LJUBLJANA OPEN 2022

OŠ n.h. Maksa Pečarja ( LJUBLJANA , Črnuška cesta 9 )



Objekt / lokacija : OŠ n.h. Maksa Pečarja
LJUBLJANA , Črnuška cesta 9
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 19.11.2022 09:30:00
Rok prijave : 15.11.2022 24:00:00
Kontaktna oseba : ĐULAGA HUSKIĆ
info@karate-olimpija.si
00386 41 445 722
Cena prvega nastopa : 28 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 40 €
Cena za mlajše od 14 let : 28 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 5
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 5
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 11
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 11
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 11
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 10
9 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 19
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 20
11 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 16
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 14
13 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 27
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 13
15 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 25
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 21
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 15
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 26
19 kata mladinci Št. prijavljenih : 20
20 kata mladinke Št. prijavljenih : 24
21 kata ml. člani Št. prijavljenih : 17
22 kata ml. članice Št. prijavljenih : 13
23 kata člani +18 Št. prijavljenih : 18
24 kata članice +18 Št. prijavljenih : 8
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 7
U8 kata najmlajše
1 BABIĆ MAJA Karate klub DERVENTA
2 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
3 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
4 MARIĆ MARIJA Karate klub DERVENTA
5 SREBRE LANA Karate klub Seki
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
4 Verčimáková Lucia SEIGOKAN SLOVAKIA
5 VIDIĆ DAJANA Karate klub DERVENTA
U8 kata najmlajši
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3 MARK KOREN ERAZEM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Mészáros Endre Dynamic Karate Se
5 ŽIVKOVIĆ LUKA Karate klub DERVENTA
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 SAKSIDA ANŽE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
U10 kata malčice
1 Cinac Arijana Bužim
2 CONGEDO FRANCESCA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 DERVIĆ SARA Bužim
4 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
5 Košir Nina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
6 KOSTIĆ Anastasija karate klub Pivka
7 Kristić Karolina Karate klub Seki
8 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
9 PISNIK SARA Karate klub Velenje
10 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
11 VUJIČIĆ ANĐELA Karate klub DERVENTA
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 BABIĆ MILA NITEN Gradiška
2 BIJELIĆ JELENA NITEN Gradiška
3 BOTTARO MARGHERITA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 DERVIĆ LEJLA Bužim
5 KARIMANOSKA EJSAN EROL 2007 LABUNISTA
6 PIRJEVEC KAROLINA Karate klub Sakura Črniče
7 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
8 ŠALJA MIA Bužim
9 SEREN MARTA A.S.D. Tatakai karate team
10 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
11 VERČ ŽANA Karate klub Sakura Črniče
U10 kata malčki
1 BABIĆ MARKO Karate klub DERVENTA
2 David Stefanović Karate klub Sokol
3 Debeljak Žiga ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
4 DRINIĆ DAVID Karate klub DERVENTA
5 Kollár Maxim SEIGOKAN SLOVAKIA
6 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
7 PEJIĆ DARIO Karate klub DERVENTA
8 Prijatelj Grčar Tjaž ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
9 SAITOSKI TARIK EROL 2007 LABUNISTA
10 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
11 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 Dolić Ali BUDO
3 Garašević Matias Karate Klub Tiger Velenje
4 JUG SAMO Karate klub Sakura Črniče
5 Kovačič Miha SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6 PAVKOVIĆ VLADIMIR Karate klub DERVENTA
7 SKOK KOSMAČ JAŠA Karate klub Seki
8 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
9 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
10 VIDIĆ ĐORĐE Karate klub DERVENTA
U12 kata dečki
1 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
2 Dolic Daris BUDO
3 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
4 Jelen Gal Karate klub Velenje
5 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
6 JUŠIĆ EMAN BUDO
7 Kollár Maxim SEIGOKAN SLOVAKIA
8 Kovačević Ajdin BUDO
9 Kramar Vili Karate klub Radeče
10 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
11 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
12 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
13 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
14 Pašić Adam Karate klub Velenje
15 POL DIMEL CARLO POLISPORTIVA TERRAGLIO SSD
16 Prijatelj Grčar Tian ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
17 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
18 Verčimák Martin SEIGOKAN SLOVAKIA
19 Zadina Emil Frieways Karateklub
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3 CARA ALEXANDER ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 CECCONELLO MANUEL A.S.D. Tatakai karate team
5 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
6 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
7 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
8 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 KRESNIK NIK Karate klub Seki
10 MIHAJLOVIĆ VLADIMIR Karate klub DERVENTA
11 QAZIMOSKI EDIN EROL 2007 LABUNISTA
12 QAZIMOSKI IMER EROL 2007 LABUNISTA
13 SEREN DAVIDE A.S.D. Tatakai karate team
14 SPASENIĆ UROŠ Karate klub DERVENTA
15 Thaqi Erih KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
16 TIJANIČ DUŠAN KK ,,IPON" Vrba Kraljevo
17 TOPIĆ LEO Karate klub DERVENTA
18 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
19 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
20 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U12 kata deklice
1 Baranyi Zsófi Dynamic Karate Se
2 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
3 CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 Iličić Ana Karate Klub Mawashi Postojna
5 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
6 Kuščer Alina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
7 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
8 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
9 POLOZANI REA EROL 2007 LABUNISTA
10 Rocco Ilaria ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
11 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
12 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
13 Smrdel Livija Karate Klub Mawashi Postojna
14 Solti Panni Dynamic Karate Se
15 Sturm Isabell Karate Union Walserfeld
16 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 CAUFIN EMMA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2 GRAHEK NEŽA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 KERIN KIM Karate Klub Brežice
4 KRKOČ URŠA Karate klub Sakura Črniče
5 NOVELLO ISABEL ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
6 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
7 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
8 SIMIĆ DORIS Karate klub DERVENTA
9 ŠIROK NIKA Karate klub Sakura Črniče
10 Subašič ADNA Karate klub Seki
11 TOPIĆ DILARA Karate klub DERVENTA
12 TZECAERIDIS ANDRIJANA OKI BAYERN GERMANY
13 VASIĆ JANA Karate klub DERVENTA
14 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
U14 kata ml. kadeti
1 Bojc Jakob Karate Klub Postojna
2 Dolic Daris BUDO
3 Erdelić Žan Karate klub Sokol
4 FATKIĆ ISHAK Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
6 Jelen Gal Karate klub Velenje
7 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
8 Madarász Szabolcs Dynamic Karate Se
9 Manojlovic Savo Karate Klub Sampioni Bijeljina
10 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
11 OČKO GAL Karate klub Velenje
12 Pašić Adam Karate klub Velenje
13 Pásztor Szabolcs Kakusei SE
14 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
15 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
16 Prah Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
17 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
