NazajŠolska liga

POKAL OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL ŠPORTNE ZVEZE LJUBLJANE

ŠPORTNI CENTER TRIGLAV ( Ljubljana , Vodovodna c. 25 )



Kraj : ŠPORTNI CENTER TRIGLAV
Ljubljana , Vodovodna c. 25
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 10.06.2018 10:00:00
Rok prijave : 07.06.2018 24:00:00
Kontaktna oseba : Đulaga Huskič
info@karate-olimpija.si
041 445 722
Cena prvega nastopa : 10 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 15 €
Cena za mlajše od 14 let : 10 €


1 kata najmlajše 4+ kyu Št. prijavljenih : 0
2 kata najmlajše 8-5 kyu Št. prijavljenih : 9
3 kata najmlajši 4+ kyu Št. prijavljenih : 0
4 kata najmlajši 8-5 kyu Št. prijavljenih : 14
5 kata malčice 4+ kyu Št. prijavljenih : 3
6 kata malčice 8-5 kyu Št. prijavljenih : 16
7 kata malčki 4+kyu Št. prijavljenih : 6
8 kata malčki 8-5 kyu Št. prijavljenih : 22
9 kata dečki 1+ kyu Št. prijavljenih : 3
10 kata dečki 3-2 kyu Št. prijavljenih : 1
11 kata dečki 8-4-kyu Št. prijavljenih : 9
12 kata deklice 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
13 kata deklice 3-2 kyu Št. prijavljenih : 5
14 kata deklice 8-4 kyu Št. prijavljenih : 11
15 kata ml kadetinje 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
16 kata ml. kadeti 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
17 kata ml. kadeti 3-2 kyu Št. prijavljenih : 0
18 kata ml. kadeti 8-4 kyu Št. prijavljenih : 7
19 kata ml. kadetinje 3-2 kyu Št. prijavljenih : 5
20 kata ml. kadetinje 8-4 kyu Št. prijavljenih : 9
21 kata kadeti 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
22 kata kadeti 8-4-kyu Št. prijavljenih : 5
23 kata kadetii 3-2- kyu Št. prijavljenih : 0
24 kata kadetinje 1+ kyu Št. prijavljenih : 0
25 kata kadetinje 3-2-kyu Št. prijavljenih : 5
26 kata kadetinje 8-4 kyu Št. prijavljenih : 7
27 kata mladinci Št. prijavljenih : 2
28 kata mladinke Št. prijavljenih : 3
29 kata moški OPEN Št. prijavljenih : 2
30 kata ženske OPEN Št. prijavljenih : 1
31 kata osebe s pos. potrebami Št. prijavljenih : 3
kata najmlajše 4+ kyu
kata najmlajše 8-5 kyu
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 Faletič Evelina Karate klub Posočje
3 Jager Hana Karate klub Radeče
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Purić Adrijana Karate klub Sokol
6 Romih Kaja Karate klub Radeče
7 Sever Gala Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 Skok Ela Karate klub Posočje
9 Škrinar Lara Karate klub Radeče
kata najmlajši 4+ kyu
kata najmlajši 8-5 kyu
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 BANJAC GABRIEL Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 Dolenšek Tim Karate Klub Kolektor Idrija
4 Groznik Liam Karate klub Sokol
5 Groznik Tobi Karate klub Sokol
6 Kanellopolus Jan Karate klub Posočje
7 Krajšek Dominik Karate klub Radeče
8 Kramar Vili Karate klub Radeče
9 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
10 Leskovar Tratnik Matija Karate klub Posočje
11 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 Skočir Tim Karate klub Posočje
13 Volarič Van Karate klub Posočje
14 Zabreščak Patrik Karate klub Posočje
kata malčice 4+ kyu
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Kramberger Zala Karate Klub Polzela
3 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
kata malčice 8-5 kyu
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 IKIĆ SARA Karate Klub Shotokan Velenje
