2. Pokalna tekma KZS

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( Šenčur , Pipanova cesta 43 )



Location : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
Šenčur , Pipanova cesta 43
Organizer : Karate klub Šenčur
Start : 11.10.2020 10:00:00
Enrollment deadline : 07.10.2020 24:00:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 8
2 kata najmlajši Number of applications : 11
3 kata malčice Number of applications : 17
4 kata malčki Number of applications : 22
5 kata dečki Number of applications : 27
6 kata deklice Number of applications : 21
7 kata ml. kadeti Number of applications : 21
8 kata ml. kadetinje Number of applications : 24
9 kata kadeti Number of applications : 9
10 kata kadetinje Number of applications : 15
11 kata mladinci Number of applications : 9
12 kata mladinke Number of applications : 10
13 kata ml. člani Number of applications : 3
14 kata ml. članice Number of applications : 6
kata najmlajše
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Jager Hana Karate klub Radeče
3 KOSTIĆ Anastasija Karate Klub Mawashi Postojna
4 KOŠTOMAJ ŽANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Kramar Alja Karate klub Radeče
6 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
8 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 ČEBAŠEK VITAN Karate klub Šenčur
2 Husić Tian Karate Klub Cerknica
3 Jermančič Črt Karate klub Mirna Peč
4 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
5 KOCEV JOVAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 OŠTIR RAVNJAK BRIN Društvo Za Karate Celje
8 Škulj Erhan Karate klub Radeče
9 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
10 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
11 Trontelj Lan Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
3 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
5 Krebs Katarina Karate Klub Radvanje
6 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Nose Nuša Karate klub Mirna Peč
8 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
10 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
11 Purić Tijana Karate klub Lev
12 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
13 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
14 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
15 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
16 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
17 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
3 ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
4 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
5 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Huskić Mak Karate klub Lev
8 JELEN GAL Karate klub Velenje
9 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
10 Kolenc Amadej Karate klub Mirna Peč
11 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
12 Kramar Vili Karate klub Radeče
13 Krebs Matjaž Karate Klub Radvanje
14 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
15 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
16 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
17 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
18 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 Oblak David Kerim Karate klub Lev
20 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
21 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
22 Srdarev Roko Karate klub Lev
kata dečki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
3 Esih Erik Karate klub Radeče
4 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
5 GRILC TIMON Karate klub Šenčur
6 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
7 Jarc Patrik Karate klub Mirna Peč
8 Kolander Andraž Karate klub Radeče
9 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
10 Merc Janez Karate klub Lev
11 Mujkanovic Anan Karate Klub Tiger Velenje
12 Novak Izak Karate Klub Kranj
13 OČKO GAL Karate klub Velenje
14 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
15 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
16 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
17 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
18 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 Sadiković Muhammed Karate klub Šenčur
20 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
21 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
22 Škulj Elsan Karate klub Radeče
23 Subotič Filip Karate Klub Postojna
24 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 Tratar Anže Karate klub Radeče
26 Večerin Taras Karate klub Sokol
27 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
