2. Državno pokalno tekmovanje KZS

Športna dvorana Slovenske Konjice ( Slovenske Konjice , Šolska ulica 3 )



Objekt / lokacija : Športna dvorana Slovenske Konjice
Slovenske Konjice , Šolska ulica 3
Organizator : Karate klub Seki
Začetek : 06.05.2023 09:00:00
Rok prijave : 02.05.2023 24:00:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 28 €
Cena dodatnega nastopa : 28 €
Cena ekipnega nastopa : 36 €
Cena za mlajše od 14 let : 28 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 11
2 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 9
3 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 25
4 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 31
5 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 34
6 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 21
7 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 22
8 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 32
9 U16 kata kadeti Št. prijavljenih : 20
10 U16 kata kadetinje Št. prijavljenih : 20
11 U18 kata mladinci Št. prijavljenih : 5
12 U18 kata mladinke Št. prijavljenih : 13
13 kata člani +18 Št. prijavljenih : 4
14 kata članice +18 Št. prijavljenih : 10
U8 kata najmlajše
1 DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki
2 Durmić Lejla Karate klub ZEN
3 Hakl Sofija Karate klub ZEN
4 Klančar Arianna Abigail Karate Klub Cerknica
5 Kovač Klara Karate klub ZEN
6 Leskovar Ema Karate klub ZEN
7 MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
8 PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
9 ŠTERN GAJA - Karate Klub Brežice
10 VUKAJLOVIĆ VICTORIA Karate Klub Postojna
11 ŽIČKAR AMELIE MAY Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajši
1 Hodaj Amar Karate Klub Tiger Velenje
2 Jurak Miha KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3 KRAČUN LIAM Društvo Za Karate Celje
4 Lokmić Daris Karate Klub Tiger Velenje
5 MAKOVŠEK MAKS Karate klub Seki
6 Povše Nejc Karate klub Mirna Peč
7 SREBRE GAEL Karate klub Seki
8 TRIPUNOVIĆ LUKA Karate klub Seki
9 XHEMA TIAN Karate Klub Postojna
U10 kata malčice
1 AVDIĆ ALMA Karate klub Seki
2 Čamdžić Adna Karate klub Velenje
3 CICVARIĆ MEGI Karate Klub Brežice
4 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
5 GRUBER MANCA Karate klub Seki
6 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
7 Hodaj Tuana Karate Klub Tiger Velenje
8 Hodžić Asja Karate Klub Tiger Velenje
9 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
10 Jazbec Ana Karate Klub Trbovlje
11 JUNUZOVIĆ KIARA Shotokan Karate Klub Postojna
12 KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
13 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
14 Krajšek Franja Karate Klub Trbovlje
15 Kramar Alja Karate klub Radeče
16 Milev Anja Karate Klub Shotokan Kranj
17 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
18 PISNIK SARA Karate klub Velenje
19 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
20 SREBRE LANA Karate klub Seki
21 Stojanović Jana Karate klub ZEN
22 STRGAR EVA Karate Klub Brežice
23 Trbalić Inaya Karate klub Velenje
24 Vozel Tara Karate Klub Trbovlje
25 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
U10 kata malčki
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 BOJC MARKO Karate Klub Postojna
3 David Stefanović Karate klub Sokol
4 Drevenšek Matic KARATE KLUB BRANIK
5 Ercegovčević Marko Karate Klub Hrastnik
6 Fajdiga Marcel Karate Klub Mawashi Postojna
7 Gerečnik Alex KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
8 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
9 KOREN ERAZEM MARK Športno Društvo Gorica Nova Gorica
10 KOTNIK LIAM Karate klub Seki
11 Kralj Niko SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 KRUMPAK TAJ Karate Klub Rogaška Slatina
13 Lipnik Izak KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
14 Majer Tilen KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
15 Makalić Emir Karate klub Seki
16 Mulabdić Alan Karate Klub Tiger Velenje
17 Mulabdić Ayan Karate Klub Tiger Velenje
18 ORAŽEM LUKA Karate Klub Ljubljana
19 Pelcl Žan Karate klub ZEN
20 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
21 Razpotnik Jakob Karate klub Mirna Peč
22 Razpotnik Tim Karate klub Mirna Peč
23 ŠAHINOVIĆ ARES Karate Klub Rogaška Slatina
24 SAJOVIC TOBIA Karate Klub Postojna
25 Šakanović Tian Shotokan Karate Klub Postojna
26 SAKSIDA ANŽE Shotokan Karate Klub Postojna
27 Škorič Liam Karate Klub Tiger Velenje
28 ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
29 TOMŠE IAN Karate Klub Brežice
30 VELIĆ FUAD Karate klub Velenje
31 VERSTOVŠEK MITJA Karate Klub Sho-Kan Apače
U12 kata dečki
1 ARITONOVIĆ UROŠ Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 Brandić Taj Karate Klub Shotokan Kranj
4 BREZNIK TAI Karate Klub Kovinar Maribor
5 BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
6 CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
