15. POKAL NESTLA ŽGANKA

Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje ( VELENJE , Šaleška cesta 3 )



Države
6
Klubi
45
Skupaj prijave
252
Skupaj nastopi
333
Prijave ženske
119
Nastopi ženske
160
Prijave moški
133
Nastopi moški
173
Prijavljene ekipe
8
Ženske ekipe
3
Moške ekipe
5


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 HUNGARY
5 ITALY
6 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD SHOTOKAN KARATE POZZUOLO DEL FRIULI
3 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
4 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
5 KARATE DRUŠTVO LOČE
6 KARATE KLUB "DO" TUZLA
7 KARATE KLUB 10. DAN
8 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
9 KARATE KLUB BREŽICE
10 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
11 KARATE KLUB CERKNICA
12 KARATE KLUB EMONA
13 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
14 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
15 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
16 KARATE KLUB LEV
17 KARATE KLUB LJUBLJANA
18 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
19 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
20 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
21 KARATE KLUB PESNICA
22 KARATE KLUB POLZELA
23 KARATE KLUB POSTOJNA
24 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
25 KARATE KLUB RADVANJE
26 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
27 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
28 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
29 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
30 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
31 KARATE KLUB ŠIŠKA
32 KARATE KLUB TIGER VELENJE
33 KARATE KLUB TRBOVLJE
34 KARATE KLUB VELENJE
35 KARATE KLUB ŽALEC
36 KARATE KLUB ZMAJ
37 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
38 KARATE-DO LEIBNITZ
39 KK MEĐIMURJE
40 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
41 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
42 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
43 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
44 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
45 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
46 VASAS SC

