47th INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2019«

SPORTS HALL POLAJ ( Trbovlje , Šuštarjeva kolonija 7a )



Države
12
Klubi
87
Skupaj prijave
556
Skupaj nastopi
733
Prijave ženske
242
Nastopi ženske
314
Prijave moški
314
Nastopi moški
419
Prijavljene ekipe
28
Ženske ekipe
16
Moške ekipe
12


Države
1 AUSTRIA
2 BANGLADESH
3 BOSNIA AND HERZEGOVINA
4 CROATIA
5 HUNGARY
6 ITALY
7 MONTENEGRO
8 SERBIA
9 SLOVAKIA
10 SLOVENIA
11 SWITZERLAND
12 UKRAINE
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
3 ASD SHOTOKAN KARATE POZZUOLO DEL FRIULI
4 ASD TREVISO KARATE
5 BANGLADESH KARATE ACADEMY
6 BANJA LUKA
7 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
8 EMPI MAGLAJ
9 ENERGIJA
10 FRIEWAYS KARATEKLUB
11 HERCEGOVINA-ZAGREB 1
12 HRVATSKI DRAGOVOLJAC
13 INOUE-HA KARATE-DO FELDKIRCHEN
14 INTERNATIONAL KARATE DO VIENNA
15 IPON ZAGREB
16 JISSEN DOJO KARATE
17 KARATE BORBIAGO
18 KARATE KLUB POTOCI
19 KARATE KLUB "KOZJANSKO IN OBSOTELJE"
20 KARATE KLUB “METAL” - JURDANI
21 KARATE KLUB BRANIK
22 KARATE KLUB BREŽICE
23 KARATE KLUB BUSHIDO
24 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
25 KARATE KLUB CERKNICA
26 KARATE KLUB EMONA
27 KARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
28 KARATE KLUB HRASTNIK
29 KARATE KLUB KARLOVAC 1969
30 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
31 KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
32 KARATE KLUB KRANJ
33 KARATE KLUB KRK CROATIA
34 KARATE KLUB LEV
35 KARATE KLUB LJUBLJANA
36 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
37 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
38 KARATE KLUB NESTOR
39 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
40 KARATE KLUB PETROVČE
41 KARATE KLUB POLZELA
42 KARATE KLUB POSTOJNA
43 KARATE KLUB PRINC
44 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
45 KARATE KLUB RADVANJE
46 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
47 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
48 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
49 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
50 KARATE KLUB ŠENČUR
51 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
52 KARATE KLUB SINDJELIC
53 KARATE KLUB SLJEME
54 KARATE KLUB SOKOL
55 KARATE KLUB SUSEDGRAD ZAGREB
56 KARATE KLUB TAD RIJEKA
57 KARATE KLUB TIGER VELENJE
58 KARATE KLUB TRBOVLJE
59 KARATE KLUB VELENJE
60 KARATE KLUB VIROVITICA
61 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
62 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
63 KARATE KLUB WKSA TEPANJE
64 KARATE KLUB ŽALEC
65 KARATE LOWER AUSTRIA
66 KARATE PINZGAU
67 KARATE SAVEZ UŽE SRBIJE
68 KARATE UNION WALSERFELD
69 KARATE VORARLBERG
70 KARATE-DO BIEL-BIENNE
71 LZ STEIERMARK
72 SAMOBOR
73 SHIAI KARATE-DO WIEN
74 SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
75 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
76 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
77 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
78 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
79 SKRVENEZIA
80 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
81 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
82 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
83 SPORTS LIFE (CRO)
84 TAYSEN KARATE CLUB
85 UKRAINIAN NATIONAL TEAM
86 UNION KOŠICE
87 USV WALS LASCHENSKY - KIDO KARATE
88 VASAS SC

kata male seniors +16 (17)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SALKIC ALMIN Karate-DO Biel-Bienne
3. mesto   HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
3. mesto   RAKIć DAVID International Karate Do Vienna
5. mesto   KöSTENBAUMER HANNES Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
6. mesto   KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
kata female seniors +16 (11)
1. mesto   CELO FUNDA Karate Lower Austria
2. mesto   WIENINGER KRISTIN Karate Lower Austria
3. mesto   JUKIć NIKA Karate klub Sljeme
3. mesto   DIMOSKI VALENTINA USV Wals Laschensky - KIDO Karate
5. mesto   RADOSAVAC MARINA Energija
6. mesto   BAHLEDOVA PATRICIA KARATE VORARLBERG
kata male 10-11 years (27)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SEKULIć NIKOLA Karate savez uže Srbije