7 Debeljak Žiga ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
8 Deželak Tin Karate klub Selnica ob Dravi
9 DJEDOVIĆ DARIS Karate klub Seki
10 Dulić Uroš Karate Klub Shotokan Kranj
11 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
12 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
13 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
14 Jaušovec Lan Karate Klub Radvanje
15 JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
16 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
17 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
18 KOSI MARK Karate do klub Ptuj
19 KOSI ROK Karate do klub Ptuj
20 Kramar Vili Karate klub Radeče
21 KRAŠNA JAKOB KARATE KLUB NOVO MESTO
22 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
23 Kuprešak Tian Karate Klub Shotokan Kranj
24 Markovič Marcel Karate klub Šenčur
25 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
26 Prijatelj Grčar Tjaž ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
27 SKOK KOSMAČ JAŠA Karate klub Seki
28 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
29 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
30 Veberič Filip Jakob SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
31 VERSTOVŠEK TILEN Karate Klub Sho-Kan Apače
32 VUČKO TOMI TOM Karate Klub Sho-Kan Apače
33 VURCER ALEX SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
34 ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
U12 kata deklice
1 Fojkar Julija Karate Klub Kranj
2 HORN LORENA KARATE KLUB NOVO MESTO
3 Kadrić Emira Karate klub Seki
4 KAMENŠEK IZA Karate Klub Rogaška Slatina
5 Košir Nina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
6 KRAJNČIČ MILA Karate Klub Radvanje
7 Kristić Karolina Karate klub Seki
8 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
9 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
10 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
11 Pelicon Tinia Športno Društvo Gorica Nova Gorica
12 PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
13 POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
14 Šinko Gaja Karate Klub Murska Sobota
15 Softić Lamija Karate Klub Rudar Velenje
16 Subašič ADNA Karate klub Seki
17 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
18 VERSTOVŠEK MIŠA Karate Klub Sho-Kan Apače
19 ZAVRATNIK LARA Karate do klub Ptuj
20 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
21 Županc Tia Karate Klub Shotokan Kranj
U14 kata ml. kadeti
1 Benčec Niko Karate Klub Murska Sobota
2 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
3 GREGOREVČIČ URBAN Karate Klub Brežice
4 GRGEC STAŠ Karate klub WKSA Duplek
5 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
6 Jelen Gal Karate klub Velenje
7 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
8 KNAUS LUKA Karate klub WKSA Duplek
9 KRESNIK NIK Karate klub Seki
10 Kretič Anej Karate Klub Shotokan Ajdovščina
11 Milev Matej Karate Klub Shotokan Kranj
12 MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
13 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
14 Pašić Adam Karate klub Velenje
15 Pichler Sven SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
16 Prijatelj Grčar Tian ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
17 Rakuša Gal SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
18 RAPIČ NIK Karate klub WKSA Duplek
19 STARIHA ANDRAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
20 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
21 Vreček Luka Karate Klub Shotokan Kranj
22 ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
U14 kata ml. kadetinje
1 BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
2 Frangež Samanta Karate klub ZEN
3 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
4 HERMAN LANA Karate Klub Trbovlje
5 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Tiger Velenje
6 ILIČIĆ Ana Karate Klub Mawashi Postojna
7 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
8 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
9 Jovanović Lana Društvo Za Karate Celje
10 KERIN KIM Karate Klub Brežice
11 Kores Lucija Karate klub ZEN
12 Košir Žana ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
13 Kramar Lili Karate klub Radeče
14 Kuščer Alina ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
15 KUSTURICA ADLA KARATE KLUB NOVO MESTO
16 Mihurko Ajda Karate klub ZEN
17 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
18 PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
19 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
20 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
21 Rocco Ilaria ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
22 Rojs Tjaša Karate klub WKSA Duplek
23 Rudonjič Marija Karate Klub Postojna
24 Sarajlić Adelisa Karate klub Seki
25 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