3 Čerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
4 ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
5 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
6 Gole Lana Karate klub Mirna Peč
7 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
9 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
10 KATARINA KOREN Karate Klub Selnica Ob Dravi
11 Kramar Lili Karate klub Radeče
12 Laban Hana Karate Klub Mon Chi
13 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
14 MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 MERC Maja Karate klub Šiška
16 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
17 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
18 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
19 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
20 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
21 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti
1 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
4 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
5 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
7 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
8 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
9 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Jager Miha Karate klub Radeče
11 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
12 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
13 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
14 MERČNIK TIM Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
15 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
16 NABERGOJ FRAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
17 Pogačar Jaka Karate klub Lev
18 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
19 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
20 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
21 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadetinje
1 ALETIĆ EMRA Karate klub Velenje
2 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
4 JELEN HANA Karate klub Velenje
5 JESENIČNIK BERA NEA Karate Klub Tiger Velenje
6 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
7 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
10 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
11 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
12 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
13 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
14 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
15 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
16 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
17 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
18 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
19 PIVIĆ LEJLA Karate Klub Seki Sv. Jernej
20 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
21 RENER NIKITA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
22 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
23 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
24 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata kadeti
1 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 Kocman David Karate Klub Hrastnik
3 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
4 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
5 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
6 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
7 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
8 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
2 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
4 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
5 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
6 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
7 HAJRULAI ANISA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 JUKIČ ISABEL Karate Klub Selnica Ob Dravi
9 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
10 PETAN ELA Karate Klub Brežice
11 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
12 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
13 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
14 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
kata mladinci
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5 PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
9 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
4 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
5 KADIRIĆ MEL Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
7 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
8 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
