POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2023 (Horse Cup 2023)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenske Konjice )



Location : Sport hall Slovenske Konjice
Šolska ulica 3a , 3210 Slovenske Konjice
Organizer : Karate klub Seki
Start : 25.02.2023 09:00:00
Enrollment deadline : 21.02.2023 23:59:00
Contact person : Štefka Seki Golač
karate.klub.seki@gmail.com
0038631297707
1st performance price : 25 €
Additional performance price : 25 €
Team performance price : 35 €
Under 14 fee : 25 €


1 U8 kata najmlajše Number of applications : 3
2 U8 kata najmlajše (8-6 kyu) Number of applications : 6
3 U8 kata najmlajši Number of applications : 5
4 U8 kata najmlajši (8-6 kyu) Number of applications : 12
5 U10 kata malčice Number of applications : 5
6 U10 kata malčice (8-6 kyu) Number of applications : 14
7 U10 kata malčki Number of applications : 5
8 U10 kata malčki (8- 6 kyu) Number of applications : 22
9 U12 kata dečki Number of applications : 9
10 U12 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 12
11 U12 kata deklice Number of applications : 6
12 U12 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 19
13 U14 kata ml. kadeti Number of applications : 12
14 U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 16
15 U14 kata ml. kadetinje Number of applications : 17
16 U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 12
17 U16 kata kadeti Number of applications : 17
18 U16 kata kadetinje Number of applications : 24
19 U18 kata mladinci Number of applications : 3
20 U18 kata mladinke Number of applications : 13
21 kata člani +16 Number of applications : 6
22 kata članice +16 Number of applications : 11
23 kata veterani - 50 let Number of applications : 2
24 kata veterani + 50 let Number of applications : 4
U8 kata najmlajše
1 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
2 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3 SREBRE LANA Karate klub Seki
U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 Durmić Lejla Karate klub ZEN
3 GRUBER MANCA Karate klub Seki
4 Hakl Sofija Karate klub ZEN
5 Leskovar Ema Karate klub ZEN
6 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
U8 kata najmlajši
1 Fajdiga Marcel Karate Klub Mawashi Postojna
2 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
3 Mulabdić Ayan Karate Klub Tiger Velenje
4 ŠAHINOVIĆ ARES Karate Klub Rogaška Slatina
5 TRIPUNOVIĆ LUKA Karate klub Seki
U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 ČUČEK TEO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3 Dračina Beber Filip Karate klub ZEN
4 Drevenšek Vito Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5 Gerečnik Alex KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
6 Jurak Miha KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
7 KRUMPAK TAJ Karate Klub Rogaška Slatina
8 Lipnik Izak KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
9 Lokmić Daris Karate Klub Tiger Velenje
10 MAKOVŠEK MAKS Karate klub Seki
11 Rauter Liam Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
12 SREBRE GAEL Karate klub Seki
U10 kata malčice
1 Čamdžić Adna Karate klub Velenje
2 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
4 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
5 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
U10 kata malčice (8-6 kyu)
1 AVDIĆ ALMA Karate klub Seki
2 Bednarek Sara UKS SHODAN
3 BRATUŠEK ANA Karate Klub Radvanje
4 Frangež Klementina Karate klub ZEN
5 Hodaj Tuana Karate Klub Tiger Velenje
6 Hodžić Asja Karate Klub Tiger Velenje
7 Jesenek Kaja Karate klub ZEN
8 Kadrić Emira Karate klub Seki
9 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
10 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
11 ROBIČ EMA Karate Klub Radvanje
12 Stojanović Jana Karate klub ZEN
13 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
14 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
U10 kata malčki
1 CESAR JAN Karate klub Kaptol
2 David Stefanović Karate klub Sokol
3 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
4 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
5 Raboteg Weis Staš Karate Klub Kovinar Maribor
U10 kata malčki (8- 6 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
2 Črnič Patrik Karate Klub Radvanje
3 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
4 HOLC ŽIGA Karate Klub Radvanje
5 Jaušovec Lan Karate Klub Radvanje
6 KOKOL LUK Karate Klub Radvanje
7 Kralj Niko SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 Kraner Nik SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
10 Majer Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
11 Makalić Emir Karate klub Seki
12 Pelcl Žan Karate klub ZEN
13 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
14 SEIDL Žan KARATE KLUB BUSHIDO
15 SIMIĆ LEONARD Karate Klub Radvanje
16 SKOK KOSMAČ JAŠA Karate klub Seki
17 ŠKRILEC DOMENIK Karate Klub Radvanje
18 Štaus Bian Karate Klub Radvanje
19 ŠUSTER Jan KARATE KLUB BUSHIDO
20 ŠUSTER Vid KARATE KLUB BUSHIDO
21 ZELENKO MAKS Karate Klub Radvanje
22 ŽIGART TILEN Karate Klub Radvanje
U12 kata dečki
1 CESAR JAN Karate klub Kaptol
