POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2023 (Horse Cup 2023)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenske Konjice )



Objekt / lokacija : Sport hall Slovenske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenske Konjice
Organizator : Karate klub Seki
Začetek : 25.02.2023 09:00:00
Rok prijave : 21.02.2023 23:59:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Štefka Seki Golač
karate.klub.seki@gmail.com
0038631297707
Cena prvega nastopa : 25 €
Cena dodatnega nastopa : 25 €
Cena ekipnega nastopa : 35 €
Cena za mlajše od 14 let : 25 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 2
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
3 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 4
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
5 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 2
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 4
7 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 3
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Št. prijavljenih : 1
9 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 1
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
11 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 3
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 6
13 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 2
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 2
15 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 4
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 5
17 kata kadeti Št. prijavljenih : 2
18 kata kadetinje Št. prijavljenih : 7
19 kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let Št. prijavljenih : 0
20 kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let Št. prijavljenih : 0
21 kata mladinci Št. prijavljenih : 1
22 kata mladinke Št. prijavljenih : 4
23 kata člani +16 Št. prijavljenih : 2
24 kata članice +16 Št. prijavljenih : 1
25 kata veterani - 50 let Št. prijavljenih : 0
26 kata veteranke - 50 let Št. prijavljenih : 0
27 kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 0
28 kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let Št. prijavljenih : 0
29 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 0
U8 kata najmlajše
1 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
2 SREBRE LANA Karate klub Seki
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 GRUBER MANCA Karate klub Seki
U8 kata najmlajši
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
3 SREBRE GAEL Karate klub Seki
4 TRIPUNOVIĆ LUKA Karate klub Seki
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Lokmić Daris Karate Klub Rudar Velenje
2 MAKOVŠEK MAKS Karate klub Seki
3 Zahirović Adin Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata malčice
1 AVDIĆ ALMA Karate klub Seki
2 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
2 Hodaj Tuana Karate Klub Rudar Velenje
3 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
4 Trbalić Inaya Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata malčki
1 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 SKOK KOSMAČ JAŠA Karate klub Seki
U12 kata dečki
1 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
4 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
5 KRESNIK NIK Karate klub Seki
U12 kata deklice
1 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
2 Kristić Karolina Karate klub Seki
3 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 AVDIĆ ALMA Karate klub Seki
2 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
4 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
5 Subašič ADNA Karate klub Seki
6 Suljić Adna Karate Klub Rudar Velenje
U14 kata ml. kadeti
1 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
2 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 DJEDOVIĆ AMAR Karate klub Seki
2 Sarajlić Eldin Karate Klub Rudar Velenje
U14 kata ml. kadetinje
1 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
2 Mavsar Tajda Karate klub Seki
3 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
4 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
2 Kristić Karolina Karate klub Seki
3 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
4 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
5 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
kata kadeti
1 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
2 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
kata kadetinje
1 Avdić Emira Karate klub Seki
2 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
3 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
4 Mavsar Tajda Karate klub Seki
5 Pivić Lejla Karate klub Seki
6 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
7 Zager Hana Karate klub Seki
kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let
kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let
kata mladinci
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
kata mladinke
1 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
2 Pivić Lejla Karate klub Seki
3 Tomažič Eva Karate klub Seki
4 Zager Hana Karate klub Seki
kata člani +16
1 Pivić Evelin Karate klub Seki
2 Sluga Jure Karate klub Seki
kata članice +16
1 Tomažič Eva Karate klub Seki
kata veterani - 50 let
kata veteranke - 50 let
kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let
kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let
kata veterani + 50 let
1    Karate Klub Rudar Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 Hankić Nela U12 kumite deklice +40 kg
3 Hodaj Tuana U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 Hodaj Tuana U10 kumite malčice +30 kg
5 HRUSTIĆ SAJRA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Lokmić Daris U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
7 Makalić Emir U10 kumite malčki -30 kg
8 Mulabdić Alan U10 kumite malčki -30 kg
9 Mulabdić Ayan U8 kata najmlajši
10 Sadiković Anis U10 kumite malčki +30 kg
11 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