9 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. člani
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
kata ml. članice
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
6 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite dečki -45 kg
2 GOLEŽ PETER kumite dečki -40 kg
3 GRZINČIČ VID kata malčki
4 GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
5 HUDALES TOMAŽ kumite ml. člani - 67 kg
6 HUSIĆ DALILA kumite malčice -35 kg
7 HUSIĆ DAVUD kumite dečki -35 kg
8 JEVŠNIK BEN kata malčki
9 JEVŠOVAR URH kumite ml. kadeti +55 kg
10 JEVŠOVAR VID kumite malčki +35 kg
11 KADOVIĆ STEFAN kumite malčki -30 kg
12 KOŠEC LANA kumite malčice -30 kg
13 KUNST NEJC kata malčki
14 LIPOVŠEK AMADEJ kumite kadeti -57 kg
15 MEDIĆ ADELA kumite deklice +40 kg
16 MEDIĆ AMELA kata najmlajše
17 OŠTIR RAVNJAK BRIN kata najmlajši
18 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite dečki -35 kg
19 Rakovnik Nastja kumite ml. članice +68 kg
20 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
21 SKALICKY GAL kata mladinci
22 SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
23 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki -30 kg
24 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite deklice -40 kg
25 ŠUČUR TIBOR kumite dečki -35 kg
26 TEPEŽ MATIJA kumite dečki -35 kg
27 DK Celje 1 kata ekipa malčki
2    Karate-do Klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite deklice +40 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
3 MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
4 MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite mladinci +76 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -63 kg
5    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite kadeti -57 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata ml. kadeti
3 LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
4 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
5 PETAN ELA kata kadetinje
6 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
7 PETKOVIĆ SAŠA kata kadetinje
8 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
9 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
11 KK Brežice 1 kata ekipa ml. kadetinje
6    Karate Klub Cerknica
1 BASAR MARUŠA kumite deklice -40 kg
2 Husić Tian kata najmlajši
3 KRALJ PATRIK kumite dečki -40 kg
4 MIHELIČ MAJ kata ml. kadeti
5 MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
6 Širaj Martin kumite dečki -40 kg
7 TEKAVC MAŠA kata ml. kadetinje
8 TEKAVC MAŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
9 Tekavc Žiga kata najmlajši
10 Trontelj Lan kata najmlajši
11 TRONTELJ TAI kumite dečki -40 kg
12 TURŠIČ ŠPELA kata kadetinje
13 TURŠIČ ŠPELA kumite kadetinje -54 kg
14 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
15 KK Cerknica 1 kata ekipa dečki
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite kadetinje -54 kg
2 Čehovin Anna kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Kocman David kata kadeti
4 Pleša Katja kata deklice
5 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Beno kumite ml. kadeti -40 kg
2 BOŽIČ CENE kumite kadeti -63 kg
3 FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -40 kg
4 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Krvina Lia kumite deklice -40 kg
6 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
7 LAPAJNE VORANC kumite dečki -45 kg
8 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
9 Mlakar Nika kumite deklice -40 kg
10 MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
11 PERMOZER MARC kumite dečki -40 kg
12 Zupančič Nana kumite deklice -40 kg
9    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 BRULIć MERISA kumite kadetinje +54 kg
2 Mitrović Veljko kumite malčki +35 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
4 Vatovec Ernest kumite dečki +45 kg
5 Vatovec Jagoda kumite malčice -30 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kata ml. kadeti
2 Bauman Gal kumite ml. kadeti -45 kg
3 Lenart Luka kata ml. kadeti
4 Lenart Luka kumite ml. kadeti +55 kg
5 Pavlič Filip kata malčki
6 Pavlič Filip kumite malčki -30 kg
7 Rola Luka kata ml. kadeti
8 Rola Luka kumite ml. kadeti -50 kg
9 Sedonja Matija kata dečki
10 Sedonja Matija kumite dečki -35 kg
11 Štandeker Luka kumite dečki -40 kg
12 ZARIČ VID kata kadeti
13 ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg
11    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 BELE LUKA kata ml. kadeti
2 BELE LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
3 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
