POSTOJNA OPEN 2019

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



Kraj : Sports hall Postojna Secondary school
Postojna , Cesta v staro vas 2
Organizator : Karate Klub Postojna
Začetek : 18.05.2019 09:00:00
Rok prijave : 16.05.2019 23:59:00
Kontaktna oseba : MARKO KOVŠCA
karatepostojna@gmail.com
00386 41 931 986
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 35 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata najmlajše Št. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8 kyu) Št. prijavljenih : 0
3 kata najmlajši Št. prijavljenih : 5
4 kata najmlajši (8 kyu) Št. prijavljenih : 1
5 kata malčice Št. prijavljenih : 13
6 kata malčice (8 kyu) Št. prijavljenih : 6
7 kata malčki Št. prijavljenih : 13
8 kata malčki (8 kyu) Št. prijavljenih : 2
9 kata dečki Št. prijavljenih : 22
10 Kata dečki (8 kyu) Št. prijavljenih : 0
11 kata dečki (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 0
12 kata deklice Št. prijavljenih : 17
13 Kata deklice (8 kyu) Št. prijavljenih : 0
14 kata deklice (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 5
15 kata ml. kadeti Št. prijavljenih : 9
16 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 3
17 kata ml. kadetinje Št. prijavljenih : 13
18 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 9
19 kata kadeti Št. prijavljenih : 12
20 kata kadetinje Št. prijavljenih : 12
21 kata mladinci Št. prijavljenih : 10
22 kata mladinke Št. prijavljenih : 12
23 kata člani +18 Št. prijavljenih : 5
24 kata članice +18 Št. prijavljenih : 7
25 kata veterani + 35 let Št. prijavljenih : 4
26 kata veteranke + 35 let Št. prijavljenih : 3
27 kata veterani + 50 let Št. prijavljenih : 5
28 kata veteranke + 50 let Št. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 ceccheto lara GLC FIJLKAM
2 KRISTIČ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (8 kyu)
kata najmlajši
1 BLIZHYNETS ANDRII SC ALLIANCE
2 ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
3 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
4 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
5 TUKARIUK VLADYSLAV SC ALLIANCE
kata najmlajši (8 kyu)
1 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 ceccheto lara GLC FIJLKAM
4 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
5 ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
6 GRUBER CARLA SHOFUKAN GABERSDORF
7 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 MOZHAR POLINA SC ALLIANCE
9 PESIC NINA SHOFUKAN GABERSDORF
10 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
11 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
12 UKRAINETS ANNA SC ALLIANCE
13 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (8 kyu)
1 Bezgovšek Mia Karate Klub Mislinja
2 Golčman Aneja Karate Klub Mislinja
3 MOZHAR POLINA SC ALLIANCE
4 PESIC NINA SHOFUKAN GABERSDORF
5 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
6 UKRAINETS ANNA SC ALLIANCE
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
4 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5 MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
6 Merc Janez Karate klub Lev
7 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
8 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
11 PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
12 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
13 Vedriš Manuel Delta
kata malčki (8 kyu)
1 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
2 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata dečki
1 BILOUS IVAN SC ALLIANCE
2 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
4 ČESEN STAŠ Karate Klub Postojna
5 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
6 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 GRUBER HENRIK SHOFUKAN GABERSDORF
8 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 Lipuš Smajlović Vito Karate Klub Rudar Velenje
10 Mali Nace Karate Klub Kranj
11 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
12 OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
14 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
15 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