3. mesto   CALABRESE FILIPPO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto   PAUNOVIĆ ĐORĐE Karate savez uže Srbije
5. mesto   ŽIVKOVIć DIMITRIJE Karate savez uže Srbije
6. mesto   REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) (12)
1. mesto   REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto   PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
kata female 10-11 years (15)
1. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   LEHNER TAMARA Frieways Karateklub
3. mesto   KLEIN VIKTORIA USV Wals Laschensky - KIDO Karate
5. mesto   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   KORNER LEONIE Frieways Karateklub
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (14)
1. mesto   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   LEHNER TAMARA Frieways Karateklub
3. mesto   KORNER LEONIE Frieways Karateklub
5. mesto   CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
6. mesto   JOJIĆ SARA Karate savez uže Srbije
kata male cadets (16)
1. mesto   SLUGA JURE Karate Zveza Slovenije
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
3. mesto   ZÖCHLING FLORIAN Karate Lower Austria
3. mesto   TOSUN EMRE Karate Union Walserfeld
5. mesto   KRAJNC MIHA Karate klub Selnica ob Dravi
kata female cadets (19)
1. mesto   CELO ISRA Karate Lower Austria
2. mesto   TREJO MELANIE Frieways Karateklub
3. mesto   EIDLER ELENA Frieways Karateklub
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. mesto   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
6. mesto   BEKTIC JASMINA Karate Union Walserfeld
kata female 8-9 years (15)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
5. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) (15)
1. mesto   BELJKAš NEDA Karate klub Potoci
2. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto   MEISSL MIRIAM Frieways Karateklub
3. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   LEOVAC MATEA Karate klub Potoci
kata male 8-9 years (15)
1. mesto   JURAJA VINKO KARATE KLUB "KOZJANSKO IN OBSOTELJE"
2. mesto   PRAH TILEN KARATE KLUB "KOZJANSKO IN OBSOTELJE"
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
5. mesto   STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
6. mesto   JEVREMOVIć SVETISLAV Karate savez uže Srbije
kata male 8-9 years (8-6 kyu) (13)
1. mesto   BOROVIć DUšAN Karate klub Potoci
2. mesto   ZADINA EMIL Frieways Karateklub
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   SAVIć MARKO Karate savez uže Srbije
5. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
6. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata male 12-13 years (15)
1. mesto   WU TIMON Shiai Karate-Do Wien
2. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   NIEDERL MATTHIAS Karate Lower Austria
5. mesto   CALABRESE FILIPPO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
6. mesto   MILUTIN ĐORđE banja luka
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (6)
1. mesto   WU TIMON Shiai Karate-Do Wien
2. mesto   LAJOVIC JAKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto   BEBAR ŽAN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   LULIČ ELDIN Karate Klub Trbovlje
6. mesto   ČUFUROVIČ ALEX Karate Klub Trbovlje
kata female 12-13 years (18)
1. mesto   CELO SIMA Karate Lower Austria
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   EIDLER ELENA Frieways Karateklub
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
6. mesto   STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (18)
1. mesto   BEKTIC JASMINA Karate Union Walserfeld
2. mesto   VATCHKOV SOFIA Shiai Karate-Do Wien
3. mesto   KORNER LEONIE Frieways Karateklub
3. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5. mesto   MULEC NIKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
kata male 16-17 years (14)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SLUGA JURE Karate Zveza Slovenije
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
3. mesto   KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   BORDIUZHAN VIKTOR TaySen karate club
6. mesto   ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
kata female 16-17 years (18)
1. mesto   EIDLER ANNA LENA Frieways Karateklub