4 LESNIKA ŽAN LUKA kumite mladinci +76 kg
5 Lotrič Filip kata dečki
6 PRAH TILEN kata dečki
7 Sodin Lara kumite kadetinje -47 kg
8 Sodin Leon kumite dečki -35 kg
9 Zbil Grega kata ml. kadeti
12    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite kadetinje +54 kg
3 Cekov Timotej kata ml. kadeti
4 Cekov Timotej kumite ml. kadeti -50 kg
5 Cekov Vanna kata deklice
6 Cekov Vanna kumite deklice +40 kg
7 ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 ČUHALEV NADJA kata kadetinje
9 ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
10 DROBNJAK MARINA kata kadetinje
11 GAČIČ ALEKSANDER kata ml. kadeti
12 GAČIČ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -55 kg
13 KELEMAN VUK kumite dečki -40 kg
14 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite ml. člani -75 kg
15 Kotnik Nika kata ml. kadetinje
16 Kotnik Nika kumite ml. kadetinje -50 kg
17 LEBEN TINKARA kata ml. kadetinje
18 LEBEN TINKARA kumite ml. kadetinje -40 kg
19 Mali Nace kumite ml. kadeti -45 kg
20 MARKOVIČ MATEVŽ kumite dečki -45 kg
21 MARTINC ŽIGA kumite dečki -45 kg
22 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
23 NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje +50 kg
24 Novak Izak kata dečki
25 Novak Izak kumite dečki -35 kg
26 PLEVNIK LALITA kumite kadetinje +54 kg
27 REPIČ JERCA kumite mladinke -59 kg
28 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
29 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadeti
30 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje
31 KK Kranj 1 kata ekipa mladinke
32 KK Kranj 1 kata ekipa članice
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata ml. kadeti
2 BREZOČNIK JAN kumite ml. člani +84
3 BRITOVŠEK MARCEL kata ml. člani
4 NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
5 PISNIK MAJA MARI kata malčice
6 PISNIK NINA kata kadetinje
7 VERČKO ANA kata malčice
14    Karate Klub Mon Chi
1 BOH LUKA kata malčki
2 Laban Hana kata deklice
15    Karate Klub Murska Sobota
1 Husar Hana kumite kadetinje +54 kg
2 JUG TILEN kata ml. člani
3 KOCET NISA kumite ml. kadetinje +50 kg
16    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite mladinci -68 kg
2 MOČNIK TIMI kata kadeti
17    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
2 BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 KRAMBERGER LARA kumite kadetinje -54 kg
6 Kramberger Zala kumite deklice -40 kg
7 MEŠIČ TJAN kumite dečki -35 kg
8 Mlačnik Ažbe kumite dečki -35 kg
9 PODPEČAN LAN kumite ml. člani -75 kg
10 RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
11 RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -61 kg
12 ŠENICA NIKA kumite ml. članice -68 kg
13 TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
14 ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
18    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
2 AKSENTIČ NASTAS kumite malčki -35 kg
3 ARSENIć PETAR kumite kadeti -63 kg
4 BEŠIČ LANA kata malčice
5 BEŠIČ LANA kumite malčice -30 kg
6 BOJC JAKOB kata dečki
7 BOJC JAKOB kumite dečki -35 kg
8 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
9 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
10 Subotič Filip kata dečki
11 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
12 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
13 KK Postojna 2 kata ekipa ml. kadetinje
19    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite mladinke -59 kg
3 KLOBASA ALEKS kumite ml. člani -84 kg
4 LIPIČ MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 LIPIČ ŽAK kumite kadeti -63 kg
6 SKOTNIK NEJC kumite mladinci +76 kg
7 TAMŠE NIKLAS kumite mladinci -55 kg
8 TRATNIK ALEN kumite ml. kadeti -40 kg
20    Karate Klub Radvanje
1 Črnčec Anel kumite mladinci -68 kg
2 Donko Matic kumite ml. kadeti -40 kg
3 FAJFER LANA kata kadetinje
4 Gaal Jaka kumite ml. člani -84 kg
5 GANZITTI NIA kata mladinke
6 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
7 HORVATIČ KATJA kata mladinke
8 Krebs Katarina kata malčice
9 Krebs Matjaž kata malčki
10 KUTNJAK URŠKA kumite ml. kadetinje +50 kg
11 Lorebek Val kumite ml. kadeti -50 kg
12 Mlinarič Max kumite ml. kadeti +55 kg
13 Mlinarič Nik kumite ml. kadeti +55 kg
14 MUR LUC kumite kadeti -57 kg
15 Peček Maša kumite kadetinje +54 kg
16 PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
17 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
18 RUTAR DENNIS DEAN kumite ml. člani -75 kg
19 Teraž Nika kata malčice
20 Teraž Sara kata ml. kadetinje
21 VNUK ALEKS kumite mladinci -68 kg
21    Karate Klub Rogaška Slatina
1 GOLEŽ NIK kumite kadeti -70 kg
