NazajPokalne tekme (PT)

2. Pokalna tekma KZS

Žalec ( Šilihova ul. 1 , Žalec )



Kraj : Žalec
Šilihova ul. 1 , Žalec
Organizator : Karate Klub Žalec
Začetek : 06.10.2018 10:00:00
Rok prijave : 03.10.2018 23:59:00
Kontaktna oseba : Tomaž Deberšek
tkk@karate-slo.si
031 394 590
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 16
2 kata najmlajši Št. prijavljenih : 11
3 kata malčice Št. prijavljenih : 29
4 kata malčki Št. prijavljenih : 30
5 kata dečki Št. prijavljenih : 33
6 kata deklice Št. prijavljenih : 29
7 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 19
8 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 31
9 kata kadeti Št. prijavljenih : 10
10 kata kadetinje Št. prijavljenih : 15
11 kata mladinci Št. prijavljenih : 7
12 kata mladinke Št. prijavljenih : 5
kata najmlajše
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2 JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 MARJETIČ TJAŠA Karate Klub Vrhnika
5 MILJATOVIĆ ANDJELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Novak Ema Športno Društvo Gorica Nova Gorica
7 OČKO ARIANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
10 RUDONJIČ MARIJA Karate Klub Postojna
11 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
12 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
13 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
14 Španić Laura Karate Klub Cerknica
15 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
16 TEŠIĆ ANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 HAJRULAI LUAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
4 Kristl Leonardo Karate Klub Sho-Kan Apače
5 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
6 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
7 Mujagić Adnan Shotokan Karate Klub Postojna
8 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
9 Skvarča Aleksej Karate Klub Cerknica
10 Šparemblek Jan Karate Klub Cerknica
11 STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata malčice
1 Bele Ana Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2 Bele Lea Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
4 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
5 Bučevec Lina Antonija Karate Klub Hrastnik
6 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
7 Čerić Ivana Klub borilnih veščin Sevnica
8 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
9 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
10 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
11 IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
12 JANŽEKOVIČ Nuša Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
13 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
14 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
15 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
16 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
17 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
18 LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 MARJETIČ MAŠA Karate Klub Vrhnika
20 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
21 MERC Maja Karate Klub Šiška
22 Mlakar Nika Karate Klub Kolektor Idrija
23 MLINARIČ ZOJA Karate Klub Trbovlje
24 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 Rauter Hannah Vela Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
26 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
27 ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
28 Vahtar Lara Karate Klub Zmaj
29 VANOVŠEK ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje
5 GRUM LUKAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
7 KOVAČIČ AŽBE Klub borilnih veščin Sevnica
8 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
9 KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
10 Kržič Nejc Karate Klub Cerknica
11 KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
12 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
13 MERC Janez Karate Klub Zmaj
14 MILJATOVIČ ALEKSA Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
16 Novak Izak Karate Klub Kranj
17 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
20 Peček Brin Karate Klub Sho-Kan Apače
21 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
22 RADONJIČ JOVAN Karate Klub Postojna
23 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
24 RIZVANOVIĆ ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
26 Savković Teodor Shotokan Karate Klub Postojna
27 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
28 ŠEHIĆ ALEX Karate Klub Trbovlje
29 Subotič Filip Karate Klub Postojna
30 TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
kata dečki
1 Abram Nijan Shotokan Karate Klub Postojna
2 AHEJ GREGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 AVDIBAŠIĆ DŽENAN Karate Klub Rogaška Slatina
4 BAJGOT NACE Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
6 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
7 BIZJAK KLEMEN Karate Klub Trbovlje
8 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
9 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
10 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
11 GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 Gorjup Ažbe Karate Klub Hrastnik