2. mesto   FLASCHBERGER SARAH Inoue-ha Karate-do Feldkirchen
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
5. mesto   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
6. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata female -8 (4)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
3. mesto   BOŽANOVIČ ANA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MEISSL MIRIAM Frieways Karateklub
kata female -8 years (8-6 kyu) (4)
1. mesto   MEISSL MIRIAM Frieways Karateklub
2. mesto   VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   BOŽANOVIČ ANA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kata male -8 years (9)
1. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   DAVID STEFANOVIć Karate klub Sokol
5. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
6. mesto   HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
kata male -8 years (8-6 kyu) (8)
1. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   ČERKEZOVIČ ELDIS Karate klub Sokol
5. mesto   DAVID STEFANOVIć Karate klub Sokol
6. mesto   TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
kata male + 35 years (2)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
kata female + 35 years (2)
1. mesto   PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   OMEJEC IRENA Karate klub Lev
kumite male seniors - 84 kg (2)
1. mesto   MRVIčIć ANTE HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. mesto   HöRMANN NIKLAS LZ Steiermark
kumite male seniors -60 kg (3)
1. mesto   LACKOVIĆ KRISTIJAN IPON ZAGREB
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite male seniors -67 kg (7)
1. mesto   BERAK BORAN Karate Klub TAD RIjeka
2. mesto   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
3. mesto   PANKRATOV MYKHAILO TaySen karate club
3. mesto   GRGIć ANTONIO Sports life (CRO)
5. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
6. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
kumite male seniors -75 kg (2)
1. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
kumite male seniors +84 kg (6)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   RAGUž KARLO HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. mesto   ČUBRIć VIKTOR Karate Klub Krk Croatia
3. mesto   ZUIN SATHYA Karate Borbiago
5. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
kumite male seniors open (6)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ČUBRIć VIKTOR Karate Klub Krk Croatia
3. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
kumite female seniors - 50 kg (3)
1. mesto   PEHAR JELENA IPON ZAGREB
2. mesto   BROSSA ALESSIA SkrVENEZIA
3. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
kumite female seniors - 55 kg (2)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   SCHWARTZOVA ZUZANA UNION Košice
kumite female seniors -61 kg (5)
1. mesto   LENARD ANA SAMOBOR
2. mesto   SIELIEMIENIEVA ELINA Ukrainian National Team
3. mesto   ČATLAK LUCIJA Hercegovina-zagreb 1
3. mesto   JELIčIć KATARINA Hercegovina-zagreb 1
kumite female seniors -68 kg (2)
1. mesto   BEĆIROVIĆ SADEA Karate klub SUSEDGRAD Zagreb
2. mesto   TADIć ANITA Hercegovina-zagreb 1
kumite female seniors + 68 kg (3)
1. mesto   LESJAK LUCIJA HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. mesto   KRIžAN ANAMARIJA Hercegovina-zagreb 1
3. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
kumite female seniors open (2)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
kumite male 10-11 years -35 kg (22)
1. mesto   ILCHUK SAVELII TaySen karate club
2. mesto   GOSTIĆ STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   GIULIANO MATTEO asd treviso karate
5. mesto   ŠIROKI NOELL Karate klub Virovitica
6. mesto   MUSANTI ENEA JISSEN DOJO KARATE
kumite male 10-11 years -40 kg (17)
1. mesto   ILISHCHUK VADYM TaySen karate club
2. mesto   KOLESNYK MAKAR Ukrainian National Team
3. mesto   FARKAš JOSIP Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje
kumite male 10-11 years -45 kg (6)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   BUTINA IVANO Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   PUCCIONI GIACOMO SkrVENEZIA
3. mesto   VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