16 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
17 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
18 Subotič Filip Karate Klub Postojna
19 Večerin Taras Karate klub Sokol
20 Vedriš Manuel Delta
21 Vedriš Raul Delta
22 ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE Karate klub Crnica Paraćin
Kata dečki (8 kyu)
kata dečki (8-4 kyu)
kata deklice
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
3 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
4 Čabrijan Petra Delta
5 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
6 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
7 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
8 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
9 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
10 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
11 PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
12 ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
13 SVRZIĆ IVA Karate klub Crnica Paraćin
14 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
15 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
16 ZAGER HANA Karate klub Velenje
17 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
Kata deklice (8 kyu)
kata deklice (8-4 kyu)
1 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
2 JURCAN EMILI Karate klub FINIDA-Poreč
3 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
4 MUSLIMOVIĆ UNA Karate klub FINIDA-Poreč
5 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata ml. kadeti
1 Calabrese Filippo GLC FIJLKAM
2 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3 Clementin Giorgio GLC FIJLKAM
4 DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
5 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
7 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 Vedriš Raul Delta
9 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Clementin Giorgio GLC FIJLKAM
2 DOKMANOVIĆ SANJIN Karate klub "16-a" Banja Luka
3 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje
1 Čabrijan Petra Delta
2 Dević Nikolina KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
3 JOšT ZALA Karate Klub Postojna
4 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
5 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
6 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
7 SAMOVOJSKA IVA Karate klub FINIDA-Poreč
8 SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
9 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
11 VODOPIVEC META Karate Klub Shotokan Ajdovščina
12 ZAGER HANA Karate klub Velenje
13 ŽIVADINOVIĆ MILICA Karate klub Crnica Paraćin
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 Golčman Alina Karate Klub Mislinja
3 JANŽEKOVIČ Tija Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
4 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
6 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
7 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
8 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Tisnikar-Svečko Manca Karate Klub Mislinja
kata kadeti
1 Aizza Samuel GLC FIJLKAM
2 BRAVARIĆ ĆILO DAMJAN Rab-Enpi
3 Clementin Giorgio GLC FIJLKAM
4 Čolić Tin Rab-Enpi
5 Fafanđel Dorian Rab-Enpi
6 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
8 Matušan Antonio Rab-Enpi
9 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
10 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
11 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 Arisi Noemi A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3 BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
4 CASASOLA MAILA GLC FIJLKAM
5 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
6 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
7 gortan jessica GLC FIJLKAM
8 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
9 Mesaglio Martina GLC FIJLKAM
10 MUTAVDŽIĆ MILENA Karate klub Crnica Paraćin
11 PETAN ELA Karate Klub Brežice
12 VIDMAR VRABEC MALI Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata mladinci
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 EDOMI GABRIELE GLC FIJLKAM
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 Korva Staš KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