2 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
3 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
4 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
5 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
6 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
7 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
8 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 Volpato Isacco RAPPRESANTIVA AICS
U12 kata dečki (8-4 kyu)
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
4 Čaušević Amar Karate Klub Rudar Velenje
5 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
6 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
7 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
8 Kovačič Miha SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 KRESNIK NIK Karate klub Seki
10 NIKOLOVSKI MAKSIM Karate Klub Radvanje
11 SARNIC MATIC Karate Klub Radvanje
12 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U12 kata deklice
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
3 KERIN KIM Karate Klub Brežice
4 Kristić Karolina Karate klub Seki
5 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
6 Volpato Maia RAPPRESANTIVA AICS
U12 kata deklice (8-4 kyu)
1 Adamska Aleksandra UKS SHODAN
2 Choma Anna UKS SHODAN
3 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
4 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
5 Jasińska Nikola UKS SHODAN
6 Jotanovič Ivjana Karate Klub Kovinar Maribor
7 Kores Lucija Karate klub ZEN
8 Kostadinova Aleksandra Karate klub "Karate Dojo Brač"
9 KRAJNČIČ MILA Karate Klub Radvanje
10 Laušević Lana Karate Klub Hrastnik
11 LINA SIMANIĆ GAJZER Karate Klub Radvanje
12 Mihurko Ajda Karate klub ZEN
13 NINA MIHAJLOVIĆ Karate Klub Radvanje
14 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
15 ŠABANOVIĆ Elena Karate Klub Radvanje
16 Subašič ADNA Karate klub Seki
17 Suljić Adna Karate Klub Tiger Velenje
18 UREMOVIĆ DUNJA Karate Klub Radvanje
19 Vrbančič Valentina SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
U14 kata ml. kadeti
1 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
2 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
3 Lotrič Filip KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
4 Milev Matej Karate Klub Shotokan Kranj
5 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
6 Pinzon Samuele RAPPRESANTIVA AICS
7 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
8 Rudonjić Jovan Karate Klub Postojna
9 Subotić Filip Karate Klub Postojna
10 Večerin Taras Karate klub Sokol
11 Volpato Isacco RAPPRESANTIVA AICS
12 Vreček Luka Karate Klub Shotokan Kranj
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 Ćeranić Taras Karate klub ZEN
4 ČUTURIĆ LOVRO Karate klub Vitez
5 DAMARI ADAM Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
7 DJEDOVIĆ AMAR Karate klub Seki
8 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
9 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
10 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
11 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
12 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
13 KRESNIK NIK Karate klub Seki
14 Rakuša Gal SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
15 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
16 VUK DOMAGOJ Karate klub Vitez
U14 kata ml. kadetinje
1 Bešić Lana Karate Klub Mawashi Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 Gaspari Giada RAPPRESANTIVA AICS
4 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
5 Jovanović Lana Društvo Za Karate Celje
6 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
7 Mavsar Tajda Karate klub Seki
8 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
9 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
10 PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
11 RAJKOVIĆ ENA Karate klub Vitez
12 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
13 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
14 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
15 Streubel Marta UKS SHODAN
16 Volpato Maia RAPPRESANTIVA AICS
17 Zanetto Letizia RAPPRESANTIVA AICS
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Adamska Natasza UKS SHODAN
2 Frangež Samanta Karate klub ZEN
3 Glinka Sara UKS SHODAN
4 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
5 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Tiger Velenje
6 PAVLOVIĆ Marija Karate klub Seki
7 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
8 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
9 SARNIC EVA Karate Klub Radvanje
10 Softić Lamija Karate Klub Rudar Velenje
11 TRIFKOVIČ ANJA Karate klub Seki
12 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
U16 kata kadeti
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
2 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
3 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
4 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5 Hamzic Kenan KK DRACHE TRAUN
6 Lam Gabriele RAPPRESANTIVA AICS
7 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
8 MILIČEVIĆ DOMAGOJ Karate klub Vitez