2 HRIBAR GAJA kata deklice
3 KRUMPAK TINKARA kumite ml. kadetinje -45 kg
4 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -63 kg
5 KURAJ JAKOB kumite dečki -40 kg
6 KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -55 kg
7 MIKŠA LOVRO kata malčki
8 POTISK LAURA kumite ml. članice -68 kg
9 ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 TEPEŠ KAROLINA kumite ml. članice -68 kg
22    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata ml. kadeti
2 BAJGOT NACE kumite ml. kadeti -45 kg
3 FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
4 JUKIČ ISABEL kata kadetinje
5 JUKIČ ISABEL kumite kadetinje +54 kg
6 KATARINA KOREN kata deklice
7 KOREN MIHA kumite malčki +35 kg
8 KRAJNC MIHA kata mladinci
9 KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
10 Mori Tara kata ml. kadetinje
11 PETRE VID kumite kadeti -63 kg
12 VALIŠER TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
23    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BLAGOJEVIĆ IVAN kumite ml. člani - 67 kg
2 KADIRIĆ MEL kata mladinke
3 KADIRIĆ TAN kumite malčki -35 kg
4 NABERGOJ FRAN kata ml. kadeti
5 RENER NIKITA kata ml. kadetinje
6 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg
24    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 Karova Viktorija kumite ml. kadetinje +50 kg
3 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -50 kg
4 Mačar Dejan kata kadeti
5 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
6 Mačar Tijan kata ml. kadeti
7 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
8 MILEV MATEJ kata malčki
9 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
10 ŠEVALJEVIĆ SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Torkar Ajda kata najmlajše
12 VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
13 VREČEK LUKA kata dečki
14 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
25    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
26    Karate Klub Tiger Velenje
1 JESENIČNIK BERA NEA kata ml. kadetinje
2 Križevac Lamia kata ml. kadetinje
3 Mujkanovic Anan kata dečki
4 Osmić Sumejja kata ml. kadetinje
5 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje
6 KK Tiger 1 kata ekipa ml. kadetinje
27    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata ml. članice
2 DRNOVŠEK ENEJ kumite ml. kadeti -40 kg
3 GOLOB MATEVŽ kata dečki
4 Gorjup Ažbe kumite ml. kadeti -50 kg
5 GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti +55 kg
6 HABERL URšA kumite ml. članice -55 kg
7 HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti +55 kg
8 KOLANDER EVA kumite kadetinje -54 kg
9 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 LAHARNAR ANJA kata ml. članice
11 MRGOLE NIK kumite dečki -40 kg
12 OSTANEK JURE kumite ml. kadeti -45 kg
13 OVNIČ TIAN kata dečki
14 PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
15 ROBEK MARK kumite kadeti -57 kg
16 VOZEL LAN kata ml. kadeti
17 ZIDAR DOMEN kumite ml. člani - 67 kg
18 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki
19 KK Trbovlje 1 kata ekipa ml. kadeti
28    Karate klub Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata ml. kadetinje
2 BOROVNIK DOMEN kata ml. člani
3 BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
4 CENTRIH ALEKSANDRA, kata ml. članice
5 CENTRIH ALEKSANDRA, kumite ml. članice - 61kg
6 CESAR PIA kata ml. članice
7 CESAR PIA kumite ml. članice - 61kg
8 ČESKO KAJA kata ml. članice
9 ČESKO KAJA kumite ml. članice -68 kg
10 ĐOGIĆ EMA kata deklice
11 ĐOGIĆ EMA kumite deklice +40 kg
12 JAKOB KUKOVIČ TIA kata mladinke
13 JELEN GAL kata malčki
14 JELEN HANA kata ml. kadetinje
15 JOVANOVIĆ LANA kata deklice
16 JOZIČ ELLA kata malčice
17 KENDA MAŠA kumite ml. članice +68 kg
18 KUTIJA ALJA kata mladinke
19 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
20 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kumite ml. članice +68 kg
21 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata ml. članice
22 OČKO GAL kata dečki
23 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
24 PAŠIČ ADAM kata malčki
25 PAŠIĆ ISAK kata kadeti
26 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
27 RUDOLF NIKA kata malčice
28 ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
29 KK Velenje 1 kata ekipa malčki
30 KK Velenje 1 kata ekipa deklice
31 KK Velenje 1 kata ekipa kadeti
32 KK Velenje 1 kata ekipa ml. kadetinje
33 KK Velenje 1 kata ekipa članice
29    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata deklice
2 Pirman Gal kata dečki
3 Vahtar Lara kata deklice
30    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite malčki -35 kg