7 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
8 PETROVIĆ NEMANJA Karate klub Crnica Paraćin
9 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 Arisi Noemi A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3 CASASOLA MAILA GLC FIJLKAM
4 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 CESAR PIA Karate klub Velenje
6 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
7 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 gortan jessica GLC FIJLKAM
9 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
10 LIČER ELIZABETA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
11 Mesaglio Martina GLC FIJLKAM
12 PRADAL CHIARA GLC FIJLKAM
kata člani +18
1 JORNEA ION GLC FIJLKAM
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 Rogoli Lorenzo STARS FIGHTING TORINO
4 Singh Amit A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +18
1 BUKOVINSKI PATRICIJA Karate Klub Trbovlje
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
3 durisotti veronica GLC FIJLKAM
4 GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
5 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
7 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata veterani + 35 let
1 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
2 REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3 Semolič Igor Karate Klub Emona
4 SUBOTIČ DALIBOR Karate Klub Postojna
kata veteranke + 35 let
1 LORBER LYDIA SHOFUKAN GABERSDORF
2 MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
kata veterani + 50 let
1 Cener Alojz Karate Klub Murska Sobota
2 FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
3 Gross Samo Karate klub Slovenj Gradec
4 Horvat Albin Karate klub Pesnica
5 REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
kata veteranke + 50 let
1    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
2    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
2 GALIČ NASTJA kata članice +18
3 LAKNER MAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
5 PETAN ELA kata kadetinje
6 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
7 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
3    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata dečki
2 MIHELIČ MAJ kumite dečki -40 kg
3 TEKAVC MAŠA kata deklice
4 TEKAVC MAŠA kumite deklice -40 kg
5 Tekavc Žiga kata najmlajši
6 TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
4    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata veterani + 35 let
5    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -50 kg
2 CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
3 CARLI MARUšA SARA kumite mladinke -59 kg
4 CARLI SOFIJA kata deklice
5 CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
6 CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
8 KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
9 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
10 KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
11 MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
12 Mlakar Nika kumite malčice -30 kg
13 MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
14 PERMOZER MARC kumite dečki -35 kg
15 PERMOZER MARC kumite malčki +30 kg
16 SELJAK JULIJA kata ml. kadetinje
17 SELJAK JULIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
18 ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg
6    Karate Klub Kovinar Maribor
1 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
2 MOČNIK TIMI kata kadeti
3 MOČNIK TIMI kata mladinci
4 ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
5 Rola Luka kata dečki
6 Rola Luka kumite dečki -45 kg
7 ZARIČ VID kata ml. kadeti
8 ZARIČ VID kata kadeti
9 ZARIČ VID kumite ml. kadeti +50 kg
7    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Bele Lea kumite malčice -30 kg
2 Herman Benjamin kumite dečki +45 kg
3 Herman Benjamin kumite malčki +30 kg
4 Juraja Vinko kata malčki
8    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kumite dečki -40 kg
2 Cekov Vanna kata malčice
3 Cekov Vanna kumite deklice +40 kg
4 Cekov Vanna kumite malčice +30 kg