3 Imamović Tayra Karate klub Sokol
4 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
5 Kenda Mika Karate klub Posočje
6 KOVAČEVIČ VIKTORIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
7 Kramar Lili Karate klub Radeče
8 Kramberger Zala Karate Klub Polzela
9 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Negovič Anđelka Karate Klub Olimpija Ljubljana
11 OMEROVIČ MAJRA Karate Klub Polzela
12 Predan Maddalena Karate klub Posočje
13 Purić Tijana Karate klub Sokol
14 Svetičič Maja Karate klub Posočje
15 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
16 Žuber Mojca Karate klub Posočje
kata malčki 4+kyu
1 Ahac Liam Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 Hočevar Enej Shotokan Karate Klub Grosuplje
3 MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
4 Romih Bor Karate klub Radeče
5 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
6 Tratar Anže Karate klub Radeče
kata malčki 8-5 kyu
1 Cocej Val Peter Karate Klub Kolektor Idrija
2 DOLGAN LIAM Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 GOSTIĆ STEFAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
4 Gromoilić Albin Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 HALILOVIĆ HARIS Karate Klub Shotokan Ajdovščina
6 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
7 KRANJC BLAŽ Karate Klub Shotokan Ajdovščina
8 Leskovar Tratnik Jaka Karate klub Posočje
9 LIKAR JURE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
10 Ljubek Nik Karate Klub Kolektor Idrija
11 MAVRIČ LUKA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
12 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 Oražem Ćosić Luka Karate klub Sokol
14 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
15 Ramič Ajdin Karate Klub Olimpija Ljubljana
16 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
17 Romih Bor Karate klub Radeče
18 SOLAR KRIS Karate klub Sokol
19 Srebrnič Martin Karate Klub Olimpija Ljubljana
20 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
21 Uršič Martin Karate klub Posočje
22 VIDMAR MIHA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata dečki 1+ kyu
1 ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
2 Kirn Carllo Karate klub Radeče
3 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
kata dečki 3-2 kyu
1 ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
kata dečki 8-4-kyu
1 BJELIČ ANTONIO KK TRŽIČ
2 ČOPIČ SVIT Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 Črnilec Gaber KK TRŽIČ
4 GEORGIEV BORČE Karate klub Sokol
5 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 Jager Miha Karate klub Radeče
7 Negovič Stevan Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Skočir Žan Karate klub Posočje
kata deklice 1+ kyu
kata deklice 3-2 kyu
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3 Blasutig Alessia Karate klub Posočje
4 POZVEK ELA Karate Klub Shotokan Kranj
5 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice 8-4 kyu
1 Breznikar Pia Patricia Karate klub Radeče
2 Liška Lara KK TRŽIČ
3 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
4 Melinc Alja Karate klub Posočje
5 PESTELJ TJAŠA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 Ramič Adna Karate Klub Olimpija Ljubljana
7 RENER NIKITA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
8 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