26 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
27 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
28 Verčko Ana Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
29 Vrbančič Valentina SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
30 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
31 ŽIČKAR ANGELIKA LI Karate Klub Brežice
32 ZOFIČ ARIA Karate Klub Brežice
U16 kata kadeti
1 BARL ŽAN Karate klub Selnica ob Dravi
2 Bizjak Klemen Karate Klub Trbovlje
3 Bojc Jakob Karate Klub Postojna
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 DJEDOVIĆ AMAR Karate klub Seki
7 Gačić Aleksander Karate Klub Kranj
8 GEORGIEV BORČE Karate Klub Trbovlje
9 Križanič Blaž Karate Klub Murska Sobota
10 Lotrič Filip KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
11 MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
13 Požgan Žan Karate klub Selnica ob Dravi
14 Reihs Jaka SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
15 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
16 Sarajlić Eldin Karate klub Seki
17 Subotić Filip Karate Klub Postojna
18 Tratar Anže Karate klub Radeče
19 Večerin Taras Karate klub Sokol
20 Zbil Grega KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
U16 kata kadetinje
1 Cekova Vanna Karate Klub Kranj
2 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
3 Đogić Ema Karate klub Velenje
4 Helić Ajla Karate Klub Tiger Velenje
5 HORN ESTER KARATE KLUB NOVO MESTO
6 IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
7 Jeseničnik Bera Nea Karate Klub Tiger Velenje
8 Jug Zoja Karate Klub Trbovlje
9 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
10 KOSTANJEVEC STELA Karate klub WKSA Duplek
11 KRAŠNA EMA KARATE KLUB NOVO MESTO
12 Kregar Gabrijela Karate klub Seki
13 Leben Tinkara Karate Klub Kranj
14 Lončarič Eva Karate klub Selnica ob Dravi
15 Mavsar Tajda Karate klub Seki
16 Mršić Neli Karate Klub Radvanje
17 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
18 Pivić Lejla Karate klub Seki
19 Polak Tia Karate Klub Kranj
20 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
U18 kata mladinci
1 Ahmičević Benjamin Karate klub Seki
2 Bajgot Nace Karate klub Selnica ob Dravi
3 Bele Luka KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
4 FRAS MARIO Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja
5 Mešanović Benjamin Karate klub Velenje
U18 kata mladinke
1 Avdić Emira Karate klub Seki
2 Carli Pia Karate Klub Radvanje
3 DJEDOVIĆ EMA Karate klub Seki
4 Kontrec Alja Karate Klub Mawashi Postojna
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 Lišinović Elma Shotokan Karate Klub Postojna
8 Mulec Nika SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
9 Pisnik Nina Karate klub Velenje
10 ŠINIGOJ KAJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
11 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
12 Tomažič Eva Karate klub Seki
13 Zager Hana Karate klub Seki
kata člani +18
1 Močnik Timi Karate Klub Petrovče
2 Pivić Evelin Karate klub Seki
3 Sluga Jure Karate klub Seki
4 Sterniša Nejc Karate Klub Kranj
kata članice +18
1 Češarek Simona Karate klub Radeče
2 Ćurić Ajla Karate klub Mirna Peč
3 Čvorović Aleksandra Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Fajfer Lana Karate Klub Radvanje
5 Ganzitti Nia Karate Klub Radvanje
6 Kobal Pahor Lea Karate Klub Mawashi Postojna
7 Kodrič Manja Karate Klub Kranj
8 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
9 Popovič Tijana Karate Klub Kranj
10 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Dimitrijević Dušan U10 kumite malčki +39 kg
2 Vujinović Vlad kumite mladinci -76 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 Borovnik Nik kumite mladinci -76 kg
2 Golež Peter kumite kadeti -63 kg
3 GRZINČIČ VID U12 kata dečki
4 GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
5 JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
6 Jevšovar Urh kumite kadeti +70 kg
7 JEVŠOVAR VID U14 kumite ml. kadeti +55 kg
8 Jovanović Lana U14 kata ml. kadetinje
9 Jovanović Lana U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
10 KRAČUN LIAM U8 kata najmlajši
11 KUNST NEJC U12 kata dečki
12 KUZMAN PATRICIJA U12 kumite deklice -39 kg
13 KUZMAN ROŽLE U12 kumite dečki -35 kg
14 MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
15 MEDIĆ AMELA U12 kata deklice
16 MEDIĆ AMELA U12 kumite deklice -39 kg
17 REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
18 Skalicky Gal kumite člani -60 kg
19 Stendler Klanjšek Žan U12 kumite dečki -41 kg
20 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje
21 Šućur Tibor U14 kumite ml. kadeti -55 kg
22 Tepež Matija U14 kumite ml. kadeti -50 kg
23 DK Celje 1 U12 kata ekipa dečki
3    Karate do klub Ptuj
1 KOSI MARK U12 kata dečki
2 KOSI ROK U12 kata dečki
3 ZAVRATNIK LARA U12 kata deklice
4    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite kadetinje +61 kg
