26. POKAL KARATE KLUBA OLIMPIJA 2023

ŠPORTNI CENTER TRIGLAV ( Ljubljana , Vodovodna c. 25 )



Objekt / lokacija : ŠPORTNI CENTER TRIGLAV
Ljubljana , Vodovodna c. 25
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 11.06.2023 10:00:00
Rok prijave : 06.06.2023 24:00:00
Kontaktna oseba : Đulaga Huskič
info@karate-olimpija.si
041 445 722
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 2
2 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 9
3 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 2
4 U10 kata malčice 8-6 kyu Št. prijavljenih : 9
5 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 3
6 U10 kata malčki 8-6 kyu Št. prijavljenih : 13
7 U12 Kata dečki Št. prijavljenih : 5
8 U12 kata dečki 8-5 kyu Št. prijavljenih : 11
9 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 0
10 U12 kata deklice 8-5 kyu Št. prijavljenih : 7
11 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 3
12 U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu Št. prijavljenih : 8
13 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 6
14 U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu Št. prijavljenih : 4
15 U16 kata kadeti Št. prijavljenih : 4
16 U16 kata kadeti 8-4-kyu Št. prijavljenih : 4
17 U16 kata kadetinje Št. prijavljenih : 4
18 U16 kata kadetinje 8-4 kyu Št. prijavljenih : 3
U8 kata najmlajše
1 Bizjak Maruša Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Kuhar Kaja KK TRŽIČ
U8 kata najmlajši
1 Bendulln Kavi Klub karate akademija Radovljica
2 Dolžan Nejc KK TRŽIČ
3 Jerina Mark Športno društvo SHOTO
4 Lindič Domen Klub karate akademija Radovljica
5 Mučič Tomo Klub karate akademija Radovljica
6 Povše Nejc Karate klub Mirna Peč
7 Salkič Tarik KK TRŽIČ
8 VODOPIVEC LUKAS Karate Klub Shotokan Ajdovščina
9 Zdolc Miha Karate klub Sokol
U10 kata malčice
1 BAJC POLONA Shotokan Karate Klub Postojna
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
U10 kata malčice 8-6 kyu
1 Bassaneze Vita Klub karate akademija Radovljica
2 Čabraja Apollinarija KK TRŽIČ
3 Kancilija Zoja Karate klub Sokol
4 Mitrić Ivana Klub karate akademija Radovljica
5 Mučič Hana Klub karate akademija Radovljica
6 Šabić Ina Karate klub Sokol
7 Smaić Leila Klub karate akademija Radovljica
8 Terčič Kaja Karate Klub Kolektor Idrija
9 Zečevič Tijana KK TRŽIČ
U10 kata malčki
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 Dereani Lovro Športno društvo SHOTO
3 Gračner Maxim Slovenska zveza tradicionalnega karateja
U10 kata malčki 8-6 kyu
1 Bendulln Kavi Klub karate akademija Radovljica
2 BOVCON FILIP MARCEL Shotokan Karate Klub Postojna
3 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
4 Erjavec Bizjak Oliver Športno društvo SHOTO
5 Godec Teodor Športno društvo SHOTO
6 Gregori Andraž Športno društvo SHOTO
7 Hudovernik Tristjan Klub karate akademija Radovljica
8 Jermančič Črt Karate klub Mirna Peč
9 Klemenčič Ben Karate Klub Kolektor Idrija
10 Košir Bastjan Klub karate akademija Radovljica
11 Mučič Tomo Klub karate akademija Radovljica
12 PUNTAR JAKOB Karate Klub Shotokan Ajdovščina
13 Žan Jakob Klub karate akademija Radovljica
U12 Kata dečki
1 BLAŽKO LOVRO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Bolčina Urban Klub karate akademija Radovljica
3 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
4 Kramar Vili Karate klub Radeče
5 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
U12 kata dečki 8-5 kyu
1 ANTOLIN JOŠT KK TRŽIČ
2 Brolih Matevž Športno društvo SHOTO
3 Čampelj Igor Športno društvo SHOTO
4 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
5 Erjavec Bizjak Ernest Športno društvo SHOTO