5 ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 DRAKSLER IZA kata kadetinje
7 ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
8 ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
9 GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg
10 KRIžAJ ALEKSANDER kata kadeti
11 KRIžAJ ALEKSANDER kumite kadeti -52 kg
12 LEBEN TINKARA kata deklice
13 LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
14 Mali Nace kata dečki
15 Mali Nace kumite dečki -40 kg
16 NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje -50 kg
9    Karate Klub Mislinja
1 Bezgovšek Mia kata malčice (8 kyu)
2 FELLE DRAGO kata veterani + 50 let
3 Golčman Alina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 Golčman Aneja kata malčice (8 kyu)
5 Kacjan Erika kata deklice
6 Ogris Ika kata ml. kadetinje
7 Ogris Žak kata kadeti
8 Tisnikar-Svečko Manca kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10    Karate Klub Murska Sobota
1 Cener Alojz kata veterani + 50 let
11    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
2 Koželj Aleks kumite dečki -40 kg
3 Skalič Bor kumite dečki -35 kg
4 Skalič Brin kumite kadeti -70 kg
12    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata deklice
2 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
3 ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
4 ARSENIČ SARA kumite kadetinje -54 kg
5 BEŠIČ LANA kata malčice
6 BEŠIČ LANA kata deklice
7 BOJC JAKOB kata dečki
8 BOJC JAKOB kumite dečki -35 kg
9 ČESEN BORIS kata najmlajši
10 ČESEN STAŠ kata dečki
11 ČESEN STAŠ kumite dečki -35 kg
12 ČESEN VESNA kata malčice
13 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
14 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
15 HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
16 JOšT ZALA kata ml. kadetinje
17 JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
18 JOšT ZALA kumite kadetinje -47 kg
19 MALEŠEVIČ MIŠO kata malčki
20 MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki +30 kg
21 MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg
22 MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti -50 kg
23 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
24 PRAPROTNIK NECA kata deklice
25 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
26 RUDONJIĆ JOVAN kumite dečki -35 kg
27 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
28 STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
29 SUBOTIČ DALIBOR kata veterani + 35 let
30 Subotič Filip kata dečki
31 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
32 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
33 KK Postojna 2 kata ekipa dečki
34 KK Postojna 1 kata ekipa deklice
35 KK Postojna 1 kata ekipa malčki
36 KK Postojna 1 kata ekipa malčice
37 KK Postojna 1 kata ekipa ml. kadetinje
38 KK Postojna 1 kata ekipa člani
39 KK Postojna 1 kumite ekipa člani open
13    Karate Klub Radvanje
1 ZIDAR DOMEN kumite člani -75 kg
14    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata malčice
2 HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
3 MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8 kyu)
4 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
5 MIKŠA LOVRO kata malčki
6 MIKŠA LOVRO kata malčki (8 kyu)
7 Žumer Jakob kumite ml. kadeti +50 kg
15    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
2 KRAJNC MIHA kumite mladinci -76 kg
16    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -35 kg
2 HARLE TEO kumite člani -75 kg
3 KRAPEŽ GREGOR kumite mladinci -76 kg
4 LIČER ELIZABETA kata mladinke
5 VIDMAR VRABEC MALI kata kadetinje
6 VODOPIVEC META kata ml. kadetinje
17    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
3 Mačar Dejan kata ml. kadeti
4 Mačar Dejan kumite ml. kadeti -40 kg
5 Mačar Tijan kumite dečki -35 kg
6 MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
18    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata deklice
2 BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
3 LAČEVIĆ IVONA kata članice +18
4 Osmić Sumejja kata deklice
5 Sarajlić Adelisa kata malčice (8 kyu)
6 Sarajlić Eldin kata dečki
7 Zahirović Inaya kata deklice
19    Karate Klub Trbovlje
