25. KARATE POKAL OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL ŠPORTNE ZVEZE LJUBLJANE

ŠPORTNI CENTER TRIGLAV ( Ljubljana , Vodovodna c. 25 )



Location : ŠPORTNI CENTER TRIGLAV
Ljubljana , Vodovodna c. 25
Organizer : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Start : 02.06.2019 10:00:00
Enrollment deadline : 30.05.2019 24:00:00
Contact person : Đulaga Huskič
info@karate-olimpija.si
041 445 722
1st performance price : 10 €
Additional performance price : 10 €
Team performance price : 15 €
Under 14 fee : 10 €


1 kata najmlajše 4+ kyu Number of applications : 3
2 kata najmlajše 8-5 kyu Number of applications : 12
3 kata najmlajši 4+ kyu Number of applications : 1
4 kata najmlajši 8-5 kyu Number of applications : 21
5 kata malčice 4+ kyu Number of applications : 5
6 kata malčice 8-5 kyu Number of applications : 19
7 kata malčki 4+kyu Number of applications : 6
8 kata malčki 8-5 kyu Number of applications : 16
9 kata dečki 1+ kyu Number of applications : 3
10 kata dečki 3-2 kyu Number of applications : 5
11 kata dečki 8-4-kyu Number of applications : 13
12 kata deklice 1+ kyu Number of applications : 3
13 kata deklice 3-2 kyu Number of applications : 4
14 kata deklice 8-4 kyu Number of applications : 19
15 kata ml kadetinje 1+ kyu Number of applications : 1
16 kata ml. kadeti 1+ kyu Number of applications : 1
17 kata ml. kadeti 3-2 kyu Number of applications : 5
18 kata ml. kadeti 8-4 kyu Number of applications : 6
19 kata ml. kadetinje 3-2 kyu Number of applications : 5
20 kata ml. kadetinje 8-4 kyu Number of applications : 7
21 kata kadeti 1+ kyu Number of applications : 3
22 kata kadeti 8-4-kyu Number of applications : 2
23 kata kadetii 3-2- kyu Number of applications : 3
24 kata kadetinje 1+ kyu Number of applications : 0
25 kata kadetinje 3-2-kyu Number of applications : 1
26 kata kadetinje 8-4 kyu Number of applications : 4
27 kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let Number of applications : 6
28 kata mladinci Number of applications : 0
29 kata mladinke Number of applications : 4
30 kata moški OPEN Number of applications : 0
31 kata ženske OPEN Number of applications : 1
kata najmlajše 4+ kyu
1 HORN LORENA Karate Klub Črnomelj
2 HORVAT AJDA ŽIVA Karate Klub Črnomelj
3 MILČINOVIČ SKALSKA SOFIA Karate Klub Črnomelj
kata najmlajše 8-5 kyu
1 Anžlovar Penca Tia Karate-do klub Ig Shotokan
2 BAJROVIČ ŠEJLA KK TRŽIČ
3 Čelan Sara Karate-do klub Ig Shotokan
4 ČIMŽAR NELI KK TRŽIČ
5 FUCHS JULIJA KK TRŽIČ
6 HOSTNIK HANA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 Jager Hana Karate klub Radeče
8 Kranjc Ela Karate klub Posočje
9 Luzar Viktoriija Karate klub Posočje
10 MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
11 Stres Ajša Karate klub Posočje
12 ZAGRADIŠNIK ZARA KK TRŽIČ
kata najmlajši 4+ kyu
1 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
kata najmlajši 8-5 kyu
1 ANTOLIN JOŠT KK TRŽIČ
2 BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
3 Cesar Žak Klub borilnih veščin Sevnica
4 Četrtič Lovro Karate klub Posočje
5 CVJETIČANIN JUNKER RIAN Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 David Stefanović Karate klub Sokol
7 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Huskic Djulaga Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Kokole Marko Karate klub Posočje