2 Bornšek Nejc U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3 GUMZEJ TAI U14 kumite ml. kadeti -55 kg
4 Ločnikar Miha kumite člani -60 kg
5 Mlakar Nejc kumite mladinci -61 kg
6 Mlakar Nika kumite mladinke -59 kg
5    KARATE KLUB BRANIK
1 Drevenšek Matic U10 kata malčki
2 Drevenšek Matic U10 kumite malčki -34 kg
3 Frangež Oskar U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Grobler Martin kumite kadeti -70 kg
5 Kotnik Val U12 kumite dečki -30 kg
6 Kuhar Marko U14 kumite ml. kadeti -45 kg
7 Nagode Miha kumite mladinci -68 kg
8 Topolovec Domen kumite člani -75 kg
6    Karate Klub Brežice
1 BONČINA SINJA U14 kata ml. kadetinje
2 BUDIČ GAL U12 kata dečki
3 CICVARIĆ LUKA U16 kata kadeti
4 CICVARIĆ MEGI U10 kata malčice
5 CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki
6 GREGOREVČIČ URBAN U14 kata ml. kadeti
7 IVNIK SANTEJA U16 kata kadetinje
8 KAJTNA MIA U10 kata malčice
9 KERIN KIM U14 kata ml. kadetinje
10 LAKNER MAJA U18 kata mladinke
11 LAZANSKI MAJA U18 kata mladinke
12 POPIJAČ SOFIA U12 kata deklice
13 ŠTERN GAJA - U8 kata najmlajše
14 ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki
15 STRGAR EVA U10 kata malčice
16 TOMŠE IAN U10 kata malčki
17 ŽIČKAR AMELIE MAY U8 kata najmlajše
18 ŽIČKAR ANGELIKA LI U14 kata ml. kadetinje
19 ZOFIČ ARIA U14 kata ml. kadetinje
20 KK Brežice 1 U10 kata ekipa malčice
21 KK Brežice 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
22 KK Brežice 1 U12 kata ekipa dečki
23 KK Brežice 1 U18 kata ekipa mladinke
24 KK Brežice 1 U8 kata ekipa najmlajše
7    Karate Klub Cerknica
1 Basar Maruša U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
2 Ćumurović Luka U14 kumite ml. kadeti -50 kg
3 Hribernik Gal kumite kadeti -63 kg
4 Klančar Arianna Abigail U8 kata najmlajše
5 Kralj Patrik kumite kadeti -57 kg
6 Opeka Rašić Tajra U10 kumite malčice -28 kg
7 Ris Naja U10 kumite malčice -28 kg
8 Širaj Martin kumite kadeti -52 kg
9 Tekavc Maša kumite kadetinje -54 kg
10 Tekavc Žiga U12 kata dečki
11 Trontelj Lan U10 kumite malčki +39 kg
12 Trontelj Tai U14 kumite ml. kadeti +55 kg
13 Velušček Maruša U10 kumite malčice -28 kg
8    Karate Klub Hrastnik
1 Ercegovčević Marko U10 kata malčki
2 Pleša Katja U14 kata ml. kadetinje
3 Pleša Katja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
9    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Alič Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Božič Cene kumite mladinci -76 kg
3 Čuk Danijel U14 kumite ml. kadeti -50 kg
4 Filipič Eva U12 kumite deklice -34 kg
5 Filipič Mark kumite kadeti -57 kg
6 Franzini Alja U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
7 Gladek Patrik U12 kumite dečki +56 kg
8 Gnezda Aleks U12 kumite dečki -35 kg
9 Humar Gaja kumite mladinke -66 kg
10 Jeram Nika U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
11 Krvina Lia kumite kadetinje -54 kg
12 Lapajne Voranc kumite kadeti -70 kg
13 Mlakar Luka kumite kadeti -70 kg
14 Mlakar Nika U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
15 Moravec Neža U12 kumite deklice -44 kg
16 Muhić Din kumite kadeti -52 kg
17 OBLAK TINA U12 kumite deklice -34 kg
18 Prezelj Maks U12 kumite dečki -48 kg
19 Primožič Neo U12 kumite dečki -41 kg
20 Sever Sakelšek Zoja U12 kumite deklice -39 kg
21 Zupančič Nana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
10    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip U12 kumite dečki -35 kg
2 Mitrović Veljko U14 kumite ml. kadeti -55 kg
3 Stojadinović Timotej kumite mladinci +76 kg
4 Vatovec Ernest U14 kumite ml. kadeti +55 kg
5 Vatovec Jagoda U12 kumite deklice -39 kg
11    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite kadeti -70 kg
2 BREZNIK TAI U12 kata dečki
3 Lenart Luka kumite kadeti +70 kg
4 Ogrinc Filip kumite kadeti -63 kg
5 Pavlič Filip U12 kumite dečki -41 kg
6 Rola Luka kumite kadeti -63 kg
7 Sedonja Matija U14 kumite ml. kadeti +55 kg
8 Štandeker Luka kumite kadeti -63 kg
9 Zarič Vid kumite mladinci -61 kg
12    KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
1 Bele Ana kumite kadetinje -54 kg
2 Bele Lea kumite kadetinje -54 kg
3 Bele Luka U18 kata mladinci
4 Bele Luka kumite mladinci +76 kg
5 Droždan Volf Ela U10 kumite malčice +36 kg
6 Gerečnik Alex U10 kata malčki
7 Jurak Miha U8 kata najmlajši
8 Lipnik Izak U10 kata malčki
9 Lotrič Andraž U12 kumite dečki -35 kg
10 Lotrič Filip U16 kata kadeti
11 Majer Tilen U10 kata malčki
12 Sodin Lara kumite mladinke -59 kg
13 Sodin Leon U14 kumite ml. kadeti -40 kg
14 Vilk Petanjek Vanna U10 kumite malčice -28 kg
15 Zbil Grega U16 kata kadeti
13    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej U16 kata kadeti
2 Cekova Vanna U16 kata kadetinje
3 Čeru Jerneja kumite mladinke -66 kg
4 Džuzdanović Zala kumite kadetinje -47 kg
5 Fojkar Julija U12 kata deklice