1 BUKOVINSKI PATRICIJA kata članice +18
2 ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
3 HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg
4 LAHARNAR ANJA kata mladinke
5 PATERNOSTER ALENKA kata veteranke + 35 let
6 SALKIČ EDIN kumite veterani +35 let open
7 KK Trbovlje 1 kata ekipa članice
20    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata mladinke
2 CESAR PIA kata članice +18
3 ĐOGIĆ EMA kata deklice
4 ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
5 PAŠIČ ADAM kata malčki
6 PAŠIČ ADAM kata malčki (8 kyu)
7 PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
8 ZAGER HANA kata ml. kadetinje
9 ZAGER HANA kata deklice
21    Karate Klub Vrhnika
1 GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
2 GABRIJELČIČ LAN kumite mladinci -61 kg
22    Karate Klub Zmaj
1 Ramić Belmin kumite dečki -35 kg
23    Karate Klub Žalec
1 Kokotec Martin kumite člani -75 kg
2 KOLšEK MAJ kumite kadeti -63 kg
3 KVAS LUKA kumite člani -75 kg
4 KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
5 MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
6 PLASKAN JURIJ kumite člani -75 kg
7 SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
8 TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
9 UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
10 KK Žalec 1 kata ekipa člani
11 KK Žalec 1 kumite ekipa člani open
24    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
3 ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
4 MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
5 SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg
25    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite dečki -35 kg
2 GOLEŠ Lan kumite malčki -30 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
4 JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -35 kg
26    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
4 KLOBASA BLAŽ kata kadeti
5 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
6 MUHIČ NATALIJA kata članice +18
7 MUHIČ NATALIJA kata veteranke + 35 let
8 REIHS JAKA kata ml. kadeti
9 REIHS JAKA kata dečki
10 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
27    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
3 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg
28    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 JOVIĆ MARA kumite mladinke +59 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -50 kg
4 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +50 kg
5 MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -50 kg
6 Mujić Vedad kumite dečki -45 kg
7 PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
8 RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg
9 STOJANOVIć MARKO kumite dečki -45 kg
10 ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje +50 kg
11 ZLATKOV TEODOR kumite mladinci +76 kg
12 ŽOHAR SARA kumite mladinke +59 kg
29    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Čulajević Luka kumite mladinci -76 kg
3 HALKIĆ AMEL kumite kadeti -63 kg
4 KABASHAJ ENDRIT kumite kadeti -70 kg
5 KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
6 ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 KK Olimpija 1 kata ekipa ml. kadetinje
30    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Tija kumite ml. kadetinje -50 kg
2 JANŽEKOVIČ Tija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3 Plohl Taja kata malčice
4 Plohl Taja kumite malčice -30 kg
31    Karate Klub Ljubljana
1 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
2 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
3 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
4 KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
5 Levec Grajfoner Lara kumite ml. kadetinje -45 kg
6 RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
32    Karate Klub Rudar Velenje
1 Lipuš Smajlović Vito kata dečki
2 PRATNEMER HANA kata deklice
3 Sadiković Ajdin kumite malčki +30 kg
4 Točaković Nemanja kumite mladinci -76 kg
5 Vrella Yll kumite dečki -35 kg
33    GLC FIJLKAM
1 Aizza Samuel kata kadeti
2 BERNARDINI LORENZO kumite člani +84 kg
3 Calabrese Filippo kata ml. kadeti