10 Kramar Vili Karate klub Radeče
11 KRAŠNA JAKOB Karate Klub Črnomelj
12 Kravanja Leo Karate klub Posočje
13 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
14 Leskovar Tratnik Matija Karate klub Posočje
15 LUIČ ROK Karate Klub Črnomelj
16 Oblak David Kerim Karate klub Lev
17 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
18 ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
19 Urh Sven Klub borilnih veščin Sevnica
20 VESEL Lovro Karate Klub Mawashi Postojna
21 Volarič Van Karate klub Posočje
kata malčice 4+ kyu
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Kramar Lili Karate klub Radeče
5 MERC Maja Karate klub Šiška
kata malčice 8-5 kyu
1 BANOVEC ZALA Karate Klub Črnomelj
2 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3 Bezgovšek Mia Karate Klub Mislinja
4 Ćerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
5 Čerkezovič Amila Karate klub Sokol
6 CVJETIČANIN JUNKER TRINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
7 Golčman Aneja Karate Klub Mislinja
8 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
9 MIKETIČ NIKA Karate Klub Črnomelj
10 MUŠIĆ ALINA Karate klub Šenčur
11 PUHEK ZALA Karate Klub Črnomelj
12 RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Kranj
13 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
14 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
15 ŠTEFANIČ ZARA Karate Klub Črnomelj
16 Stržinar Tijana Shotokan Karate Klub Bohinj
17 Susman Anastazija Karate-do klub Ig Shotokan
18 Svetičič Maja Karate klub Posočje
19 TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčki 4+kyu
1 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Kolander Andraž Karate klub Radeče
3 Merc Janez Karate klub Lev
4 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
5 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
6 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata malčki 8-5 kyu
1 Bevc Gal Karate klub Radeče
2 BJELIČ ANTONIO KK TRŽIČ
3 Esih Erik Karate klub Radeče
4 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 HORVAT JURIJ VID Karate Klub Črnomelj
6 Kanellopolos Jan Karate klub Posočje
7 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
8 Leskovar Tratnik Jaka Karate klub Posočje
9 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
10 Papa Dominik Karate-do klub Ig Shotokan
11 Požun Tilen Klub borilnih veščin Sevnica
12 Skočir Tim Karate klub Posočje
13 Sladič Gašper Klub borilnih veščin Sevnica
14 STOJANOVSKI ALEKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
15 Stopar Maksimiljan Klub borilnih veščin Sevnica
16 TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata dečki 1+ kyu
1 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
2 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
3 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki 3-2 kyu
1 Črnilec Gaber KK TRŽIČ
2 GEORGIEV BORČE Karate klub Sokol
3 Kolander Andraž Karate klub Radeče
4 Lakovič Vasja Karate Klub Mon Chi
5 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki 8-4-kyu
1 Anžlovar Penca Kian Karate-do klub Ig Shotokan
2 Črnilec Gaber KK TRŽIČ
3 Grilc Matic Klub borilnih veščin Sevnica
4 Jager Miha Karate klub Radeče