18 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
19 Rudonjić Jovan Karate Klub Postojna
20 Skenderović Harun Bužim
21 Stefanović Aleksandar Karate klub Sokol
22 Subotić Filip Karate Klub Postojna
23 Tratar Anže Karate klub Radeče
24 Večerin Taras Karate klub Sokol
25 Verčimák Martin SEIGOKAN SLOVAKIA
26 Zadina Emil Frieways Karateklub
27 Zivanovic Aleksandar Sasa Karate Klub Sampioni Bijeljina
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 BAJRAMOSKI ALDIN EROL 2007 LABUNISTA
2 BARATTO MATTIA A.S.D. Tatakai karate team
3 DAMARI ADAM Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
5 DJEDOVIĆ AMAR Karate klub Seki
6 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
7 GROŠIĆ HAMZA Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Pichler Sven SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
10 PONJEVIĆ NIKOLA NITEN Gradiška
11 POŽAR LAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
12 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
13 Župec Anže KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
U14 kata ml. kadetinje
1 BABIĆ DRAGANA Karate klub DERVENTA
2 Benkő Szonja MTK BUDAPEST
3 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
4 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
5 CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
6 Coralic Selma BUDO
7 HORN ESTER Karate klub Novo Mesto
8 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
9 Jovanović Lana Karate klub Velenje
10 Košir Žana ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
11 Kramar Lili Karate klub Radeče
12 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
13 Marjanovic Tijana Karate Union Walserfeld
14 Mavsar Tajda Karate klub Seki
15 MERC Maja Karate klub Šiška
16 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
17 NIKOLIĆ LANA Karate klub DERVENTA
18 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
19 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
20 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
21 Solti Panni Dynamic Karate Se
22 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
23 Ventimiglia Viktoria Karate Union Walserfeld
24 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
25 VILIC SARA BUDO
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 BAVRLIĆ JASMINA NITEN Gradiška
2 BIEDEMANN HANAH OKI BAYERN GERMANY
3 BIEDEMANN KRETA OKI BAYERN GERMANY
4 Dedić Ajna Bužim
5 DEMISOSKA SARINAH EROL 2007 LABUNISTA
6 DUKIĆ TEODORA NITEN Gradiška
7 ĐUKIĆ SARA NITEN Gradiška
8 Helič Ajla Karate Klub Tiger Velenje
9 LIPOVAC JOVANA NITEN Gradiška
10 Nose Nuša Karate klub Mirna Peč
11 NOVELLO ISABEL ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
12 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
13 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
14 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
15 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
16 REMC REPIČ GALINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
17 SAQIROSKA RAIMKA EROL 2007 LABUNISTA
18 SEREN DIANA A.S.D. Tatakai karate team
19 SEVER GALA Karate Klub Olimpija Ljubljana
20 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
21 VIDMAR NANA Karate klub Sakura Črniče
kata kadeti
1 Avdibašić Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
2 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
3 Bele Luka KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
4 BOLTAR ALEKSANDAR Karate klub DERVENTA
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 CONGEDO EMANUELE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
7 Drahovský Ján SEIGOKAN SLOVAKIA
8 ĐEORĐIĆ SLAVEN Karate klub DERVENTA
9 Gulyás Gergely UTE Hungary
10 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
11 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
12 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
13 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
14 VILIC ELVEDIN BUDO
15 VOKSANOVIĆ VIKTOR KK ,,PADOBRANAC" VRNJAČKA BANJA
kata kadetinje
1 CELO Sima Karate Lower Austria
2 Deák Anna UTE Hungary
3 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
4 Fodor Amira KSI Hungary
5 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
6 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
7 Kontrec Alja Karate Klub Mawashi Postojna
8 Korner Leonie Frieways Karateklub
9 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
10 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
11 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
12 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
13 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
14 Lehner Tamara Frieways Karateklub
15 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
16 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
17 Maly Riana KARATE VORARLBERG
18 Mulec Nika SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
19 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
20 Pivić Lejla Karate klub Seki
21 Polak Tia Karate Klub Kranj
22 RAMIČ ADNA Karate Klub Olimpija Ljubljana
23 Sever Živa Karate Klub Olimpija Ljubljana
24 Takács Eszter Dynamic Karate Se
25 Zager Hana Karate klub Seki
26 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata mladinci
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 Bele Luka KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3 Bérczes Botond Justitia Fuji-Yama SE
4 Cherubini Filippo ASD Ryuko
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 David Nussbaumer KARATE VORARLBERG
7 Drahovský Ján SEIGOKAN SLOVAKIA
8 Elekes Máté Justitia Fuji-Yama SE
9 Martini Nadir A.S.D CENTRO SPORT
10 MEHANOVIC ELMEDIN OKI BAYERN GERMANY
11 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
12 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
13 NORMAN MAIK OKI BAYERN GERMANY
14 Pari Fabrizio ASD Ryuko
15 Simák Dániel Pál Hegyvidék Se Shuhari Dojo
16 TOSUN Emre Karate Lower Austria
17 Wagner Felix KARATE VORARLBERG
18 Wu Timon Leistungszentrum Wien
19 ZÖCHBAUER Samuel Karate Lower Austria
20 ZÖCHLING Florian Karate Lower Austria
kata mladinke
1 Ahmetović Zara Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Antonia Rubinek Shitokai Hungary
3 Balogh Anna Senshi Karate Club Hungary
4 Beck Noémi MTK BUDAPEST
5 CELO Sima Karate Lower Austria
6 Češarek Simona Karate klub Radeče
7 Dalle Fusine Maria Carlotta A.S.D CENTRO SPORT
8 FURLAN ANIKA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 IPPOLITI IRENE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
10 Kiss Maja MTK BUDAPEST
11 Kobal Lea Karate Klub Mawashi Postojna
12 Kontrec Alja Karate Klub Mawashi Postojna
13 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
14 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
15 LEBIČ VITA Karate klub Velenje
16 Luca Hogenburg Shitokai Hungary
17 Magos Petra Senshi Karate Club Hungary
18 Maly Riana KARATE VORARLBERG
19 PIRIH VERONIKA LUCIJA Karate Klub Olimpija Ljubljana
20 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
21 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
22 Tomažič Eva Karate klub Seki
23 Trejo Melanie Frieways Karateklub
24 Valová Annamária SEIGOKAN SLOVAKIA
kata ml. člani
1 Ádám Bárdos Karate Klub Sportingbudo
2 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Albini Nicolas ASD Ryuko
4 Beke Bálint KSI Hungary
5 David Nussbaumer KARATE VORARLBERG
6 Di Vrusa Calogero ASD Ryuko
7 Dimitrijević Vidak ELID NIŠ
8 KORVA STAŠ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 Mérő Bálint Vasas SC
10 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
11 MLAKAR TIMOTEJ Karate Klub Olimpija Ljubljana
12 Pivić Evelin Karate klub Seki
13 PODGORAC SLAVIŠA Karate klub Ipon Prnjavor
14 Sluga Jure Karate klub Seki
15 Sterniša Nejc Karate Klub Mawashi Postojna
16 TOSUN Cenk Karate Lower Austria
17 Wagner Felix KARATE VORARLBERG
kata ml. članice
1 CELO Isra Karate Lower Austria
2 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3 Flaschberger Sarah Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
4 IPPOLITI IRENE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 KOBAL TANJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6 Kutija Alja Karate Klub Rogaška Slatina
7 MENEGHETTI SARA A.S.D. Tatakai karate team
8 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
9 ORSETTI EMMA A.S.D. Tatakai karate team
10 Tomažič Eva Karate klub Seki