4 Calabrese Filippo kata dečki
5 CASASOLA MAILA kata mladinke
6 CASASOLA MAILA kata kadetinje
7 ceccheto lara kata najmlajše
8 ceccheto lara kata malčice
9 chiandussi lorenzo kumite člani -75 kg
10 Clementin Giorgio kata ml. kadeti
11 Clementin Giorgio kata kadeti
12 Clementin Giorgio kata ml. kadeti (8-3 kyu)
13 durisotti veronica kata članice +18
14 EDOMI GABRIELE kata mladinci
15 gortan jessica kata mladinke
16 gortan jessica kata kadetinje
17 innocenzi francesco kumite kadeti +70 kg
18 JORNEA ION kumite člani - 84 kg
19 JORNEA ION kata člani +18
20 Mesaglio Martina kata mladinke
21 Mesaglio Martina kata kadetinje
22 PAVAN SEBASTIANO kata malčki
23 PAVAN SEBASTIANO kata dečki
24 POORHASHEMI SEPHER kumite člani -75 kg
25 PRADAL CHIARA kata mladinke
26 simeone martina kumite kadetinje -54 kg
27 simeone martina kumite mladinke -59 kg
28 Stroscio Melissa kumite ml. kadetinje +50 kg
29 Varone Martina kumite ml. kadetinje +50 kg
30 FIJLKAM 1 kata ekipa člani
31 FIJLKAM 1 kumite ekipa člani open
34    Karate klub Pesnica
1 Horvat Albin kata veterani + 50 let
35    Energija
1 Brus Sanjin kumite kadeti -70 kg
2 Derajić Branka kumite ml. kadetinje -45 kg
3 Derajić Branka kumite malčice +30 kg
4 Derajić Jovana kumite deklice +40 kg
5 Derajić Jovana kumite ml. kadetinje +50 kg
6 Dujaković Pavle kumite mladinci -61 kg
7 Janjić Dejan kumite člani -75 kg
8 Janjić Dejan kumite mladinci -76 kg
9 Stanić Mihajlo kumite kadeti -57 kg
10 Energija 1 kumite ekipa mladinci open
11 Energija 1 kata ekipa člani
12 Energija 1 kumite ekipa člani open
36    KARATE KLUB ZAMET
1 SKARDELLI EMA kumite kadetinje -47 kg
2 SKARDELLI LJATIFI TEA kumite ml. kadetinje -40 kg
37    Rab-Enpi
1 BRAVARIĆ ĆILO DAMJAN kata kadeti
2 Čolić Tin kata kadeti
3 Fafanđel Dorian kata kadeti
4 Matušan Antonio kata kadeti
5 Rab-Enpi 1 kata ekipa mladinci
38    Karate klub FINIDA-Poreč
1 JURCAN EMILI kata deklice (8-4 kyu)
2 MUSLIMOVIĆ UNA kata deklice (8-4 kyu)
3 REŠIDOVIĆ AMIR kata veterani + 50 let
4 REŠIDOVIĆ AMIR kata veterani + 35 let
5 SAMOVOJSKA IVA kata ml. kadetinje
6 ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata deklice
7 KK FINIDA 1 kata ekipa deklice
8 KK FINIDA 1 kata ekipa ml. kadetinje
39    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
2 ERDELIČ ŽAN kata dečki
3 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
4 Večerin Taras kata dečki
5 KK Sokol 1 kata ekipa dečki
6 KK Sokol 2 kata ekipa dečki
40    A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
1 Arisi Noemi kata mladinke
2 Arisi Noemi kata kadetinje
3 Bazzani Paola kata mladinke
4 Bazzani Paola kata kadetinje
5 Lazzari Siria kata ml. kadetinje
6 Lazzari Siria kata deklice (8-4 kyu)
7 Lazzari Siria kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 Rovina Lisa kata deklice (8-4 kyu)
9 Rovina Lisa kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
10 Singh Amit kata člani +18
41    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
2 CENTRIH ALEKSANDRA, kumite mladinke -59 kg
3 GANZITTI NIA kata mladinke
4 GANZITTI NIA kata članice +18
5 GORENŠEK VID kata dečki
6 GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
7 HLASTEC KIAN kata dečki
8 KLOBASA ALEKS kata mladinci
9 KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
10 KRISTIČ KAROLINA kata najmlajše
11 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
12 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
13 OČKO GAL kata malčki
14 OČKO GAL kata dečki
15 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
16 OČKO GAL kumite malčki +30 kg
17 SLUGA JURE kata kadeti
18 SLUGA JURE kata mladinci
19 SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
20 STERNIŠA NEJC kata člani +18
21 STERNIŠA NEJC kata mladinci
22 TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
23 VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
24 VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
42    Delta
1 Čabrijan Petra kata ml. kadetinje
2 Čabrijan Petra kata deklice
3 Fagnjen Viktor kumite kadeti +70 kg
4 Fagnjen Viktor kumite mladinci -76 kg
5 Kalabić Aleksandar kumite člani -75 kg
6 Kalabić Aleksandar kumite mladinci -76 kg