5 Kalender Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
6 Keber Luka Karate klub Radeče
7 Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica
8 Merc Janez Karate klub Lev
9 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
10 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
11 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
12 Selan Gabriel Shotokan Karate Klub Bohinj
13 ŠULGAJ ANDREJ KK TRŽIČ
kata deklice 1+ kyu
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
3 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice 3-2 kyu
1 Hrast Lipušček Anja Karate klub Posočje
2 Kramar Lili Karate klub Radeče
3 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
4 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice 8-4 kyu
1 Češek Neli Karate Klub Mon Chi
2 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
3 KRAŠNA EMA Karate Klub Črnomelj
4 Križevac Lejla Karate Klub Tiger Velenje
5 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6 Liška Lara KK TRŽIČ
7 LUIČ LANA Karate Klub Črnomelj
8 Melinc Alja Karate klub Posočje
9 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
10 OSTANEK ANY Karate Klub Črnomelj
11 PAPEŽ SAŠA Karate Klub Črnomelj
12 PESTELJ TJAŠA Karate Klub Olimpija Ljubljana
13 Ramič Adna Karate Klub Olimpija Ljubljana
14 ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
16 Susuman Zoja Karate-do klub Ig Shotokan
17 Tabaković Nejla Karate klub Sokol
18 Trstenjak Ana Karate klub Posočje
19 ZUKANOVIĆ AILA MARIELLA Karate Klub Črnomelj
kata ml kadetinje 1+ kyu
1 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kata ml. kadeti 1+ kyu
1 HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
kata ml. kadeti 3-2 kyu
1 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
3 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
4 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
5 Šemić Elmin Karate klub Radeče
kata ml. kadeti 8-4 kyu
1 Anžlovar Penca Kian Karate-do klub Ig Shotokan
2 Jager Miha Karate klub Radeče
3 LUŠTEK ŽIGA Karate Klub Črnomelj
4 Skubic Nik Karate-do klub Ig Shotokan
5 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
6 ZIHRL ALJAž Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje 3-2 kyu
1 Kalanj Nena Karate klub Posočje
2 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Sivčević Sadžida Shotokan Karate Klub Postojna
5 Zakrajšek Sara Karate klub Posočje
kata ml. kadetinje 8-4 kyu
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Golčman Alina Karate Klub Mislinja
3 Keber Nika Karate klub Radeče
4 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 STOJANOVSKA KRISTINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
7 Tisnikar-Svečko Manca Karate Klub Mislinja
kata kadeti 1+ kyu
1 HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
2 Jurančič Grahek Gaj Karate Klub Mon Chi
3 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
kata kadeti 8-4-kyu
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetii 3-2- kyu
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
3 Šemić Elmin Karate klub Radeče
kata kadetinje 1+ kyu
kata kadetinje 3-2-kyu
1 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
kata kadetinje 8-4 kyu
1 BREZNIKAR PIA PATRICIA Karate klub Radeče