14 Grilc Matic Klub borilnih veščin Sevnica
15 GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
16 HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
17 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 LAMPE ALEX Shotokan Karate Klub Postojna
19 Lenart Luka Karate Klub Kovinar Maribor
20 Majetić Ajdin Shotokan Karate Klub Postojna
21 Mali Nace Karate Klub Kranj
22 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
23 Paskvale Matic Klub borilnih veščin Sevnica
24 PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
25 PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
26 Požgan Žan Karate Klub Selnica Ob Dravi
27 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
28 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
29 Trumić Amar Karate Klub Radvanje
30 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
31 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
32 ZIMšEK LUKA Karate Klub Hrastnik
33 Zobec Dorijan Karate Klub Hrastnik
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3 Avdibašić Aldijana Karate Klub Zmaj
4 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
5 Dragar Lia Klub borilnih veščin Sevnica
6 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
7 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
10 LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
11 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
12 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
13 Ludvik Karin Karate klub WKSA Duplek
14 MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
15 Mori Tara Karate Klub Selnica Ob Dravi
16 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
17 NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
18 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
19 PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
20 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
21 POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
22 Polak Tia Karate Klub Kranj
23 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
24 Rojs Jana Karate klub WKSA Duplek
25 SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
26 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
27 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
28 ZAGER HANA Karate klub Velenje
29 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2 BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
4 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6 GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 HLASTEC MARK Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
9 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
10 KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
11 KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
12 Ludvik Jan Karate klub WKSA Duplek
13 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
14 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
15 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
16 Pižmoht Dominik Karate Klub Hrastnik
17 ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
18 VANOVŠEK ENEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 ALIĆ INES Karate klub Velenje
3 BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
4 BOŠNJIĆ ELENA Karate Klub Rudar Velenje
5 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
6 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
7 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
8 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
9 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
10 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
11 HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
12 KALAN GAJA Karate Klub Kranj
13 KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
14 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
15 LOGAR TEA Karate Klub Kolektor Idrija
16 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
17 Mesarec Lucija Karate klub WKSA Duplek
18 MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
19 PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
20 PETAN ELA Karate Klub Brežice
21 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
22 PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
23 RIZVANOVIĆ ENEA Karate Klub Seki Sv. Jernej
24 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
25 Rojs Vita Karate klub WKSA Duplek
26 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
27 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
28 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
29 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
30 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
31 Žagar Gloria Karate Klub Hrastnik
kata kadeti
1 BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
6 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
9 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetinje
1 CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2 CENTRIH PATRICIJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
4 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
7 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
8 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 KOVAč VANESA Karate Klub Sho-Kan Apače