7 Lisac Laura kumite kadetinje +54 kg
8 Lisac Laura kumite mladinke -59 kg
9 Parmaković Matea kumite malčice -30 kg
10 Pendić Leon kumite kadeti -70 kg
11 Vedriš Manuel kata malčki
12 Vedriš Manuel kata dečki
13 Vedriš Raul kata ml. kadeti
14 Vedriš Raul kata dečki
43    Karate klub No kachi
1 Brdovcak Alessia kumite deklice +40 kg
2 Cipric Luka Tony kumite ml. kadeti -45 kg
3 Delic Ena kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Horvat Ivona kumite ml. kadetinje +50 kg
5 Jakovljevic Dino kumite dečki -35 kg
6 Konevski Ivano kumite ml. kadeti +50 kg
7 Magzan Ivano kumite dečki -40 kg
8 Martic David kumite dečki -40 kg
9 Radmanović Marko kumite kadeti -63 kg
10 Rahmanovic Aura kumite ml. kadetinje +50 kg
11 Schubert Karlo kumite ml. kadeti -40 kg
12 Zejnic Emma kumite ml. kadetinje +50 kg
44    Karate Klub Champion (CRO)
1 Bolf Luka kumite dečki -40 kg
2 Guščić Noa kumite deklice -35 kg
3 Guščić Nora kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Krizman Lena kumite malčice +30 kg
5 Laginja Josip kumite malčki +30 kg
6 Malkić Hanna kumite deklice +40 kg
7 Malkić Hanna kumite ml. kadetinje -50 kg
8 Šimundić Nika kumite deklice +40 kg
9 Verić- Nikšić Jan kumite malčki +30 kg
45    KK OPATIJA
1 BAŽDARIĆ ANTON kumite mladinci +76 kg
2 BURŠIĆ LEON kumite dečki -40 kg
3 GROZDIĆ ENA kumite kadetinje -54 kg
4 KNEŽEVIĆ KATJA kumite kadetinje -54 kg
5 REDŽIĆ JANA kumite deklice -40 kg
6 ROGOVIĆ LANA kumite deklice -35 kg
7 ŠPREM DOMAGOJ kumite dečki -35 kg
8 ZORIČIĆ KRISTIAN kumite ml. kadeti +50 kg
46    Karate klub Crnica Paraćin
1 MUTAVDŽIĆ MILENA kata kadetinje
2 NESIĆ IVANA kumite ml. kadetinje +50 kg
3 PETROVIĆ NEMANJA kata mladinci
4 SVRZIĆ IVA kata deklice
5 ŽIVADINOVIĆ MILICA kata ml. kadetinje
6 ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE kata dečki
47    KRK CROATIA
1 BOŽIČ MATIJA kumite dečki -35 kg
2 Čubrič Viktor kumite člani +84 kg
3 IBRAHIMOVIĆ MELISA kumite ml. kadetinje -50 kg
4 Lesica Lucija kumite ml. kadetinje -50 kg
5 MAJETIĆ AMIL kumite dečki +45 kg
6 POLONIJO STELLA kumite članice - 55 kg
7 POLONIJO STELLA kumite mladinke -53 kg
8 RAFAEL LUKA kumite dečki -45 kg
9 STOJAKOVIĆ DORA kumite malčice -30 kg
10 STOJAKOVIĆ DORA kumite deklice -35 kg
11 SUTIĆ ANTONIO kumite kadeti +70 kg
12 SUTIĆ ANTONIO kumite mladinci -76 kg
13 ŽIVKOVIĆ LOVRO kumite kadeti +70 kg
48    Karate klub Grobničan
1 Karadža Ana kumite ml. kadetinje -40 kg
2 Splait Siniša kumite dečki -35 kg
3 Splait Siniša kumite malčki +30 kg
49    Ganz-Kesjár
1 András Bálint kumite dečki -45 kg
2 András Bálint kumite malčki +30 kg
3 Dvorák Ádám kumite kadeti -70 kg
4 Dvorák Ádám kumite mladinci -76 kg
5 Dvorák Adrián kumite dečki -45 kg
6 Dvorák Adrián kumite malčki +30 kg
7 Máder Miksa kumite malčki -30 kg
8 Nyíri Gergely kumite kadeti -63 kg
9 Nyíri Gergely kumite mladinci -61 kg
10 Tóth János kumite malčki -30 kg
11 Varga Dániel kumite kadeti -70 kg
12 Varga Dániel kumite kadeti +70 kg
50    Karate klub "16-a" Banja Luka
1 Budić Tina kumite deklice +40 kg
2 Clegg Luka kumite malčki -30 kg
3 DOKMANOVIĆ SANJIN kata ml. kadeti
4 DOKMANOVIĆ SANJIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
5 Knežević Luka kumite ml. kadeti +50 kg
6 Lukač Una-Selena kumite kadetinje -54 kg
7 Lukač Viktor kumite dečki -35 kg
8 Mitrović Nikša kumite malčki -30 kg
9 Ristić Miloš kumite dečki -45 kg
10 Smiljić Milan kumite člani -75 kg
51    Karate klub Klenovnik
1 Bančić Noa kumite dečki +45 kg
2 Bančić Noa kumite ml. kadeti -50 kg
3 Kokotec Filip kumite malčki +30 kg
4 Stančić Adrian kumite ml. kadeti -45 kg
5 Stančić Adrian kumite kadeti -52 kg
52    STARS FIGHTING TORINO
1 Cappa Paolo kumite člani -75 kg
2 Rogoli Lorenzo kata člani +18
3 1 kumite ekipa člani open
53    ASD Esercito - 187 Folgore
1 CITI JACOPO kumite dečki -35 kg
2 CITI JACOPO kumite dečki -40 kg
3 GIRALDI FRANCESCA kumite ml. kadetinje -50 kg
4 GIRALDI FRANCESCA kumite kadetinje -54 kg
5 GIRALDI LAURA kumite malčice +30 kg
6 GIRALDI LAURA kumite deklice -35 kg
7 GIRALDI LORENZO kumite člani -75 kg
8 MILLAURO VITTORIA kumite deklice -35 kg