2 Huskic Djulaga Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
4 RAZINGER LAURA Karate Klub Črnomelj
kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
3 Breznikar Pia Patricia Karate klub Radeče
4 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
5 ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Valjavec Anže Karate-do klub Ig Shotokan
kata mladinci
kata mladinke
1 ALAGIĆ BEKIRA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ČURIĆ AJLA Karate Klub Črnomelj
3 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
4 Ržen Ema Karate klub Radeče
kata moški OPEN
kata ženske OPEN
1 Ržen Ema Karate klub Radeče
1    Karate Klub Branik Maribor
1 BOBEK MATIJA kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
2    Karate Klub Cerknica
1 TEKAVC MAŠA kata deklice 3-2 kyu
2 TEKAVC MAŠA kumite deklice +40 kg
3 Tekavc Žiga kata najmlajši 4+ kyu
3    Karate Klub Kranj
1 RADINOVIĆ LORENA kata malčice 8-5 kyu
2 RADINOVIĆ LORENA kumite deklice -35 kg
4    Karate Klub Mislinja
1 Bezgovšek Mia kata malčice 8-5 kyu
2 Golčman Alina kata ml. kadetinje 8-4 kyu
3 Golčman Aneja kata malčice 8-5 kyu
4 Ogris Žak kata kadeti 1+ kyu
5 Tisnikar-Svečko Manca kata ml. kadetinje 8-4 kyu
5    Karate Klub Mon Chi
1 BOH LUKA kata najmlajši 8-5 kyu
2 BOH LUKA KIHON - najmlajši 8-5 kyu
3 Češek Neli KIK - deklice
4 Češek Neli kata deklice 8-4 kyu
5 Jurančič Grahek Gaj kata kadeti 1+ kyu
6 Lakovič Vasja kata dečki 3-2 kyu
7 SEJDIJI NIK kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
6    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata malčice 4+ kyu
2 BEŠIČ LANA kata malčice 8-5 kyu
7    Karate Klub Shotokan Kranj
1 KASUNIČ DORJAN kumite dečki -40 kg
2 MILEV MATEJ kumite malčki -35 kg
3 MILEV MATEJ kata malčki 8-5 kyu
4 MILEV MATEJ kumite dečki -40 kg
8    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice 4+ kyu
2 MERC Maja kumite malčice +35 kg
3 MERC Maja kumite najmlajše +35 kg
9    Karate Klub Tiger Velenje
1 IKIĆ SARA kata malčice 8-5 kyu
2 Križevac Lejla kata deklice 8-4 kyu
3 Mujkanović Anan kata malčki 4+kyu
4 Osmić Sumejja kata deklice 8-4 kyu
5 Sarajlić Adelisa kata malčice 8-5 kyu
6 Sarajlić Eldin kata dečki 8-4-kyu
7 Zahirović Inaya kata deklice 3-2 kyu
8 KK Tiger 1 kata ekipa deklice
10    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti 3-2 kyu
2 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -55 kg
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti +55 kg
4 Selan Gabriel kata dečki 8-4-kyu
5 Stržinar Tijana kata malčice 8-5 kyu
6 Stržinar Tijana KIK - malčice
11    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -55 kg
2 RADIĆ LUKA kumite kadeti +60 kg
12    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ DINO kata kadeti 8-4-kyu
2 AHMETOVIĆ DINO kata kadetii 3-2- kyu
3 AHMETOVIĆ DINO kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
4 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
5 ALAGIĆ BEKIRA kata mladinke
6 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite kadeti +60 kg
7 Čulajević Luka kumite mladinci +76 kg
8 CVJETIČANIN JUNKER RIAN kata najmlajši 8-5 kyu
9 CVJETIČANIN JUNKER TRINA kata malčice 8-5 kyu
10 HALKIĆ AMEL kumite kadeti +60 kg
11 Huskic Djulaga kata kadetinje 8-4 kyu