9 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
10 OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
11 Požgan Žan Karate klub Selnica ob Dravi
12 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
13 Rekic Arijan KK DRACHE TRAUN
14 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
15 Subotić Filip Karate Klub Postojna
16 Turcato Giacomo RAPPRESANTIVA AICS
17 Zbil Grega KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
U16 kata kadetinje
1 Avdić Emira Karate klub Seki
2 Cecconi Giulia RAPPRESANTIVA AICS
3 Ciliotta Martina RAPPRESANTIVA AICS
4 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
5 GRABOVAC ERIKA Karate klub Vitez
6 Helić Ajla Karate Klub Tiger Velenje
7 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
8 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
9 JURČEVIĆ LARA Karate klub Vitez
10 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
11 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
12 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
13 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
14 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
15 Mavsar Tajda Karate klub Seki
16 Mulec Nika SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
17 Orsetti Anna RAPPRESANTIVA AICS
18 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
19 Petrič Rebecca Lana Karate Klub Radvanje
20 Pivić Lejla Karate klub Seki
21 Polak Tia Karate Klub Kranj
22 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
23 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
24 Zager Hana Karate klub Seki
U18 kata mladinci
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3 Nassivera Pietro RAPPRESANTIVA AICS
U18 kata mladinke
1 Bondi Evita RAPPRESANTIVA AICS
2 Carli Pia Karate Klub Radvanje
3 De Pauli Greta RAPPRESANTIVA AICS
4 Fusari Nicole RAPPRESANTIVA AICS
5 Kontrec Alja Karate Klub Mawashi Postojna
6 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
7 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
8 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
9 Pivić Lejla Karate klub Seki
10 Polak Tia Karate Klub Kranj
11 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
12 Tomažič Eva Karate klub Seki
13 Zager Hana Karate klub Seki
kata člani +16
1 Guerra Morrys RAPPRESANTIVA AICS
2 Merola Riccardo RAPPRESANTIVA AICS
3 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
4 Pivić Evelin Karate klub Seki
5 Sterniša Nejc Karate Klub Kranj
6 Žagar Maj Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata članice +16
1 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2 Da Vanzo Rebecca RAPPRESANTIVA AICS
3 KOBAL TANIJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
4 Kobal Pahor Lea Karate Klub Mawashi Postojna
5 Marchetti Giulia RAPPRESANTIVA AICS
6 Marrazza Milena RAPPRESANTIVA AICS
7 Meneghetti Sara RAPPRESANTIVA AICS
8 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
9 ORSETTI EMMA A.S.D. Tatakai karate team
10 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
11 Tomažič Eva Karate klub Seki
kata veterani - 50 let
1 Dražumerič Simon Društvo Za Karate Celje
2 Semolič Igor Karate Klub Emona
kata veterani + 50 let
1 Adamski Jarosław UKS SHODAN
2 Felle Drago Karate Klub Mislinja
3 HORVAT ROLANDO KARATE KLUB MURA-KEN
4 Lisewski PIOTR UKS SHODAN
1    Društvo Za Karate Celje
1 Borovnik Nik kumite mladinci -76 kg
2 Dražumerič Simon kata veterani - 50 let
3 Golež Peter U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Golež Peter kumite kadeti -57 kg
5 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
6 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
7 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
8 Jovanović Lana U14 kata ml. kadetinje
9 Jovanović Lana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
10 KUNST NEJC U12 kata dečki
11 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
12 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
13 MEDIĆ AMELA U10 kata malčice
14 MEDIĆ AMELA U10 kumite malčice -32 kg
15 REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
16 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -41 kg
17 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje
18 DK Celje 1 U12 kata ekipa dečki
2    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite kadetinje +61 kg
2 Mlakar Nejc kumite mladinci -61 kg
3 Mlakar Nika kumite mladinke -59 kg
4 Podkrižnik Luka kumite člani +84 kg
3    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite kadeti -63 kg
2 Topolovec Domen kumite mladinci -68 kg
4    Karate Klub Brežice
1 BUDIČ GAL U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 CICVARIĆ LUKA U16 kata kadeti
3 CICVARIĆ LUKA U18 kata mladinci
4 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 IVNIK SANTEJA U16 kata kadetinje
6 KERIN KIM U12 kata deklice
7 LAKNER MAJA U18 kata mladinke
8 LAKNER MAJA U16 kata kadetinje
9 LAZANSKI MAJA U18 kata mladinke
10 LAZANSKI MAJA U16 kata kadetinje
11 POPIJAČ SOFIA U10 kata malčice
12 STRGAR EVA U10 kata malčice (8-6 kyu)
5    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani - 50 let
6    Karate Klub Hrastnik