6 Gračner Maxim Slovenska zveza tradicionalnega karateja
7 Klemenčič Maj Karate Klub Kolektor Idrija
8 Lah Luka Klub karate akademija Radovljica
9 Markočič Ryan Karate Klub Kolektor Idrija
10 Pergar Jure Karate Klub Shotokan Ajdovščina
11 VODOPIVEC NIK Karate Klub Shotokan Ajdovščina
U12 kata deklice
U12 kata deklice 8-5 kyu
1 BAJEC NIKA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Gec Soraya Maria Karate Klub Kolektor Idrija
3 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
4 GRAHEK NEŽA Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Kosančič Vesna 1 Klub karate akademija Radovljica
6 Mučič Hana Klub karate akademija Radovljica
7 Potočnik Živa Klub karate akademija Radovljica
U14 kata ml. kadeti
1 Arh Enej 1 Klub karate akademija Radovljica
2 Kramar Vili Karate klub Radeče
3 Kretič Anej Karate Klub Shotokan Ajdovščina
U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
1 Ačko Leo Karate Klub Kolektor Idrija
2 Bor Zupan Klub karate akademija Radovljica
3 BOŽIČ TIAN Karate klub Mirna Peč
4 GRUM DAVID Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 Komel Filip Karate Klub Kolektor Idrija
6 LESERRI LEONARDO Karate Klub Olimpija Ljubljana
7 Martins Vasconcellos Pedro Klub karate akademija Radovljica
8 Zupan Žiga Klub karate akademija Radovljica
U14 kata ml. kadetinje
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 KLEMENČIČ KIM Karate Klub Kolektor Idrija
3 Kramar Lili Karate klub Radeče
4 Krapež Nika Karate Klub Kolektor Idrija
5 MERC Maja Karate klub Lev
6 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
1 Kosančič Jasna Klub karate akademija Radovljica
2 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
3 REMC REPIČ GALINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 Zupan Zagorc Rebeka Klub karate akademija Radovljica
U16 kata kadeti
1 Lipušček Marcelj KK TRŽIČ
2 Novak Jernej Benjamin KK TRŽIČ
3 Pretnar Nejc Klub karate akademija Radovljica
4 ŠULGAJ ANDREJ KK TRŽIČ
U16 kata kadeti 8-4-kyu
1 FATKIĆ ISHAK Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 LESERRI ALESSANDRO Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Martins Vasconcellos Pedro Klub karate akademija Radovljica
4 STOJANOVSKI ALEKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
U16 kata kadetinje
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Kramar Lili Karate klub Radeče
3 Liška Lara KK TRŽIČ
4 Šuligoj Lara Karate Klub Kolektor Idrija
U16 kata kadetinje 8-4 kyu
1 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
2 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
3 RAMIČ ADNA Karate Klub Olimpija Ljubljana
1    Karate Klub Cerknica
1 Tekavc Žiga U12 Kata dečki
2    Karate Klub Hrastnik
1 Ercegovčević Marko U10 kata malčki 8-6 kyu
2 Ercegovčević Marko U12 kata dečki 8-5 kyu
3 Ercegovčević Marko U10 kumite malčki -30 kg
4 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
5 Pleša Katja U16 kata kadetinje 8-4 kyu
6 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
3    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Ačko Leo U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
2 Ačko Leo U14 kumite ml. kadeti +50 kg
3 Gec Soraya Maria U12 kata deklice 8-5 kyu
4 Klemenčič Ben U10 kata malčki 8-6 kyu
5 Klemenčič Ben U10 kumite malčki -30 kg
6 KLEMENČIČ KIM U14 kata ml. kadetinje
7 KLEMENČIČ KIM U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Klemenčič Maj U12 kata dečki 8-5 kyu
9 Komel Filip U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
10 Komel Filip U14 kumite ml. kadeti -50 kg
11 Krapež Nika U14 kata ml. kadetinje
12 Majić Leo U14 kumite ml. kadeti +50 kg
