3. Državno pokalno tekmovanje KZS

ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR ( ŠENČUR , Pipanova cesta 43 )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DVORANA ŠENČUR
ŠENČUR , Pipanova cesta 43
Organizator : Karate klub Šenčur
Začetek : 08.10.2022 09:00:00
Rok prijave : 04.10.2022 23:59:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karat-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 28 €
Cena dodatnega nastopa : 28 €
Cena ekipnega nastopa : 36 €
Cena za mlajše od 14 let : 28 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 4
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 7
3 kata malčice Št. prijavljenih : 9
4 kata malčki Št. prijavljenih : 10
5 kata dečki Št. prijavljenih : 10
6 kata deklice Št. prijavljenih : 9
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 11
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 5
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 4
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 9
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 3
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 1
13 kata člani +18 Št. prijavljenih : 1
14 kata članice +18 Št. prijavljenih : 1
kata najmlajše
1 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
2 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
3 SREBRE LANA Karate klub Seki
4 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
kata najmlajši
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Jazbec Mark Karate Klub Shotokan Kranj
3 KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
5 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
6 SREDENŠEK TIM Karate klub Seki
7 Zahirović Adin Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
2 ČAS TIMOTEJA Karate klub WKSA Duplek
3 HUMAR LESKOVIĆ ISABEL Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Kadrić Emira Karate Klub Tiger Velenje
5 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
6 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
7 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
8 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
9 Trbalić Inaya Karate Klub Rudar Velenje
kata malčki
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 Garašević Matias Karate Klub Tiger Velenje
3 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
4 KUPREŠAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
5 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
6 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
7 Šakanović Tian Shotokan Karate Klub Postojna
8 Škorič Liam Karate Klub Tiger Velenje
9 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
10 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
kata dečki
1 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
4 JELEN GAL Karate klub Velenje
5 Koren Marko Karate Klub Rudar Velenje
6 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
7 LUBŠINA ŽAN Karate Klub Brežice
8 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
9 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
10 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata deklice
1 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
2 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
3 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
4 KERIN KIM Karate Klub Brežice
5 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
6 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
7 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
8 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
9 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
kata ml. kadeti
1 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
2 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
3 Lotrič Filip KARATE KLUB KOZJANSKO
4 Mujkanovic Anan Karate Klub Tiger Velenje
5 OČKO GAL Karate klub Velenje
6 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
7 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
8 Sarajlić Eldin Karate Klub Rudar Velenje
9 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
10 Večerin Taras Karate klub Sokol
11 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadetinje
1 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
kata kadeti
1 BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 FRAS MARIO Karate klub WKSA Duplek
4 Zbil Grega KARATE KLUB KOZJANSKO
kata kadetinje
1 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
2 JESENIČNIK NEA BERA Karate Klub Tiger Velenje
3 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
4 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
6 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