1 Ercegovčević Marko U10 kata malčki (8- 6 kyu)
2 Laušević Lana U12 kata deklice (8-4 kyu)
3 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Cene kumite mladinci -76 kg
2 Čuk Danijel U12 kumite dečki +56 kg
3 Čuk Danijel U14 kumite ml. kadeti -50 kg
4 Filipič Mark kumite kadeti -57 kg
5 Filipič Mark kumite mladinci -55 kg
6 Humar Gaja kumite kadetinje +61 kg
7 Humar Gaja kumite mladinke -66 kg
8 Krvina Lia kumite kadetinje -54 kg
9 Krvina Lia U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
10 Mlakar Luka kumite kadeti -70 kg
11 Mlakar Luka kumite mladinci -68 kg
12 Mlakar Nika kumite kadetinje -47 kg
13 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
14 Muhić Din kumite kadeti -52 kg
15 PERMOZER MARC U14 kumite ml. kadeti -50 kg
16 PERMOZER MARC kumite kadeti -52 kg
17 Primožič Neo U12 kumite dečki -41 kg
18 Zupančič Nana kumite kadetinje -47 kg
19 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
8    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Stojadinović Timotej kumite kadeti +70 kg
2 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
3 Zorić Anđela U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 Zorić Anđela kumite kadetinje +61 kg
9    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Ćerimović Merjem kumite kadetinje -61 kg
2 Jotanovič Ivjana U12 kata deklice (8-4 kyu)
3 Pavlič Filip U12 kumite dečki -35 kg
4 PROSENJAK NELI U14 kata ml. kadetinje
5 Raboteg Weis Staš U10 kata malčki
6 Raboteg Weis Staš U10 kumite malčki -39 kg
7 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
8 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
10    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Ana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Bele Lea U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
3 Bele Luka kumite mladinci -76 kg
4 Gerečnik Alex U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
5 Herman Benjamin U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 Jurak Miha U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
7 Lipnik Izak U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
8 Lotrič Andraž U12 kumite dečki -35 kg
9 Lotrič Filip U14 kata ml. kadeti
10 Majer Tilen U10 kata malčki (8- 6 kyu)
11 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -40 kg
12 Zbil Grega U16 kata kadeti
11    Karate Klub Kranj
1 Čeru Jerneja kumite mladinke -59 kg
2 Čeru Jerneja kumite kadetinje -61 kg
3 Čuhalev Nadja kumite članice + 68 kg
4 Čuhalev Nadja kumite mladinke +66 kg
5 Džuzdanović Zala kumite kadetinje -47 kg
6 Gačić Aleksander kumite kadeti -70 kg
7 Gačić Aleksander kumite mladinci -68 kg
8 Jaklin Nik U12 kumite dečki +56 kg
9 KELEMAN ANA U12 kumite deklice +44 kg
10 Keleman Vuk U14 kumite ml. kadeti +55 kg
11 Keleman Vuk kumite kadeti -57 kg
12 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
13 Leben Tinkara kumite mladinke -53 kg
14 NADIŽAR LANA TISA kata članice +16
15 Novak Adam U12 kumite dečki -35 kg
16 Novak Izak U14 kumite ml. kadeti -55 kg
17 Novak Izak kumite kadeti -52 kg
18 Polak Tia U18 kata mladinke
19 Polak Tia U16 kata kadetinje
20 Popovič Tijana U18 kata mladinke
21 Popovič Tijana kata članice +16
22 Sterniša Nejc kata člani +16
23 Stojanov Naja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
12    Karate Klub Mislinja
1 Felle Drago kata veterani + 50 let
13    Karate Klub Petrovče
1 Močnik Timi kata člani +16
14    Karate Klub Polzela
1 CIZEJ JUŠ U12 kumite dečki -41 kg
2 Jesenek Rojšek Aneja kumite mladinke -59 kg
3 Mešič Benja U10 kumite malčice -28 kg
4 MEŠIČ TJAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Mlačnik Ažbe U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 MLAKAR NINO U12 kumite dečki +56 kg
7 Šenica Nika kumite članice -61 kg
8 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
9 VIDMAJER MAKS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
15    Karate Klub Postojna
1 DUJC GREGOR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Rudonjić Jovan U14 kata ml. kadeti
3 Rudonjič Marija U14 kata ml. kadetinje
4 Subotić Filip U14 kata ml. kadeti
5 Subotić Filip U16 kata kadeti
6 KK Postojna 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
16    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Hraščanec Nika kumite kadetinje -54 kg
2 Lipič Maj kumite kadeti -63 kg
3 Tratnik Alen kumite kadeti -52 kg
17    Karate Klub Radvanje
1 BRATUŠEK ANA U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 Carli Pia U18 kata mladinke
3 Črnič Patrik U10 kata malčki (8- 6 kyu)
4 Donko Matic kumite kadeti -63 kg
5 HOLC ŽIGA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 Jaušovec Lan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
7 KOKOL LUK U10 kata malčki (8- 6 kyu)
8 KRAJNČIČ MILA U12 kata deklice (8-4 kyu)
9 LAVRENČIČ NEJC kumite kadeti -70 kg
10 LINA SIMANIĆ GAJZER U12 kata deklice (8-4 kyu)
11 LIPOGLAVŠEK TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
12 Maguša Matijas U14 kumite ml. kadeti +55 kg
13 Mršić Neli U14 kata ml. kadetinje
14 NIKOLOVSKI MAKSIM U12 kata dečki (8-4 kyu)
15 NINA MIHAJLOVIĆ U12 kata deklice (8-4 kyu)