10 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
11 MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
12 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
13 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 NOVAK SARA Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata mladinci
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 HARTL BOR Športno društvo za karate GES
5 HARTL JAN Športno društvo za karate GES
6 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
7 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CENTRIH ALEKSANDRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CESAR PIA Karate klub Velenje
4 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
5 OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Pepić Niko Danijel kumite ml. kadeti +55 kg
2 ZORIČ ANĐELA kumite malčice +30 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
2 HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
3 KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
4 LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
5 MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
6 Rakovnik Nastja kumite mladinke +59 kg
7 RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
8 SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
9 SKALICKY GAL kata kadeti
10 SKALICKY TAJDA kumite mladinke +59 kg
11 ŠMARČAN SIMON kumite kadeti -52 kg
12 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
13 STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
14 TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
15 VALNER TIM kumite kadeti -63 kg
3    Karate-do Klub Ptuj
1 HORVAT ZALA kumite mladinke +59 kg
2 ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti
4    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
3 MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
4 MLAKAR NEJC kumite dečki -40 kg
5 MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg
6 PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg
5    Karate Klub Branik Maribor
1 Simončič Gašper kumite malčki +30 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg
6    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata dečki
2 KERIN LAN kumite kadeti -57 kg
3 LAKNER MAJA kata deklice
4 LAŠIČ SEBASTJAN kumite kadeti -57 kg
5 LAVRIČ DAVID MATIJA kumite kadeti -52 kg
6 LAVRIČ SARA kata deklice
7 LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
8 OMERZO NIKA kata mladinke
9 PETAN ELA kata ml. kadetinje
10 PETAN ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
11 PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
12 PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
14 PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
15 SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
16 KK Brežice 1 kata ekipa deklice
7    Karate Klub Cerknica
1 KRALJ PATRIK kata malčki
2 Kržič Nejc kata malčki
3 MIHELIČ MAJ kata dečki
4 MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
5 Samida Leo kumite malčki -30 kg
6 Skvarča Aleksej kata najmlajši
7 Španić Laura kata najmlajše
8 Šparemblek Jan kata najmlajši
9 TEKAVC MAŠA kata deklice
10 TRONTELJ TAI kata malčki
11 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
12 KK Cerknica 1 kata ekipa malčki
13 KK Cerknica 1 kata ekipa najmlajši
8    Karate Klub Hrastnik
1 Bučevec Lina Antonija kata malčice
2 Gorjup Ažbe kata dečki
3 Gorjup Ažbe kumite dečki -40 kg
4 PIžMOHT ARIJAN kata dečki
5 PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -40 kg
6 Pižmoht Dominik kata ml. kadeti
7 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Žagar Gloria kata ml. kadetinje
9 ZIMšEK LUKA kata dečki
10 Zobec Dorijan kata dečki
9    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
2 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
3 CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
4 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
5 CARLI SOFIJA kata deklice
6 CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
7 FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
8 HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
9 KRŽIŠNIK GAL kata ml. kadeti
10 KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
11 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
12 LAPAJNE VORANC kumite malčki +30 kg
13 LOGAR TEA kata ml. kadetinje
14 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
15 Mlakar Nika kata malčice
16 MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
17 PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
18 SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
19 ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
10    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 OREščANIN ZORAN kumite kadeti -70 kg
3 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite dečki +45 kg
11    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kata dečki
2 Bauman Gal kumite dečki -35 kg
3 GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -54 kg
5 Lenart Luka kata dečki
6 Lenart Luka kumite dečki +45 kg
7 MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
8 ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
9 Rola Luka kata dečki
10 Rola Luka kumite dečki -40 kg