11 Tóth Vanda Justitia Fuji-Yama SE
12 Valová Annamária SEIGOKAN SLOVAKIA
13 Zani Chiara ASD Ryuko
kata člani +18
1 Ádám Bárdos Karate Klub Sportingbudo
2 Favagrossa Luca ASD Ryuko
3 Gatti Kevin ASD Ryuko
4 Guerrini Maurizio A.S.D. Shouri Team Karate
5 KORVA STAŠ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6 Köstenbaumer Hannes Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
7 levi Eldar Israel
8 Mérő Bálint Vasas SC
9 Nguyen Thanh Tung UTE Hungary
10 Sluga Jure Karate klub Seki
11 Stanković Andrija ELID NIŠ
12 Sterniša Nejc Karate Klub Mawashi Postojna
13 Szilágyi Gergő Justitia Fuji-Yama SE
14 TOSUN Cenk Karate Lower Austria
15 TOSUN Emre Karate Lower Austria
16 Valet Patrick Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
17 ZÖCHBAUER Samuel Karate Lower Austria
18 ZÖCHLING Florian Karate Lower Austria
kata članice +18
1 CELO Isra Karate Lower Austria
2 Fábián Csenge MTK BUDAPEST
3 Flaschberger Sarah Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
4 MENEGHETTI SARA A.S.D. Tatakai karate team
5 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
6 ORSETTI EMMA A.S.D. Tatakai karate team
7 Rath Jutta Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
8 Sterck Laura MTK BUDAPEST
kata veterani + 35 let
1 Dražumerič Simon Društvo Za Karate Celje
2 Dzunic Dalibor Kaishin Šabac
3 Flis Darko Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
6 OMERČEVIĆ SEMIR KK Samuraj
7 Semolič Igor Karate Klub Emona
1    Društvo Za Karate Celje
1 Borovnik Nik kumite mladinci -76 kg
2 Dražumerič Simon kata veterani + 35 let
3 Golež Peter U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4 Golež Peter kumite kadeti -57 kg
5 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
6 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
7 Hudales Tomaž kumite člani -67 kg
8 Hudales Tomaž kumite ml. člani - 67 kg
9 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
10 KUNST NEJC U12 kata dečki
11 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
12 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
13 MEDIĆ AMELA U10 kata malčice
14 Rakovnik Sven kumite člani -60 kg
15 Rakovnik Sven kumite ml. člani -60 kg
16 REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
17 Skalicky Gal kumite ml. člani -60 kg
18 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -40 kg
19 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje
2    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 Kutnjak Urška kumite kadetinje -54 kg
3    Karate društvo Loče
1 GUMZEJ TAI U12 kumite dečki +40 kg
2 Ločnikar Miha kumite mladinci -55 kg
4    Karate Klub Brežice
1 BUDIČ GAL U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 CICVARIĆ LUKA kata kadeti
3 CICVARIĆ LUKA kata mladinci
4 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 IVNIK SANTEJA kata kadetinje
6 KERIN KIM U12 kata deklice (8-4 kyu)
7 LAKNER MAJA kata mladinke
8 LAKNER MAJA kata kadetinje
9 LAZANSKI MAJA kata mladinke
10 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
11 POPIJAČ SOFIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
12 ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
13 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki (8- 6 kyu)
14 STRGAR EVA U10 kata malčice (8-6 kyu)
15 TOMŠE IAN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
16 ŽIČKAR ANGELIKA LI U12 kata deklice (8-4 kyu)
17 KK Brežice 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
5    Karate Klub Cerknica
1 Basar Maruša U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Hribernik Gal U14 kumite ml. kadeti +55 kg
3 Kralj Patrik U14 kumite ml. kadeti -50 kg
4 Širaj Martin U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Tekavc Maša kumite kadetinje -47 kg
6 Tekavc Žiga U10 kata malčki
7 Trontelj Tai U14 kumite ml. kadeti -55 kg
6    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
7    Karate Klub Hrastnik
1 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Cene kumite mladinci -76 kg
2 Čuk Danijel U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Čuk Danijel U12 kumite dečki +40 kg
4 Filipič Mark kumite kadeti -52 kg
5 Filipič Mark kumite mladinci -55 kg
6 Humar Gaja kumite kadetinje +61 kg
7 Humar Gaja kumite mladinke -66 kg
8 Krvina Lia kumite kadetinje -54 kg
9 Krvina Lia U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
10 Mlakar Nika kumite kadetinje -47 kg
11 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
12 Muhić Din U14 kumite ml. kadeti -40 kg
13 PERMOZER MARC U14 kumite ml. kadeti -50 kg
14 PERMOZER MARC kumite kadeti -52 kg
15 Prezelj Maks U14 kumite ml. kadeti -45 kg
16 Prezelj Maks U12 kumite dečki +40 kg
17 Primožič Neo U12 kumite dečki -40 kg
18 Zupančič Nana kumite kadetinje -47 kg
19 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
9    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mijatović Marjan kumite veterani +35 let open
2 Mitrović Filip U12 kumite dečki -35 kg
3 Mitrović Filip U10 kumite malčki +30 kg
4 Mitrović Veljko U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 Mitrović Veljko U12 kumite dečki +40 kg
6 Stojadinović Timotej kumite kadeti +70 kg
7 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
8 Vatovec Jagoda U12 kumite deklice -40 kg
9 Vatovec Jagoda U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
10 Zorić Anđela U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
11 Zorić Anđela kumite kadetinje -61 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite kadeti -57 kg
2 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
3 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
11    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Luka kata kadeti
2 Bele Luka kata mladinci
3 Prah Tilen U14 kata ml. kadeti
4 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12    Karate Klub Kranj
1 Čeru Jerneja kumite kadetinje -61 kg
2 Čuhalev Nadja kumite mladinke +66 kg
3 Džuzdanović Zala U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
4 Gačić Aleksander kumite kadeti -63 kg
5 KELEMAN ANA U12 kumite deklice +40 kg
6 Keleman Vuk U14 kumite ml. kadeti -55 kg
7 Kotnik Nika kata kadetinje
8 Leben Tinkara kata kadetinje
9 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
10 NADIŽAR LANA TISA kata ml. članice
11 NADIŽAR LANA TISA kata članice +18
12 Nišandžić Ivana kumite kadetinje -61 kg
13 Polak Tia kata kadetinje
14 Popovič Tijana kata mladinke
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +84 kg
2 GROSS SAMO kata veterani + 35 let
3 JELENKO ANEJ U12 kumite dečki -35 kg
4 JELENKO ANEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 KORVA STAŠ kata ml. člani
6 KORVA STAŠ kata člani +18
7 Krajnc Miha kumite člani - 84 kg
8 Krajnc Miha kumite ml. člani -84 kg
9 PISNIK GAJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
10 PISNIK GAJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
11 Verčko Ana U14 kata ml. kadetinje
12 Verčko Ana U12 kata deklice
13 VIŠNJAR VID U12 kumite dečki +40 kg
14 VIŠNJAR VID U12 kata dečki (8-4 kyu)
14    Karate Klub Petrovče
1 Barl Maj kumite ml. člani -75 kg
2 Močnik Timi kata mladinci
15    Karate Klub Polzela
1 Avžner Zoja kumite članice -61 kg
2 Avžner Zoja kumite mladinke -59 kg
3 Benjamin Aleksej kumite kadeti +70 kg
4 Bergant Laura kumite ml. članice -55 kg
5 Bergant Laura kumite članice - 55 kg
6 ČEH MATIC kumite kadeti -52 kg
7 Jesenek Rojšek Aneja kumite mladinke -59 kg
8 Jesenek Rojšek Aneja kumite kadetinje -61 kg
9 JEVIĆ SVEN U14 kumite ml. kadeti -55 kg
10 JEVIĆ SVEN kumite kadeti -57 kg
11 Mešič Benja U10 kumite malčice +30 kg
12 MEŠIČ TJAN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
13 Mlačnik Ažbe U14 kumite ml. kadeti -45 kg
14 Mlačnik Ažbe kumite kadeti -52 kg
15 ROŽIČ JULIJA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
16 Šenica Nika kumite članice -61 kg
17 VIDMAJER MAKS U12 kumite dečki -35 kg
18 VIDMAJER MAKS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
16    Karate Klub Postojna
1 Bojc Jakob U14 kata ml. kadeti
2 DUJC GREGOR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 Rudonjić Jovan U14 kata ml. kadeti
4 Rudonjič Marija U12 kata deklice
5 Subotić Filip U14 kata ml. kadeti
6 KK Postojna 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
17    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -67 kg
3 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite ml. člani - 67 kg