13 Markočič Ryan U12 kata dečki 8-5 kyu
14 Markočič Ryan U12 kumite dečki -40 kg
15 Šavli Nik U14 kumite ml. kadeti +50 kg
16 Šuligoj Lara U16 kata kadetinje
17 Šuligoj Lara kumite mladinke -59 kg
18 Terčič Kaja U10 kata malčice 8-6 kyu
19 Terčič Kaja U10 kumite malčice -37 kg
4    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJEC NIKA U12 kata deklice 8-5 kyu
2 BAJEC NIKA U12 kumite deklice -35 kg
3 Bizjak Maruša U8 kata najmlajše
4 BLAŽKO LOVRO U12 Kata dečki
5 Kretič Anej U14 kata ml. kadeti
6 Nabergoj Fran kumite mladinci -76 kg
7 Pergar Jure U12 kata dečki 8-5 kyu
8 Pergar Jure U12 kumite dečki +40 kg
9 PUNTAR JAKOB U10 kata malčki 8-6 kyu
10 VODOPIVEC LUKAS U8 kata najmlajši
11 Vodopivec Meta kumite mladinke -59 kg
12 VODOPIVEC NIK U12 kata dečki 8-5 kyu
13 Ajdovščina 1 U12 kata ekipa deklice
14 Ajdovščina 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
5    Karate Klub Zmaj
1 Juvan Jera U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
2 Vahtar Lara U14 kata ml. kadetinje
6    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Ficko Filip U10 kumite malčki -30 kg
2 Hočevar Enej U16 kumite kadeti -63 kg
3 Milošević Anabela U12 kumite deklice +40 kg
4 Zakrajšek Aljaž U12 kumite dečki +40 kg
7    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 FATKIĆ ISHAK U16 kata kadeti 8-4-kyu
2 GRAHEK NEŽA U12 kata deklice 8-5 kyu
3 GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
4 LESERRI ALESSANDRO U16 kata kadeti 8-4-kyu
5 LESERRI LEONARDO U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
6 RAMIČ ADNA U16 kata kadetinje 8-4 kyu
7 REMC REPIČ GALINA U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
8 STOJANOVSKA KRISTINA kumite mladinke -59 kg
9 STOJANOVSKI ALEKS U16 kata kadeti 8-4-kyu
10 TKALEC LUCIJA kumite mladinke -59 kg
11 KK Olimpija 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
12 KK Olimpija 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
13 KK Olimpija 1 U16 kata ekipa kadeti
14 KK Olimpija 1 U16 kata ekipa kadetinje
8    Klub karate akademija Radovljica
1 Arh Enej 1 U14 kata ml. kadeti
2 Arh Enej 1 KIK - ml. kadeti
3 Bassaneze Vita U10 kata malčice 8-6 kyu
4 Bassaneze Vita KIK - malčice
5 Bassaneze Vita KIK - deklice
6 Bendulln Kavi U8 kata najmlajši
7 Bendulln Kavi U10 kata malčki 8-6 kyu
8 Bendulln Kavi KIK - dečki
9 Bolčina Urban KIHON - ml. kadeti 8-6 kyu
10 Bolčina Urban U12 Kata dečki
11 Bor Zupan KIHON - ml. kadeti 8-6 kyu
12 Bor Zupan U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
13 Hudovernik Tristjan U10 kata malčki 8-6 kyu
14 Hudovernik Tristjan KIK - dečki
15 Koren Žan KIHON - najmlajši 8-6 kyu
16 Kosančič Jasna U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
17 Kosančič Jasna KIHON - ml. kadetinje 8-6 kyu
18 Kosančič Vesna 1 KIK - ml. kadetinje
19 Kosančič Vesna 1 U12 kata deklice 8-5 kyu
20 Kosančič Vesna 1 KIHON - deklice 8-6 kyu
21 Košir Bastjan U10 kata malčki 8-6 kyu
22 Košir Bastjan KIK - dečki
23 Lah Luka KIHON - ml. kadeti 8-6 kyu
24 Lah Luka KIK - ml. kadeti
25 Lah Luka U12 kata dečki 8-5 kyu
26 Lindič Domen U8 kata najmlajši
27 Lindič Domen KIK - dečki
28 Lindič Domen KIHON - najmlajši
29 Martins Vasconcellos Pedro KIHON - ml. kadeti 8-6 kyu
30 Martins Vasconcellos Pedro U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
31 Martins Vasconcellos Pedro U16 kata kadeti 8-4-kyu
32 Mitrić Ivana U10 kata malčice 8-6 kyu
33 Mitrić Ivana KIK - malčice
34 Mitrić Ivana KIHON - deklice 8-6 kyu
35 Mučič Hana U10 kata malčice 8-6 kyu
36 Mučič Hana KIK - malčice
37 Mučič Hana U12 kata deklice 8-5 kyu
38 Mučič Hana KIHON - deklice 8-6 kyu