16 Petrič Rebecca Lana U16 kata kadetinje
17 ROBIČ EMA U10 kata malčice (8-6 kyu)
18 ŠABANOVIĆ Elena U12 kata deklice (8-4 kyu)
19 SARNIC EVA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 SARNIC MATIC U12 kata dečki (8-4 kyu)
21 SIMIĆ LEONARD U10 kata malčki (8- 6 kyu)
22 ŠKOLJAK ŽAN U14 kumite ml. kadeti -50 kg
23 ŠKRILEC DOMENIK U10 kata malčki (8- 6 kyu)
24 Štaus Bian U10 kata malčki (8- 6 kyu)
25 UREMOVIĆ DUNJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
26 ZABUKOVŠEK PIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
27 ZELENKO MAKS U10 kata malčki (8- 6 kyu)
28 ŽIGART TILEN U10 kata malčki (8- 6 kyu)
29 KK Radvanje 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
18    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KAMENŠEK IZA U10 kata malčice (8-6 kyu)
2 KLEMENČIČ JAN kumite kadeti -52 kg
3 KRUMPAK TAJ U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
4 Kuraj Mitja kumite kadeti -70 kg
5 PETAN LOVRO U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
7 ŠAHINOVIĆ ARES U8 kata najmlajši
8 ŽERJAV JANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
19    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace U16 kata kadeti
2 Bajgot Nace kumite kadeti -57 kg
3 BARL ŽAN U14 kata ml. kadeti
4 BARL ŽAN U16 kata kadeti
5 Deželak Tin U12 kata dečki
6 Deželak Tin U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 Lončarič Eva U14 kata ml. kadetinje
8 Lončarič Eva U16 kata kadetinje
9 Požgan Žan U16 kata kadeti
20    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 KOBAL TANIJA kata članice +16
2 Žagar Maj kata člani +16
21    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Kuprešak Tian U10 kumite malčki -39 kg
2 Milev Anja U10 kumite malčice -32 kg
3 Milev Matej U14 kata ml. kadeti
4 Milev Matej U12 kumite dečki -35 kg
5 Milev Matej U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 Torkar Ajda U10 kumite malčice -32 kg
7 Vreček Luka U14 kata ml. kadeti
8 Vreček Luka U14 kumite ml. kadeti -45 kg
22    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Helić Ajla U16 kata kadetinje
3 Hodaj Tuana U10 kata malčice (8-6 kyu)
4 Hodaj Tuana U10 kumite malčice -32 kg
5 Hodžić Asja U10 kata malčice (8-6 kyu)
6 HRUSTIĆ SAJRA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 Jeseničnik Bera Nea U16 kata kadetinje
8 KAMENIK MARKO kumite kadeti -52 kg
9 Koren Taja kumite kadetinje -61 kg
10 Kulović Safet U10 kata malčki (8- 6 kyu)
11 Lokmić Daris U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
12 Mulabdić Ayan U8 kata najmlajši
13 Osmić Sumejja U16 kata kadetinje
14 Petrovič Elena U10 kata malčice (8-6 kyu)
15 Sadiković Anis U10 kumite malčki -39 kg
16 Suljić Adna U12 kata deklice (8-4 kyu)
17 Suljić Hamed U10 kumite malčki -30 kg
18 Vehabović Laris U10 kumite malčki -39 kg
19 ZIJAN NIKO kumite kadeti -57 kg
23    Karate Klub Trbovlje
1 HOZANOVIČ ARMAN U12 kata dečki
2 HOZANOVIČ ARMAN U12 kumite dečki -35 kg
3 HOZANOVIČ ARMAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 Markuljević Marko kumite člani -75 kg
5 Markuljević Marko kumite člani open
6 Vozel Lan kumite kadeti -57 kg
24    Karate klub Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice
25    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej U12 kumite dečki -41 kg
2 Kvas Tjaša kumite članice - 55 kg
3 Prkič Jaka kumite kadeti -57 kg
4 Radonjić Miloš kumite kadeti -52 kg
5 Suša Žiga kumite člani -75 kg
6 Suša Žiga kumite člani open
7 Tomc Vito U14 kumite ml. kadeti -50 kg
26    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Javornik Jan U12 kumite dečki -35 kg
3 Javornik Jan U10 kumite malčki -30 kg
4 Jelenko Benjamin kumite kadeti -57 kg
5 JELENKO NINA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
6 Jevšenak Alina U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
7 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -30 kg
8 OBROVNIK Vid U12 kumite dečki -41 kg
9 OČKO GAL U16 kata kadeti
10 OČKO GAL U14 kumite ml. kadeti +55 kg
11 OČKO GAL kumite kadeti +70 kg
12 Valenčak Neli kumite kadetinje -47 kg
13 Valenčak Neli U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
27    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 BRATUŠA ALEX kumite kadeti -57 kg
2 Bratuša Lado U12 kumite dečki +56 kg
3 Čuček Nikola Marcel kumite kadeti +70 kg
4 Kovačič Miha U12 kata dečki (8-4 kyu)
5 Kralj Niko U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 Kraner Nik U10 kata malčki (8- 6 kyu)
7 MERČNIK TIM U16 kata kadeti
8 Mulec Nika U16 kata kadetinje
9 Rakuša Gal U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10 Reihs Jaka U16 kata kadeti
11 Veberič Filip Jakob U12 kata dečki
12 Veberič Filip Jakob U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
13 Vrbančič Valentina U12 kata deklice (8-4 kyu)
14 VURCER ALEX U12 kata dečki (8-4 kyu)
15 KK Radgona 1 U12 kata ekipa dečki
28    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čvorović Aleksandra kata članice +16
2 Gostić Stefan U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Gostić Stefan kumite kadeti -52 kg
4 Kolšek Klemen kumite mladinci +76 kg