4 Tratnik Alen kumite kadeti -52 kg
18    Karate Klub Radvanje
1 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
2 Gaal Jaka kumite ml. člani -75 kg
3 Maguša Matijas U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Milošević Teodor kumite mladinci +76 kg
5 Peček Maša kumite mladinke -66 kg
6 ŠKOLJAK ŽAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
19    Karate Klub Rogaška Slatina
1 Kuraj Mitja kumite kadeti -63 kg
2 Kutija Alja kata ml. članice
3 Škrablin Tara kumite kadetinje -61 kg
20    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace kata kadeti
2 Bajgot Nace kumite kadeti -57 kg
3 Bobek Matija kata osebe s pos. potrebami nad 16 let - GLUHI / NAGLUŠNI
4 Deželak Tin U12 kata dečki
5 Deželak Tin U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 Lončarič Eva U14 kata ml. kadetinje
7 Lončarič Eva kata kadetinje
21    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC POLONA U10 kumite malčice -30 kg
2 KOBAL TANJA kata ml. članice
3 KOVAČ VIKA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
4 KRISTAN ŽIVA U10 kumite malčice -30 kg
5 MARIČ STELLA LILY U10 kumite malčice +30 kg
6 Nabergoj Fran kumite kadeti -63 kg
7 POŽAR LAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 SAKSIDA ANŽE U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
9 Ajdovščina 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
22    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Draksler Jaka U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 KUPREŠAK TIAN U10 kumite malčki +30 kg
3 Milev Anja U10 kumite malčice +30 kg
4 MILEV MATEJ U12 kata dečki
5 MILEV MATEJ U12 kumite dečki -35 kg
6 Torkar Ajda U10 kumite malčice +30 kg
7 VREČEK LUKA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 VREČEK LUKA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
23    Karate klub Šiška
1 MERC Maja U14 kata ml. kadetinje
2 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
24    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Garašević Matias U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 Helič Ajla U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 Jeseničnik Bera Nea kata kadetinje
5 Mujkanović Anan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 Osmić Sumejja kata kadetinje
7 Zahirović Inaya kata kadetinje
8 ZIJAN NIKO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 KK Tiger 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
25    Karate Klub Trbovlje
1 Isaković Kenan kumite ml. člani - 67 kg
2 Markuljević Marko kumite ml. člani -75 kg
3 Markuljević Uroš kumite ml. člani +84
4 Markuljević Uroš kumite člani +84 kg
5 Šehić Denis kumite mladinci -61 kg
26    Karate klub Velenje
1 Bekčić Diandra kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
2 Jelen Gal U14 kata ml. kadeti
3 Jelen Gal U12 kata dečki
4 Jelen Gal U12 kumite dečki -35 kg
5 Jovanović Lana U14 kata ml. kadetinje
6 Jovanović Lana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
7 LEBIČ VITA kata mladinke
8 Mešanović Benjamin kata ml. člani
9 Mešanović Benjamin kata mladinci
10 OČKO GAL U14 kata ml. kadeti
11 OČKO GAL U14 kumite ml. kadeti +55 kg
12 Pašić Adam U14 kata ml. kadeti
13 Pašić Adam U12 kata dečki
14 Pašić Adam U12 kumite dečki -30 kg
15 Pašić Isak kumite mladinci -68 kg
16 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
17 PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice
18 PISNIK SARA U10 kata malčice
19 RUDOLF NIKA U14 kata ml. kadetinje
20 RUDOLF NIKA U12 kata deklice
21 RUDOLF NIKA U12 kumite deklice -35 kg
22 ŠTEFANIČ VAL U10 kata malčki
23 ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
24 ŠTEFANIČ VAL U10 kumite malčki -30 kg
27    Karate Klub Žalec
1 Joksimović Stefan kumite člani +84 kg
2 Suša Žiga kumite mladinci -76 kg
28    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 Taler Jaka kumite člani -67 kg
29    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA U12 kumite deklice -40 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Javornik Jan U10 kumite malčki -30 kg
4 Javornik Jan U12 kumite dečki -30 kg
5 Jelenko Benjamin kumite kadeti -57 kg
6 JELENKO NINA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7 Jevšenak Alina U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
8 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -30 kg
9 Valenčak Neli kumite kadetinje -47 kg
10 Valenčak Neli U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
30    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 Kovačič Miha U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 MERČNIK TIM kata kadeti
3 Mulec Nika kata kadetinje
4 Pichler Sven U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 Reihs Jaka U14 kata ml. kadeti
6 Reihs Jaka kata kadeti
7 Veberič Filip Jakob U12 kata dečki (8-4 kyu)
8 VURCER ALEX U12 kata dečki (8-4 kyu)
9 KK Radgona 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
31    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata ml. članice
2 Gostić Stefan U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Gostić Stefan kumite kadeti -52 kg
4 Kolšek Klemen kumite kadeti +70 kg
5 Kolšek Klemen kumite mladinci -76 kg
6 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -61 kg
7 MARK KOREN ERAZEM U8 kata najmlajši
8 PAŠKULIN ANŽE U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 Radić Luka kumite mladinci +76 kg
10 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U12 kumite deklice -40 kg
32    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ DINO kata ml. člani
2 Ahmetović Zara kata mladinke
3 BEGIĆ SINAN kumite člani - 84 kg
4 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite člani -67 kg
5 DAMARI ADAM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 FATKIĆ ISHAK U14 kata ml. kadeti
7 Flis Darko kata veterani + 35 let
8 FURLAN ANIKA kata mladinke
9 GRAHEK NEŽA U12 kata deklice (8-4 kyu)
10 GROŠIĆ HAMZA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
11 GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
12 Kabashaj Endrit kumite člani - 84 kg
13 MLAKAR TIMOTEJ kata ml. člani
14 Pajazetović Leila kumite članice - 50 kg
15 PIRIH VERONIKA LUCIJA kata mladinke
16 RAMIČ ADNA kata kadetinje
17 REMC REPIČ GALINA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
18 SEVER GALA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
19 Sever Živa kata kadetinje
20 Stojanovska Kristina kumite kadetinje -54 kg
21 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +61 kg
22 KK Olimpija 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
23 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
24 KK Olimpija 2 kata ekipa kadetinje-mladinke
33    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Bešić Lana U14 kata ml. kadetinje
2 Bešić Lana U12 kata deklice
3 Česen Boris U12 kumite dečki -30 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite ml. članice -50 kg
5 ĐAKOVIć LARA kumite članice - 55 kg
6 Gombač Laura U8 kata najmlajše
7 Iličić Ana U12 kata deklice
8 Kobal Lea kata mladinke
9 Kontrec Alja kata mladinke
10 Kontrec Alja kata kadetinje
11 Magajna Maša kumite ml. članice -50 kg
12 Martina Zoja kumite kadetinje +61 kg
13 OSTANEK SOFIJA U10 kumite malčice +30 kg
14 ŠABEC Aljoša U12 kumite dečki -35 kg
15 Smrdel Livija U12 kata deklice
16 Sterniša Nejc kata ml. člani
17 Sterniša Nejc kata člani +18
18 KK Mawashi 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
34    Karate Klub Ljubljana
1 Ahac Liam U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Ahmed Fares U12 kumite dečki +40 kg
3 Avdibašić Aldijana kumite kadetinje +61 kg
4 Debeljak Hana kumite članice -61 kg
5 Debeljak Hana kumite ml. članice - 61kg
6 Gedrih Mark kumite mladinci +76 kg
7 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
8 GORIŠEK MATEJ kumite ml. člani -75 kg
9 Košmrlj Erik Teo kumite člani -67 kg
10 Košmrlj Erik Teo kumite ml. člani - 67 kg
11 Kristančič Živa U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
12 KRŽIŠNIK GAL kumite člani +84 kg
13 KRŽIŠNIK GAL kumite mladinci +76 kg
14 Kržišnik Lan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
15 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
16 Lazić Vid U10 kumite malčki -30 kg
17 Molnar Elizabeta kumite članice -68 kg
18 Molnar Elizabeta kumite ml. članice -68 kg
19 Muzik Taša kumite mladinke +66 kg
20 Nose Luka U12 kumite dečki +40 kg