9 Trstenjak Ana Karate klub Posočje
10 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
11 ZIDARIČ EVA MARIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata ml kadetinje 1+ kyu
kata ml. kadeti 1+ kyu
kata ml. kadeti 3-2 kyu
kata ml. kadeti 8-4 kyu
1 ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
2 Knific Vid KK TRŽIČ
3 Koder Erik KK TRŽIČ
4 Ramič Adnan Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 STANKOVIČ PANGERC VAL Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 ZADRAŽNIK SAMO KK TRŽIČ
7 ZIHRL ALJAž Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata ml. kadetinje 3-2 kyu
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
4 TANACKOV Ivana Karate Klub Mawashi Postojna
5 Zakrajšek Sara Karate klub Posočje
kata ml. kadetinje 8-4 kyu
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 GANZITTI KLARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Oražem Ćosić Zala Karate klub Sokol
4 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 SADIKOVIĆ ĐENISA karate klub Šenčur
6 SEVER ŽIVA Karate Klub Olimpija Ljubljana
7 ŠINIGOJ KAJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
8 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 VUGA DAŠA Karate Klub Kolektor Idrija
kata kadeti 1+ kyu
kata kadeti 8-4-kyu
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 KRAPEŽ GREGOR Karate Klub Shotokan Ajdovščina
4 KURTOVIĆ ALMIN Karate Klub Olimpija Ljubljana
5 MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadetii 3-2- kyu
kata kadetinje 1+ kyu
kata kadetinje 3-2-kyu
1 Hočevar Hana Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
4 ROSA TROJER MANJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 VIDMAR VRABEC MALI Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata kadetinje 8-4 kyu
1 BAJUK LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Kostič Ajša KK TRŽIČ
4 Oražem Ćosić Zala Karate klub Sokol
5 PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6 PETRIČ ZOJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
7 VUGA DAŠA Karate Klub Kolektor Idrija
kata mladinci
1 INAMO ŽIGA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
kata mladinke
1 KOROŠEC LARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 LIN YUE Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 SVJETLANOVIĆ VALENTINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata moški OPEN
1 HARLE TEO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 ZORN ADAM Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata ženske OPEN
1 KALIN EVA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata osebe s pos. potrebami
1 AHMETOVIĆ DINO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Breznikar Pia Patricia Karate klub Radeče
3 Šket Mlinar Aleks Karate Klub Seki Sv. Jernej
1    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata dečki 1+ kyu
2 MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
3 TEKAVC MAŠA kata deklice 8-4 kyu
2    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Cocej Val Peter kata malčki 8-5 kyu
2 Cocej Val Peter KIK - malčki
3 Dolenšek Tim kata najmlajši 8-5 kyu
4 Dolenšek Tim KIHON - najmlajši 8-5 kyu
5 Dolenšek Tim KIK - malčki
6 Kobzev Daniel KIHON - najmlajši 8-5 kyu
7 Ljubek Nik kata malčki 8-5 kyu
8 Ljubek Nik KIK - malčki
9 Ogrinc Konda Luka KIHON - najmlajši 8-5 kyu