12 Sarajlić Eldin U14 kumite ml. kadeti +55 kg
13 Sarajlić Eldin U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
14 Skaza Tijan kumite člani - 84 kg
15 Suljić Adna U12 kata deklice (8-4 kyu)
16 Suljić Hamed U10 kumite malčki -30 kg
17 Trbalić Inaya U10 kata malčice (8-6 kyu)
18 Vehabović Laris U10 kumite malčki +30 kg
19 Zahirović Adin U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin kata mladinci
2 ARITONOVIĆ UROŠ U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 AVDIĆ ALMA U10 kata malčice
4 AVDIĆ ALMA U12 kata deklice (8-4 kyu)
5 Avdić Emira kata kadetinje
6 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 DJEDOVIĆ AMAR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
9 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki (8-4 kyu)
10 DJEDOVIĆ EMA kata kadetinje
11 GRUBER MANCA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
12 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
13 HASANBAŠIĆ ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
14 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
15 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
16 HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
17 HUSIĆ LANA U10 kata malčice (8-6 kyu)
18 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
19 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
20 KOCEV JOVAN U10 kata malčki
21 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
22 KOTNIK LIAM U10 kata malčki
23 Kregar Gabrijela kata mladinke
24 Kregar Gabrijela kata kadetinje
25 KRESNIK NIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
26 Kristić Karolina U12 kata deklice
27 Kristić Karolina U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
28 MAKOVŠEK MAKS U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
29 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
30 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
31 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
32 MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
33 Mavsar Tajda U14 kata ml. kadetinje
34 Mavsar Tajda kata kadetinje
35 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
36 MILJATOVIČ ALEKSA kata kadeti
37 MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje
38 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
39 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice (8-4 kyu)
40 PAVLOVIĆ Marija U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
41 Pivić Evelin kata člani +16
42 Pivić Lejla kata mladinke
43 Pivić Lejla kata kadetinje
44 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti
45 RIZVANOVIĆ ENEJ kata kadeti
46 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje
47 Šiljegovič ILMA kata kadetinje
48 SKOK KOSMAČ JAŠA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
49 Sluga Jure kata člani +16
50 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši
51 SREBRE LANA U8 kata najmlajše
52 Subašič ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
53 Tomažič Eva kata mladinke
54 Tomažič Eva kata članice +16
55 TRIFKOVIČ ANJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
56 TRIPUNOVIĆ LUKA U8 kata najmlajši
57 Zager Hana kata mladinke
58 Zager Hana kata kadetinje
3    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Brotto Viola Germana U12 kumite deklice -35 kg
2 Corbanese Enrico U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Marsura Elisa kumite kadetinje -47 kg
4 Pederiva Paola kumite članice - 55 kg
5 Pryndiuk Anastasiia U12 kumite deklice -40 kg
6 Pryndiuk Artem U12 kumite dečki -45 kg
7 Solimano Isabel U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
8 Stramare Ilaria U12 kumite deklice -35 kg
9 Vettoretti Giada U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
4    Asd Karate Team 1999
1 BOZZI EMANUELE U12 kumite dečki -40 kg
2 BOZZI EMANUELE U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 CAROLLO KEVIN U12 kumite dečki +45 kg
4 CAROLLO KEVIN U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 CHIARELLO LEONARDO kumite mladinci -55 kg
6 CIELO LUCA U12 kumite dečki -35 kg
7 CIELO LUCA U10 kumite malčki -30 kg
8 D ANTRASSI ETTORE U12 kumite dečki -45 kg
9 DE PASQUALE LUCA kumite kadeti -52 kg
10 DOTTI PIETRO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
11 DOTTI PIETRO kumite kadeti -52 kg
12 GALANTE LUCA kumite kadeti -70 kg
13 GALANTE LUCA kumite mladinci -68 kg
14 GAROFALO CHRISTIAN U10 kumite malčki -30 kg
15 GAROFALO GABRIELE U10 kumite malčki -30 kg
16 GAVIOLI MELISSA U12 kumite deklice +40 kg
17 GAVIOLI MELISSA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
18 GAVIOLI SAMUELE U12 kumite dečki +45 kg
19 GAVIOLI SAMUELE U10 kumite malčki +30 kg
20 GUANDALINI MATTEO kumite člani -75 kg
21 GUANDALINI MATTEO kumite mladinci -76 kg
22 LANFREDI FEDERICO U12 kumite dečki -45 kg
23 LANFREDI MELISSA U10 kumite malčice -30 kg
24 LOMBARDO CHIARA kumite članice - 55 kg
25 LOMBARDO CHIARA kumite članice open
26 POLISCHI GABRIELE U12 kumite dečki -40 kg
27 QUACECI ALFIO kumite člani -67 kg
28 QUACECI ALFIO kumite člani open
29 REBUSTINI MATTIA kumite kadeti -52 kg
30 REBUSTINI MATTIA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
31 RICCIARDI GIOVANNI U12 kumite dečki -40 kg
32 RICCIARDI GIOVANNI U10 kumite malčki +30 kg
33 SPIAZZI MATTEO kumite člani -75 kg
34 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -76 kg
35 TURLE THOMAS kumite člani -75 kg
36 TURLE THOMAS kumite člani open
37 ZAIRI NOUR kumite članice - 55 kg
38 ZAIRI NOUR kumite članice open
39 ZAMBERINI AURORA kumite kadetinje -47 kg
40 ZAMBERINI AURORA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
41 ZAMBERINI CHIARA kumite članice -61 kg
42 ZAMBERINI CHIARA kumite mladinke -66 kg
43 ZAMBERLAN EMMA U12 kumite deklice -40 kg
44 ZAMBERLAN EMMA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
45 ZINDAOUI BESMELA kumite mladinke -59 kg
46 ZINDAOUI BESMELA kumite kadetinje -61 kg