21 Radić Manja kumite kadetinje -54 kg
22 Smiljan Kiti kumite članice -68 kg
23 Šulin Hribovšek Matic U12 kumite dečki +40 kg
24 Tanacek Tomi U14 kumite ml. kadeti -40 kg
25 Turković Jan U12 kumite dečki +40 kg
26 Žibret Bor kumite mladinci -68 kg
27 Žibret Zala Maria kumite ml. članice +68 kg
28 Žibret Zala Maria kumite članice + 68 kg
35    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Lišinović Elma kata kadetinje
36    Karate klub Novo Mesto
1 HORN ESTER U14 kata ml. kadetinje
37    Energija
1 Čučak Nikolina kumite ml. članice - 61kg
2 Čučak Nikolina kumite mladinke -59 kg
3 Ćurlić Urošš U12 kumite dečki +40 kg
4 Derajić Branka U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Đukić Ana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
6 Gavrić Nikolaj U12 kumite dečki +40 kg
7 Ilić Pavle U12 kumite dečki -30 kg
8 Kalaba Aleksa U10 kumite malčki +30 kg
9 Kisin Anđela U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
10 Manojlović Sergej U14 kumite ml. kadeti +55 kg
11 Maričić Anja kumite kadetinje +61 kg
12 Pejić Luka kumite ml. člani -60 kg
13 Pejić Luka kumite mladinci -61 kg
14 Popović Luka kumite kadeti -52 kg
15 Popović Luka kumite mladinci -55 kg
16 Škrbo Jovan U12 kumite dečki -30 kg
17 Škrbo Lazar U10 kumite malčki -30 kg
18 Topić Pavle U14 kumite ml. kadeti -40 kg
19 Vujmilović Kosta kumite mladinci +76 kg
38    Shitokai Hungary
1 Antonia Rubinek kata mladinke
2 Béla Bertalan kumite mladinci -68 kg
3 Luca Hogenburg kata mladinke
4 Máté Kutassy kumite mladinci -68 kg
5 Máté Mravik kumite kadeti -63 kg
6 Nikoletta Bertalan kumite kadetinje +61 kg
39    BUDO
1 Coralic Selma U14 kata ml. kadetinje
2 Coralic Selma U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Dolić Ali U10 kumite malčki -30 kg
4 Dolić Ali U10 kata malčki (8- 6 kyu)
5 Dolic Daris U14 kata ml. kadeti
6 Dolic Daris U12 kata dečki
7 Dolic Daris U14 kumite ml. kadeti -55 kg
8 Dolic Daris U12 kumite dečki +40 kg
9 JUŠIĆ EMAN U12 kata dečki
10 JUŠIĆ EMAN U12 kumite dečki -40 kg
11 Kovačević Ajdin U12 kata dečki
12 Kovačević Ajdin U14 kumite ml. kadeti -55 kg
13 VILIC ELVEDIN kata kadeti
14 VILIC ELVEDIN kumite kadeti -63 kg
15 VILIC SARA U14 kata ml. kadetinje
16 VILIC SARA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
40    KARATE KLUB ZAMET
1 Cvetković Meier Amelia Victoria U12 kumite deklice -40 kg
2 Cvetković Meier Amelia Victoria U10 kumite malčice +30 kg
3 Duduković Nina kumite kadetinje -61 kg
4 Memić Sara U12 kumite deklice +40 kg
41    JION BIHAĆ
1 Hođić Aldin kumite kadeti -63 kg
42    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 David Stefanović U10 kata malčki
4 David Stefanović U10 kumite malčki +30 kg
5 Erdelić Žan U14 kata ml. kadeti
6 Erdelić Žan U14 kumite ml. kadeti -55 kg
7 Stefanović Aleksandar U14 kata ml. kadeti
8 Stefanović Aleksandar U14 kumite ml. kadeti +55 kg
9 Večerin Taras U14 kata ml. kadeti
10 Večerin Taras U14 kumite ml. kadeti -55 kg
11 KK Sokol 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
43    Vasas SC
1 Mérő Bálint kata ml. člani
2 Mérő Bálint kata člani +18
44    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin kata mladinci
2 ARITONOVIĆ UROŠ U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
4 DJEDOVIĆ AMAR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
6 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 DJEDOVIĆ EMA kata kadetinje
8 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
9 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
10 HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
11 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
12 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
13 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
14 KOTNIK LIAM U8 kata najmlajši
15 Kregar Gabrijela kata kadetinje
16 KRESNIK NIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
17 Kristić Karolina U10 kata malčice
18 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
19 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
20 MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
21 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -30 kg
22 Mavsar Tajda U14 kata ml. kadetinje
23 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
24 MILJATOVIČ ALEKSA U12 kata dečki
25 MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje
26 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
27 Pivić Evelin kata ml. člani
28 Pivić Lejla kata kadetinje
29 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti
30 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje
31 SKOK KOSMAČ JAŠA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
32 Sluga Jure kata ml. člani
33 Sluga Jure kata člani +18
34 SREBRE LANA U8 kata najmlajše
35 Subašič ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
36 Tomažič Eva kata ml. članice
37 Tomažič Eva kata mladinke
38 TRIFKOVIČ ANJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
39 Zager Hana kata kadetinje
40 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
41 KK Seki 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
42 KK Seki 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
43 KK Seki 2 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
45    CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
1 ANGEI FERRARIO LUCA U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 CAFISO EDOARDO U12 kumite dečki -35 kg
3 CAFISO EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 CATTANEO ELISA kumite kadetinje -54 kg
5 CATTANEO ELISA kumite mladinke -53 kg
6 COMENDULLI LEONARDO U12 kumite dečki -35 kg
7 COSTANZO ANDREA U12 kumite dečki -35 kg
8 COSTANZO MATTEO kumite kadeti -52 kg
9 COSTANZO MATTEO kumite mladinci -55 kg
10 GANDOLA GRETA kumite kadetinje -54 kg
11 GANDOLA GRETA kumite mladinke -53 kg
12 JAZOUANI MOKHTAR kumite ml. člani -60 kg
13 JAZOUANI MOKHTAR kumite mladinci -61 kg
14 LAMBRO LUIGI U12 kumite dečki -40 kg
15 MAZZOCCHI GIORGIO KAROL U12 kumite dečki +40 kg
16 MESITI EDOARDO kumite kadeti -52 kg
17 MESITI EDOARDO kumite mladinci -55 kg
18 SESTO ANDREA kumite kadeti -63 kg
19 SESTO ANDREA kumite mladinci -68 kg
20 SOMASCHINI FILIPPO U12 kumite dečki -35 kg
21 VERONESE MATILDA U12 kumite deklice -35 kg
46    Frieways Karateklub
1 Korner Leonie kata kadetinje
2 Lehner Tamara kata kadetinje
3 Trejo Melanie kata mladinke
4 Zadina Emil U14 kata ml. kadeti
5 Zadina Emil U12 kata dečki
6 Frieways 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
47    KD OKI STUTGART-
1 MAHUNKIĆ AJNA U12 kumite deklice -35 kg
48    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Ádám kumite ml. člani -84 kg
2 Dvorák Adrián U14 kumite ml. kadeti +55 kg
3 Felszner Erik kumite kadeti -52 kg
4 Tóth János U14 kumite ml. kadeti -45 kg
49    KK Mladost
1 Kožar Jakov U12 kumite dečki -40 kg
2 Vujević Antun kumite člani -75 kg
3 Vujević Antun kumite ml. člani -75 kg
50    KARATE VORARLBERG
1 David Nussbaumer kata ml. člani
2 David Nussbaumer kata mladinci
3 Maly Riana kata mladinke
4 Maly Riana kata kadetinje
5 Wagner Felix kata ml. člani
6 Wagner Felix kata mladinci
51    Karate Lower Austria
1 CELO Isra kata ml. članice
2 CELO Isra kata članice +18
3 CELO Sima kata mladinke
4 CELO Sima kata kadetinje
5 TOSUN Cenk kata ml. člani
6 TOSUN Cenk kata člani +18
7 TOSUN Emre kata člani +18
8 TOSUN Emre kata mladinci
9 ZÖCHBAUER Samuel kata člani +18
10 ZÖCHBAUER Samuel kata mladinci
11 ZÖCHLING Florian kata člani +18
12 ZÖCHLING Florian kata mladinci
52    ELID NIŠ
1 Dimitrijević Vidak kata ml. člani
2 Stanković Andrija kata člani +18
53    KSI Hungary
1 Beke Bálint kata ml. člani
2 Bene Csaba U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Dobó-Nagy Mátyás kumite kadeti -63 kg
4 Fodor Amira kata kadetinje
5 Jancsó Gábor kumite kadeti -70 kg
6 Kovács Kiara kumite ml. članice -50 kg
7 Szabó Marcell kumite ml. člani -60 kg
8 Vaskó Samu kumite ml. člani -75 kg
54    KOSTRENA
1 Babić Borna U14 kumite ml. kadeti +55 kg
2 Cvijanović Tina U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
3 Duvnjak Borna U12 kumite dečki +40 kg
4 Fučik Laura kumite članice - 55 kg
5 Lorencin Levan U12 kumite dečki -30 kg
6 Lozo Milla Vita U10 kumite malčice +30 kg
7 Pranjić Vita U10 kumite malčice -30 kg
8 Rittossa Safiria U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
55    Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