11 Sedonja Matija kata malčki
12 Sedonja Matija kumite malčki -30 kg
13 Štandeker Luka kumite malčki +30 kg
14 ZARIČ VID kata ml. kadeti
15 ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg
12    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Ana kata malčice
2 Bele Lea kata malčice
3 Bele Lea kumite malčice -30 kg
4 BELE LUKA kata dečki
5 BELE LUKA kumite dečki -45 kg
6 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
7 Juraja Vinko kata malčki
8 LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
9 Lotrič Filip kata malčki
10 Sodin Lara kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Sodin Leon kumite malčki -30 kg
12 Zbil Grega kata dečki
13 Zbil Grega kumite dečki -35 kg
13    Karate Klub Kranj
1 BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
2 BALDžIEV TANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Cekov Timotej kata dečki
4 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
5 Cekov Vanna kata malčice
6 Cekov Vanna kumite malčice +30 kg
7 ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
8 ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
9 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -50 kg
10 DRAKSLER IZA kata ml. kadetinje
11 DRAKSLER IZA kumite ml. kadetinje +50 kg
12 DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
13 DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
14 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
15 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
16 Eterovič Maša kata kadetinje
17 Eterovič Maša kumite kadetinje +54 kg
18 GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
19 KALAN GAJA kata ml. kadetinje
20 KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
21 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
22 KOTNIK ANJA kumite mladinke +59 kg
23 Kotnik Nika kata deklice
24 Kotnik Nika kumite deklice -40 kg
25 KRIžAJ ALEKSANDER kata ml. kadeti
26 KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -45 kg
27 LEBEN TINKARA kata deklice
28 LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
29 Mali Nace kata dečki
30 Mali Nace kumite dečki -35 kg
31 NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
32 NIŠANDŽIČ IVANA kata deklice
33 NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice +40 kg
34 Novak Izak kata malčki
35 OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
36 PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
37 PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje
38 PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -45 kg
39 Polak Tia kata deklice
40 Polak Tia kumite deklice -40 kg
41 REBOLJ MANCA kumite kadetinje +54 kg
42 REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
43 STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
44 VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
45 KK Kranj 1 kata ekipa dečki
46 KK Kranj 1 kata ekipa deklice
47 KK Kranj 1 kata ekipa ml. kadetinje
48 KK Kranj 2 kata ekipa ml. kadetinje
49 KK Kranj 1 kata ekipa kadetinje
14    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 AHEJ GREGA kata dečki
2 BAJGOT NACE kata dečki
3 BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
4 BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
5 KRAJNC MIHA kata kadeti
6 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
7 NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
8 OVČAR ŽIGA kata malčki
9 PISNIK MAJA kata najmlajše
10 SKUHALA ZOJA kata deklice
11 KK Lovrenc 1 kata ekipa dečki
15    Karate Klub Murska Sobota
1 JUG TILEN kata mladinci
2 KOCET NISA kumite deklice +40 kg
3 RATOšA NINO kumite ml. kadeti -55 kg
4 ŠOBAK LUKA kumite kadeti -63 kg
16    Karate Klub Nestor
1 BORIŠEK VID kumite malčki +30 kg
2 CESTNIK EMILIJO kumite dečki -40 kg
3 GOVEJŠEK ANŽE kumite dečki -45 kg
4 GRAČNER JERNEJ kumite ml. kadeti -45 kg
5 ROJNIK GAL kumite ml. kadeti -45 kg
6 ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg
17    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite malčki +30 kg
3 LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
4 Marot Jean Luc kumite dečki -35 kg
5 MAROT TIA kata ml. kadetinje
6 Skalič Bor kumite malčki -30 kg
7 Skalič Brin kumite ml. kadeti -55 kg
18    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
3 BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
4 BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
5 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
6 Kramberger Zala kumite malčice -30 kg
7 MAŠIĆ NEJLA kata deklice
8 Matic Čeh kumite malčki -30 kg
9 Mlačnik Ažbe kumite malčki -30 kg
10 PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
11 PODPEČAN MAJ kumite dečki -40 kg
12 RIOSA NOVAK TILEN kumite kadeti -57 kg
13 ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
14 TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -45 kg
15 ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
19    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice
2 AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
3 ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
4 ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
5 BOJC JAKOB kata malčki
6 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