7 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
8 Paulič Votolen Nikki KARATE KLUB BRANIK
9 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata mladinci
1 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
3 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
kata mladinke
1 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
kata člani +18
1 SLUGA JURE Karate klub Seki
kata članice +18
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Vujinović Nikola kumite mladinci -76 kg
2 Vujinović Vlad kumite kadeti -70 kg
2    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 KUTNJAK URŠKA kumite kadetinje -54 kg
3    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite ml. kadeti -55 kg
2 Paulič Votolen Nikki kata kadetinje
4    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA kata deklice
2 BUDIČ GAL kata dečki
3 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
4 CICVARIĆ NIKO kata dečki
5 IVNIK SANTEJA kata kadetinje
6 KAJTNA MIA kata najmlajše
7 KERIN KIM kata deklice
8 LAKNER MAJA kata kadetinje
9 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
10 LUBŠINA ŽAN kata dečki
11 POPIJAČ SOFIA kata malčice
12 ŠTERN GAJA kata najmlajše
13 ŠTERN GAŠPER kata malčki
14 STRGAR EVA kata malčice
15 ŽIČKAR ANGELIKA LI kata deklice
16 ZOFIČ ARIA kata deklice
17 KK Brežice 1 kata ekipa dečki
18 KK Brežice 1 kata ekipa deklice
19 KK Brežice 1 kata ekipa malčice
5    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip kumite malčki -35 kg
2 Mitrović Veljko kumite dečki +40 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
4 Vatovec Ernest kumite ml. kadeti +55 kg
5 Vatovec Jagoda kumite deklice -40 kg
6 ZORIČ ANĐELA kumite ml. kadetinje +50 kg
6    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 Bele Ana kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Bele Lea kumite ml. kadetinje -50 kg
3 BELE LUKA kata kadeti
4 BELE LUKA kumite kadeti +70 kg
5 Lotrič Andraž kumite dečki -35 kg
6 Lotrič Filip kata ml. kadeti
7 PRAH TILEN kata ml. kadeti
8 Sodin Leon kumite ml. kadeti -40 kg
9 Zbil Grega kata kadeti
7    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite člani -75 kg
2 MOČNIK TIMI kata mladinci
8    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite mladinke -59 kg
2 Božnar Žan kumite ml. kadeti -55 kg
3 Despotović Adrian kumite kadeti +70 kg
4 Draksler Jaka kumite ml. kadeti -55 kg
5 Drempetič Mihael kumite malčki -30 kg
6 JAGODIC NAJA kumite malčice +35 kg
7 Jazbec Mark kata najmlajši
8 KUPREŠAK TIAN kata malčki
9 KUPREŠAK TIAN kumite malčki +35 kg
10 Markešič Nik kumite malčki -30 kg
11 Milev Anja kumite malčice -35 kg
12 MILEV MATEJ kata dečki
13 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
14 ŠTREKELJ JAKA kumite dečki +40 kg
15 Torkar Ajda kata malčice
16 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
17 VREČEK LUKA kata ml. kadeti
18 VREČEK LUKA kumite ml. kadeti -40 kg
19 Županc Tia kumite malčice -30 kg
9    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian kata najmlajši
2 Garašević Matias kata malčki
3 JESENIČNIK NEA BERA kata kadetinje
4 Kadrić Emira kata malčice
5 KAMENIK MARKO kumite ml. kadeti -40 kg
6 Koren Taja kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Kulović Safet kata malčki
8 Mujkanovic Anan kata ml. kadeti
9 Mujkanovic Anan kumite ml. kadeti -40 kg
10 Osmić Sumejja kata kadetinje
11 Petrovič Elena kata malčice
12 Škorič Liam kata malčki
13 Zahirović Inaya kata kadetinje
14 ZIJAN NIKO kumite ml. kadeti +55 kg
15 KK Tiger 1 kata ekipa kadetinje
16 KK Tiger 1 kata ekipa malčki
10    Karate klub Velenje
1 ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
2 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 JELEN GAL kata dečki
4 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
5 JOVANOVIĆ LANA kata ml. kadetinje
6 JOVANOVIĆ LANA kumite ml. kadetinje -45 kg
7 KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg
8 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata mladinci
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN kumite mladinci +76 kg
10 OČKO GAL kata ml. kadeti
11 OČKO GAL kumite ml. kadeti +55 kg
12 PAŠIČ ADAM kata dečki
13 PAŠIČ ADAM kumite dečki -30 kg
14 PAŠIĆ ISAK kumite mladinci -61 kg
15 RUDOLF NIKA kata deklice
16 RUDOLF NIKA kumite deklice -40 kg
17 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
18 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
11    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
2 Javornik Jan kumite malčki -30 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite kadeti -57 kg
4 JEVŠENAK ALINA kumite ml. kadetinje -40 kg
5 OBROVNIK Vid kumite malčki -35 kg