39 Mučič Tomo U8 kata najmlajši
40 Mučič Tomo U10 kata malčki 8-6 kyu
41 Mučič Tomo KIHON - najmlajši
42 Potočnik Živa KIHON - ml. kadetinje 8-6 kyu
43 Potočnik Živa U12 kata deklice 8-5 kyu
44 Potočnik Živa KIHON - deklice 8-6 kyu
45 Požek Bine KIHON - najmlajši 8-6 kyu
46 Pretnar Nejc U16 kata kadeti
47 Smaić Leila U10 kata malčice 8-6 kyu
48 Smaić Leila KIK - malčice
49 Smaić Leila KIK - deklice
50 Žan Jakob U10 kata malčki 8-6 kyu
51 Žan Jakob KIK - dečki
52 Zupan Žiga KIHON - ml. kadeti 8-6 kyu
53 Zupan Žiga U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
54 Zupan Zagorc Rebeka U14 kata ml. kadetinje 8-5 kyu
55 Zupan Zagorc Rebeka KIK - ml. kadetinje
56 Akademija Bohinj 1 U12 kata ekipa dečki
57 Akademija Bohinj 1 U12 kata ekipa deklice
58 Akademija Bohinj 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
59 Akademija Bohinj 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
60 Akademija Bohinj 2 U12 kata ekipa deklice
9    Shotokan Karate Klub Postojna
1 BAJC LEON U12 kumite dečki -40 kg
2 BAJC POLONA U10 kata malčice
3 BAJC POLONA U10 kumite malčice -37 kg
4 BAJC POLONA U12 kumite deklice -35 kg
5 BOVCON FILIP MARCEL U10 kata malčki 8-6 kyu
6 Kristan Živa U10 kumite malčice -37 kg
10    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS U16 kata kadetinje
3 BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Buriel Tavčar Aljaž U14 kumite ml. kadeti -50 kg
5 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
6 ČERKEZOVIČ ELDIS U12 kumite dečki +40 kg
7 David Stefanović U10 kata malčki
8 David Stefanović U12 kumite dečki -40 kg
9 Kancilija Zoja U10 kata malčice 8-6 kyu
10 Lovše Pepelnak Triša U12 kumite deklice +40 kg
11 Šabić Ina U10 kata malčice 8-6 kyu
12 Zarić Gliha Klea U12 kumite deklice +40 kg
13 Zdolc Miha U8 kata najmlajši
11    KK TRŽIČ
1 ANTOLIN JOŠT KIK - dečki
2 ANTOLIN JOŠT U12 kata dečki 8-5 kyu
3 Čabraja Apollinarija U10 kata malčice 8-6 kyu
4 Čabraja Apollinarija KIHON - najmlajše 8-6 kyu
5 Dolžan Nejc U8 kata najmlajši
6 Dolžan Nejc KIHON - najmlajši 8-6 kyu
7 Kuhar Kaja U8 kata najmlajše
8 Kuhar Kaja KIHON - najmlajše 8-6 kyu
9 Lipušček Marcelj U16 kata kadeti
10 Lipušček Marcelj U16 kumite kadeti -63 kg
11 Liška Lara U16 kata kadetinje
12 Novak Jernej Benjamin U16 kata kadeti
13 Novak Jernej Benjamin U16 kumite kadeti -63 kg
14 Salkič Tarik U8 kata najmlajši
15 Salkič Tarik KIHON - najmlajši 8-6 kyu
16 ŠULGAJ ANDREJ U16 kata kadeti
17 ŠULGAJ ANDREJ U16 kumite kadeti -63 kg
18 Zečevič Tijana U10 kata malčice 8-6 kyu
19 Zečevič Tijana KIHON - najmlajše 8-6 kyu
12    Karate klub Radeče
1 Kramar Alja U10 kata malčice
2 Kramar Lili U14 kata ml. kadetinje
3 Kramar Lili U16 kata kadetinje
4 Kramar Vili U14 kata ml. kadeti
5 Kramar Vili U12 Kata dečki
13    Karate klub Lev
1 MERC Maja U14 kata ml. kadetinje
2 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
14    Karate klub Mirna Peč
1 BOŽIČ TIAN U14 kata ml. kadeti 8-5 kyu
2 Gotlib Ajda U12 kata deklice 8-5 kyu
3 Jermančič Črt U10 kata malčki 8-6 kyu
4 Kajič Nik U12 Kata dečki
5 Kajič Valentina U16 kata kadetinje 8-4 kyu
6 Povše Nejc U8 kata najmlajši
7 Mirna Peč 1 U12 kata ekipa dečki
15    Slovenska zveza tradicionalnega karateja
1 Gračner Maxim U10 kata malčki
2 Gračner Maxim U12 kata dečki 8-5 kyu
16    Športno društvo SHOTO
1 Brolih Matevž U12 kata dečki 8-5 kyu
2 Čampelj Igor U12 kata dečki 8-5 kyu
3 Dereani Lovro U10 kata malčki
4 Erjavec Bizjak Ernest U12 kata dečki 8-5 kyu
5 Erjavec Bizjak Oliver U10 kata malčki 8-6 kyu
6 Godec Teodor U10 kata malčki 8-6 kyu
7 Gregori Andraž U10 kata malčki 8-6 kyu
8 Jerina Mark U8 kata najmlajši