2 Kokotec Martin kumite ml. člani - 67 kg
3 KOLšEK MAJ kumite mladinci -68 kg
4 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
5 MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -50 kg
6 MEDVED MAKS kumite mladinci -76 kg
7 Mohenski Robi kumite mladinci -61 kg
8 PLASKAN JURIJ kumite ml. člani -84 kg
9 Prkič Jaka kumite dečki -45 kg
10 Škrabar Maks kumite dečki -40 kg
11 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -70 kg
12 TOMC NACE kumite ml. kadeti -50 kg
13 TOMC VITO kumite dečki -40 kg
14 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
15 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
31    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
32    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
2 SAVANOVIć LANA kumite kadetinje +54 kg
3 Zalar Jakob kumite mladinci -68 kg
33    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite dečki -40 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -45 kg
4 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
6 POLANEC MIRIAM kumite ml. kadetinje -50 kg
7 VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
34    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
2 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
3 MERČNIK TIM kata ml. kadeti
4 MULEC NIKA kata ml. kadetinje
5 PLOJ DENIS kumite kadeti +70 kg
6 REIHS JAKA kata dečki
7 ŠAJNOVIČ NEJC kata dečki
35    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -70 kg
3 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -70 kg
36    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -40 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +55 kg
4 MAKAROV ILLYA kumite kadeti -63 kg
5 RADIĆ LUKA kumite kadeti +70 kg
6 Šolaja Stefan kumite kadeti -52 kg
37    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 KABASHAJ ENDRIT kumite mladinci -76 kg
2 ŠUPUK LINA kata kadetinje
38    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite deklice +40 kg
2 JANŽEKOVIČ Tija kumite kadetinje -47 kg
3 Plohl Taja kata malčice
4 Plohl Taja kumite malčice -35 kg
5 Rauter Hannah Vela kumite deklice +40 kg
6 Škoflanc Nick kumite kadeti +70 kg
39    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BRKIĆ Miro kumite malčki -30 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 GAVRIĆ Martin kumite malčki -30 kg
6 HABJAN NUšA kumite ml. članice -50 kg
7 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
9 KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
10 KOSTIĆ Anastasija kata najmlajše
11 KUKOVIČ Aleksander kata malčki
12 KUKOVIČ Aleksander kumite malčki -30 kg
13 LIKAR ALJA kumite mladinke +59 kg
14 MAGAJNA MAšA kumite mladinke -48 kg
15 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
16 SMRDEL Dimitrij kumite ml. kadeti -45 kg
17 SMRDEL Livija kata malčice
18 KK Mawashi 1 kata ekipa malčki
19 KK Mawashi 1 kata ekipa malčice
40    Karate Klub Ljubljana
1 Avdibašić Aldijana kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Bogdanoski Gabriel kumite kadeti -52 kg
3 DEBELJAK HANA kumite mladinke +59 kg
4 GABRIJELČIČ LAN kumite mladinci -68 kg
5 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
6 HALILI ADRIAN kumite ml. člani -84 kg
7 KONJEVIĆ LEA kata mladinke
8 KRŽIŠNIK GAL, kumite kadeti +70 kg
9 KURBEGOVIĆ EDNA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
11 Levec Grajfoner Lara kumite kadetinje -54 kg
12 MOLNAR ELIZABETA kumite mladinke +59 kg
13 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
14 RADIĆ MANJA kumite ml. kadetinje -45 kg
15 ŽIBRET BOR kumite kadeti -57 kg
16 ŽIBRET ZALA MARIA kumite mladinke +59 kg
41    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESEN BORIS kata malčki
2 ČESEN BORIS kumite malčki -30 kg
3 ČESEN VESNA kata deklice
4 ČESNIK DENIS kata kadeti
5 ČESNIK DENIS kumite kadeti +70 kg
6 KALENDER Edvin kata ml. kadeti
7 KALENDER Edvin kumite ml. kadeti -45 kg
8 Koštić Anes kata malčki
9 LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
10 LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -50 kg
11 LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
12 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -40 kg
13 LIŠINOVIĆ SARA kumite ml. članice - 61kg
14 OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
15 Savković Ivana kata malčice
16 Savković Ivana kumite malčice -35 kg
17 Sh. Postojna 1 kata ekipa malčki
18 Sh. Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
42    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kumite mladinci -76 kg
2 BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -55 kg