12 Huskic Djulaga kata najmlajši 8-5 kyu
13 KABASHAJ ENDRIT kumite mladinci +76 kg
14 KABASHAJ ENDRIT kumite kadeti +60 kg
15 KURTOVIĆ ALMIN kumite kadeti +60 kg
16 PESTELJ TJAŠA kata deklice 8-4 kyu
17 Ramič Adna kata deklice 8-4 kyu
18 STANKOVIČ PANGERC VAL kumite mladinci +76 kg
19 STANKOVIČ PANGERC VAL kumite kadeti +60 kg
20 STOJANOVSKA KRISTINA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
21 STOJANOVSKI ALEKS kata malčki 8-5 kyu
22 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
23 ZIHRL ALJAž kata ml. kadeti 8-4 kyu
24 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje
13    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje +54 kg
2 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje 3-2-kyu
4 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši 8-5 kyu
5 KUKOVIČ Aleksander KIHON - najmlajši 8-5 kyu
6 KUKOVIČ Ariana kumite deklice -35 kg
7 LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
8 NAROBE Nina kumite malčice +35 kg
9 NAROBE Nina kumite najmlajše +35 kg
10 ŠABEC Aljoša kata najmlajši 8-5 kyu
11 ŠABEC Aljoša KIHON - najmlajši 8-5 kyu
12 VESEL Lovro kata najmlajši 8-5 kyu
13 VESEL Lovro KIHON - najmlajši 8-5 kyu
14    Karate Klub Ljubljana
1 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje 8-4 kyu
2 KONJEVIĆ LEA kata mladinke
15    Karate Klub Črnomelj
1 BANOVEC ZALA kata malčice 8-5 kyu
2 ČURIĆ AJLA kata mladinke
3 HORN ESTER kata deklice 1+ kyu
4 HORN LORENA kata najmlajše 4+ kyu
5 HORN MICHEL kata kadeti 1+ kyu
6 HORN SWEN kata ml. kadeti 3-2 kyu
7 HORN SWEN kata ml. kadeti 1+ kyu
8 HORVAT AJDA ŽIVA kata najmlajše 4+ kyu
9 HORVAT JURIJ VID kata malčki 8-5 kyu
10 KRAŠNA EMA kata deklice 8-4 kyu
11 KRAŠNA JAKOB kata najmlajši 8-5 kyu
12 LUIČ LANA kata deklice 8-4 kyu
13 LUIČ ROK kata najmlajši 8-5 kyu
14 LUŠTEK ŽIGA kata ml. kadeti 8-4 kyu
15 MIKETIČ NIKA kata malčice 8-5 kyu
16 MILČINOVIČ SKALSKA SOFIA kata najmlajše 4+ kyu
17 OSTANEK ANY kata deklice 8-4 kyu
18 PAPEŽ SAŠA kata deklice 8-4 kyu
19 PUHEK ZALA kata malčice 8-5 kyu
20 RAZINGER LAURA kata kadetinje 8-4 kyu
21 ŠTEFANIČ ZARA kata malčice 8-5 kyu
22 ZUKANOVIĆ AILA MARIELLA kata deklice 8-4 kyu
23 KK Črnomelj 1 kata ekipa kadetinje
24 KK Črnomelj 1 kata ekipa deklice
25 KK Črnomelj 2 kata ekipa deklice
16    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti 3-2 kyu
2 ČESNIK DENIS kumite ml. kadeti +55 kg
3 Dautović Ines kata deklice 8-4 kyu
4 Kalender Edvin kata dečki 8-4-kyu
5 Kalender Edvin kumite dečki -40 kg
6 Koštić Anes kata malčki 8-5 kyu
7 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml kadetinje 1+ kyu
8 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje 3-2 kyu
9 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice 8-4 kyu
11 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -35 kg
12 Savković Ivana kumite malčice +35 kg
13 Savković Ivana kata malčice 8-5 kyu
14 Savković Ivana kumite malčice -35 kg
15 Sivčević Sadžida kata ml. kadetinje 3-2 kyu
16 Sh. Postojna 1 kata ekipa dečki
17 Sh. Postojna 1 kata ekipa deklice
17    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite mladinci +76 kg
2 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +60 kg
3 BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