10 Svilar Lorena KIHON - najmlajše 8-5 kyu
11 VUGA DAŠA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
12 VUGA DAŠA KIK - ml. kadetinje
13 VUGA DAŠA JIK - ml. kadetinje
14 VUGA DAŠA kata kadetinje 8-4 kyu
3    Karate Klub Mon Chi
1 SEJDIJI NIK kata mladinci
4    Karate Klub Polzela
1 Kramberger Zala kata malčice 4+ kyu
2 Kramberger Zala kumite malčice +35 kg
3 Kramberger Zala kata malčice 8-5 kyu
4 Kramberger Zala kumite deklice +40 kg
5 MAŠIĆ NEJLA kata malčice 4+ kyu
6 MAŠIĆ NEJLA kata deklice 8-4 kyu
7 OMEROVIČ MAJRA kata malčice 8-5 kyu
8 KK Polzela 1 kata ekipa deklice
5    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice 3-2 kyu
2 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši 8-5 kyu
3 MALEŠEVIČ MIŠO kata malčki 4+kyu
6    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BANJAC GABRIEL kata najmlajši 8-5 kyu
2 BRATINA MARINA kumite mladinke -59 kg
3 ČOPIČ SVIT kata dečki 8-4-kyu
4 DOLGAN LIAM kata malčki 8-5 kyu
5 GOCEVSKI ANTONIO kumite ml. kadeti -55 kg
6 GOSTIĆ STEFAN kumite malčki -35 kg
7 GOSTIĆ STEFAN kata malčki 8-5 kyu
8 HALILOVIĆ HARIS kumite malčki -35 kg
9 HALILOVIĆ HARIS kata malčki 8-5 kyu
10 HARLE TEO kata moški OPEN
11 INAMO ŽIGA kata mladinci
12 JERKIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
13 KALIN EVA kata ženske OPEN
14 KOVAČEVIČ VIKTORIA kumite malčice +35 kg
15 KOVAČEVIČ VIKTORIA kata malčice 8-5 kyu
16 KRANJC BLAŽ kata malčki 8-5 kyu
17 KRAPEŽ GREGOR kata kadeti 8-4-kyu
18 LIČER ELIZABETA kumite mladinke -59 kg
19 LIKAR JURE kata malčki 8-5 kyu
20 MAVRIČ LUKA kumite malčki -35 kg
21 MAVRIČ LUKA kata malčki 8-5 kyu
22 PERKON NEJC kumite kadeti +60 kg
23 PETRIČ ZOJA kata kadetinje 8-4 kyu
24 RENER NIKITA kata deklice 8-4 kyu
25 ROSA TROJER MANJA kata kadetinje 3-2-kyu
26 ŠINIGOJ KAJA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
27 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite kadeti +60 kg
28 SVJETLANOVIĆ VALENTINA kata mladinke
29 TOMINEC PIA kumite ml. kadetinje -50 kg
30 VIDMAR MIHA kata malčki 8-5 kyu
31 VIDMAR VRABEC MALI kata kadetinje 3-2-kyu
32 VODOPIVEC META kumite ml. kadetinje -50 kg
33 ZIDARIČ EVA MARIA kata deklice 8-4 kyu
34 ZIDARIČ EVA MARIA kumite deklice +40 kg
35 ZORN ADAM kata moški OPEN
36 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki
37 Ajdovščina 2 kata ekipa dečki
38 Ajdovščina 1 kata ekipa mlajši kadeti
7    Karate Klub Shotokan Kranj
1 MULALIĆ ERNAD JIK - ml. kadeti
2 MULALIĆ ERNAD kata kadeti 8-4-kyu
3 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje 3-2 kyu
4 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 POZVEK ELA kata deklice 3-2 kyu
6 POZVEK ELA kumite deklice +40 kg
8    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice 3-2 kyu
2 ČMAK NEJC kata dečki 3-2 kyu
3 ČMAK NEJC kata dečki 1+ kyu
4 IKIĆ SARA kata malčice 8-5 kyu
9    Karate Klub Tiger Velenje
1 Zahirović Inaya kata deklice 8-4 kyu
2 Zahirović Inaya kata deklice 3-2 kyu
10    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata malčice 8-5 kyu
2 Pirman Gal kata malčki 8-5 kyu
3 Vahtar Lara kata malčice 8-5 kyu
11    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 Ahac Liam kata malčki 4+kyu
2 Cicmil Filip kumite ml. kadeti -55 kg
3 Hočevar Enej kata malčki 4+kyu
4 Hočevar Enej kumite malčki -35 kg
5 Hočevar Hana kata kadetinje 3-2-kyu