5 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -61 kg
6 PAŠKULIN ANŽE U14 kumite ml. kadeti +55 kg
7 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U12 kumite deklice -39 kg
29    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 DAMARI ADAM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3 SALKANOVIĆ AMAR kumite mladinci +76 kg
4 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +61 kg
30    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 ČUČEK TEO U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
2 Drevenšek Vito U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 HABJANIČ AŽBE U12 kumite dečki +56 kg
4 Janžekovič Nuša U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
5 Janžekovič Nuša kumite kadetinje +61 kg
6 Plohl Taja U12 kumite deklice +44 kg
7 Plohl Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
8 Rauter Hannah Vela kumite kadetinje -54 kg
9 Rauter Liam Vela U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
10 KK Ljutomer 1 U10 kata ekipa malčki
31    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Bešić Lana U14 kata ml. kadetinje
2 Bešić Lana U12 kata deklice
3 Česen Boris U12 kumite dečki -35 kg
4 Fajdiga Marcel U8 kata najmlajši
5 Gombač Laura U8 kata najmlajše
6 Kobal Pahor Lea kata članice +16
7 Kontrec Alja U18 kata mladinke
8 Magajna Maša kumite članice - 50 kg
9 Magajna Maša kumite članice - 55 kg
10 OSTANEK SOFIJA U10 kumite malčice -32 kg
32    Karate Klub Ljubljana
1 Gedrih Mark kumite mladinci +76 kg
2 Kristančič Živa U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
4 Kurbegović Edna kumite mladinke -53 kg
5 Lazić Vid U12 kumite dečki -35 kg
6 Muzik Taša Mau kumite članice + 68 kg
7 Muzik Taša Mau kumite mladinke +66 kg
8 Tanacek Tomi U14 kumite ml. kadeti -40 kg
33    Karate Klub Rudar Velenje
1 Čaušević Amar U12 kata dečki (8-4 kyu)
2 MEŠIĆ ERMIN kumite kadeti -52 kg
3 Sadiković Ajdin U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Sarajlić Adelisa U16 kata kadetinje
5 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Softić Lamija U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
34    Shotokan Karate Klub Postojna
1 Lišinović Elma U16 kata kadetinje
2 Lišinović Lejla U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
3 Lišinović Sara kumite članice -61 kg
4 Savković Ivana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
35    BUDO
1 KAPIC ENA kumite kadetinje +61 kg
36    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
4 ČERKEZOVIČ ELDIS U10 kumite malčki -39 kg
5 David Stefanović U10 kata malčki
6 David Stefanović U10 kumite malčki -39 kg
7 Erdelić Žan U14 kumite ml. kadeti -50 kg
8 Večerin Taras U14 kata ml. kadeti
37    Bushido Banja Luka
1 Balta Lea U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
2 Bjeljac Kristijan kumite mladinci -76 kg
3 Gotovac Tamara kumite kadetinje -54 kg
4 Gotovac Tamara kumite mladinke -53 kg
5 Lugonja Vladimir U14 kumite ml. kadeti -45 kg
6 Lugonja Vladimir kumite kadeti -52 kg
7 Trivić Matej U12 kumite dečki +56 kg
38    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin U18 kata mladinci
2 ARITONOVIĆ UROŠ U12 kata dečki (8-4 kyu)
3 ARITONOVIĆ UROŠ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
4 AVDIĆ ALMA U10 kata malčice (8-6 kyu)
5 Avdić Emira U16 kata kadetinje
6 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
7 BEŠIĆ ZIJO U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 DJEDOVIĆ AMAR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
10 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki (8-4 kyu)
11 DJEDOVIĆ DARIS U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
12 DJEDOVIĆ EMA U16 kata kadetinje
13 GRUBER MANCA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
14 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
15 HASANBAŠIĆ ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
16 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
17 HASANBAŠIĆ EMRAH U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
18 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
19 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
20 HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
21 HUSIĆ LANA U10 kata malčice
22 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
23 JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
24 Kadrić Emira U10 kata malčice (8-6 kyu)
25 KOCEV JOVAN U10 kata malčki
26 KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
27 Kregar Gabrijela U18 kata mladinke
28 Kregar Gabrijela U16 kata kadetinje
29 KRESNIK NIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
30 KRESNIK NIK U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
31 Kristić Karolina U12 kata deklice
32 Makalić Emir U10 kumite malčki -30 kg
33 Makalić Emir U10 kata malčki (8- 6 kyu)
34 MAKOVŠEK MAKS U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
35 MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
36 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
37 MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
38 Mavsar Tajda U14 kata ml. kadetinje
39 Mavsar Tajda U16 kata kadetinje