7 GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
8 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
9 JOšT ZALA kata deklice
10 JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
11 MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg
12 PRAPROTNIK NECA kata deklice
13 RADONJIČ JOVAN kata malčki
14 RUDONJIČ MARIJA kata najmlajše
15 STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
16 Subotič Filip kata malčki
17 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
18 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
20    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
3 LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -50 kg
5 SKOTNIK NEJC kumite kadeti -63 kg
6 SKOTNIK SANI kumite mladinci -61 kg
7 TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
21    Karate Klub Radvanje
1 BRUMEC ANA kumite kadetinje +54 kg
2 BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
3 BURLAK ANDRAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
4 FAJFER LANA kata ml. kadetinje
5 HORVATIČ KATJA kata kadetinje
6 Korenjak Georgiev Rok kumite ml. kadeti -45 kg
7 MUR LUC kumite ml. kadeti -40 kg
8 PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
9 Plošinjak Tadej kumite kadeti +70 kg
10 RUTAR DENIS kumite mladinci -76 kg
11 Šifrar Lucija Simona kata ml. kadetinje
12 Teraž Nika kata najmlajše
13 Teraž Sara kata deklice
14 Trumić Amar kata dečki
15 VNUK ALEKS kumite kadeti -52 kg
22    Karate Klub Rogaška Slatina
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
2 COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
3 FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
4 HRIBAR GAJA kata malčice
5 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
6 JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
7 KRUMPAK TINKARA kumite deklice -40 kg
8 KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
9 KURAJ JAKOB kata malčki
10 KURAJ MITJA kumite dečki -40 kg
11 KUTIJA ALJA kata kadetinje
12 MAVSAR TAJDA kata malčice
13 MIKŠA LOVRO kata najmlajši
14 PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje
15 POTISK LAURA kumite mladinke +59 kg
16 ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
17 TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke +59 kg
18 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +55 kg
19 KK Rogaška 1 kata ekipa malčice
23    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
2 KRAJNC ULLA kumite mladinke -59 kg
3 Mori Tara kata deklice
4 Požgan Žan kata dečki
5 Štelcer Luka kumite dečki +45 kg
6 VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -45 kg
24    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KASTELIC ROK kata ml. kadeti
2 KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
3 KOVAč VANESA kata kadetinje
4 Krajnc Timotej kata malčki
5 Kristl Leonardo kata najmlajši
6 Peček Brin kata malčki
7 Serec Eva kata najmlajše
8 SEREC IZABELA kata ml. kadetinje
9 STEYER VID kata dečki
10 STEYER VID kumite dečki -45 kg
11 KK Apače 1 kata ekipa malčki
25    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
2 MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
3 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
26    Karate Klub Shotokan Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 XHOXHAI FATJAN kumite ml. kadeti -45 kg
27    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata malčice
2 MERC Maja kumite malčice +30 kg
28    Karate Klub Tiger Velenje
1 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
2 JANJIĆ SAŠA kumite kadeti +70 kg
3 Zahirović Inaya kata deklice
29    Karate Klub Trbovlje
1 BIZJAK KLEMEN kata dečki
2 BOŽJAK LAURA kata mladinke
3 BOŽJAK LAURA kumite mladinke -53 kg
4 ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
5 DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
7 GOLOB MATEVŽ kata malčki
8 GRIVEC TILEN kata dečki
9 GRIVEC TILEN kumite dečki +45 kg
10 HARALOVIČ DANIEL kata dečki
11 HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -35 kg
12 HVALA ALJAŽ kumite dečki -45 kg
13 ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
14 ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
15 JUG ZOJA kata malčice
16 KASTELIC EMMA kata malčice
17 KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
18 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice +40 kg
19 KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -40 kg
20 MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
21 MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
22 MLINARIČ ZOJA kata malčice
23 MRGOLE NIK kata malčki
24 OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
25 SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
26 SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg
27 ŠEHIĆ ALEX kata malčki
28 ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
29 ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -57 kg
30 VOZEL LAN kata dečki
31 ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
32 KK Trbovlje 1 kata ekipa dečki
33 KK Trbovlje 1 kata ekipa kadeti
34 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčice
35 KK Trbovlje 1 kata ekipa malčki
30    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata ml. kadetinje