4 Ćerić Ivana kata malčice 8-5 kyu
5 Cesar Žak kata najmlajši 8-5 kyu
6 CVELBAR TILEN kumite ml. kadeti -50 kg
7 Cvelbar Tilen kumite dečki -40 kg
8 Grilc Matic kata dečki 8-4-kyu
9 Kermc Anže kata dečki 8-4-kyu
10 Kermc Anže kumite dečki -40 kg
11 Paskvale Matic kata dečki 8-4-kyu
12 Požun Tilen kata malčki 8-5 kyu
13 Sladič Gašper kata malčki 8-5 kyu
14 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti 8-4 kyu
15 ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -50 kg
16 ŠTIGL KLARA kata deklice 8-4 kyu
17 Stopar Maksimiljan kata malčki 8-5 kyu
18 Urh Sven kata najmlajši 8-5 kyu
19 ZABASU NEJC kata kadeti 8-4-kyu
18    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice 4+ kyu
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice 1+ kyu
3 Čerkezovič Amila kata malčice 8-5 kyu
4 ČERKEZOVIČ ELDIS KIHON - najmlajši 8-5 kyu
5 David Stefanović kata najmlajši 8-5 kyu
6 David Stefanović KIHON - najmlajši 8-5 kyu
7 ERDELIČ ŽAN kata dečki 1+ kyu
8 GEORGIEV BORČE JIK - dečki
9 GEORGIEV BORČE kata dečki 3-2 kyu
10 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki 4+kyu
11 Tabaković Nejla kata deklice 8-4 kyu
12 Večerin Taras kata malčki 4+kyu
13 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
14 KK Sokol 1 kata ekipa deklice
19    KK TRŽIČ
1 ANTOLIN JOŠT kata najmlajši 8-5 kyu
2 ANTOLIN JOŠT KIHON - najmlajši 8-5 kyu
3 BAJROVIČ ŠEJLA kata najmlajše 8-5 kyu
4 BAJROVIČ ŠEJLA KIHON - najmlajše 8-5 kyu
5 BAJROVIČ ŠEJLA KIK - malčice
6 BJELIČ ANTONIO kata malčki 8-5 kyu
7 BJELIČ ANTONIO KIK - malčki
8 ČIMŽAR NELI kata najmlajše 8-5 kyu
9 ČIMŽAR NELI KIHON - najmlajše 8-5 kyu
10 Črnilec Gaber KIK - dečki
11 Črnilec Gaber kata dečki 8-4-kyu
12 Črnilec Gaber kata dečki 3-2 kyu
13 FUCHS JULIJA kata najmlajše 8-5 kyu
14 FUCHS JULIJA KIHON - najmlajše 8-5 kyu
15 Liška Lara KIK - deklice
16 Liška Lara kata deklice 8-4 kyu
17 Liška Lara kumite deklice +40 kg
18 ŠULGAJ ANDREJ KIK - dečki
19 ŠULGAJ ANDREJ kata dečki 8-4-kyu
20 ZAGRADIŠNIK ZARA kata najmlajše 8-5 kyu
21 ZAGRADIŠNIK ZARA KIHON - najmlajše 8-5 kyu
20    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 HAJRULAI LUAN, kata malčki 8-5 kyu
2 HAJRULAI LUAN, kata najmlajši 8-5 kyu
3 JEROT MIHA kata malčki 4+kyu
4 JEROT MIHA kata dečki 1+ kyu
5 JEROT NEŽA kata malčice 4+ kyu
6 JEROT NEŽA kata deklice 1+ kyu
7 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje 3-2 kyu
8 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
9 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki 8-4-kyu
10 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki 3-2 kyu
11 ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
12 ŠKET-MLINAR ALJA. kata deklice 8-4 kyu
21    Karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti +60 kg
2 MUŠIĆ ALINA kata malčice 8-5 kyu
3 MUŠIĆ ALINA kumite malčice -35 kg
4 SADIKOVIĆ MUHAMMED kumite malčki -35 kg
22    Karate klub Posočje
1 Četrtič Lovro kata najmlajši 8-5 kyu
2 Četrtič Lovro KIHON - najmlajši 8-5 kyu
3 Hrast Lipušček Anja JIK - deklice
4 Hrast Lipušček Anja kata deklice 3-2 kyu
5 Kalanj Nena kata ml. kadetinje 3-2 kyu
6 Kanellopolos Jan kata malčki 8-5 kyu
7 Kanellopolos Jan KIK - malčki
8 Kokole Marko kata najmlajši 8-5 kyu
9 Kokole Marko KIHON - najmlajši 8-5 kyu
