1. Državno pokalno tekmovanje KZS

ŠPORTNA DORANA LUCIJA ( Lucija , Liminjanska cesta 78 )



Objekt / lokacija : ŠPORTNA DORANA LUCIJA
Lucija , Liminjanska cesta 78
Organizator : Društvo Za Borilne Veščine Piran
Začetek : 02.04.2023 10:00:00
Rok prijave : 28.03.2023 24:00:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 28 €
Cena dodatnega nastopa : 28 €
Cena ekipnega nastopa : 36 €
Cena za mlajše od 14 let : 28 €


1 U8 kata najmlajše Št. prijavljenih : 0
2 U8 kata najmlajši Št. prijavljenih : 1
3 U10 kata malčice Št. prijavljenih : 2
4 U10 kata malčki Št. prijavljenih : 3
5 U12 kata dečki Št. prijavljenih : 2
6 U12 kata deklice Št. prijavljenih : 0
7 U14 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 0
8 U14 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 2
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 1
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 0
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 0
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 0
13 kata člani +16 Št. prijavljenih : 0
14 kata članice +16 Št. prijavljenih : 0
U8 kata najmlajše
U8 kata najmlajši
1 Mulabdić Ayan Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata malčice
1 Čamdžić Adna Karate Klub Rudar Velenje
2 Trbalić Inaya Karate Klub Rudar Velenje
U10 kata malčki
1 Jazbec Mark Karate Klub Shotokan Kranj
2 Mulabdić Alan Karate Klub Rudar Velenje
3 Zahirović Adin Karate Klub Rudar Velenje
U12 kata dečki
1 Jekovec Jan Karate klub Šenčur
2 Markovič Marcel Karate klub Šenčur
U12 kata deklice
U14 kata ml. kadeti
U14 kata ml. kadetinje
1 HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
2 Sarajlić Adelisa Karate Klub Rudar Velenje
kata kadeti
1 Sarajlić Eldin Karate Klub Rudar Velenje
kata kadetinje
kata mladinci
kata mladinke
kata člani +16
kata članice +16
1    Karate Klub Shotokan Kranj
1 Jazbec Mark U10 kata malčki
2 Jazbec Mark U10 kumite malčki -30 kg
2    Karate Klub Rudar Velenje
1 Čamdžić Adna U10 kata malčice
2 HRUSTIĆ SAJRA U14 kata ml. kadetinje
3 Mulabdić Alan U10 kata malčki
4 Mulabdić Alan U10 kumite malčki +30 kg
5 Mulabdić Ayan U8 kata najmlajši
6 Sarajlić Adelisa U14 kata ml. kadetinje
7 Sarajlić Eldin kata kadeti
8 Skaza Tijan kumite člani - 84 kg
9 Trbalić Inaya U10 kata malčice
10 Zahirović Adin U10 kata malčki
3    Karate klub Šenčur
1 Jekovec Jan U12 kata dečki
2 Jekovec Jan U12 kumite dečki -35 kg
3 Markovič Marcel U12 kata dečki
4 Markovič Marcel U12 kumite dečki -40 kg