1 Flaschberger Sarah kata ml. članice
2 Flaschberger Sarah kata članice +18
3 Köstenbaumer Hannes kata člani +18
4 Rath Jutta kata članice +18
5 Valet Patrick kata člani +18
56    KK ,,IPON" Vrba Kraljevo
1 TIJANIČ DUŠAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 TIJANIČ DUŠAN U12 kumite dečki -30 kg
57    KK ,,PADOBRANAC" VRNJAČKA BANJA
1 RADOVIĆ MATEJA kumite kadeti -70 kg
2 RADOVIĆ MATEJA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 VOKSANOVIĆ VIKTOR kata kadeti
4 VOKSANOVIĆ VIKTOR kumite kadeti +70 kg
58    Bužim
1 Cinac Arijana U10 kata malčice
2 Dedić Ajna U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 DERVIĆ LEJLA U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 DERVIĆ SARA U10 kata malčice
5 ŠALJA MIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 Skenderović Harun U14 kata ml. kadeti
59    Karate klub Proleter Pirot
1 Djordjevic Nikola kumite kadeti -57 kg
2 Manic Milutin kumite kadeti -63 kg
60    UKK Vrbas
1 Jeličić Nemanja kumite kadeti +70 kg
2 Koprena Filip kumite kadeti +70 kg
3 Markić Lidija kumite kadetinje +61 kg
4 Zeljić Nikola kumite člani - 84 kg
61    KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
1 Kabaj Tosja U10 kumite malčki +30 kg
2 Legiša Tom U14 kumite ml. kadeti -45 kg
3 Nedelko Nika kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let
4 Papa Dominik U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
7 Thaqi Erih U12 kata dečki (8-4 kyu)
8 Tomaževič Mark kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
9 Valjavec Anže kata osebe s pos. potrebami nad 16 let - DOWNOV SINDROM
10 Župec Anže U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
62    Karate klub Sloga Doboj
1 Bajić Ognjen kumite kadeti -63 kg
2 Brkić Natalija U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
3 Đerić Sara kumite kadetinje -47 kg
4 Lukić Teodora kumite kadetinje -54 kg
5 Mićić Anđela U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
6 Mićić Marija U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
7 Stevanović Lana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
8 Stevanović Vuk kumite kadeti -63 kg
9 Tadić Bojana U10 kumite malčice +30 kg
10 Zejnić Ena U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
63    ASD Ryuko
1 Albini Nicolas kata ml. člani
2 Cherubini Filippo kata mladinci
3 Di Vrusa Calogero kata ml. člani
4 Favagrossa Luca kata člani +18
5 Gatti Kevin kata člani +18
6 Pari Fabrizio kata mladinci
7 Zani Chiara kata ml. članice
8 ASD Ryuko 1 kata ekipa člani
64    Karate klub Polet Brod
1 Broćilo Jovan U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Čelar Aleksandar kumite kadeti -63 kg
3 Duronja Teodora U12 kumite deklice -40 kg
4 Jovičić Viktorija U12 kumite deklice +40 kg
5 RUŽOJČIĆ NINA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
6 Ružojčić Tea U12 kumite deklice -35 kg
7 Savičić Ivana U12 kumite deklice -40 kg
8 Žižak Danilo U12 kumite dečki +40 kg
65    Karate klub Radeče
1 BREZNIKAR PIA PATRICIA kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let
2 Češarek Simona kata mladinke
3 Hrvić Edvin U14 kata ml. kadeti
4 Kramar Alja U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
5 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
6 Kramar Lili U14 kata ml. kadetinje
7 Kramar Vili U12 kata dečki
8 Sigmund Emilija U10 kata malčice
9 Tratar Anže U14 kata ml. kadeti
10 KK Radeče 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
11 KK Radeče 1 kata ekipa člani
66    LZ Steiermark
1 Schmelzer Marius kumite mladinci -76 kg
67    Karate Union Walserfeld
1 Cetin Ceylin kumite kadetinje -54 kg
2 Ebner Luca kumite kadeti -70 kg
3 Kühnel Henrik kumite mladinci -76 kg
4 Kühnel Philipp kumite člani -75 kg
5 Marjanovic Andrijana kumite ml. članice - 61kg
6 Marjanovic Tijana U14 kata ml. kadetinje
7 Selimovic Armin kumite kadeti +70 kg
8 Sturm Isabell U12 kata deklice
9 Topal Magdalena kumite kadetinje -61 kg
10 Ventimiglia Viktoria U14 kata ml. kadetinje
11 Walserfeld 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
68    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Brotto Viola Germana U12 kumite deklice -35 kg
2 Brotto Viola Germana U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Pederiva Paola kumite članice - 55 kg
4 Solimano Isabel U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
5 Stramare Ilaria U12 kumite deklice -35 kg
6 Stramare Ilaria U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
69    KARATE KLUB BUSHIDO
1 Avdibašić Dženan kata kadeti
2 Jordan Timotej kumite člani - 84 kg
3 Jordan Timotej kumite ml. člani -84 kg
4 Juraja Vinko U14 kata ml. kadeti
5 MASTNAK MIA U12 kumite deklice +40 kg
6 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice (8-4 kyu)
7 PAVLOVIĆ Marija U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 ŠTERN Tilen U12 kumite dečki -40 kg
9 TRAMŠEK Aleks U12 kumite dečki -35 kg
10 TRAMŠEK Alja U12 kumite deklice -40 kg
11 Žumer Jakob kumite mladinci +76 kg
70    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola U10 kumite malčki +30 kg
2 Janežič Mojca kumite kadetinje -61 kg
3 Oblak David Kerim U12 kumite dečki +40 kg
4 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice -40 kg
71    KKKastav
1 Karlović Noeli U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
2 Komarac Filip U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Matijević Ante U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Matijević Ante kumite kadeti -57 kg
72    Karate klub Ipon Prnjavor
1 PODGORAC SLAVIŠA kata ml. člani
73    UTE Hungary
1 Bene-Gilányi Benedek U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 Bogdán Panna kumite kadetinje -61 kg
3 Bús Aliz kumite mladinke -53 kg
4 Csoka Boglárka kumite kadetinje -54 kg
5 Deák Anna kata kadetinje
6 Deák Sára kumite kadetinje -47 kg
7 Gulyás Gergely kata kadeti
8 Hecker Ármin U14 kumite ml. kadeti -50 kg
9 Hecker Ármin kumite kadeti -52 kg
10 Hecker Bojána kumite mladinke -48 kg
11 Huszar Anna kumite mladinke -59 kg
12 Huszar Mark kumite kadeti +70 kg
13 Kopfer Anna kumite kadetinje +61 kg
14 Krekó Gergő kumite mladinci -61 kg
15 Lénárd Hanna kumite kadetinje -54 kg
16 Losonci Lóránt Marcell U14 kumite ml. kadeti -45 kg
17 Molnar Reka kumite članice - 55 kg
18 Nagypál Ibolya kumite kadetinje +61 kg
19 Nguyen Thanh Tung kata člani +18
20 Oroszvári Alex kumite kadeti -70 kg
21 Osváth Ákos kumite kadeti -52 kg
22 Osváth Dóra U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
23 Pap Dominik U12 kumite dečki -35 kg
24 Pap Dorottya kumite članice -68 kg
25 Pap Kincső U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
26 Peres Makszim U12 kumite dečki -35 kg
27 Princz Zalán kumite mladinci -68 kg
28 Szilágyi Péter kumite mladinci -61 kg
29 UTE karate 1 kata ekipa kadetinje-mladinke
74    Hegyvidék Se Shuhari Dojo
1 Simák Dániel Pál kata mladinci
75    Justitia Fuji-Yama SE
1 Bérczes Botond kata mladinci
2 Elekes Máté kata mladinci
3 Szilágyi Gergő kata člani +18
4 Tóth Vanda kata ml. članice
76    JOHNNYS KARATE
1 FOSCHI SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
2 FOSCHI SEBASTIAN kumite mladinci -55 kg
3 PINTO ALESSIO U14 kata ml. kadeti
4 PINTO ALESSIO kata kadeti
77    Gastroyal SE
1 Aicha Boussebaa kumite članice + 68 kg
2 Bence Szodorai kumite mladinci +76 kg
3 BÉRES Botond kumite ml. člani - 67 kg
4 Bianka Szodorai kumite ml. članice -55 kg
5 Noémi Boodhoo kumite ml. članice +68 kg
6 Papp Réka kumite ml. članice -55 kg
7 Róbert Tofán kumite mladinci -68 kg
8 Viola Bagotai kumite kadetinje -54 kg
78    MTK BUDAPEST
1 Antal Greta U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Badak Balázs kumite mladinci -68 kg
3 Badak Borbála kumite kadetinje -61 kg
4 Baranyi Zsófia kumite članice - 55 kg
5 Beck Noémi kata mladinke
6 Benkő Szonja U14 kata ml. kadetinje
7 Borbely Eszter U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
8 Botos Botond kumite člani -75 kg
9 Csöppü Bence kumite člani -60 kg
10 Dalnoki Szófia kumite kadetinje -47 kg
11 Dudás Zsombor kumite ml. člani - 67 kg
12 Fábián Csenge kata članice +18
13 Fejer Milan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
14 Fekete Barnabás István U12 kumite dečki -35 kg
15 Fekete Márton Rudolf U14 kumite ml. kadeti -55 kg
16 Fleischer Dóra kumite mladinke +66 kg
17 Gáspár Laura kumite mladinke -48 kg
18 Gyurcsek Vince U14 kumite ml. kadeti -45 kg