5. mesto   OROŽEN MIHA Karate Klub Trbovlje
kumite male 10-11 years +45 kg (12)
1. mesto   KOSTIUKOV TYMUR Ukrainian National Team
2. mesto   SEMENIAK DANUIL TaySen karate club
3. mesto   LUPUL MAKSYM TaySen karate club
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
5. mesto   FERRARINI FRANCESCO SkrVENEZIA
6. mesto   BABIć SENAIL Karate klub “Metal” - Jurdani
kumite female 10-11 years -40 kg (17)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   CETIN CEYLIN Karate Union Walserfeld
5. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
kumite female 10-11 years +40 kg (11)
1. mesto   BELJO ELIANA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto   ŠEGAVIć LUCIJA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   VOLTAREL ILARIA asd treviso karate
3. mesto   KLEIN VIKTORIA USV Wals Laschensky - KIDO Karate
5. mesto   SHELUDKO DARYNA Ukrainian National Team
6. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
kumite male 14-15 years -52 kg (10)
1. mesto   DONADIć NINO Karate Klub TAD RIjeka
2. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MILINOVICH DAVID  Karate klub “Metal” - Jurdani
3. mesto   ZRNIć MIHAJLO Energija
5. mesto   PEJIć LUKA Energija
6. mesto   STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
kumite male 14-15 years -57 kg (8)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN KARATE KLUB BRANIK
2. mesto   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   TURASH OSTAP TaySen karate club
5. mesto   ZHAVZHAROV ILLIA Ukrainian National Team
6. mesto   TILA REDI ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
kumite male 14-15 years -63 kg (14)
1. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MAZZIOL CHRIS SkrVENEZIA
5. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
6. mesto   ČRNčEC ANEL Karate klub WKSA Šentilj
kumite male 14-15 years -70 kg (11)
1. mesto   FEDOR ZOLTáN Vasas SC
2. mesto   MARTIć ANTONIO Sports life (CRO)
3. mesto   PAGAN FILIPPO SkrVENEZIA
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
5. mesto   ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
6. mesto   BUSO RICCARDO ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
kumite male 14-15 years +70 kg (8)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL, Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BAKOS BáLINT Vasas SC
5. mesto   SEMENIUK VADYM TaySen karate club
6. mesto   RAJNOVIć LUKA Karate klub Virovitica
kumite female 14-15 years -47 kg (6)
1. mesto   SELIVERSTOVA DARIA TaySen karate club
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PAVIĆ RUŽICA Karate klub SUSEDGRAD Zagreb
3. mesto   DAL MISTRO ANNIKA SkrVENEZIA
5. mesto   DEMšIć LANA Karate klub Virovitica
kumite female 14-15-years -54 kg (11)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   MAMELEDžIJA TIA Karate Klub TAD RIjeka
3. mesto   STOJIć ANđELA Energija
3. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
6. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
kumite female 14-15 years +54 kg (18)
1. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   MORO SARA JISSEN DOJO KARATE
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
6. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 8-9 years -30 kg (6)
1. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   VELYCHKO ELIZABET TaySen karate club
5. mesto   DORIA BEATRICE SkrVENEZIA
kumite female 8-9 years +30 kg (9)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MALOBABIć NINA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   GRYSHCHENKO DARIA TaySen karate club
6. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite male 8-9 years -30 kg (13)
1. mesto   PANKRATOV ROSTYSLAV TaySen karate club
2. mesto   ALOSHYN STANISLAV TaySen karate club
3. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   FARKAš IVAN Karate klub Karlovac 1969
5. mesto   PALAJSA ROKO Karate klub Karlovac 1969
6. mesto   BLAžEVIć PATRICK Karate klub Karlovac 1969
kumite male 8-9 years +30 kg (12)
1. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
2. mesto   KOLESNYK MAKAR Ukrainian National Team
3. mesto   STENKEVYCH ANDRII TaySen karate club