6 Gačić Aleksander U16 kata kadeti
7 Gačić Aleksander kumite kadeti -70 kg
8 Keleman Vuk kumite kadeti -63 kg
9 Kodrič Manja kata članice +18
10 Leben Tinkara U16 kata kadetinje
11 Leben Tinkara kumite kadetinje -54 kg
12 NADIŽAR LANA TISA kata članice +18
13 Novak Adam U12 kumite dečki -35 kg
14 Novak Izak kumite kadeti -52 kg
15 Polak Tia U16 kata kadetinje
16 Popovič Tijana kata članice +18
17 Sterniša Nejc kata člani +18
18 Stojanov Naja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
14    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 JELENKO ANEJ U12 kata dečki
2 JELENKO ANEJ U12 kumite dečki -41 kg
3 Krajnc Miha kumite člani - 84 kg
4 PISNIK GAJA U12 kata deklice
5 Verčko Ana U14 kata ml. kadetinje
6 VIŠNJAR VID U14 kata ml. kadeti
7 VIŠNJAR VID U14 kumite ml. kadeti -50 kg
15    Karate Klub Murska Sobota
1 Banfi Katja kumite mladinke -53 kg
2 Benčec Niko U14 kata ml. kadeti
3 Benčec Niko U14 kumite ml. kadeti +55 kg
4 Drempetič Mihael U10 kumite malčki -26 kg
5 Husar Hana kumite mladinke +66 kg
6 Jusič Elma kumite mladinke -53 kg
7 Kocet Nisa kumite mladinke -66 kg
8 Križanič Blaž U16 kata kadeti
9 Ratoša Nino kumite mladinci -76 kg
10 Ritlop Sara U14 kata ml. kadetinje
11 Šinko Gaja U12 kata deklice
12 Šuster Zala kumite mladinke -53 kg
13 Zečiri Lorna kumite članice - 50 kg
14 KK Murska 1 U18 kata ekipa mladinke
15 KK Murska 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
16    Karate Klub Petrovče
1 Močnik Timi kata člani +18
17    Karate Klub Polzela
1 Avžner Zoja kumite članice -61 kg
2 Bergant Laura kumite članice - 55 kg
3 ČEH MATIC kumite kadeti -57 kg
4 Derča Benjamin Aleksej kumite mladinci +76 kg
5 GORIČAN ŽAN U12 kumite dečki -35 kg
6 Mešič Benja U10 kumite malčice -36 kg
7 ROŽIČ JULIJA kumite kadetinje -61 kg
8 Šenica Nika kumite članice -61 kg
9 STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
10 VIDMAJER MAKS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
18    Karate Klub Postojna
1 Bojc Jakob U16 kata kadeti
2 Bojc Jakob kumite kadeti -57 kg
3 BOJC MARKO U10 kata malčki
4 DUJC GREGOR U14 kata ml. kadeti
5 Rudonjić Jovan kumite kadeti -63 kg
6 Rudonjič Marija U14 kata ml. kadetinje
7 SAJOVIC TOBIA U10 kata malčki
8 Subotić Filip U16 kata kadeti
9 Subotić Filip kumite kadeti -52 kg
10 VUKAJLOVIĆ VICTORIA U8 kata najmlajše
11 XHEMA TIAN U8 kata najmlajši
12 KK Postojna 1 U16 kata ekipa kadeti
13 KK Postojna 1 U10 kata ekipa malčki
19    Karate Klub Radenci Shotokan
1 Lipič Maj kumite mladinci -61 kg
2 STRAMIČ LUNA kumite kadetinje -54 kg
3 Tratnik Alen kumite mladinci -55 kg
20    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia U18 kata mladinke
2 Donko Matic kumite kadeti -63 kg
3 Fajfer Lana kata članice +18
4 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
5 Ganzitti Nia kata članice +18
6 Jaušovec Lan U12 kata dečki
7 KRAJNČIČ MILA U12 kata deklice
8 LIPOGLAVŠEK TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
9 Maguša Matijas kumite kadeti -70 kg
10 Mršić Neli U16 kata kadetinje
11 Soršak Thor David kumite kadeti +70 kg
12 Teraž Nika U14 kata ml. kadetinje
13 Teraž Sara U18 kata mladinke
14 ZABUKOVŠEK PIA U10 kata malčice
15 KK Radvanje 1 U16 kata ekipa kadetinje
21    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KAMENŠEK IZA U12 kata deklice
2 KRUMPAK TAJ U10 kata malčki
3 Kuraj Mitja kumite mladinci -68 kg
4 PETAN LOVRO U10 kata malčki
5 PETAN ZARJA U8 kata najmlajše
6 ŠAHINOVIĆ ARES U10 kata malčki
7 Škrablin Tara kumite mladinke -66 kg
8 ŽERJAV JANA U14 kata ml. kadetinje
9 KK Rogaška 1 U10 kata ekipa malčki
22    Karate klub Selnica ob Dravi
1 Bajgot Nace U18 kata mladinci
2 Bajgot Nace kumite mladinci -55 kg
3 BARL ŽAN U16 kata kadeti
4 Deželak Tin U12 kata dečki
5 Deželak Tin U12 kumite dečki -56 kg
6 Lončarič Eva U16 kata kadetinje
7 Požgan Žan U16 kata kadeti
23    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 VERSTOVŠEK MIŠA U12 kata deklice
2 VERSTOVŠEK MITJA U10 kata malčki
3 VERSTOVŠEK TILEN U12 kata dečki
4 VUČKO TOMI TOM U12 kata dečki
5 KK Apače 1 U12 kata ekipa dečki
24    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 Kretič Anej U14 kata ml. kadeti
2 ŠINIGOJ KAJA U18 kata mladinke
3 Ajdovščina 1 U12 kata ekipa deklice
4 Ajdovščina 1 U12 kata ekipa dečki
5 Ajdovščina 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
25    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Brandić Taj U12 kata dečki
2 Brandić Taj U12 kumite dečki -35 kg
3 Dulić Uroš U12 kata dečki
4 Dulić Uroš U12 kumite dečki -30 kg
5 Jagodic Naja U12 kumite deklice +44 kg
6 Jazbec Mark U10 kumite malčki -30 kg
7 Kuprešak Tian U12 kata dečki
8 Kuprešak Tian U12 kumite dečki -41 kg
9 Milev Anja U10 kata malčice
10 Milev Anja U10 kumite malčice +36 kg
11 Milev Matej U14 kata ml. kadeti
12 Milev Matej U14 kumite ml. kadeti -40 kg
13 Štrekelj Jaka U12 kumite dečki -56 kg
