1. Pokalna tekma KZS

Lucija ( Lucija , Fazan 1 )



kata ekipa dečki (7)
1. mesto   KK APAčE 1 (ŠINKO,KASTELIC) ŠINKO,KASTELIC
2. mesto   KK VELENJE 1 (KOČEVAR,BRŠEK PUNGARTNIK,BOROVNIK) KOČEVAR,BRŠEK PUNGARTNIK,BOROVNIK
3. mesto   ŠD GORICA 1 (MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK) MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (LUKAČ,ŠEHIĆ) LUKAČ,ŠEHIĆ
5. mesto   KK VELENJE 2 (JAKOP,PIHLER,VANOVŠEK) JAKOP,PIHLER,VANOVŠEK
5. mesto   KK CERKNICA 1 (BASAR,KRANJC) BASAR,KRANJC
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   KK RUDAR 1 (HLIŠČ,GOLAČ) HLIŠČ,GOLAČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KOLANDER,ČEŠAREK,LESAR) KOLANDER,ČEŠAREK,LESAR
3. mesto   AJDOVščINA 1 (JERKIČ,LIČEN,ROGELJ) JERKIČ,LIČEN,ROGELJ
kata ekipa kadeti (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (CESTNIK,IULIANO,KUŠTER) CESTNIK,IULIANO,KUŠTER
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (RIZMANOVSKI,GRIL) RIZMANOVSKI,GRIL
3. mesto   KK KRANJ 1 (REBOLJ,ČULIBRK,VILFAN) REBOLJ,ČULIBRK,VILFAN
kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,ČESKO,KENDA) CESAR,ČESKO,KENDA
2. mesto   KK KRANJ 1 (DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK) DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK
3. mesto   AJDOVščINA 1 (PLAHUTA,SVJETLANOVIĆ,ČIBEJ) PLAHUTA,SVJETLANOVIĆ,ČIBEJ
kata ekipa malčice (4)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
2. mesto   KK RUDAR 1 (DRAGIĆ,KANDUT) DRAGIĆ,KANDUT
3. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (PRAPROTNIK,JOŠT,AKSENTIĆ) PRAPROTNIK,JOŠT,AKSENTIĆ
kata ekipa malčki (4)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (MODIC,MUJIĆ,STOJANOVIĆ) MODIC,MUJIĆ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (HMELAK,LAMPREHT,JELENKO) HMELAK,LAMPREHT,JELENKO
3. mesto   KK OPLOTNICA 2 (GANZITTI,GORENŠEK,LESKOVAR) GANZITTI,GORENŠEK,LESKOVAR
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (REBEC,VADNAL,VADNAL) REBEC,VADNAL,VADNAL
kata ekipa ml. kadeti (8)
1. mesto   KK RUDAR 1 (SKAZA,TAMŠE MARINIČ,POLIČNIK) SKAZA,TAMŠE MARINIČ,POLIČNIK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MEDVED,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ) MEDVED,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ
3. mesto   ŠD GORICA 1 (ABRAMOVIĆ,KEBER) ABRAMOVIĆ,KEBER
3. mesto   KK RADGONA 1 (CIGULA KAUČIČ,ČURMAN,STERNIŠA) CIGULA KAUČIČ,ČURMAN,STERNIŠA
5. mesto   KK LJUTOMER 1 (STAJNKO,STAJNKO,JANŽEKOVIČ) STAJNKO,STAJNKO,JANŽEKOVIČ
5. mesto   KK KRANJ 2 (STOJANOVSKI,KONDIČ,KOŠIR) STOJANOVSKI,KONDIČ,KOŠIR
kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. mesto   KK RUDAR 1 (NOVAK,OMIĆ) NOVAK,OMIĆ
2. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,REPIČ) NADIŽAR,REPIČ
3. mesto   KK APAčE 1 (KOVAČ,KOVAČ,LESJAK) KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   AJDOVščINA 1 (VIDMAR,ROSA TROJER,KOBAL) VIDMAR,ROSA TROJER,KOBAL
5. mesto   KK POSTOJNA 1 (VELIČI,SALANOVIČ) VELIČI,SALANOVIČ
kata ekipa mladinci (3)
1. mesto   KK LOVRENC 1 (BREZOČNIK,HERMAN) BREZOČNIK,HERMAN
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (PERC,FERLIN,KOLANDER) PERC,FERLIN,KOLANDER
3. mesto   KK KRANJ 1 (ŠTULAR,RIHTARŠIČ) ŠTULAR,RIHTARŠIČ
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,LEBAN,STRMČNIK) CESAR,LEBAN,STRMČNIK
kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto   KK RUDAR 1 (OSMANOVIĆ,POLIČNIK,KANDUT.) OSMANOVIĆ,POLIČNIK,KANDUT.
kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. mesto   KK CERKNICA 1 (KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ) KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