POKAL GORENJSKE 2019

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR )



Kraj : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
ŠENČUR , PIPANOVA CESTA 43 A ŠENČUR
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Začetek : 15.06.2019 10:00:00
Rok prijave : 13.06.2019 24:00:00
Kontaktna oseba : Vojo Ašanin
info@karatezvezegorenske.si
031 322 239
Cena prvega nastopa : 15 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 20 €
Cena za mlajše od 14 let : 15 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 0
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 4
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 6
5 kata malčice Št. prijavljenih : 7
6 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 7
7 kata malčki Št. prijavljenih : 6
8 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 5
9 kata dečki Št. prijavljenih : 3
10 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 0
11 kata deklice Št. prijavljenih : 6
12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
13 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 3
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
15 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 5
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 0
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 4
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 0
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 4
kata najmlajše
1 Hotić Melani Karate Klub KLJUČ
2 Kesedžić Amina Karate Klub KLJUČ
3 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (8-6 kyu)
kata najmlajši
1 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3 Šistek Hamza Karate Klub KLJUČ
4 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 BIZJAK LEDERER Tilen Karate Klub Mawashi Postojna
2 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
3 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
4 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
5 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
6 VESEL Lovro Karate Klub Mawashi Postojna
kata malčice
1 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2 KIKIĆ MARIJA Karate klub Sloga Doboj
3 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
4 RADINOVIĆ LORENA Karate Klub Shotokan Kranj
5 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
6 Stržinar Tijana Shotokan Karate Klub Bohinj
7 TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčice (8-6 kyu)
1 Brezovnik Zarja Julija Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 Gebauer Lisa SV Gendorf Burgkirchen
3 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
4 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
5 ŠTIBELJ SARA Karate Klub Shotokan Kranj
6 Stržinar Tijana Shotokan Karate Klub Bohinj
7 TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčki
1 Debeljak Gašper karate klub Šenčur
2 Grilc Timon karate klub Šenčur
3 Milev Matej KARATE KLUB NAKLO
4 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
6 TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčki (8- 6 kyu)
1 DOBRNJAC ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
2 Jerše Lan Karate Klub Shotokan Kranj
3 Milev Matej KARATE KLUB NAKLO
4 TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
5 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
2 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 TRAVKA IVAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki (8-4 kyu)
kata deklice
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 Kovačević Brina KARATE KLUB NAKLO
3 Kožuh Izabela karate klub Šenčur
4 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
5 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
6 Podboršek Zoja karate klub Šenčur
kata deklice (8-4 kyu)
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3 Kovačević Brina KARATE KLUB NAKLO
4 URH META Karate Klub Shotokan Kranj
5 VASILIĆ DAJANA Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti
1 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
2 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
3 PEHLIĆ ANES KARATE KLUB REGENERACIJA
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
kata ml. kadetinje