6 MEKIč KIARA kumite mladinke -59 kg
7 ŠTEFANČIČ ANŽE kumite malčki -35 kg
12    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ DINO kata kadeti 8-4-kyu
2 AHMETOVIĆ DINO kata osebe s pos. potrebami
3 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje 3-2 kyu
4 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
5 BAJUK LEILA kata kadetinje 8-4 kyu
6 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kata kadeti 8-4-kyu
7 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite kadeti +60 kg
8 Gromoilić Albin kata malčki 8-5 kyu
9 HASANAGIĆ NASER kata malčki 8-5 kyu
10 HASANAGIĆ NASER KIK - malčki
11 HASANAGIĆ NASER kata dečki 8-4-kyu
12 KONJEVIĆ LEA JIK - ml. kadetinje
13 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje 8-4 kyu
14 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje 3-2-kyu
15 KOROŠEC LARA kata mladinke
16 KURTOVIĆ ALMIN kata kadeti 8-4-kyu
17 LIN YUE kata mladinke
18 Negovič Anđelka kata malčice 8-5 kyu
19 Negovič Stevan kata dečki 8-4-kyu
20 PAJAZETOVIĆ LEILA kata kadetinje 8-4 kyu
21 PAJAZETOVIĆ LEILA kata kadetinje 3-2-kyu
22 PESTELJ TJAŠA kata deklice 8-4 kyu
23 Ramič Adna kata deklice 8-4 kyu
24 Ramič Adnan kata ml. kadeti 8-4 kyu
25 Ramič Ajdin kata malčki 8-5 kyu
26 Sever Gala kata najmlajše 8-5 kyu
27 SEVER ŽIVA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
28 Srebrnič Martin kata malčki 8-5 kyu
29 STANKOVIČ PANGERC VAL kata ml. kadeti 8-4 kyu
30 STANKOVIČ PANGERC VAL JIK - ml. kadeti
31 STANKOVIČ PANGERC VAL KIK - ml. kadeti
32 STANKOVIČ PANGERC VAL kumite ml. kadeti -55 kg
33 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
34 ŠUPUK LINA KIK - deklice
35 ŠUPUK LINA JIK - ml. kadetinje
36 ZIHRL ALJAž kata ml. kadeti 8-4 kyu
37 ZIHRL ALJAž KIK - ml. kadeti
38 KK Olimpija 1 kata ekipa mladinke
39 KK Olimpija 1 kata ekipa mlajše kadetinje
40 KK Olimpija 1 kata ekipa mladinci
13    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BEŠIČ LANA kata najmlajše 8-5 kyu
3 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -50 kg
4 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje 3-2 kyu
5 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši 8-5 kyu
6 KUKOVIČ Aleksander KIHON - najmlajši 8-5 kyu
7 TANACKOV Ivana kata ml. kadetinje 3-2 kyu
8 TANACKOV Ivana kumite ml. kadetinje -50 kg
14    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice 4+ kyu
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice 8-5 kyu
3 GEORGIEV BORČE kata dečki 8-4-kyu
4 Groznik Liam kata najmlajši 8-5 kyu
5 Groznik Liam KIHON - najmlajši 8-5 kyu
6 Groznik Tobi kata najmlajši 8-5 kyu
7 Groznik Tobi KIHON - najmlajši 8-5 kyu
8 Imamović Tayra kata malčice 8-5 kyu
9 Oražem Ćosić Luka kata malčki 8-5 kyu
10 Oražem Ćosić Zala kata ml. kadetinje 8-4 kyu
11 Oražem Ćosić Zala kata kadetinje 8-4 kyu
12 Purić Adrijana kata najmlajše 8-5 kyu
13 Purić Adrijana KIHON - najmlajše 8-5 kyu
14 Purić Tijana kata malčice 8-5 kyu
15 SOLAR KRIS kata malčki 8-5 kyu
16 SOLAR KRIS KIK - malčki
17 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki 4+kyu
18 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki 8-5 kyu
19 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
15    KK TRŽIČ
1 BJELIČ ANTONIO KIK - dečki
2 BJELIČ ANTONIO kata dečki 8-4-kyu
3 Črnilec Gaber KIK - dečki
4 Črnilec Gaber kata dečki 8-4-kyu
5 Knific Vid kata ml. kadeti 8-4 kyu