19 Halmagyi Chanel kumite kadetinje -47 kg
20 Hollán Elza U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
21 Horváth-Matheidesz Vilmos U14 kumite ml. kadeti -45 kg
22 Ianculescu Zsofia kumite mladinke -59 kg
23 Jakab Eszter Abigél U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
24 Jakab Eszter Abigél kumite kadetinje -61 kg
25 Jakubovics Dalma kumite ml. članice -50 kg
26 Jakubovics Dalma kumite članice - 50 kg
27 Kapdepo Botond kumite člani +84 kg
28 Kiraly Karoly U14 kumite ml. kadeti -45 kg
29 Kiraly Karoly kumite kadeti -52 kg
30 Kiss Maja kata mladinke
31 Knirsch Patrik kumite mladinci -76 kg
32 Ködmön Luca U12 kumite deklice -40 kg
33 Kökény-Kiss Péter U14 kumite ml. kadeti +55 kg
34 Kovács Gergely kumite kadeti -57 kg
35 Kozsán Balázs kumite ml. člani - 67 kg
36 Kürk Zétény U12 kumite dečki -40 kg
37 Peter-Csiki Csanad U14 kumite ml. kadeti -45 kg
38 Peter-Csiki Csanad kumite kadeti -52 kg
39 Sinkó Diána kumite kadetinje +61 kg
40 Sterck Laura kata članice +18
41 Tamási András U14 kumite ml. kadeti -40 kg
42 Tóth Máté kumite kadeti -57 kg
43 Tóth Zsombor kumite kadeti -52 kg
44 Turbék Boglárka U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
79    Budapesti Honvéd SE
1 Bence Dévényi kumite mladinci -61 kg
2 Bence Szilágyi kumite ml. člani -75 kg
3 Márton Keller kumite mladinci +76 kg
4 Virág Molnár kumite mladinke -59 kg
80    Karate Klub Sportingbudo
1 Ádám Bárdos kata ml. člani
2 Ádám Bárdos kata člani +18
3 Ambrus Szőcs kumite mladinci -55 kg
4 Anna Bárdos kumite kadetinje -47 kg
5 Marcell Tofalvi kumite mladinci -61 kg
6 Miksa Szőcs U14 kumite ml. kadeti -40 kg
7 Noé Albert U14 kumite ml. kadeti -40 kg
8 Turanyi Marton U14 kumite ml. kadeti -40 kg
81    DAKA SE
1 FRANKÓ DÁNIEL kumite ml. člani +84
2 TÁLAS BENDEGÚZ kumite člani - 84 kg
82    ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
1 BOTTARO MARGHERITA U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 CARA ALEXANDER U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 CAUFIN EMMA U12 kata deklice (8-4 kyu)
4 CECCHETTO LARA U14 kata ml. kadetinje
5 CECCHETTO LARA U12 kata deklice
6 CONGEDO EMANUELE kata kadeti
7 CONGEDO FRANCESCA U10 kata malčice
8 IPPOLITI IRENE kata ml. članice
9 IPPOLITI IRENE kata mladinke
10 NOVELLO ISABEL U12 kata deklice (8-4 kyu)
11 NOVELLO ISABEL U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 PAVAN SEBASTIANO U14 kata ml. kadeti
13 PAVAN SEBASTIANO kata kadeti
14 SKZP 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
83    Leistungszentrum Wien
1 Kovacevic Leoni U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
2 Kovacevic Leoni kumite kadetinje -61 kg
3 Wu Timon kata mladinci
84    EROL 2007 LABUNISTA
1 BAJRAMOSKI ALDIN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 BAJRAMOSKI ALDIN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 DEMISOSKA SARINAH U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 DEMISOSKA SARINAH U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
5 IMRAN KARIMANOSKI U10 kumite malčki +30 kg
6 JUSKOSKA RAIMKA kumite kadetinje -54 kg
7 JUSKOSKA RAIMKA kumite mladinke -53 kg
8 KARIMANOSKA EJSAN U10 kata malčice (8-6 kyu)
9 KARIMANOSKA EJSAN U10 kumite malčice +30 kg
10 MUSTAFAI GRESA kumite članice -68 kg
11 MUSTAFAI GRESA kumite mladinke -66 kg
12 POLOZANI REA U12 kata deklice
13 QAZIMOSKI EDIN U12 kumite dečki -40 kg
14 QAZIMOSKI EDIN U12 kata dečki (8-4 kyu)
15 QAZIMOSKI IMER U12 kata dečki (8-4 kyu)
16 QAZIMOSKI IMER U12 kumite dečki -30 kg
17 RAIMKA JUSKOSKA kumite ml. članice -50 kg
18 SAITOSKI TARIK U10 kata malčki
19 SAITOSKI TARIK U10 kumite malčki -30 kg
20 SAQIROSKA RAIMKA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
21 SAQIROSKA RAIMKA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
22 SEADA ZENDELOSKA U10 kumite malčice +30 kg
23 SEADA ZENDELOSKA U12 kumite deklice -35 kg
24 SERIFOSKI ILHAN U12 kumite dečki +40 kg
25 SHERIFOSKI IVZIJAN kumite kadeti -70 kg
26 SHERIFOSKI IVZIJAN kumite mladinci -76 kg
27 ZENDELOSKI AMIL kumite kadeti -52 kg
28 ZENDELOSKI AMIL kumite mladinci -55 kg
29 ZENDELOSKI ANEL U14 kumite ml. kadeti +55 kg
85    Karate klub Mirna Peč
1 Nose Nuša U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Oberč Naja kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
3 Parkelj Nina U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 TIHI ŠPELA kata mladinke
5 Mirna Peč 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
86    Nippon Karate Club
1 Barisic Manuel kumite člani -75 kg
2 Kuzmanoski Marko kumite kadeti -52 kg
3 Mitterlehner Jonathan U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 Niebisch Florian kumite člani -75 kg
5 Redzic Mateo kumite člani -75 kg
6 Redzic Mateo kumite ml. člani -75 kg
7 Rezai Homayun kumite člani -67 kg
8 Rezai Homayun kumite ml. člani - 67 kg
9 Seferagic Lukas kumite člani -75 kg
10 Yazan Aleyna kumite članice + 68 kg
87    karate klub Pivka
1 KOSTIĆ Anastasija U10 kata malčice
88    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 Debelak Dejan kumite člani -75 kg
2 Debelak Dejan kumite ml. člani -75 kg
3 Petan Ela kumite ml. članice -55 kg
4 Petan Ela kumite mladinke -53 kg
89    ASD OKINAWA FIGHT
1 CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti +70 kg
2 Coppi Rachele U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 D’Onofrio Lara U12 kumite deklice -40 kg
4 Pirvu Rafael U12 kumite dečki +40 kg
5 Summa Davide U12 kumite dečki +40 kg
90    karate 2001
1 Ruzza Niccolò kumite člani -67 kg
2 Ruzza Niccolò kumite ml. člani - 67 kg
91    A.S.D. Tatakai karate team
1 BARATTO MATTIA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 CECCONELLO MANUEL U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 MENEGHETTI SARA kata ml. članice
4 MENEGHETTI SARA kata članice +18
5 ORSETTI EMMA kata ml. članice
6 ORSETTI EMMA kata članice +18
7 SEREN DAVIDE U12 kata dečki (8-4 kyu)
8 SEREN DIANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 SEREN MARTA U10 kata malčice (8-6 kyu)
92    DMTK Karate
1 Árkos Olivér kumite kadeti -70 kg
2 Bakos Flóra U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Czudor Olivér kumite kadeti +70 kg
4 Kovács Konrád U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite kadeti -70 kg
6 Szabados Máté kumite kadeti -52 kg
93    FAMILY FIGHT TEAM
1 STROSCIO MELISSA kumite mladinke -66 kg
2 VARONE MARTINA kumite mladinke +66 kg
94    A.S.D. Shouri Team Karate
1 Guerrini Maurizio kata člani +18
95    KTDolomiti
1 Masoch Mariachiara kumite mladinke -48 kg
2 Pasotto Maya kumite članice -61 kg
3 Pasotto Maya kumite mladinke -59 kg
96    ASD JISEI BUDO AMI
1 CUPCEA NIKITA U12 kumite dečki +40 kg
2 NAMI THIAGO PIETRO U12 kumite dečki +40 kg
3 TODESCO LETIZIA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
97    Kaishin Šabac
1 Dzunic Dalibor kata veterani + 35 let
98    SEIGOKAN SLOVAKIA
1 Drahovský Ján kata kadeti
2 Drahovský Ján kata mladinci
3 Kollár Maxim U10 kata malčki
4 Kollár Maxim U12 kata dečki
5 Valová Annamária kata ml. članice
6 Valová Annamária kata mladinke
7 Verčimák Martin U14 kata ml. kadeti
8 Verčimák Martin U12 kata dečki
9 Verčimáková Lucia U10 kumite malčice -30 kg
10 Verčimáková Lucia U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
99    Dynamic Karate Se
1 Baranyi Zsófi U12 kata deklice
2 Baranyi Zsófi U12 kumite deklice -35 kg
3 Madarász Szabolcs U14 kata ml. kadeti
4 Madarász Szabolcs U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Mészáros Endre U10 kumite malčki -30 kg
6 Mészáros Endre U8 kata najmlajši
7 Papp Róbert U14 kumite ml. kadeti -50 kg
8 Solti Panni U14 kata ml. kadetinje
9 Solti Panni U12 kata deklice
10 Takács Eszter kata kadetinje
100    Shito-ryu Shukokai Karate Do IRAN
1 BEHZAD OMIDI KAZEMZADEH KHADEMI BEHZAD kumite člani +84 kg
2 SSUKIRAN 1 kumite ekipa člani open
101    askö Karate Kara
1 Wohland Leonie kumite mladinke -66 kg
102    A.S.D CENTRO SPORT
1 Comparin Gloria U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Dalle Fusine Maria Carlotta kata mladinke
3 Dalle Fusine Maria Carlotta kumite mladinke -66 kg
4 Martini Nadir kata mladinci
103    Nap Tigrisei Karate SE
1 CSABI LILI U12 kumite deklice +40 kg
2 DUMITRU ALEX U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 HERING PETRA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
4 KRISTOF HUNOR kumite ml. člani -75 kg
104    KARATE CLUB PERSIAN