40 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
41 MILJATOVIČ ALEKSA U16 kata kadeti
42 MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje
43 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
44 PAVLOVIĆ Marija U12 kata deklice (8-4 kyu)
45 PAVLOVIĆ Marija U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
46 Pivić Evelin kata člani +16
47 Pivić Lejla U18 kata mladinke
48 Pivić Lejla U16 kata kadetinje
49 RIZVANOVIĆ ENEJ U14 kata ml. kadeti
50 RIZVANOVIĆ ENEJ U16 kata kadeti
51 Šiljegovič ILMA U14 kata ml. kadetinje
52 Šiljegovič ILMA U16 kata kadetinje
53 SKOK KOSMAČ JAŠA U10 kata malčki (8- 6 kyu)
54 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
55 SREBRE LANA U8 kata najmlajše
56 Subašič ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
57 Tomažič Eva U18 kata mladinke
58 Tomažič Eva kata članice +16
59 TRIFKOVIČ ANJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
60 TRIPUNOVIĆ LUKA U8 kata najmlajši
61 Zager Hana U18 kata mladinke
62 Zager Hana U16 kata kadetinje
63 KK Seki 1 U12 kata ekipa deklice
64 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
65 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
66 KK Seki 1 U10 kata ekipa malčice
67 KK Seki 2 U10 kata ekipa malčice
68 KK Seki 1 U10 kata ekipa malčki
69 KK Seki 1 U12 kata ekipa dečki
39    BUDOKAN ITALIA
1 ALFANI ALESSANDRO kumite člani - 84 kg
2 ALFANI ALESSANDRO kumite mladinci +76 kg
3 BETTINI SOFIA kumite članice + 68 kg
4 BETTINI SOFIA kumite mladinke +66 kg
40    Karate - do klub Ig Shotokan
1 Kabaj Tosja U10 kumite malčki -39 kg
2 Papa Dominik U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Skubic Nik kumite mladinci -68 kg
41    LZ Steiermark
1 Schmelzer Marius kumite mladinci -76 kg
42    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Brotto Viola Germana U12 kumite deklice -34 kg
2 Brotto Viola Germana U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Pryndiuk Anastasiia U12 kumite deklice -39 kg
4 Pryndiuk Anastasiia U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
5 Pryndiuk Artem U12 kumite dečki -48 kg
6 Pryndiuk Artem U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 Vettoretti Giada kumite kadetinje -47 kg
8 Vettoretti Giada U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
43    Karate klub Vitez
1 ČUTURIĆ LOVRO U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 GRABOVAC ERIKA U16 kata kadetinje
3 JURČEVIĆ LARA U16 kata kadetinje
4 MILIČEVIĆ DOMAGOJ U16 kata kadeti
5 RAJKOVIĆ ENA U14 kata ml. kadetinje
6 VUK DOMAGOJ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
7 Vitez 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
44    KK DRACHE TRAUN
1 Hamzic Kenan U16 kata kadeti
2 Hamzic Kenan kumite kadeti +70 kg
3 Rekic Arijan U16 kata kadeti
4 Rekic Arijan kumite kadeti -52 kg
45    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan U16 kata kadeti
2 AVDIBAŠIĆ Nedin U10 kata malčki (8- 6 kyu)
3 JURAJA Vinko U14 kata ml. kadeti
4 MASTNAK MIA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
5 SEIDL Žan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
6 ŠTERN Tilen U12 kumite dečki -48 kg
7 ŠTERN Tilen U14 kumite ml. kadeti -45 kg
8 STRAŠEK Vid U10 kumite malčki -39 kg
9 ŠUSTER Jan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
10 ŠUSTER Vid U10 kata malčki (8- 6 kyu)
11 ŽUMER Jakob kumite mladinci +76 kg
12 KK BUSHIDO 1 U10 kata ekipa malčki
13 KK BUSHIDO 2 U10 kata ekipa malčki
46    Asd Karate Team 1999
1 BOZZI EMANUELE U12 kumite dečki -41 kg
2 BOZZI EMANUELE U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 BUOLI NATHAN U12 kumite dečki -48 kg
4 CAROLLO KEVIN U12 kumite dečki +56 kg
5 CAROLLO KEVIN U14 kumite ml. kadeti +55 kg
6 CASTELLAZZI CHRISTIAN kumite kadeti -63 kg
7 CASTELLAZZI CHRISTIAN kumite mladinci -61 kg
8 CHIARELLO LEONARDO kumite mladinci -55 kg
9 CIELO LUCA U10 kumite malčki -30 kg
10 D ANTRASSI ETTORE U12 kumite dečki -48 kg
11 DE PASQUALE LUCA kumite kadeti -52 kg
12 DE PASQUALE LUCA kumite mladinci -55 kg
13 DOTTI PIETRO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
14 DOTTI PIETRO kumite kadeti -52 kg
15 GAROFALO CHRISTIAN U10 kumite malčki -30 kg
16 GAROFALO GABRIELE U10 kumite malčki -30 kg
17 GAVIOLI MELISSA U12 kumite deklice +44 kg
18 GAVIOLI MELISSA U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
19 GAVIOLI SAMUELE U12 kumite dečki +56 kg
20 GAVIOLI SAMUELE U10 kumite malčki -39 kg
21 GOLINELLI FEDERICO kumite kadeti -70 kg
22 GOLINELLI FEDERICO kumite mladinci -76 kg
23 GUANDALINI MATTEO kumite člani -75 kg
24 GUANDALINI MATTEO kumite mladinci -76 kg
25 LANFREDI FEDERICO U12 kumite dečki -48 kg
26 LANFREDI MELISSA U10 kumite malčice -28 kg
27 LOMBARDO CHIARA kumite članice - 55 kg
28 LOMBARDO CHIARA kumite članice open
29 MARANI FRANCESCO U14 kumite ml. kadeti -55 kg
30 POLISCHI GABRIELE U12 kumite dečki -41 kg
31 QUACECI ALFIO kumite člani -67 kg
32 QUACECI ALFIO kumite člani open
33 REBUSTINI MATTIA kumite kadeti -52 kg
34 REBUSTINI MATTIA U10 kumite malčice +32 kg
35 RICCIARDI GIOVANNI U12 kumite dečki -41 kg
36 RICCIARDI GIOVANNI U10 kumite malčki -39 kg