3. mesto   KOMARAC FILIP Karate klub “Metal” - Jurdani
5. mesto   PANKRATOV ROSTYSLAV TaySen karate club
6. mesto   ČORDAšEV TOMISLAV Karate klub Karlovac 1969
kumite male 18-21 years -67 kg (8)
1. mesto   ZIDAR. DOMEN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   GRGIć ANTONIO Sports life (CRO)
3. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PANKRATOV MYKHAILO TaySen karate club
5. mesto   PRPIć FRAN Sports life (CRO)
6. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
kumite male 18-21 years -60 kg (3)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   LOBANOV SAVELII Ukrainian National Team
3. mesto   PAPP CSONGOR Vasas SC
kumite male 18-21 years -75 kg (3)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
kumite male 18-21 years -84 kg (4)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   HöRMANN NIKLAS LZ Steiermark
kumite male 18-21 years +84 kg (5)
1. mesto   TOMIć TONI Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto   MANUILA MYKOLA TaySen karate club
3. mesto   ZUIN SATHYA Karate Borbiago
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
kumite female 18-21 years -61 kg (4)
1. mesto   MéSZáROS EMESE Vasas SC
2. mesto   STOJKOVIć PETRA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite female 18-21 years -50 kg (1)
1. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
kumite female 18-21 years -55 kg (2)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ŠTIVIć EMA Sports life (CRO)
kumite female 18-21 years -68 kg (1)
1. mesto   WINTER KATHARINA Karate Union Walserfeld
kumite female 18-21 years +68 kg (2)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kumite male 12-13 years -40 kg (11)
1. mesto   VíZVáRI GERGő Vasas SC
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ILCHUK SAVELII TaySen karate club
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
5. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
kumite male12-13 years -45 kg (11)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ROTAR ANDRII TaySen karate club
3. mesto   NáDUDVARI-KISS AMBRUS Vasas SC
3. mesto   GORJUP AžBE Karate Klub Trbovlje
5. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   MILUTIN ĐORđE banja luka
kumite male 12-13 years -50 kg (7)
1. mesto   PEJIć LUKA Energija
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto   SVJETLANOVIć ZVJEZDAN Energija
5. mesto   BARTA DOMONKOS Vasas SC
kumite male 12-13- years -55 kg (12)
1. mesto   ZHAVZHAROV ILLIA Ukrainian National Team
2. mesto   KOSTIUKOV TYMUR Ukrainian National Team
3. mesto   PRERADOVIć PETAR Energija
3. mesto   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   GUERRA RICCARDO ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
6. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
kumite male 12-13 years +55 kg (11)
1. mesto   GONDI NIKOLA Karate klub Virovitica
2. mesto   ČUTURA TONI HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   KLIČIČ AMIL Karate Klub Ljubljana
6. mesto   SEMENIUK VADYM TaySen karate club
kumite female 12-13 years -45 kg (9)
1. mesto   SELIVERSTOVA DARIA TaySen karate club
2. mesto   BOSSI ALESSANDRA SkrVENEZIA
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   IVANčIć DOROTEA Sports life (CRO)
5. mesto   MARIČ MARIJA Karate Klub Sindjelic
6. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite female 12-13 years -50 kg (7)
1. mesto   MARIČ MARIJA Karate Klub Sindjelic
2. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   DAL MISTRO ANNIKA SkrVENEZIA
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
6. mesto   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite female 12-13 years +50 kg (8)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
3. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
5. mesto   PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
6. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite male 16-17-years -55 kg (3)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MILINOVICH DAVID  Karate klub “Metal” - Jurdani
kumite male 16-17-years -61 kg (6)
1. mesto   LOBANOV SAVELII Ukrainian National Team
2. mesto   PAPP CSONGOR Vasas SC