6 Knific Vid JIK - ml. kadeti
7 Knific Vid KIK - ml. kadeti
8 Knific Vid kumite ml. kadeti -55 kg
9 Koder Erik kata ml. kadeti 8-4 kyu
10 Koder Erik KIK - ml. kadeti
11 Koder Erik kumite ml. kadeti -55 kg
12 Kostič Ajša kata kadetinje 8-4 kyu
13 Kostič Ajša kumite mladinke -59 kg
14 Liška Lara kumite malčice +35 kg
15 Liška Lara KIK - deklice
16 Liška Lara kata deklice 8-4 kyu
17 Liška Lara kumite deklice +40 kg
18 Meglič Gašper JIK - ml. kadeti
19 Meglič Gašper KIK - ml. kadeti
20 Meglič Gašper kumite ml. kadeti -55 kg
21 ZADRAŽNIK SAMO kata ml. kadeti 8-4 kyu
22 ZADRAŽNIK SAMO KIK - ml. kadeti
16    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 GANZITTI KLARA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
2 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki 8-5 kyu
3 MILJATOVIČ ALEKSA, kata najmlajši 8-5 kyu
4 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše 8-5 kyu
5 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice 8-5 kyu
6 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
7 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki 8-5 kyu
8 RIZVANOVIĆ ENEJ kata dečki 8-4-kyu
9 Šket Mlinar Aleks kata osebe s pos. potrebami
17    karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata ml. kadeti 8-4 kyu
2 ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti +60 kg
3 SADIKOVIĆ ĐENISA kata ml. kadetinje 8-4 kyu
18    Karate klub Posočje
1 Blasutig Alessia KIK - deklice
2 Blasutig Alessia kata deklice 3-2 kyu
3 Faletič Evelina kata najmlajše 8-5 kyu
4 Faletič Evelina KIHON - najmlajše 8-5 kyu
5 Kanellopolus Jan kata najmlajši 8-5 kyu
6 Kanellopolus Jan KIHON - najmlajši 8-5 kyu
7 Kenda Mika kata malčice 8-5 kyu
8 Leskovar Tratnik Jaka kata malčki 8-5 kyu
9 Leskovar Tratnik Matija kata najmlajši 8-5 kyu
10 Leskovar Tratnik Matija KIHON - najmlajši 8-5 kyu
11 Melinc Alja kata deklice 8-4 kyu
12 Predan Maddalena kata malčice 8-5 kyu
13 Skočir Tim kata najmlajši 8-5 kyu
14 Skočir Tim KIHON - najmlajši 8-5 kyu
15 Skočir Žan KIK - dečki
16 Skočir Žan kata dečki 8-4-kyu
17 Skok Ela kata najmlajše 8-5 kyu
18 Skok Ela KIHON - najmlajše 8-5 kyu
19 Svetičič Maja kata malčice 8-5 kyu
20 Trstenjak Ana kata deklice 8-4 kyu
21 Uršič Martin kata malčki 8-5 kyu
22 Volarič Van kata najmlajši 8-5 kyu
23 Volarič Van KIHON - najmlajši 8-5 kyu
24 Zabreščak Patrik kata najmlajši 8-5 kyu
25 Zabreščak Patrik KIHON - najmlajši 8-5 kyu
26 Zakrajšek Sara kata ml. kadetinje 3-2 kyu
27 Žuber Mojca kata malčice 8-5 kyu
28 Posočje 1 kata ekipa deklice
29 Posočje 2 kata ekipa deklice
30 Posočje 1 kata ekipa dečki
19    Karate klub Radeče
1 Breznikar Pia Patricia kata deklice 8-4 kyu
2 Breznikar Pia Patricia kata osebe s pos. potrebami
3 Jager Hana kata najmlajše 8-5 kyu
4 Jager Hana KIHON - najmlajše 8-5 kyu
5 Jager Miha kata dečki 8-4-kyu
6 Kirn Carllo kata dečki 1+ kyu
7 Krajšek Dominik kata najmlajši 8-5 kyu
8 Krajšek Dominik KIHON - najmlajši 8-5 kyu
9 Kramar Lili kata malčice 8-5 kyu
10 Kramar Vili kata najmlajši 8-5 kyu
11 Kramar Vili KIHON - najmlajši 8-5 kyu
12 Romih Bor kata malčki 4+kyu
13 Romih Bor kata malčki 8-5 kyu
14 Romih Kaja kata najmlajše 8-5 kyu
15 Romih Kaja KIHON - najmlajše 8-5 kyu
16 Škrinar Lara kata najmlajše 8-5 kyu
17 Škrinar Lara KIHON - najmlajše 8-5 kyu
18 Tratar Anže kata malčki 4+kyu
19 KK Radeče 1 kata ekipa dečki