37 SPIAZZI MATTEO kumite člani -75 kg
38 SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -76 kg
39 TURLE THOMAS kumite člani -75 kg
40 TURLE THOMAS kumite člani open
41 VERDE LORENZO U10 kumite malčki -30 kg
42 ZAIRI NOUR kumite članice - 55 kg
43 ZAIRI NOUR kumite članice open
44 ZAMBERINI AURORA kumite kadetinje -47 kg
45 ZAMBERINI AURORA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
46 ZAMBERINI CHIARA kumite članice -61 kg
47 ZAMBERINI CHIARA kumite mladinke -66 kg
48 ZAMBERLAN EMMA U12 kumite deklice -39 kg
49 ZAMBERLAN EMMA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
50 ZINDAOUI BESMELA kumite kadetinje -61 kg
51 ZINDAOUI BESMELA kumite mladinke -66 kg
47    Karate klub Lev
1 Ahmed Fares U12 kumite dečki +56 kg
2 Ilić Nikola U12 kumite dečki -48 kg
3 Janežič Mojca kumite kadetinje -61 kg
4 Rozman Ambrož U12 kumite dečki -35 kg
5 Šekerić Izak U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 Vučetić Teodora U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
48    UKS SHODAN
1 Adamska Aleksandra U12 kata deklice (8-4 kyu)
2 Adamska Natasza U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Adamski Jarosław kata veterani + 50 let
4 Bednarek Sara U10 kata malčice (8-6 kyu)
5 Choma Anna U12 kata deklice (8-4 kyu)
6 Glinka Sara U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 Jasińska Nikola U12 kata deklice (8-4 kyu)
8 Lisewski PIOTR kata veterani + 50 let
9 Streubel Marta U14 kata ml. kadetinje
10 UKS SHODAN 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
11 UKS SHODAN 1 U12 kata ekipa deklice
49    SkrVENEZIA
1 BERTON EMMA kumite kadetinje -61 kg
2 DORIA MATTEO kumite kadeti -63 kg
3 DORIA MATTEO kumite mladinci -61 kg
4 FRATTINA ANDREA DARIO U12 kumite dečki -41 kg
5 FRATTINA ANDREA DARIO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
50    karate 2001
1 Akbari Anushè kumite kadetinje -47 kg
2 Akbari Kiarash U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Bonaventura Gabriele U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Curto Martina kumite kadetinje -47 kg
5 D_Este Federica kumite članice -61 kg
6 Paronetto Giorgia U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
7 Rossi Joseph kumite člani -75 kg
51    A.S.D. Tatakai karate team
1 ORSETTI EMMA kata članice +16
52    RAPPRESANTIVA AICS
1 Andretta Giacomo kumite člani -67 kg
2 Baggio Narayan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 Bitici Liridon kumite člani -67 kg
4 Bondi Evita U18 kata mladinke
5 Bondi Maila kumite mladinke -66 kg
6 Cambruzzi Alessio kumite člani -67 kg
7 Cecconi Giulia U16 kata kadetinje
8 Cerri Pietro kumite člani - 84 kg
9 Cerri Pietro kumite člani open
10 Ciliotta Martina U16 kata kadetinje
11 Da Rin Loris kumite mladinci -68 kg
12 Da Vanzo Rebecca kata članice +16
13 De Lazzer Leonardo kumite kadeti -70 kg
14 De Pauli Greta U18 kata mladinke
15 Destro Riccardo kumite člani +84 kg
16 Fusari Nicole U18 kata mladinke
17 Gaspari Giada U14 kata ml. kadetinje
18 Guerra Morrys kata člani +16
19 Lam Gabriele U16 kata kadeti
20 Marchetti Giulia kata članice +16
21 Marrazza Milena kata članice +16
22 Mason Tommaso kumite mladinci -61 kg
23 Meneghetti Sara kata članice +16
24 Merola Riccardo kata člani +16
25 Nassivera Pietro U18 kata mladinci
26 Orsetti Anna U16 kata kadetinje
27 Osti Fabrizio kumite člani -67 kg
28 Partisani Lucia kumite mladinke -59 kg
29 Pinzon Samuele U14 kata ml. kadeti
30 Pontil Scala Lorenzo U14 kumite ml. kadeti -40 kg
31 Silvestrini Pietro kumite člani - 84 kg
32 Tamberi Alessandro kumite kadeti -63 kg
33 Tecchio Davide kumite člani -67 kg
34 Turcato Giacomo U16 kata kadeti
35 Volpato Isacco U14 kata ml. kadeti
36 Volpato Isacco U12 kata dečki
37 Volpato Maia U14 kata ml. kadetinje
38 Volpato Maia U12 kata deklice
39 Zanetto Letizia U14 kata ml. kadetinje
40 Zoungoula Aaron kumite mladinci -68 kg
53    KTDolomiti
1 Angiolini Virginia kumite članice - 50 kg
2 Masoch Mariachiara kumite članice - 50 kg
3 Masoch Mariachiara kumite mladinke -53 kg
54    KARATE KLUB MURA-KEN
1 HORVAT ROLANDO kata veterani + 50 let
55    Karate klub Kaptol
1 CESAR JAN U10 kata malčki
2 CESAR JAN U12 kata dečki
56    KTC Krizevci
1 Dvorski Mia U12 kumite deklice +44 kg
57    Karate klub ZEN
1 Ćeranić Taras U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Dračina Beber Filip U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Durmić Lejla U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
4 Frangež Klementina U10 kata malčice (8-6 kyu)
5 Frangež Samanta U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 Hakl Sofija U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
7 Ibrić Amina kumite članice - 55 kg
8 Jesenek Kaja U10 kata malčice (8-6 kyu)
9 Kores Lucija U12 kata deklice (8-4 kyu)
10 Leskovar Ema U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
11 Mihurko Ajda U12 kata deklice (8-4 kyu)
12 Pelcl Žan U10 kata malčki (8- 6 kyu)
13 Stojanović Jana U10 kata malčice (8-6 kyu)
58    Karate klub Sinđelić
1 Dabić Milan kumite mladinci -68 kg
59    Karate klub "Karate Dojo Brač"
1 Kostadinova Aleksandra U12 kata deklice (8-4 kyu)