POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2022 (Horse Cup 2022)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



kata člani +16 (5)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
3. mesto   PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
kata članice +16 (9)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   DI LELIO ELENA ASD Esercito - 187 Folgore
5. mesto   VUKAS NIKOLINA Karate klub - Bijelo Brdo
5. mesto   MILAKIĆ JOVANA Karate klub - Bijelo Brdo
kata dečki (20)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
5. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
5. mesto   HALILAGIĆ IVOR JION PEB BIHAĆ
kata dečki (8-4 kyu) (16)
1. mesto   DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice
5. mesto   AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
5. mesto   HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
kata deklice (15)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
5. mesto   ADAMSKA NATASZA UKS SHODAN
kata deklice (8-4 kyu) (13)
1. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
2. mesto   HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
3. mesto   ADAMSKA NATASZA UKS SHODAN
3. mesto   ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   BONČINA SINJA Karate Klub Brežice
5. mesto   PARKELJ NINA Karate klub Mirna Peč
kata kadeti (8)
1. mesto   MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
2. mesto   BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto   AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
5. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
kata kadetinje (19)
1. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
3. mesto   DURDZIĆ IMANA JION PEB BIHAĆ
5. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
5. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
kata malčice (9)
1. mesto   MESAREK ANJA Karate klub Trnje
2. mesto   HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3. mesto   ADAMSKA ALEKSANDRA UKS SHODAN
3. mesto   HAJDAREVIĆ NEDŽLA Karate klub Seki
5. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
5. mesto   MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
kata malčice (8-6 kyu) (13)
1. mesto   PAVLOVIĆ MARIJA KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto   HAJDAREVIĆ NEDŽLA Karate klub Seki
3. mesto   ADAMSKA ALEKSANDRA UKS SHODAN
3. mesto   GOROGRANC TAIA Karate klub Mirna Peč
5. mesto   HUSIĆ LANA Karate klub Seki
5. mesto   PETROVIč ELENA Karate Klub Tiger Velenje
kata malčki (12)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto   ĆAVAR MATEO Karate klub Trnje
3. mesto   KRAMAR VILI Karate klub Radeče
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
5. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
5. mesto   DAVID STEFANOVIć Karate klub Sokol
kata malčki (8- 6 kyu) (16)
1. mesto   AVDIBAŠIĆ NEDIN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto   KOCEV JOVAN Karate klub Seki
3. mesto   KAJIč NIK Karate klub Mirna Peč
3. mesto   ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
5. mesto   DERVIŠEVIĆ JASMIN JION PEB BIHAĆ
5. mesto   BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
kata ml. kadeti (15)
1. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto   PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto   REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto   JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
5. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (10)
1. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
3. mesto   KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5. mesto   ČRPIČ IAN Karate Klub Brežice
5. mesto   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadetinje (16)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto   MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
3. mesto   KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
5. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
5. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (10)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto   JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
3. mesto   IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
3. mesto   ŠILJEGOVIč ILMA Karate klub Seki
5. mesto   STREUBEL MARTA UKS SHODAN
5. mesto   HELIč AJLA Karate Klub Tiger Velenje
kata mladinci (5)
1. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto   MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
kata mladinke (11)
1. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   DURDZIĆ IMANA JION PEB BIHAĆ
3. mesto   KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
5. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let (2)
1. mesto   SOSKIć FILIP Karate Klub Mon Chi
2. mesto   GOATTI MATIJEVIC TOMA KKOI SVETA NEDELJA
kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let (1)
kata najmlajše (7)
1. mesto   HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2. mesto   HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3. mesto   SREBRE LANA Karate klub Seki
3. mesto   KOVACICEK LUCIJA Karate klub Kaptol
5. mesto   STRGAR EVA Karate Klub Brežice
5. mesto   MRAVLJAK KATAYA Karate klub Seki
kata najmlajše (8-6 kyu) (10)
1. mesto   ŠTOKIć MATEA Karate klub Trnje
2. mesto   STRGAR EVA Karate Klub Brežice
3. mesto   JURKOVIC ZARA Karate klub Kaptol
3. mesto   SREBRE LANA Karate klub Seki
5. mesto   KRAMAR ALJA Karate klub Radeče
5. mesto   KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA Karate klub Velenje
kata najmlajši (5)
1. mesto   KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2. mesto   PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3. mesto   OMEROVIĆ TARIK Karate klub Seki
5. mesto   SREDENŠEK TIM Karate klub Seki
kata najmlajši (8-6 kyu) (15)
1. mesto   DOLIć ALI BUDO
2. mesto   PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BANOVIć DARIAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KOTNIK LIAM Karate klub Seki
5. mesto   NIŠIĆ HAMZA KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   OMEROVIĆ TARIK Karate klub Seki
kata veterani - 50 let (3)
1. mesto   CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
kata veterani + 50 let (1)
1. mesto   ADAMSKI JAROSłAW UKS SHODAN
kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let (5)