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TREVISAN MATTEO ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD
5. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Zveza Slovenije
6. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
kumite male 16-17-years -68 kg (13)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
2. mesto   FEDOR ZOLTáN Vasas SC
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   MARTIć ANTONIO Sports life (CRO)
5. mesto   PRPIć FRAN Sports life (CRO)
6. mesto   KALUTSKYI KYRYLO Ukrainian National Team
kumite male 16-17-years -76 kg (6)
1. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
2. mesto   HLYNSKYI MAKSYM Ukrainian National Team
3. mesto   LAZAR LEO Karate Klub TAD RIjeka
3. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   MALOBABIć ALEKSANDAR Karate klub Karlovac 1969
kumite male 16-17-years +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
kumite female 16-17 years -48 kg (3)
1. mesto   BROSSA SARA SkrVENEZIA
2. mesto   KADIC MERIMA EMPI Maglaj
3. mesto   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
kumite female 16-17 years -53 kg (12)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   KOZLINGER MAJA Karate klub Virovitica
3. mesto   ŠULEK TIHANA Karate klub SUSEDGRAD Zagreb
3. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   MASTELLA ANNA JISSEN DOJO KARATE
6. mesto   BURZO FRANCESCA JISSEN DOJO KARATE
kumite female 16-17 years -59 kg (8)
1. mesto   DEBELJAK HANA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   SMOLINA NADIA TaySen karate club
5. mesto   SUDAC ANA Karate klub Karlovac 1969
6. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite female 16-17 years +59 kg (9)
1. mesto   SIELIEMIENIEVA ELINA Ukrainian National Team
2. mesto   PONZI ELISA Karate Borbiago
3. mesto   WINTER KATHARINA Karate Union Walserfeld
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
5. mesto   MAZZIOL RACHELE SkrVENEZIA
6. mesto   GLAVINA MRAK REBEKA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
kata team male seniors (1)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLOBASA,ČUČEK) KLOBASA,ČUČEK
kata team female seniors (1)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BOŽJAK,BUKOVINSKI,LAHARNAR) BOŽJAK,BUKOVINSKI,LAHARNAR
kata team male 10-11 years (4)
1. mesto   KK TRBOVLJE 2 (GOLOB,MRGOLE,OSTANEK) GOLOB,MRGOLE,OSTANEK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ) BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ
kata team female 10-11 years (5)
1. mesto   KK KRANJ 1 (LEBEN,POLAK,KOTNIK) LEBEN,POLAK,KOTNIK
2. mesto   KK TIGER 1 (ALETIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ) ALETIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KASTELIC,MLINARIČ,JUG) KASTELIC,MLINARIČ,JUG
3. mesto   KK TRBOVLJE 2 (DOLANC,HERMAN,JAZBEC) DOLANC,HERMAN,JAZBEC
kata team male cadets / juniors (1)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLOBASA) ČUČEK,KLOBASA
kata team female cadets / juniors (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ETEROVIČ,NADIŽAR) ETEROVIČ,NADIŽAR
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BOŽJAK,ČEŠAREK) BOŽJAK,ČEŠAREK
kata team female 8-9- years (4)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,RUDOLF,JOZIČ) JOVANOVIĆ,RUDOLF,JOZIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 2 (AJKUNIČ,JAZBEC,HERMAN) AJKUNIČ,JAZBEC,HERMAN
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BOŽANOVIČ,LOVRIČ,MUJKANOVIĆ) BOŽANOVIČ,LOVRIČ,MUJKANOVIĆ
kata team male 8-9 years (4)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO) HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO
2. mesto   KK VELENJE 1 (JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ) JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ
3. mesto   KK TRBOVLJE 3 (JOVAN,MARK,ŠTRAKL) JOVAN,MARK,ŠTRAKL
3. mesto   KK TRBOVLJE 2 (DOLANC,HOZANOVIČ,ŠPEGLIČ) DOLANC,HOZANOVIČ,ŠPEGLIČ
kata team male 12-13 years (2)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (DIMEC,GORJUP,GRIVEC) DIMEC,GORJUP,GRIVEC
2. mesto   KK TRBOVLJE 2 (ČUFUROVIČ,BEBAR,LULIČ) ČUFUROVIČ,BEBAR,LULIČ
kata team female 12-13 years (3)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MLINARIČ,DOLANC,JUG) MLINARIČ,DOLANC,JUG