14 Torkar Ajda U12 kata deklice
15 Torkar Ajda U12 kumite deklice -34 kg
16 Vreček Luka U14 kata ml. kadeti
17 Vreček Luka U14 kumite ml. kadeti -45 kg
18 Županc Tia U12 kata deklice
19 Županc Tia U12 kumite deklice -34 kg
26    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian U10 kata malčki
2 Helić Ajla U16 kata kadetinje
3 Hodaj Amar U8 kata najmlajši
4 Hodaj Tuana U10 kata malčice
5 Hodaj Tuana U10 kumite malčice +36 kg
6 Hodžić Asja U10 kata malčice
7 HRUSTIĆ SAJRA U14 kata ml. kadetinje
8 Jeseničnik Bera Nea U16 kata kadetinje
9 KAMENIK MARKO kumite kadeti -52 kg
10 Koren Taja kumite kadetinje -61 kg
11 Lokmić Daris U8 kata najmlajši
12 Mujkanović Anan U14 kumite ml. kadeti -40 kg
13 Mulabdić Alan U10 kata malčki
14 Mulabdić Alan U10 kumite malčki -30 kg
15 Mulabdić Ayan U10 kata malčki
16 Osmić Sumejja U16 kata kadetinje
17 Petrovič Elena U10 kata malčice
18 Sadiković Anis U10 kumite malčki +39 kg
19 Škorič Liam U10 kata malčki
20 Suljić Adna U12 kumite deklice -44 kg
21 Suljić Hamed U10 kumite malčki -30 kg
22 Vehabović Laris U12 kumite dečki -48 kg
23 ZIJAN NIKO kumite kadeti -63 kg
24 KK Tiger 1 U10 kata ekipa malčki
25 KK Tiger 1 U16 kata ekipa kadetinje
27    Karate Klub Trbovlje
1 Audič Vita kumite mladinke -53 kg
2 Bizjak Klemen U16 kata kadeti
3 DOLANC LARA U16 kata kadetinje
4 GEORGIEV BORČE U16 kata kadeti
5 Haralović Daniel kumite kadeti -63 kg
6 HERMAN LANA U14 kata ml. kadetinje
7 HOZANOVIČ ARMAN U12 kata dečki
8 HOZANOVIČ ARMAN U12 kumite dečki -30 kg
9 HRUŠOVAR ANEJ U14 kata ml. kadeti
10 Hvala Aljaž kumite mladinci -68 kg
11 Isaković Kenan kumite člani -67 kg
12 Jazbec Ana U10 kata malčice
13 Jazbec Ana U10 kumite malčice -36 kg
14 JAZBEC LUČKA U14 kata ml. kadetinje
15 Jug Zoja U16 kata kadetinje
16 Krajnc Jure kumite mladinci -68 kg
17 Krajšek Franja U10 kata malčice
18 Krajšek Franja U10 kumite malčice +36 kg
19 Markuljević Uroš kumite člani - 84 kg
20 OVNIČ TIAN U14 kata ml. kadeti
21 Vozel Lan kumite kadeti -57 kg
22 Vozel Tara U10 kata malčice
23 Vozel Tara U10 kumite malčice -28 kg
24 Žagar Gloria kumite mladinke -66 kg
25 ZAPOTNIK ANEJ U12 kata dečki
26 ZAPOTNIK ANEJ U12 kumite dečki -35 kg
27 ZORKO LARS U14 kata ml. kadeti
28 KK Trbovlje 1 U16 kata ekipa kadeti
29 KK Trbovlje 1 U16 kata ekipa kadetinje
30 KK Trbovlje 1 U10 kata ekipa malčice
31 KK Trbovlje 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
28    Karate klub Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice
2 Đogić Ema U16 kata kadetinje
3 Đogić Ema kumite kadetinje +61 kg
4 Jelen Gal U14 kata ml. kadeti
5 Jelen Gal U14 kumite ml. kadeti -40 kg
6 KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
7 Mešanović Benjamin U18 kata mladinci
8 Mešanović Benjamin kumite mladinci -76 kg
9 MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše
10 MUJDŽA LARA U12 kata deklice
11 Pašić Adam U14 kata ml. kadeti
12 Pašić Adam U14 kumite ml. kadeti -40 kg
13 Pašić Isak kumite mladinci -68 kg
14 PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
15 Pisnik Nina U18 kata mladinke
16 Pisnik Nina kumite mladinke +66 kg
17 PISNIK SARA U10 kata malčice
18 ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
19 ŠTEFANIČ VAL U12 kumite dečki -35 kg
20 Trbalić Inaya U10 kata malčice
21 VELIĆ FUAD U10 kata malčki
22 Karate klub Velenje 1 U10 kata ekipa malčice
23 Karate klub Velenje 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
29    Karate Klub Virtus Duplica
1 Gojdina Marko kumite kadeti -52 kg
2 KALIŠNIK NACE kumite kadeti -57 kg
3 Kališnik Nejc kumite mladinci +76 kg
4 SADAR TILEN kumite člani -75 kg
5 Sedeljšak Matija kumite člani - 84 kg
6 Sedeljšak Ožbej kumite mladinci -76 kg
30    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej U14 kumite ml. kadeti -40 kg
2 Suša Žiga kumite člani -75 kg
3 Tomc Vito kumite kadeti -52 kg
31    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 BRGLEZ ALJA U12 kumite deklice -34 kg
2 IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
3 Javornik Jan U12 kumite dečki -35 kg
4 Jelenko Benjamin kumite kadeti -57 kg
5 JELENKO NINA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
6 Jevšenak Alina U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
7 JURIČ ERIKA U12 kumite deklice -39 kg
8 LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -34 kg
9 OBROVNIK Vid U12 kumite dečki -41 kg
10 OČKO GAL U16 kata kadeti
11 OČKO GAL kumite kadeti +70 kg
12 Valenčak Neli kumite kadetinje -47 kg
32    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 BRATUŠA ALEX kumite kadeti -57 kg
2 Kralj Niko U10 kata malčki
3 MERČNIK TIM U16 kata kadeti
4 Mulec Nika U18 kata mladinke
5 Pichler Sven U14 kata ml. kadeti
6 Rakuša Gal U14 kata ml. kadeti
7 Reihs Jaka U16 kata kadeti
8 STARIHA ANDRAŽ U14 kata ml. kadeti
9 Veberič Filip Jakob U12 kata dečki