1 ALHOUEI MEHDI kumite člani - 84 kg
2 ALHOUEI NASER kumite člani - 84 kg
105    Barcsi Városi Sportegyesület
1 Otártics Enikő kumite kadetinje +61 kg
106    ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
1 Debeljak Žiga U10 kata malčki
2 Košir Nina U10 kata malčice
3 Košir Žana U14 kata ml. kadetinje
4 Kuščer Alina U12 kata deklice
5 Prijatelj Grčar Tian U12 kata dečki
6 Prijatelj Grčar Tjaž U10 kata malčki
7 Rocco Ilaria U12 kata deklice
107    KK Samuraj
1 HADŽIĆ AZRA U12 kumite deklice -40 kg
2 HADŽIĆ SUMEJA kumite mladinke -59 kg
3 HADŽIĆ ZEJNEB U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
4 KARAMUSTAFIĆ FARUK kumite kadeti -70 kg
5 MUŠANOVIĆ EMIN kumite člani -75 kg
6 NOKTO AHMED kumite mladinci -76 kg
7 OMERAGIĆ ANJA U12 kumite deklice -35 kg
8 OMERAGIĆ ASIJA kumite kadetinje -54 kg
9 OMERČEVIĆ SEMIR kata veterani + 35 let
10 PALALIJA KANITA kumite kadetinje -54 kg
11 VEJSILOVIĆ EMIR kumite člani -67 kg
108    Israel
1 levi Eldar kata člani +18
109    Senshi Karate Club Hungary
1 Balogh Anna kata mladinke
2 Freund Peter kumite ml. člani +84
3 Magos Petra kata mladinke
110    Kakusei SE
1 Bali Tibor U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Bali Tibor U12 kumite dečki +40 kg
3 Csiki David U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 Mark Rostas U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Pásztor Szabolcs U14 kata ml. kadeti
6 Pásztor Szabolcs U14 kumite ml. kadeti -40 kg
7 Rostas Szofia kumite kadetinje -47 kg
8 Szabari Levente U10 kumite malčki -30 kg
111    OKI BAYERN GERMANY
1 BIEDEMANN HANAH U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 BIEDEMANN KRETA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 MEHANOVIC ELMEDIN kata mladinci
4 MEHANOVIC ELMEDIN kumite mladinci -68 kg
5 NORMAN MAIK kata mladinci
6 NORMAN MAIK kumite mladinci -68 kg
7 TZECAERIDIS ANDRIJANA U12 kumite deklice -35 kg
8 TZECAERIDIS ANDRIJANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
112    POLISPORTIVA TERRAGLIO SSD
1 AGOSTINI MATILDE U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
2 BALLARIN GINEVRA U12 kumite deklice +40 kg
3 BERTOLDO MONICA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
4 MARINELLI ROCCO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
5 MONEGO EDOARDO kumite mladinci +76 kg
6 PETRESCU SIMONA U12 kumite deklice +40 kg
7 POL DIMEL CARLO U12 kata dečki
8 RIGATO CAROLINA kumite mladinke -48 kg
9 TASCA ELENORA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
10 TOSO ALESSANDRO kumite mladinci +76 kg
11 TRAVISAN MATTIA U12 kumite dečki -40 kg
12 TREVISAN MARTINO kumite člani -75 kg
13 VOLPATO NICOL U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
14 YAKYMASHKO FEDERICA kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
113    1.CKKS TRAUNREUT
1 APPEL FELICITAS U10 kumite malčice -30 kg
2 DORDEVIC THEODORA U12 kumite deklice +40 kg
3 FELLINGER PHILIPP U12 kumite dečki +40 kg
4 GISSER ISABEL kumite ml. članice -50 kg
5 GISSER ISABEL kumite mladinke -48 kg
6 GRUCHOT MAXIMILIAN U10 kumite malčki +30 kg
7 HADJUCHOVA VERONIKA kumite članice -68 kg
8 HADJUCHOVA VERONIKA kumite ml. članice -68 kg
9 HRVOIC LANA kumite ml. članice +68 kg
10 HRVOIC LANA kumite mladinke +66 kg
11 MATSANGOS MICHAIL U10 kumite malčki -30 kg
12 MEDWEDEW DANIEL U12 kumite dečki -35 kg
13 SCHWEICHERT JAQUELINE kumite članice - 50 kg
14 TERENGIN WLADIMIR kumite člani +84 kg
15 WEIGLEIN KAROLINA kumite kadetinje -54 kg
114    NITEN Gradiška
1 BABIĆ MILA U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 BAVRLIĆ JASMINA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 BIJELIĆ JELENA U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 BJELOVUK MARKO U12 kumite dečki +40 kg
5 BLAGOJEVIĆ TIJANA kumite mladinke -59 kg
6 DONČIĆ STEFAN U14 kumite ml. kadeti -55 kg
7 DUKIĆ TEODORA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 ĐUKIĆ SARA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 GOLIĆ DAMJAN kumite člani -60 kg
10 GOLIĆ DAMJAN kumite ml. člani -60 kg
11 JANKOVIĆ STRAHIJA U12 kumite dečki +40 kg
12 JOKIĆ MIHAJLO U12 kumite dečki +40 kg
13 KARAN MOMČILO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
14 LIPOVAC JOVANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
15 MALIŠ ĐORĐE kumite kadeti -63 kg
16 PONJEVIĆ NIKOLA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
17 ŠEŠUM NIKOLA U12 kumite dečki -40 kg
18 SIMUNOVIĆ ANASTASIJA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
19 ŠMITRAN ĐORĐE kumite kadeti -63 kg
20 TRNINIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg
21 ZAGORAC BORIS kumite mladinci -55 kg
22 KK Niten 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
23 KK Niten 1 kata ekipa kadeti-mladinci
24 KK Niten 1 kumite ekipa člani open
115    Karate klub Sakura Črniče
1 JUG SAMO U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 KRKOČ URŠA U12 kata deklice (8-4 kyu)
3 PIRJEVEC KAROLINA U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 ŠIROK NIKA U12 kata deklice (8-4 kyu)
5 VERČ ŽANA U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 VIDMAR NANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
116    Karate Klub Sampioni Bijeljina
1 Bogdanovic Emilija U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
2 Gavric Nikolina U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Ivkovic Helena kumite kadetinje -61 kg
4 Manojlovic Savo U14 kata ml. kadeti
5 Maric Milica U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
6 Markovic Lazar kumite člani -67 kg
7 Markovic Lazar kumite ml. člani - 67 kg
8 Mitric Mihajlo kumite kadeti -57 kg
9 Novicki Aleksandar kumite člani - 84 kg
10 Novicki Aleksandar kumite ml. člani -84 kg
11 Novicki Aleksandar kumite mladinci +76 kg
12 Paljevac Sinan kumite mladinci -68 kg
13 Simic Milos kumite ml. člani -75 kg
14 Simic Milos kumite mladinci -76 kg
15 Simikic Borislav U12 kumite dečki -40 kg
16 Simikic Bozidar U14 kumite ml. kadeti +55 kg
17 Stanisic Dejan kumite mladinci -68 kg
18 Stevanovic Sergej U14 kumite ml. kadeti -55 kg
19 Stevanovic Sergej kumite kadeti -57 kg
20 Stojanovic Vanja U12 kumite deklice -35 kg
21 Stojanovic Zoran U12 kumite dečki -40 kg
22 Trifkovic Marija kumite kadetinje -54 kg
23 Vesic Ana Marija kumite kadetinje -54 kg
24 Vesic Magdalena kumite mladinke -48 kg
25 Vitor Milica U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
26 Zivanovic Aleksandar Sasa U14 kata ml. kadeti
27 Zivanovic Aleksandar Sasa U14 kumite ml. kadeti -50 kg
117    Karate klub DERVENTA
1 BABIĆ DRAGANA U14 kata ml. kadetinje
2 BABIĆ DRAGANA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
3 BABIĆ MAJA U8 kata najmlajše
4 BABIĆ MARKO U10 kata malčki
5 BOLTAR ALEKSANDAR kata kadeti
6 BOLTAR ALEKSANDAR kumite kadeti -70 kg
7 DEJAN DUKIĆ U14 kumite ml. kadeti -50 kg
8 DRINIĆ DAVID U10 kata malčki
9 DRINIĆ DAVID U12 kumite dečki +40 kg
10 ĐEORĐIĆ SLAVEN kata kadeti
11 MARIĆ MARIJA U8 kata najmlajše
12 MARKULJEVIĆ ANDREJA kumite kadetinje +61 kg
13 MIHAJLOVIĆ VLADIMIR U12 kumite dečki -40 kg
14 MIHAJLOVIĆ VLADIMIR U12 kata dečki (8-4 kyu)
15 NIKOLIĆ LANA U14 kata ml. kadetinje
16 PAVKOVIĆ VLADIMIR U10 kata malčki (8- 6 kyu)
17 PEJIĆ DARIO U10 kata malčki
18 PEJIĆ DARIO U10 kumite malčki -30 kg
19 SIMIĆ DORIS U12 kata deklice (8-4 kyu)
20 SPASENIĆ UROŠ U12 kata dečki (8-4 kyu)
21 TOPIĆ DILARA U12 kata deklice (8-4 kyu)
22 TOPIĆ LEO U12 kata dečki (8-4 kyu)
23 VASIĆ JANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
24 VIDIĆ DAJANA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
25 VIDIĆ ĐORĐE U10 kata malčki (8- 6 kyu)
26 VIDIĆ ĐORĐE U12 kumite dečki +40 kg
27 VUJIČIĆ ANĐELA U10 kata malčice
28 VUJIČIĆ ANĐELA U10 kumite malčice +30 kg
29 ŽIVKOVIĆ LUKA U8 kata najmlajši
118    KK IPON KOTOR VAROŠ
1 DUBOČANIN MILICA kumite kadetinje -61 kg
2 DUKIĆ JELENA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
3 ĐURIĆ VIKTORIJA U12 kumite deklice -35 kg
4 FILIPOVIĆ NIKOLA U12 kumite dečki -30 kg
5 Gajanin Milica U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
6 KRŠIĆ TEA U12 kumite deklice +40 kg
7 KRŠIĆ VANJA kumite kadeti -63 kg
8 KRSTIĆ DAMJAN U12 kumite dečki +40 kg
9 MUŽDEKIĆ PETAR U14 kumite ml. kadeti -45 kg
119    Športno društvo za karate GES
1 Društvo za karate GES 1 kata ekipa člani
120    Martial Arts
121    Hungarian Kata Team
1 Hun-Kata 1 kata ekipa članice