2 BOROVNIK DOMEN kata mladinci
3 BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
4 BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -50 kg
5 CESAR PIA kata mladinke
6 ĐOGIĆ EMA kata malčice
7 JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
8 JOVANOVIĆ LANA kata malčice
9 JOZIČ ELLA kata najmlajše
10 KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
11 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
12 MUHAREMOVIĆ SEID kumite ml. kadeti +55 kg
13 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
14 PAŠIČ ADAM kata najmlajši
15 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
16 ZAGER HANA kata deklice
17 KK Velenje 1 kata ekipa ml. kadeti
18 KK Velenje 1 kata ekipa mladinke
31    Karate Klub Vrhnika
1 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -57 kg
2 JERAJ ANJA kumite malčice -30 kg
3 MARJETIČ MAŠA kata malčice
4 MARJETIČ MAŠA kumite malčice -30 kg
5 MARJETIČ TJAŠA kata najmlajše
6 NAGODE JANEZ kumite dečki +45 kg
32    Karate Klub Zmaj
1 Avdibašić Aldijana kata deklice
2 Jokić Renata kata malčice
3 MERC Janez kata malčki
4 MERC Janez kumite malčki +30 kg
5 Pirman Gal kata malčki
6 RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
7 Vahtar Lara kata malčice
33    Karate Klub Žalec
1 Fijačko Karmen kumite kadetinje -54 kg
2 KOLšEK MAJ kumite kadeti -52 kg
3 KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
4 MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -35 kg
5 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
6 Mohenski Robi kumite kadeti -57 kg
7 PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
8 Prkič Jaka kumite malčki +30 kg
9 Škrabar Maks kumite malčki +30 kg
10 STUDNIČKA ŽAK kumite malčki -30 kg
11 SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
12 Terner Tian kumite dečki -40 kg
13 TOMC NACE kumite dečki -40 kg
14 TOMC VITO kumite malčki +30 kg
15 TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
16 UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
34    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
3 KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
35    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
4 COSOVICI MAXIM kumite kadeti -63 kg
5 DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
6 GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
7 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
8 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg
36    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
4 JEROT NEŽA kata najmlajše
5 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
6 VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
7 VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
37    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 GRUM LUKAS kata malčki
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
4 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
5 LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite mladinci -76 kg
6 MULEC NIKA kata deklice
7 PETEK BINE kata dečki
8 REIHS JAKA kata malčki
9 ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki
10 KK Radgona 1 kata ekipa dečki
38    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
2 GRASSELLI JAKA kumite malčki +30 kg
3 GRASSELLI MIHA kumite dečki -35 kg
4 JEREB RUDI kumite dečki -40 kg
5 PEZDEVŠEK LIAM kumite dečki -45 kg
6 POLAK NIKA kata deklice
7 POLAK NIKA kumite deklice -40 kg
8 POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
9 POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti +55 kg
10 POŽARNIK KNEZ VID kumite ml. kadeti -50 kg
11 VREČER TAJ kumite dečki -35 kg
39    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
2 JOVIĆ MARA kumite mladinke +59 kg
3 Kaurin Boris kumite malčki +30 kg
4 KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
5 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -45 kg
6 Mujić Vedad kumite dečki -40 kg
7 Novak Ema kata najmlajše
8 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
9 RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
10 STOJANOVIć MARKO kumite dečki -40 kg
11 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje -50 kg
12 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
13 ŽOHAR SARA kumite mladinke +59 kg
14 ŠD Gorica 1 kata ekipa ml. kadeti
15 ŠD Gorica 1 kata ekipa dečki
40    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje
2 BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kumite kadeti -57 kg
3 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
4 ROBENING ŠUŠTAR NIK kumite ml. kadeti -40 kg
5 STANKOVIČ PANGERC VAL kumite ml. kadeti +55 kg
6 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje
7 KK Olimpija 1 kata ekipa kadetinje
41    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kata malčice
2 JANŽEKOVIČ Nuša kumite malčice +30 kg
3 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -45 kg
4 Plohl Taja kata najmlajše
5 Rauter Hannah Vela kata malčice
6 Rauter Hannah Vela kumite malčice +30 kg
7 Škoflanc Nick kumite ml. kadeti +55 kg
8 ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
42    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
2 BEŠIČ LANA kata najmlajše