10 Vrbančič Valentina U14 kata ml. kadetinje
11 VURCER ALEX U12 kata dečki
12 KK Radgona 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
33    Športno Društvo Dinamik Celje
1 DERŽEK MAJ U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 Firšt Anej kumite kadeti -57 kg
3 NOVAK ERIK U14 kumite ml. kadeti -40 kg
34    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 Čeferin Žiga U14 kumite ml. kadeti -45 kg
2 Čvorović Aleksandra kata članice +18
3 Gostić Stefan kumite kadeti -57 kg
4 Kolšek Klemen kumite mladinci +76 kg
5 KOREN ERAZEM MARK U10 kata malčki
6 KOREN ERAZEM MARK U10 kumite malčki -26 kg
7 MAKAROV ILLYA kumite mladinci -61 kg
8 PAŠKULIN ANŽE kumite kadeti -63 kg
9 Pelicon Tinia U12 kata deklice
10 Radić Luka kumite člani - 84 kg
35    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 Plohl Taja U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
2 Rauter Hannah Vela kumite kadetinje -61 kg
36    Karate Klub Mawashi Postojna
1 Čuk Teodor U10 kumite malčki -34 kg
2 Fajdiga Marcel U10 kata malčki
3 Fajdiga Marcel U10 kumite malčki -26 kg
4 Gombač Laura U10 kata malčice
5 ILIČIĆ Ana U14 kata ml. kadetinje
6 Kobal Pahor Lea kata članice +18
7 Kontrec Alja U18 kata mladinke
8 KUKOVIČ Aleksander U12 kumite dečki -30 kg
9 Magajna Maša kumite članice - 50 kg
10 NAROBE Nina U12 kumite deklice +44 kg
11 OSTANEK SOFIJA U12 kumite deklice +44 kg
12 ŠABEC Aljoša U12 kumite dečki -35 kg
13 SMRDEL Livija U14 kata ml. kadetinje
14 STANKOVIĆ Iva U10 kumite malčice -28 kg
15 VALENČIČ Flora U12 kumite deklice +44 kg
37    Karate Klub Ljubljana
1 Ahac Liam kumite kadeti -63 kg
2 Gedrih Mark kumite mladinci +76 kg
3 Kristančič Živa kumite kadetinje +61 kg
4 Kržišnik Lan kumite kadeti -63 kg
5 Kurbegović Edna kumite kadetinje -54 kg
6 LAZIČ JAKOV U10 kumite malčki -34 kg
7 Lazić Vid U12 kumite dečki -35 kg
8 Mavec Nik U12 kumite dečki -35 kg
9 Muzik Taša Mau kumite mladinke +66 kg
10 Nose Luka U12 kumite dečki +56 kg
11 ORAŽEM LUKA U10 kata malčki
12 PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice -39 kg
13 Šulin Hribovšek Matic U14 kumite ml. kadeti -50 kg
14 ŠUPUK LINA kumite članice - 55 kg
15 Tomaževič Julija U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
16 Turković Jan U14 kumite ml. kadeti +55 kg
17 Žibret Bor kumite mladinci -76 kg
38    Karate Klub Rudar Velenje
1 Softić Lamija U12 kata deklice
2 KK Rudar 1 U10 kata ekipa malčki
3 KK Rudar 1 U10 kata ekipa malčice
4 KK Rudar 1 U12 kata ekipa deklice
5 KK Rudar 1 U8 kata ekipa najmlajši
6 KK Rudar 1 U12 kata ekipa dečki
39    Shotokan Karate Klub Postojna
1 BAJC POLONA U10 kumite malčice -28 kg
2 JUNUZOVIĆ KIARA U10 kata malčice
3 Lišinović Elma U18 kata mladinke
4 Lišinović Lejla kumite kadetinje -47 kg
5 Lišinović Sara kumite članice -61 kg
6 PIPAN TINKARA U12 kumite deklice -34 kg
7 Šakanović Tian U10 kata malčki
8 SAKSIDA ANŽE U10 kata malčki
9 Savković Ivana U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
40    KARATE KLUB NOVO MESTO
1 DRAGANOVIĆ HAMZA kumite člani +84 kg
2 HORN ESTER U16 kata kadetinje
3 HORN LORENA U12 kata deklice
4 KRAŠNA EMA U16 kata kadetinje
5 KRAŠNA JAKOB U12 kata dečki
6 KUSTURICA ADLA U14 kata ml. kadetinje
7 KUSTURICA EMIL kumite mladinci -76 kg
41    Karate klub WKSA Duplek
1 GRGEC STAŠ U14 kata ml. kadeti
2 KNAUS LUKA U14 kata ml. kadeti
3 KOSTANJEVEC STELA U16 kata kadetinje
4 KOSTANJEVEC STELA kumite kadetinje -47 kg
5 RAPIČ NIK U14 kata ml. kadeti
6 Rojs Gaja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
7 Rojs Tjaša U14 kata ml. kadetinje
8 Rojs Tjaša U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
9 VERBOŠT LEJLA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
10 WKSA Duplek 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
11 WKSA Duplek 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
42    Karate klub Sokol
1 Buriel Tavčar Aljaž U14 kumite ml. kadeti -50 kg
2 Čerkezovič Amila U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 ČERKEZOVIČ ELDIS U12 kumite dečki -56 kg
4 David Stefanović U10 kata malčki
5 David Stefanović U10 kumite malčki +39 kg
6 Erdelić Žan kumite kadeti -57 kg
7 Lovše Pepelnak Triša U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
8 Večerin Taras U16 kata kadeti
43    Karate klub Seki
1 Ahmičević Benjamin U18 kata mladinci
2 ARITONOVIĆ UROŠ U12 kata dečki
3 AVDIĆ ALMA U10 kata malčice
4 Avdić Emira U18 kata mladinke
5 BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki
6 DJEDOVIĆ AMAR U16 kata kadeti
7 DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše
8 DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki
9 DJEDOVIĆ EMA U18 kata mladinke
10 GRUBER MANCA U10 kata malčice
11 HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
12 HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki
13 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA U14 kata ml. kadetinje
