2. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( Šenčur , Pipanova cesta 43 )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
Šenčur , Pipanova cesta 43
Organizator : Karate klub Šenčur
Začetek : 11.10.2020 10:00:00
Rok prijave : 07.10.2020 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 2
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 3
3 kata malčice Št. prijavljenih : 4
4 kata malčki Št. prijavljenih : 3
5 kata dečki Št. prijavljenih : 8
6 kata deklice Št. prijavljenih : 4
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 3
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 2
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 2
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 4
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 1
kata najmlajše
1 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
2 JAKUPIČ JAKA Karate klub Šenčur
3 MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice
1 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
4 Purić Tijana Karate klub Sokol
kata malčki
1 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata dečki
1 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
2 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
3 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
6 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Večerin Taras Karate klub Sokol
8 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
4 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
3 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 PIVIĆ LEJLA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti
1 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
2 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje
1 BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinci
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
1    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci
2    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -63 kg
3    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kata kadetinje
2 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
3 Karova Viktorija kumite ml. kadetinje +50 kg
4 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
5 Mačar Dejan kata kadeti
6 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
7 Mačar Tijan kata ml. kadeti
8 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
9 MILEV MATEJ kata malčki
10 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
11 ŠEVALJEVIĆ SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
12 Torkar Ajda kata najmlajše
13 VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
14 VREČEK LUKA kata dečki
15 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
4    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 ERDELIČ ŽAN kata dečki
3 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
4 Purić Tijana kata malčice
5 Večerin Taras kata dečki
6 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
5    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
2 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
3 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
4 HAJRULAI ANISA kata kadetinje
5 HAJRULAI LUAN, kata malčki
6 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
7 JEROT NEŽA kata malčice
8 Kristić Karolina kata najmlajše
9 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
10 MAVSAR TAJDA kata deklice
11 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
12 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
13 NOVAK SARA, kata mladinke
14 OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
15 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
16 PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
17 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
18 SLUGA JURE kata mladinci
19 STERNIŠA NEJC kata mladinci
20 SULEJMANI EGZON kata dečki
21 SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
22 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
23 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
24 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
6    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši
2 ČIMžAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
4 GRILC TIMON kata dečki
5 GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
6 JAKUPIČ JAKA kata najmlajši
7 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
8 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
9 Sadiković Muhammed kata dečki
10 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg