : 10 €


1 kata najmlajše 4+ kyu Št. prijavljenih : 0
2 kata najmlajše 8-5 kyu Št. prijavljenih : 0
3 kata najmlajši 4+ kyu Št. prijavljenih : 0
4 kata najmlajši 8-5 kyu Št. prijavljenih : 3
5 kata malčice 4+ kyu Št. prijavljenih : 0
6 kata malčice 8-5 kyu Št. prijavljenih : 6
7 kata malčki 4+kyu Št. prijavljenih : 0
8 kata malčki 8-5 kyu Št. prijavljenih : 5
9 kata dečki 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
10 kata dečki 3-2 kyu Št. prijavljenih : 0
11 kata dečki 8-4-kyu Št. prijavljenih : 4
12 kata deklice 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
13 kata deklice 3-2 kyu Št. prijavljenih : 0
14 kata deklice 8-4 kyu Št. prijavljenih : 5
15 kata ml kadetinje 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
16 kata ml. kadeti 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
17 kata ml. kadeti 3-2 kyu Št. prijavljenih : 0
18 kata ml. kadeti 8-4 kyu Št. prijavljenih : 2
19 kata ml. kadetinje 3-2 kyu Št. prijavljenih : 0
20 kata ml. kadetinje 8-4 kyu Št. prijavljenih : 4
21 kata kadeti 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
22 kata kadeti 8-4-kyu Št. prijavljenih : 2
23 kata kadetii 3-2- kyu Št. prijavljenih : 0
24 kata kadetinje 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
25 kata kadetinje 3-2-kyu Št. prijavljenih : 2
26 kata kadetinje 8-4 kyu Št. prijavljenih : 2
27 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
28 kata mladinke Št. prijavljenih : 1
29 kata moški OPEN Št. prijavljenih : 0
30 kata ženske OPEN Št. prijavljenih : 0
31 kata osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 2
kata najmlajše 4+ kyu
kata najmlajše 8-5 kyu
kata najmlajši 4+ kyu
kata najmlajši 8-5 kyu
1 Cesar Žak Klub borilnih veščin Sevnica
2 Kramar Vili Karate klub Radeče
3 Urh Sven Klub borilnih veščin Sevnica
kata malčice 4+ kyu
kata malčice 8-5 kyu
1 Ćerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
2 Kadivnik Manca Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Kramar Lili Karate klub Radeče
4 MURIĆ AJŠA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Rocco Ilaria Shotokan Karate Klub Grosuplje
6 Sever Gala Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata malčki 4+kyu
kata malčki 8-5 kyu
1 Požun Tilen Klub borilnih veščin Sevnica
2 Ramič Ajdin Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Sladič Gašper Klub borilnih veščin Sevnica
4 STOJANOVSKI ALEKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Stopar Maks Klub borilnih veščin Sevnica
kata dečki 1+ kyu
kata dečki 3-2 kyu
kata dečki 8-4-kyu
1 Ahac Liam Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 Grilc Matic Klub borilnih veščin Sevnica
3 Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica
4 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
kata deklice 1+ kyu
kata deklice 3-2 kyu
kata deklice 8-4 kyu
1 Mikulec Sara Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 PESTELJ TJAŠA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Ramič Adna Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml kadetinje 1+ kyu
kata ml. kadeti 1+ kyu
kata ml. kadeti 3-2 kyu
kata ml. kadeti 8-4 kyu
1 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2 ZIHRL ALJAž Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje 3-2 kyu
kata ml. kadetinje 8-4 kyu
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 SEVER ŽIVA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 STOJANOVSKI KRISTINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadeti 1+ kyu
kata kadeti 8-4-kyu
1 ORLOVIĆ PETAR Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetii 3-2- kyu
kata kadetinje 1+ kyu
kata kadetinje 3-2-kyu
1 Hočevar Hana Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata kadetinje 8-4 kyu
1 BAJUK LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Kogoj Pika Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mladinci
kata mladinke
1 KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata moški OPEN
kata ženske OPEN
kata osebe s pos. potrebami
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
1    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Ahac Liam kata dečki 8-4-kyu
2 Hočevar Enej kumite dečki -40 kg
3 Hočevar Hana kata kadetinje 3-2-kyu
4 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
5 Rocco Ilaria kata malčice 8-5 kyu
6 ŠTEFANČIČ ANŽE kumite dečki -45 kg
2    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ DINO kata osebe s pos. potrebami
2 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
3 BAJUK LEILA kata kadetinje 8-4 kyu
4 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite kadeti -60 kg
5 Čulajević Luka kumite mladinci -76 kg
6 HALKIĆ AMEL kumite kadeti +60 kg
7 KABASHAJ ENDRIT kumite kadeti +60 kg
8 Kadivnik Manca kata malčice 8-5 kyu
9 Kogoj Pika kata kadetinje 8-4 kyu
10 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje 3-2-kyu
11 KOROŠEC LARA kata mladinke
12 KURTOVIĆ ALMIN kumite kadeti +60 kg
13 LIN YUE kumite mladinke -53 kg
14 Mikulec Sara kata deklice 8-4 kyu
15 MURIĆ AJŠA kata malčice 8-5 kyu
16 ORLOVIĆ PETAR kata kadeti 8-4-kyu
17 PESTELJ TJAŠA kata deklice 8-4 kyu
18 Ramič Adna kata deklice 8-4 kyu
19 Ramič Ajdin kata malčki 8-5 kyu
20 Sever Gala kata malčice 8-5 kyu
21 SEVER ŽIVA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
22 STANKOVIČ PANGERC VAL kumite kadeti +60 kg
23 STOJANOVSKI ALEKS kata malčki 8-5 kyu
24 STOJANOVSKI KRISTINA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
25 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
26 ZIHRL ALJAž kata ml. kadeti 8-4 kyu
27 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje
3    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +60 kg
2 BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
3 Ćerić Ivana kata malčice 8-5 kyu
4 Cesar Žak kata najmlajši 8-5 kyu
5 Cesar Žak KIHON - najmlajši 8-5 kyu
6 Cvelbar Tilen kumite dečki -45 kg
7 Grilc Matic kata dečki 8-4-kyu
8 Kermc Anže kata dečki 8-4-kyu
9 Kermc Anže kumite dečki -40 kg
10 Paskvale Matic kata dečki 8-4-kyu
11 Požun Tilen kata malčki 8-5 kyu
12 Sladič Gašper kata malčki 8-5 kyu
13 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti 8-4 kyu
14 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -50 kg
15 ŠTIGL KLARA kata deklice 8-4 kyu
16 Stopar Maks kata malčki 8-5 kyu
17 Urh Sven kata najmlajši 8-5 kyu
18 Urh Sven KIHON - najmlajši 8-5 kyu
19 ZABASU NEJC kata kadeti 8-4-kyu
4    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata osebe s pos. potrebami
2 ŠKET-MLINAR ALJA. kata deklice 8-4 kyu
5    Karate klub Radeče
1 Kramar Lili kata malčice 8-5 kyu
2 Kramar Vili kata najmlajši 8-5 kyu
3 Kramar Vili KIHON - najmlajši 8-5 kyu