14 HUSIĆ LANA U10 kata malčice
15 JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
16 Kadrić Emira U12 kata deklice
17 KOCEV JOVAN U10 kata malčki
18 KOTNIK LIAM U10 kata malčki
19 Kregar Gabrijela U16 kata kadetinje
20 KRESNIK NIK U14 kata ml. kadeti
21 Kristić Karolina U12 kata deklice
22 Makalić Emir U10 kata malčki
23 MAKOVŠEK MAKS U8 kata najmlajši
24 MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
25 MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
26 Mavsar Tajda U16 kata kadetinje
27 MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
28 MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
29 Pivić Evelin kata člani +18
30 Pivić Lejla U16 kata kadetinje
31 RIZVANOVIĆ ENEJ U16 kata kadeti
32 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje
33 Sarajlić Eldin U16 kata kadeti
34 Šiljegovič ILMA U16 kata kadetinje
35 SKOK KOSMAČ JAŠA U12 kata dečki
36 Sluga Jure kumite člani -67 kg
37 Sluga Jure kata člani +18
38 SREBRE GAEL U8 kata najmlajši
39 SREBRE LANA U10 kata malčice
40 Subašič ADNA U12 kata deklice
41 Tomažič Eva U18 kata mladinke
42 TRIPUNOVIĆ LUKA U8 kata najmlajši
43 Zager Hana U18 kata mladinke
44 KK Seki 1 U12 kata ekipa deklice
45 KK Seki 1 U18 kata ekipa mladinke
46 KK Seki 1 U16 kata ekipa kadetinje
47 KK Seki 1 U10 kata ekipa malčice
48 KK Seki 1 U10 kata ekipa malčki
49 KK Seki 1 U12 kata ekipa dečki
50 KK Seki 2 U12 kata ekipa dečki
51 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadeti
52 KK Seki 1 U14 kata ekipa ml. kadetinje
53 KK Seki 1 U8 kata ekipa najmlajši
54 KK Seki 1 kata ekipa članice
55 KK Seki 1 U16 kata ekipa kadeti
56 KK Seki 1 kata ekipa člani
44    Karate klub Šenčur
1 Markovič Marcel U12 kata dečki
2 Markovič Marcel U12 kumite dečki -48 kg
45    Karate - do klub Ig Shotokan
1 Jeram Vita kumite kadetinje -47 kg
2 Kabaj Tosja U12 kumite dečki -35 kg
3 Papa Dominik U14 kumite ml. kadeti -40 kg
4 Skubic Ian U14 kumite ml. kadeti -45 kg
5 Skubic Nik kumite mladinci -68 kg
46    Karate klub Radeče
1 Češarek Simona kata članice +18
2 Kramar Alja U10 kata malčice
3 Kramar Lili U14 kata ml. kadetinje
4 Kramar Vili U12 kata dečki
5 Sigmund Emilija U10 kata malčice
6 Tratar Anže U16 kata kadeti
7 Žlajpah Neža U12 kata deklice
47    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JURAJA Vinko U14 kata ml. kadeti
2 MASTNAK MIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
3 ŠTERN Tilen U14 kumite ml. kadeti -45 kg
4 TRAMŠEK Aleks U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 TRAMŠEK Alja U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
6 ŽUMER Jakob kumite mladinci +76 kg
48    Karate klub Lev
1 Ahmed Fares U14 kumite ml. kadeti -55 kg
2 MERC Maja U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
3 Oblak David Kerim U12 kumite dečki -48 kg
4 Šekerić Izak U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5 Vučetić Teodora U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
49    Karate klub Mirna Peč
1 Ćurić Ajla kata članice +18
2 Kajič Nik U12 kata dečki
3 Kajič Valentina U16 kata kadetinje
4 Parkelj Nina U14 kata ml. kadetinje
5 Povše Nejc U8 kata najmlajši
6 Razpotnik Jakob U10 kata malčki
7 Razpotnik Tim U10 kata malčki
8 TIHI ŠPELA kata članice +18
50    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 BIZJAK LENI U14 kumite ml. kadetinje -47 kg
2 Boh Žan Jan U10 kumite malčki -34 kg
3 Debelak Maša kumite kadetinje -61 kg
4 DIMČIČ LUKA U12 kumite dečki -35 kg
5 DIMČIČ ŽIGA U10 kumite malčki -34 kg
6 GLOGOVŠEK IVA U10 kumite malčice +36 kg
7 KERIN IZAK U10 kumite malčki -26 kg
8 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +66 kg
9 VINTER ALEX U10 kumite malčki -30 kg
51    ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
1 Debeljak Žiga U12 kata dečki
2 Debeljak Žiga U12 kumite dečki -48 kg
3 Košir Nina U12 kata deklice
4 Košir Nina U12 kumite deklice -34 kg
5 Košir Žana U14 kata ml. kadetinje
6 Košir Žana U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
7 Kuščer Alina U14 kata ml. kadetinje
8 Kuščer Alina U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
9 Prijatelj Grčar Tian U14 kata ml. kadeti
10 Prijatelj Grčar Tjaž U12 kata dečki
11 Rocco Ilaria U14 kata ml. kadetinje
12 Rocco Ilaria U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
52    Karate klub ZEN
1 Durmić Lejla U8 kata najmlajše
2 Frangež Samanta U14 kata ml. kadetinje
3 Hakl Sofija U8 kata najmlajše
4 Ibrić Amina kumite članice - 55 kg
5 Kores Lucija U14 kata ml. kadetinje
6 Kovač Klara U8 kata najmlajše
7 Leskovar Ema U8 kata najmlajše
8 Mihurko Ajda U14 kata ml. kadetinje
9 Pelcl Žan U10 kata malčki
10 Stojanović Jana U10 kata malčice
11 KK ZEN 1 U8 kata ekipa najmlajše
53    Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja
1 FRAS MARIO U18 kata mladinci
54    karate klub Pivka