1 Gebauer Leonie SV Gendorf Burgkirchen
2 Karova Viktorija Karate Klub Shotokan Kranj
3 Kovačević Alja KARATE KLUB NAKLO
4 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
5 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
kata kadeti
1 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2 Logonder Maj KARATE KLUB NAKLO
3 Šoper Erik Karate Klub Alfa
4 STJEPANOVIĆ DANILO Karate klub Sloga Doboj
kata kadetinje
kata mladinci
1 BOŽIĆ NIKOLA Karate klub Sloga Doboj
2 Šoper Erik Karate Klub Alfa
3 STOJANOVIĆ NENAD Karate klub Sloga Doboj
kata mladinke
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 Kozjek Anja KARATE KLUB NAKLO
4 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
1    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
2    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Herman Benjamin kumite malčki +35 kg
2 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
3    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
2 PISNIK NINA kata ml. kadetinje
4    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata malčice
2 HRIBAR GAJA kumite malčice -35 kg
3 HRIBAR GAJA kata deklice (8-4 kyu)
4 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
5 MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
6 MAVSAR TAJDA kata deklice
7 MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
5    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata mladinke
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje open
3 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
4 DOBRNJAC ALEKS kumite malčki -35 kg
5 DOBRNJAC ALEKS kata malčki (8- 6 kyu)
6 Jerše Lan kumite malčki -30 kg
7 Jerše Lan kata malčki (8- 6 kyu)
8 KAROV Zoran kumite mladinci -61 kg
9 KAROV Zoran kumite mladinci open
10 Karova Viktorija kata ml. kadetinje
11 Mačar Dejan kata ml. kadeti
12 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -45 kg
13 Mačar Tijan kata dečki
14 Mačar Tijan kumite dečki -35 kg
15 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
16 MUZIK TAŠA kata mladinke
17 MUZIK TAŠA kumite kadetinje open
18 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
19 RADINOVIĆ LORENA kata malčice
20 RADINOVIĆ LORENA kumite malčice -35 kg
21 ŠTIBELJ SARA kumite malčice -30 kg
22 ŠTIBELJ SARA kata malčice (8-6 kyu)
23 Torkar Ajda kata najmlajše
24 TRAVKA IVAN kata dečki
25 TRAVKA IVAN kumite dečki -35 kg
26 URH META kumite deklice -35 kg
27 URH META kata deklice (8-4 kyu)
28 VASILIĆ DAJANA kumite deklice -35 kg
29 VASILIĆ DAJANA kata deklice (8-4 kyu)
30 VREČEK LUKA kumite malčki -30 kg
31 VREČEK LUKA kata malčki (8- 6 kyu)
32 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa dečki 8-10 let
33 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa deklice 8-10 let
34 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
35 KK Shotokan Kranj 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
6    Karate klub Velenje
1 ĐOGIĆ EMA kata deklice
2 ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
3 PAŠIČ ADAM kata malčki
4 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
5 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
6 RUDOLF NIKA kata malčice
7 RUDOLF NIKA kata malčice (8-6 kyu)
8 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
9 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (8-6 kyu)
7    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 Stržinar Tijana kata malčice
3 Stržinar Tijana kata malčice (8-6 kyu)
8    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Brezovnik Zarja Julija kumite malčice -35 kg
2 Brezovnik Zarja Julija kata malčice (8-6 kyu)
9    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 JOVIĆ MARA kumite mladinke open
3 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -50 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -50 kg
5 RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg
6 RADIĆ LUKA kumite kadeti open
7 Šolaja Stefan kumite ml. kadeti -45 kg
8 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci open
9 ŽOHAR SARA kumite mladinke open
10    Karate Klub Mawashi Postojna
1 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -47 kg