kata člani +16 (3)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata članice +16 (3)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
kata dečki (12)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   CONGEDO EMMANUELE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto   SARKADI SEBESTYéN Vasas SC
5. mesto   VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
6. mesto   PIRMAN GAL Karate Klub Zmaj
kata dečki (8-4 kyu) (17)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto   MERČNIK TIM Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   VATOVEC ERNEST Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
6. mesto   KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (11)
1. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   ÁDáM VIVIEN Vasas SC
5. mesto   JOKIć RENATA Karate Klub Zmaj
6. mesto   IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (8-4 kyu) (13)
1. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto   CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto   JESENIčNIK NEA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KREGAR GABRIJELA Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
6. mesto   KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
kata kadeti (7)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   CAKOR ALDIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
kata kadetinje (9)
1. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
2. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
5. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
6. mesto   SIVčEVIć SADžIDA Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčice (12)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto   CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
6. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (8-6 kyu) (16)
1. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JERŠIČ ŽANA Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
6. mesto   CAUFIN EMMA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
kata malčki (11)
1. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   ŠUČUR TIBOR Društvo Za Karate Celje
kata malčki (8- 6 kyu) (11)
1. mesto   DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2. mesto   TOPčAGIć AMAR Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   VATOVEC ERNEST Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
5. mesto   TURKOVIć JAN Karate Klub Ljubljana
6. mesto   JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (7)
1. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
5. mesto   MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
6. mesto   POžGAN ŽAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto   PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. mesto   GOVEK GAL Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   FRAS MARIO KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto   ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
5. mesto   SKUBIC NIK Karate-do klub Ig Shotokan
kata ml. kadetinje (12)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
5. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (7)
1. mesto   CONGEDO GIADA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. mesto   MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
3. mesto   PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   STOJANOVSKA KRISTINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mladinci (5)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ALETIć ENDIS Karate Klub Tiger Velenje
5. mesto   PIVIĆ EVELIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (8)
1. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
5. mesto   LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
6. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
kata najmlajše (3)
1. mesto   BOGDAN HORVAT SARA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   IMšIROVIć ELAJNA Shotokan Karate Klub Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu) (5)
1. mesto   CONGEDO FRANCESCA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. mesto   VATOVEC JAGODA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KOŠEC LANA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   KRUNIC ADRIJANA karate klub "DO" Tuzla
kata najmlajši (5)
1. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
5. mesto   MULABDIć ALAN Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu) (10)
1. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
kata veterani + 35 let (2)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
kata veterani + 50 let (2)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto   RAKIć BRATISLAV Karate Klub Postojna
kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto   OMEJEC IRENA Karate klub Lev
kata veteranke + 50 let (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -67 kg (1)
kumite člani -75 kg (4)
1. mesto   SMREKAR MATIC Karate klub Lev
2. mesto   SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite člani +84 kg (3)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   SEVER PETER Karate klub Lev
3. mesto   MARKOVIć ŽAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite člani open (3)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   SMREKAR MATIC Karate klub Lev
3. mesto   MARKOVIć ŽAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto   SPASOVA NATKA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
3. mesto   SPASOVA ALEKSANDRA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite članice open (0)
kumite dečki -35 kg (12)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto   HUSIĆ DAVUD Društvo Za Karate Celje
5. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
6. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec
5. mesto   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
6. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
kumite dečki -45 kg (0)
kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   JEVŠOVAR URH Društvo Za Karate Celje
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. mesto   PEKLAR NIKITA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PEPIć LEA EVE Društvo Za Borilne Veščine Piran
5. mesto   POLANEC KARIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
kumite deklice +40 kg (10)
1. mesto   ÁDáM VIVIEN Vasas SC
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ZORIČ ANĐELA Društvo Za Borilne Veščine Piran
6. mesto   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite kadeti -52 kg (4)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VíZVáRI GERGő Vasas SC
3. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   MOLNAR LEON KK MEĐIMURJE
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -63 kg (5)
1. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
2. mesto   GERéD-KIRáLY PéTER Vasas SC
3. mesto   ZEMLJIC ANEL KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
5. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   GOLEŽ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
kumite kadeti +70 kg (3)
1. mesto   KABASHAJ ENDRIT Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   OLáH DONáT Vasas SC
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
kumite kadetinje -54 kg (3)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadetinje +54 kg (10)
1. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto   HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN
3. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   BRULIć MERISA Društvo Za Borilne Veščine Piran
6. mesto   LOJEN ANAMARIJA Karate klub 10. DAN
kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ROŽIČ JULIJA Karate Klub Polzela
3. mesto   HUSIĆ DALILA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
3. mesto   PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
5. mesto   NAROBE NINA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2. mesto   VATOVEC ERNEST Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   JEVIČ SVEN Karate Klub Polzela
3. mesto   MEšIč TJAN Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -40 kg (9)
1. mesto   BOGDANOSKI GABRIEL Karate Klub Ljubljana
2. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
5. mesto   MILLER MARK KK MEĐIMURJE
6. mesto   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -45 kg (6)
1. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto   BARTOS BENEDEK Vasas SC
3. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
5. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto   BARTA DOMONKOS Vasas SC
2. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
5. mesto   GORJUP AžBE Karate Klub Trbovlje
kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
2. mesto   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   SKUBIC NIK Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadeti +55 kg (3)
1. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   KLIČIČ AMIL Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadetinje -45 kg (12)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
5. mesto   PEPIć LEA EVE Društvo Za Borilne Veščine Piran
6. mesto   RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. kadetinje +50 kg (5)
1. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
3. mesto   PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
5. mesto   TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (0)
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ROŽMAN NADIA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite mladinke -59 kg (7)
1. mesto   UDVARI ZSóFIA Vasas SC
2. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite mladinke +59 kg (3)
1. mesto   HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN
2. mesto   LOJEN ANAMARIJA Karate klub 10. DAN
3. mesto   SPASOVA NATKA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite veterani +35 let open (1)
1. mesto   SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
kata ekipa dečki 8-10 let (1)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JELEN,PAŠIČ) JELEN,PAŠIČ
kata ekipa deklice 8-10 let (2)
1. mesto   AVSTRIJA 1 (KOSTANJEVEC,PECNIK,SKRLEC) KOSTANJEVEC,PECNIK,SKRLEC
2. mesto   DK CELJE 1 (ŠLJIVO,LAMUT,MEDIĆ) ŠLJIVO,LAMUT,MEDIĆ
kata ekipa kadeti-mladinci (1)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ) ČUČEK,KLEMENČIČ
kata ekipa kadetinje-mladinke (0)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (1)
1. mesto   KK TIGER 1 (OSMIĆ,JESENIČNIK BERA,ZAHIROVIĆ) OSMIĆ,JESENIČNIK BERA,ZAHIROVIĆ
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HARALOVIČ,MRGOLE,VOZEL) HARALOVIČ,MRGOLE,VOZEL
2. mesto   KK RADGONA 1 (MERČNIK,REIHS,ŠAJNOVIČ) MERČNIK,REIHS,ŠAJNOVIČ
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)