3 Čerić Ivana kata deklice
4 Grilc Matic kumite ml. kadeti +55 kg
5 Kermc Anže kumite dečki -40 kg
6 Paskvale Matic kumite ml. kadeti +55 kg
7 ŠTIGL GAŠPER kumite kadeti -57 kg
8 ŠTIGL KLARA kata deklice
43    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 ERDELIČ ŽAN kata dečki
3 Večerin Taras kata dečki
4 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
44    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
2 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
3 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
4 HAJRULAI ANISA kata kadetinje
5 HAJRULAI LUAN, kata malčki
6 HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
7 HASANBAŠIĆ EMRAH kata malčki
8 HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
9 JEROT NEŽA kata malčice
10 KOCEV JOVAN kata najmlajši
11 KOŠTOMAJ ŽANA kata najmlajše
12 Kristić Karolina kata najmlajše
13 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
14 MAVSAR TAJDA kata deklice
15 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
16 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
17 NOVAK SARA, kata mladinke
18 PIVIĆ EVELIN kata mladinci
19 PIVIĆ EVELIN kumite mladinci -68 kg
20 PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
21 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
22 SLUGA JURE kata mladinci
23 SLUGA JURE kumite mladinci -55 kg
24 STERNIŠA NEJC kata mladinci
25 SULEJMANI EGZON kata dečki
26 SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
27 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
28 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
29 VANOVŠEK ENEJ, kumite kadeti -52 kg
30 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
31 KK Seki 1 kata ekipa dečki
32 KK Seki 1 kata ekipa malčki
33 KK Seki 1 kata ekipa deklice
34 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje
35 KK Seki 1 kata ekipa malčice
36 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadetinje
37 KK Seki 1 kata ekipa mladinci
38 KK Seki 1 kata ekipa najmlajše
39 KK Seki 1 kata ekipa mladinke
40 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
41 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
45    Karate klub Šenčur
1 ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši
2 ČIMžAR ALEKS kata mladinci
3 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
4 GRILC TIMON kata dečki
5 GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
6 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
7 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
8 Sadiković Muhammed kata dečki
9 Sadiković Muhammed kumite dečki -35 kg
46    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Nedelko Nik kata kadeti
2 Skubic Nik kumite ml. kadeti -55 kg
3 Smrekar Šuštaršič Tim kumite kadeti +70 kg
47    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata dečki
2 Hrvić Edvin kata dečki
3 Jager Hana kata najmlajše
4 Jager Miha kata ml. kadeti
5 Kolander Andraž kata dečki
6 Kramar Alja kata najmlajše
7 Kramar Lili kata deklice
8 Kramar Vili kata malčki
9 Škulj Elsan kata dečki
10 Škulj Erhan kata najmlajši
11 Tratar Anže kata dečki
12 KK Radeče 1 kata ekipa dečki
13 KK Radeče 1 kata ekipa malčice
14 KK Radeče 1 kata ekipa kadetinje
15 KK Radeče 2 kata ekipa dečki
16 KK Radeče 1 kata ekipa ml. kadeti
48    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
2 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
3 ŠTERN TILEN kumite malčki -35 kg
4 TRAMŠEK ALEKS kumite malčki -30 kg
5 TRAMŠEK ALJA kumite malčice -30 kg
6 ŽUMER JAKOB kumite kadeti -70 kg
49    Karate klub Lev
1 Huskić Mak kata malčki
2 Huskić Mak kumite malčki -30 kg
3 Merc Janez kata dečki
4 Merc Janez kumite dečki -45 kg
5 Oblak David Kerim kata malčki
6 Oblak David Kerim kumite malčki -35 kg
7 Pogačar Jaka kata ml. kadeti
8 Pogačar Jaka kumite ml. kadeti -45 kg
9 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
10 Purić Tijana kata malčice
11 Srdarev Roko kata malčki
12 Srdarev Roko kumite malčki -35 kg
50    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata ml. kadetinje
2 Gole Lana kata deklice
3 Gotlib Ajda kata malčice
4 Jarc Patrik kata dečki
5 Jermančič Črt kata najmlajši
6 Kajič Nik kata najmlajši
7 Kajič Valentina kata ml. kadetinje
8 Kolenc Amadej kata malčki
9 Nose Nuša kata malčice
10 Parkelj Nina kata deklice
11 Mirna Peč 1 kata ekipa ml. kadetinje
12 Mirna Peč 1 kata ekipa malčki
13 Mirna Peč 1 kata ekipa malčice
14 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice
15 Mirna Peč 1 kata ekipa ml. kadeti
51    Karate Klub Sho-Kan Apače