2 BIZJAK LEDERER Tilen kata najmlajši (8-6 kyu)
3 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši (8-6 kyu)
4 KUKOVIČ Ariana kumite deklice -40 kg
5 NAROBE Nina kumite malčice +35 kg
6 ŠABEC Aljoša kata najmlajši (8-6 kyu)
7 VESEL Lovro kumite malčki +35 kg
8 VESEL Lovro kata najmlajši (8-6 kyu)
11    KARATE KLUB REGENERACIJA
1 PEHLIĆ ANES kata ml. kadeti
2 PEHLIĆ ANES kumite dečki +45 kg
3 PEHLIĆ ANES kumite ml. kadeti -45 kg
12    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 OČKO GAL kata dečki
2 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
3 OČKO GAL kumite ml. kadeti -45 kg
13    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
3 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti open
4 Debeljak Gašper kata malčki
5 Debeljak Gašper kumite malčki +35 kg
6 Grilc Timon kata malčki
7 Grilc Timon kumite malčki -30 kg
8 Kožuh Izabela kata deklice
9 Kožuh Izabela kumite deklice -40 kg
10 MUŠIĆ ALINA kata malčice
11 MUŠIĆ ALINA kata deklice
12 MUŠIĆ ALINA kumite deklice -40 kg
13 MUŠIĆ ALINA kumite malčice +35 kg
14 Podboršek Zoja kata deklice
15 Podboršek Zoja kumite deklice -35 kg
16 Sadiković Muhammed kata malčki
17 Sadiković Muhammed kumite malčki -30 kg
18 KK Šenčur 1 kata ekipa dečki 8-10 let
19 KK Šenčur 1 kata ekipa deklice 8-10 let
20 KK Šenčur 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
14    Karate klub Sloga Doboj
1 BAJIĆ STEFAN kumite mladinci open
2 BOŽIĆ NIKOLA kata mladinci
3 ĐURKOVIĆ DAVID kumite kadeti open
4 GOJIĆ DANIJELA kumite kadetinje open
5 JERINIĆ IVAN kumite kadeti -57 kg
6 JOVANOVIĆ ANA kumite mladinke open
7 JOVIĆ MILOŠ kumite kadeti -63 kg
8 KIKIĆ MARIJA kata malčice
9 KOJIČ MILAN kumite mladinci -61 kg
10 MILETIĆ ANĐELA kumite ml. kadetinje +47 kg
11 MITROVIĆ ALEKSANDAR kumite ml. kadeti -50 kg
12 MITROVIĆ MAJA kumite deklice -35 kg
13 PETROVIĆ DANIJEL kumite kadeti open
14 STJEPANOVIĆ DANILO kata kadeti
15 STOJANOVIĆ NENAD kata mladinci
16 STRIGIĆ MARIJANA kumite kadetinje open
17 ŠUČUR DAJANA kumite mladinke open
18 VASIČ MARINA kumite kadetinje open
15    Karate klub Polet Brod
1 DURONJA SARA kumite ml. kadetinje +47 kg
2 GLIGOREVIĆ ZORANA kumite kadetinje open
3 RUŽOJČIĆ NINA kumite malčice -30 kg
4 RUŽOJČIĆ PAVLE kumite malčki -30 kg
5 TEŠANOVIĆ TINA kumite ml. kadetinje +47 kg
6 TOPIĆ TEODORA kumite ml. kadetinje -47 kg
7 ZEČEVIĆ DARIO kumite kadeti -63 kg
16    KARATE KLUB NAKLO
1 Kovačević Alja kata ml. kadetinje
2 Kovačević Alja kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Kovačević Brina kata deklice
4 Kovačević Brina kumite deklice -35 kg
5 Kovačević Brina kata deklice (8-4 kyu)
6 Kozjek Anja kata mladinke
7 Kozjek Anja kumite mladinke open
8 Logonder Maj kata kadeti
9 Logonder Maj kumite kadeti -57 kg
10 Milev Matej kata malčki
11 Milev Matej kumite malčki -35 kg
12 Milev Matej kata malčki (8- 6 kyu)
17    Karate Klub Alfa
1 Šoper Erik kata kadeti
2 Šoper Erik kata mladinci
18    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 TRAMŠEK ALEKS kata malčki
2 TRAMŠEK ALEKS kata malčki (8- 6 kyu)
3 TRAMŠEK ALJA kata malčice
4 TRAMŠEK ALJA kata malčice (8-6 kyu)
19    Karate Klub KLJUČ
1 Amidžić Alen kumite člani - 84 kg
2 Amidžić Anes kumite kadeti -57 kg
3 Amidžić Anes kumite mladinci -61 kg
4 Amidžić Anes kumite mladinci open
5 Amidžić. Anes kumite ml. kadeti -50 kg
6 Čahut Džana kumite malčice -30 kg
7 Dervišević Tarik kumite dečki -35 kg
8 Dervišević Tarik kumite malčki -35 kg
9 Draganović Hamza kumite ml. kadeti -50 kg
10 Draganović Hamza kumite kadeti open
11 Hamedović Amra kumite malčice -35 kg
12 Hotić Melani kata najmlajše
13 Kesedžić Amina kata najmlajše
14 Šistek Amina kumite deklice -40 kg
15 Šistek Amina kumite malčice +35 kg
16 Šistek Hamza kata najmlajši
17 KK KLJUČ 1 kata ekipa deklice 8-10 let
18 KK KLJUČ 1 kumite ekipa ml. kadeti open
19 KK KLJUČ 1 kumite ekipa kadeti open
20 KK KLJUČ 1 kumite ekipa deklice open
21 KK KLJUČ 1 kumite ekipa mladinci open
20    SV Gendorf Burgkirchen
1 Gebauer Leonie kata ml. kadetinje
2 Gebauer Leonie kumite ml. kadetinje -40 kg
3 Gebauer Lisa kumite malčice -30 kg
4 Gebauer Lisa kata malčice (8-6 kyu)
21    KK "Ipon" Prnjavor