3 BIZJAK LEDERER Leja kumite ml. kadetinje -45 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
5 ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
7 KONTREC ALJA kata deklice
8 KUKOVIČ Aleksander kata najmlajši
9 MAGAJNA MAšA kata kadetinje
10 MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
11 MAKITAN Anđela kumite kadetinje +54 kg
12 SMRDEL Livija kata najmlajše
43    Karate Klub Ljubljana
1 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
2 HALILI ADRIAN kumite mladinci -68 kg
3 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
4 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
5 LAZIć LEON kumite mladinci -76 kg
6 LEVEC GRAJFONER KATARINA kumite mladinke -59 kg
7 MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
8 ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -40 kg
9 ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
10 ZRNIĆ ALEKSANDRA kumite deklice +40 kg
44    Karate Klub Rudar Velenje
1 BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
2 BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje
3 HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
4 STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
45    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite kadetinje -54 kg
2 Abram Nijan kata dečki
3 ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
4 Dautović Ines kata malčice
5 IVANOVIĆ ANA kata malčice
6 IVANOVIĆ ANA kumite malčice +30 kg
7 IVANOVIĆ TIJANA kumite kadetinje -47 kg
8 Koštić Anes kata najmlajši
9 LAMPE ALEX kata dečki
10 LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
11 LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
12 LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
13 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite malčice -30 kg
14 Majetić Ajdin kata dečki
15 Mujagić Adnan kata najmlajši
16 MUJAGIĆ LARISA kumite kadetinje +54 kg
17 OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
18 OSMANAJ DORENTINA kata deklice
19 Savković Ivana kata najmlajše
20 Savković Teodor kata malčki
21 Sh. Postojna 1 kata ekipa malčice
22 Sh. Postojna 1 kata ekipa malčki
46    Klub borilnih veščin Sevnica
1 BOŽIČ AMADEJ kata kadeti
2 BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
3 BOŽIČ TADEJ kumite dečki -45 kg
4 Čerić Ivana kata malčice
5 CVELBAR TILEN kumite dečki -45 kg
6 Dragar Lia kata deklice
7 Grilc Matic kata dečki
8 Janežič Nejc kumite kadeti +70 kg
9 KOVAČIČ AŽBE kata malčki
10 KOVAČIČ AŽBE kumite malčki +30 kg
11 Paskvale Matic kata dečki
12 ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
13 ŠTIGL KLARA kata malčice
14 ZABASU NEJC kata kadeti
47    Karate klub WKSA Duplek
1 Agapito Masten Hera kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Ludvik Jan kata ml. kadeti
3 Ludvik Karin kata deklice
4 Mesarec Lucija kata ml. kadetinje
5 Rojs Jana kata deklice
6 Rojs Jana kumite deklice +40 kg
7 Rojs Sara kata ml. kadetinje
8 Rojs Sara kumite ml. kadetinje +50 kg
9 Rojs Vita kata ml. kadetinje
10 Rojs Vita kumite ml. kadetinje -45 kg
11 Žugman Lana kumite mladinke -53 kg
48    YUKI klub ČATEŽ
1 DEBELAK DEJAN kumite mladinci -61 kg
49    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 KK Sokol 1 kata ekipa malčki
50    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA kata mladinke
2 CENTRIH PATRICIJA kata kadetinje
3 CENTRIH PATRICIJA kumite kadetinje +54 kg
4 GANZITTI NIA kata kadetinje
5 GANZITTI NOAH kata dečki
6 GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
7 GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
8 GORENŠEK VID kata dečki
9 GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
10 HAJRULAI LUAN kata najmlajši
11 HLASTEC KIAN kata dečki
12 HLASTEC MARK kata ml. kadeti
13 KLOBASA ALEKS kata mladinci
14 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
15 LONČARIČ ZOJA kata malčice
16 MILJATOVIČ ALEKSA kata malčki
17 MILJATOVIĆ ANDJELA kata najmlajše
18 NOVAK SARA kata kadetinje
19 OČKO ARIANA kata najmlajše
20 OČKO GAL kata malčki
21 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
22 OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
23 OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
24 RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
25 RIZVANOVIĆ ENEJ kata malčki
26 SLUGA JURE kata kadeti
27 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
28 STERNIŠA NEJC kata kadeti
29 TEŠIĆ ANA kata najmlajše
30 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
31 VANOVŠEK ENEJ kata ml. kadeti
32 VANOVŠEK ZOJA kata malčice
33 KK Seki 1 kata ekipa dečki
34 KK Seki 1 kata ekipa kadeti
35 KK Seki 1 kata ekipa kadetinje
36 KK Seki 1 kata ekipa malčice
37 KK Seki 1 kata ekipa malčki
38 KK Seki 1 kata ekipa ml. kadeti
39 KK Seki 1 kata ekipa najmlajše
51    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Batić Malik kumite ml. kadeti +55 kg
2 Batić Naser kumite kadeti -63 kg
3 Jamnik Lucijan kumite kadeti -57 kg
4 Kramberger Lovro kumite mladinci +76 kg
5 Nedelko Nik kumite ml. kadeti -40 kg
6 Smrekar Šušteršič Tim kumite ml. kadeti +55 kg
7 Završnik Nik kumite kadeti +70 kg
52    Športno društvo za karate GES
1 HARTL BOR kata mladinci
2 HARTL JAN kata mladinci