6 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -45 kg
12    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +18
2 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -50 kg
3 HUMAR LESKOVIĆ ISABEL kata malčice
4 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
5 KOREN ERAZEM MARK kata najmlajši
6 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -55 kg
7 Novak Ema kumite deklice -40 kg
8 PAŠKULIN ANŽE kumite ml. kadeti +55 kg
9 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
10 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA kumite deklice -40 kg
13    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Plohl Taja kumite deklice +40 kg
3 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje -50 kg
4 KK Ljutomer 1 kata ekipa ml. kadetinje
14    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite kadetinje +54 kg
15    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata ml. kadetinje
2 Čamdžić Adna kata malčice
3 HRUSTIĆ SAJRA kata deklice
4 Koren Marko kata dečki
5 Mulabdić Alan kata malčki
6 Mulabdić Ayan kata najmlajši
7 Sarajlić Adelisa kata deklice
8 Sarajlić Eldin kata ml. kadeti
9 SKAZA TIJAN kumite člani - 84 kg
10 Stojnić Manas kumite mladinci -68 kg
11 Trbalić Inaya kata malčice
12 Zahirović Adin kata najmlajši
13 KK Rudar 1 kata ekipa najmlajši
14 KK Rudar 1 kata ekipa ml. kadetinje
15 KK Rudar 1 kata ekipa malčki
16 KK Rudar 1 kata ekipa malčice
17 KK Rudar 1 kata ekipa deklice
18 KK Rudar 1 kata ekipa dečki
16    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata mladinci
2 Koštić Anes kata dečki
3 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
4 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -45 kg
5 LIŠINOVIĆ SARA kumite članice -61 kg
6 Šakanović Tian kata malčki
7 Savković Ivana kumite deklice +40 kg
17    Karate klub WKSA Duplek
1 ČAS TIMOTEJA kata malčice
2 FRAS MARIO kata kadeti
3 Rojs Gaja kumite deklice +40 kg
4 Rojs Jana kumite kadetinje +54 kg
5 Rojs Sara kata mladinke
6 Rojs Tjaša kumite deklice -40 kg
7 VERBOŠT LEJLA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 ŽELEZINGER NIK kumite mladinci -68 kg
9 ZEMLJIČ ANEL kumite mladinci +76 kg
18    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Čerkezovič Amila kumite ml. kadetinje +50 kg
4 ČERKEZOVIČ ELDIS kumite malčki +35 kg
5 David Stefanović kata malčki
6 David Stefanović kumite malčki +35 kg
7 ERDELIČ ŽAN kata ml. kadeti
8 ERDELIČ ŽAN kumite ml. kadeti -55 kg
9 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata ml. kadeti
10 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kumite ml. kadeti +55 kg
11 Večerin Taras kata ml. kadeti
12 Večerin Taras kumite ml. kadeti -55 kg
13 KK Sokol 1 kata ekipa ml. kadeti
19    Karate klub Seki
1 BEŠIĆ ZIJO kata dečki
2 HUSIĆ LANA kata najmlajše
3 JERŠIČ ŽANA kata deklice
4 KOTNIK LIAM kata najmlajši
5 KREGAR GABRIJELA kata kadetinje
6 MAVSAR TADEJ kata malčki
7 MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
8 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
9 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
10 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata deklice
11 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
12 SLUGA JURE kumite člani -67 kg
13 SLUGA JURE kata člani +18
14 SREBRE LANA kata najmlajše
15 SREDENŠEK TIM kata najmlajši
20    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite člani -67 kg
2 JAKUPIČ JAKA kumite malčki -30 kg
3 Jekovec Jan kumite malčki -35 kg
4 MARKOVIČ MARCEL kumite malčki +35 kg
5 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
6 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
21    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Skubic Ian kumite ml. kadeti -45 kg
2 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
22    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JURAJA Vinko kata ml. kadeti
2 ŠTERN Tilen kumite dečki -40 kg
3 ŽUMER Jakob kumite mladinci +76 kg
23    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola kumite malčki +35 kg
2 Janežič Mojca kumite kadetinje +54 kg
3 Oblak David Kerim kumite dečki +40 kg
4 PURIĆ ADRIJANA kumite deklice -40 kg
24    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 BIZJAK LENI kumite deklice -40 kg
2 DEBELAK DEJAN kumite člani -75 kg
3 Debelak Maša kumite ml. kadetinje +50 kg
4 DIMČIČ LUKA kumite malčki -35 kg
5 GLOGOVŠEK IVA kumite malčice +35 kg
6 PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
7 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
8 ŽUPANC MATIJA kumite dečki -40 kg
25    Karate Klub Cerknica
26    Karate Klub Mon Chi
27    Karate Klub Murska Sobota