9 MILLAURO VITTORIA kumite ml. kadetinje -40 kg
10 PICCHIOTTI FEDERICO kumite dečki -35 kg
11 PICCHIOTTI FEDERICO kumite dečki -40 kg
12 SIMONETTI NICHOLAS kumite dečki -35 kg
13 SIMONETTI NICHOLAS kumite dečki -40 kg
54    Karate klub 10. DAN
1 Božic Matej kumite dečki -45 kg
2 Čačko Mia kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Čačko Mia kumite kadetinje -54 kg
4 Goljak Leon kumite mladinci -76 kg
5 Grgurevic Lea kumite deklice -35 kg
6 Grgurevic Lea kumite ml. kadetinje -40 kg
7 Hoxhaj Elena kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Hoxhaj Elena kumite kadetinje +54 kg
9 Kangrga Vida kumite deklice -35 kg
10 Kangrga Vida kumite ml. kadetinje -40 kg
11 Radic Lorena kumite deklice -40 kg
12 Radic Lorena kumite ml. kadetinje -40 kg
55    Karate klub “Metal” - Jurdani
1 Brčina Iva kumite malčice +30 kg
2 Dorić Medina kumite malčice +30 kg
3 Komarac Filip kumite malčki +30 kg
56    KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
1 Dević Nikolina kata ml. kadetinje
2 Korva Staš kata mladinci
57    Karate klub Bushido, Zagreb
1 Tomić Sara kumite deklice +40 kg
2 Tomić Sara kumite ml. kadetinje +50 kg
58    IPON ZAGREB
1 MABIĆ FILIP kumite dečki -35 kg
2 MABIĆ FILIP kumite ml. kadeti -40 kg
3 MASLOV LOVRO kumite dečki -35 kg
4 MASLOV LOVRO kumite ml. kadeti -40 kg
5 PANIĆ KARLO kumite dečki -40 kg
6 PANIĆ KARLO kumite ml. kadeti -40 kg
7 PANIĆ PAULA kumite malčice -30 kg
8 PANIĆ PAULA kumite deklice -35 kg
9 RUMENJAK RAFAELA kumite deklice -40 kg
59    Karate klub Slovenj Gradec
1 Gross Samo kata veterani + 50 let
2 Gross Samo kata veterani + 35 let
60    SHOFUKAN GABERSDORF
1 GRUBER CARLA kata malčice
2 GRUBER HENRIK kata dečki
3 GRUBER HENRIK kumite dečki -35 kg
4 KAMENIK ALEKSANDER kumite veterani +35 let open
5 LORBER LYDIA kata veteranke + 35 let
6 PESIC NINA kata malčice
7 PESIC NINA kata malčice (8 kyu)
61    Karate klub Lev
1 Brlek Rok kumite člani -75 kg
2 Merc Janez kata malčki
3 Merc Janez kumite dečki -35 kg
4 Merc Janez kumite malčki +30 kg
62    REALE SOCIETA' GINNASTICA TORINO
1 MELANO ALBERTO kumite člani - 84 kg
63    bodymind karate team
1 Dhamo Albi kumite kadeti -63 kg
2 Dhamo Gabriele kumite dečki +45 kg
3 Dhamo Gabriele kumite ml. kadeti -50 kg
4 Dini Emanuele kumite člani -75 kg
5 Dini Emanuele kumite mladinci -61 kg
6 Guiscardi Sharon kumite kadetinje +54 kg
7 Guiscardi Sharon kumite mladinke +59 kg
8 Menchini Michele kumite kadeti -57 kg
9 Paolinelli Yari kumite dečki +45 kg
10 Rubino Nicolo kumite dečki +45 kg
11 Ulivi Angelica kumite kadetinje +54 kg
12 Ulivi Angelica kumite mladinke +59 kg
64    HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1 ČUTURA TONI kumite ml. kadeti +50 kg
65    Polisportiva dilettantistica Cornigliano 79
1 Lauria Fabrizio kumite člani -75 kg
66    SC ALLIANCE
1 ANTONIJ MOJAR kumite dečki -45 kg
2 BILOUS IVAN kata dečki
3 BILOUS IVAN kumite dečki -35 kg
4 BLIZHYNETS ANDRII kata najmlajši
5 BLIZHYNETS KATERYNA kata kadetinje
6 BLIZHYNETS KATERYNA kumite kadetinje -47 kg
7 BLIZHYNETS KATERYNA kumite kadetinje -54 kg
8 BLIZHYNETS KATERYNA kumite mladinke -53 kg
9 IONETS MAKSIM kumite dečki -35 kg
10 LIJINETS ANDRIJ kumite malčki -30 kg
11 MOZHAR ANTON kumite dečki -40 kg
12 MOZHAR POLINA kata malčice
13 MOZHAR POLINA kata malčice (8 kyu)
14 MOZHAR POLINA kumite malčice +30 kg
15 TOKAR VLAD kumite malčki -30 kg
16 TUKARIUK VLADYSLAV kata najmlajši
17 UKRAINETS ANNA kata malčice
18 UKRAINETS ANNA kumite malčice -30 kg
19 UKRAINETS ANNA kata malčice (8 kyu)
20 YONEC MAX kumite dečki -40 kg
21 ALLIANCE 1 kata ekipa dečki
67    KKKastav
1 Host Anton kumite kadeti -63 kg
2 Host Anton kumite ml. kadeti +50 kg
3 Host Fran kumite ml. kadeti -50 kg
4 Karlović Noeli kumite deklice -40 kg
5 Karlović Noeli kumite malčice +30 kg
6 Mrakovčić Dorotea kumite kadetinje +54 kg
7 Ožbolt Ivan kumite dečki -45 kg
8 Ožbolt Luka kumite ml. kadeti +50 kg
9 Zorić Daria kumite ml. kadetinje +50 kg
68    Karate Klub Polzela
69    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 Shito-ryu Ce 1 kata ekipa člani
70    Shotokan Karate Klub Postojna
71    Karate klub Mars
1 KK MARS 1 kata ekipa člani