10 Kranjc Ela kata najmlajše 8-5 kyu
11 Kranjc Ela KIHON - najmlajše 8-5 kyu
12 Kravanja Leo kata najmlajši 8-5 kyu
13 Kravanja Leo KIHON - najmlajši 8-5 kyu
14 Leskovar Tratnik Jaka kata malčki 8-5 kyu
15 Leskovar Tratnik Jaka KIK - malčki
16 Leskovar Tratnik Matija kata najmlajši 8-5 kyu
17 Leskovar Tratnik Matija KIHON - najmlajši 8-5 kyu
18 Luzar Viktoriija kata najmlajše 8-5 kyu
19 Luzar Viktoriija KIHON - najmlajše 8-5 kyu
20 Melinc Alja KIK - deklice
21 Melinc Alja kata deklice 8-4 kyu
22 Skočir Tim kata malčki 8-5 kyu
23 Skočir Tim KIK - malčki
24 Skok Ela KIHON - najmlajše 8-5 kyu
25 Stres Ajša kata najmlajše 8-5 kyu
26 Stres Ajša KIHON - najmlajše 8-5 kyu
27 Svetičič Maja kata malčice 8-5 kyu
28 Svetičič Maja KIK - malčice
29 Trstenjak Ana KIK - deklice
30 Trstenjak Ana kata deklice 8-4 kyu
31 Volarič Van kata najmlajši 8-5 kyu
32 Volarič Van KIHON - najmlajši 8-5 kyu
33 Zakrajšek Sara kata ml. kadetinje 3-2 kyu
34 Posočje 1 kata ekipa deklice
23    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Anžlovar Penca Kian kata ml. kadeti 8-4 kyu
2 Anžlovar Penca Kian kata dečki 8-4-kyu
3 Anžlovar Penca Tia kata najmlajše 8-5 kyu
4 Anžlovar Penca Tia KIHON - najmlajše 8-5 kyu
5 Čelan Sara kata najmlajše 8-5 kyu
6 Čelan Sara KIHON - najmlajše 8-5 kyu
7 Nedelko Nik kata ml. kadeti 3-2 kyu
8 Nedelko Nik kata kadetii 3-2- kyu
9 Papa Dominik kumite malčki -35 kg
10 Papa Dominik kata malčki 8-5 kyu
11 Pekarovič Črt Vasja kumite ml. kadeti -50 kg
12 Skubic Nik kata ml. kadeti 8-4 kyu
13 Skubic Nik kumite ml. kadeti -50 kg
14 Smrekar Šuštaršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
15 Susman Anastazija kata malčice 8-5 kyu
16 Susman Anastazija kumite deklice +40 kg
17 Susuman Zoja kata deklice 8-4 kyu
18 Valjavec Anže kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
24    Karate klub Radeče
1 Bevc Gal kata malčki 8-5 kyu
2 Breznikar Pia Patricia kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
3 BREZNIKAR PIA PATRICIA kata kadetinje 8-4 kyu
4 Esih Erik kata malčki 8-5 kyu
5 Hrvić Edvin kata dečki 1+ kyu
6 Jager Hana kata najmlajše 8-5 kyu
7 Jager Hana KIHON - najmlajše 8-5 kyu
8 Jager Miha kata ml. kadeti 8-4 kyu
9 Jager Miha kata dečki 8-4-kyu
10 Keber Luka kata dečki 8-4-kyu
11 Keber Nika kata ml. kadetinje 8-4 kyu
12 Kolander Andraž kata malčki 4+kyu
13 Kolander Andraž kata dečki 3-2 kyu
14 Kramar Lili kata malčice 4+ kyu
15 Kramar Lili kata deklice 3-2 kyu
16 Kramar Vili kata najmlajši 8-5 kyu
17 Kramar Vili KIHON - najmlajši 8-5 kyu
18 Ržen Ema kata mladinke
19 Ržen Ema kata ženske OPEN
20 Šemić Elmin kata ml. kadeti 3-2 kyu
21 Šemić Elmin kata kadetii 3-2- kyu
22 KK Radeče 1 kata ekipa dečki
23 KK Radeče 2 kata ekipa dečki
25    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 HOSTNIK HANA kata najmlajše 8-5 kyu
2 MASTNAK MIA kata najmlajše 8-5 kyu
3 ŠTERN TILEN kata najmlajši 8-5 kyu
4 TRAMŠEK ALEKS kata malčki 8-5 kyu
5 TRAMŠEK ALJA kata malčice 8-5 kyu
26    Karate klub Lev
1 Merc Janez kata malčki 4+kyu
2 Merc Janez kumite malčki -35 kg
3 Merc Janez kata dečki 8-4-kyu
4 Merc Janez kumite dečki -40 kg
5 Oblak David Kerim kata najmlajši 8-5 kyu
6 Oblak David Kerim KIHON - najmlajši 8-5 kyu
27    Karate Klub Polzela