POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2022 (Horse Cup 2022)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



kumite člani - 84 kg (6)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   UGO SCAVUZZO Stars Fighting
5. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
kumite člani -60 kg (2)
1. mesto   TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
kumite člani -67 kg (12)
1. mesto   QUACECI ALFIO ASD Karate Team 99
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
5. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
5. mesto   GALANTE LUCA ASD Karate Team 99
kumite člani -75 kg (13)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
2. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   LUCCHESI DENNIS ASD Karate Team 99
5. mesto   KüHNEL PHILIPP Karate Union Walserfeld
5. mesto   DEBELAK DEJAN Klub borilnih veščin Fight Club Shony
kumite člani +84 kg (3)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
kumite člani open (6)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   LUCCHESI DENNIS ASD Karate Team 99
3. mesto   QUACECI ALFIO ASD Karate Team 99
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL, Karate Klub Ljubljana
5. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
5. mesto   DEBELAK DEJAN Klub borilnih veščin Fight Club Shony
kumite članice - 50 kg (2)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   LOMBARDO CHIARA ASD Karate Team 99
kumite članice - 55 kg (6)
1. mesto   GIRALDI FRANCESCA MACHINTOSH CLUB
2. mesto   PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   GIRALDI CHIARA MACHINTOSH CLUB
5. mesto   SVILENOVA KRISTINA Shield - CSKA
kumite članice -61 kg (8)
1. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   ILIC KRISTINA Nippon Karate Club
5. mesto   REBECCA CAMPLI Stars Fighting
kumite članice -68 kg (2)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
kumite članice + 68 kg (3)
1. mesto   BEĆIROVIĆ SADEA SAMOBOR
2. mesto   SEVER ANA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
kumite članice open (5)
1. mesto   BEĆIROVIĆ SADEA SAMOBOR
2. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   SEVER ANA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
5. mesto   LOMBARDO CHIARA ASD Karate Team 99
kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto   STEFANOV ALEKSANDAR Sport Club Fighters - NSA Karate
2. mesto   ATELJ MIRKO Bushido Banja Luka
3. mesto   HAFFNER KARL_FERDINAND Karate Pinzgau
3. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   KURTI NIKO Karate klub Trnje
5. mesto   ĐUKIć DUšAN Laktaši
kumite dečki -40 kg (12)
1. mesto   ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto   MEŠIČ TJAN Karate Klub Polzela
3. mesto   JUŠIĆ EMAN BUDO
3. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
5. mesto   BANJAC MIHAJLO KBS"Castra"
5. mesto   MATEJ JERNEJ KARATE KLUB BUSHIDO
kumite dečki -45 kg (10)
1. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. mesto   DIKLIć FILIP Karate klub Grobničan
3. mesto   ČUK DANIJEL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BOZZI EMANUELE ASD Karate Team 99
5. mesto   GAVIOLI SAMUELE ASD Karate Team 99
5. mesto   VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite dečki +45 kg (13)
1. mesto   BABIć IVAN KK Novi Zagreb
2. mesto   VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   SERDAR FILIP KBS"Castra"
3. mesto   VLASKOVSKI ALEKSANDAR Sport Club Fighters - NSA Karate
5. mesto   JELAčA LUKA KBS"Castra"
5. mesto   MUCIć DOMINIK Karate klub Trnje
kumite deklice -35 kg (9)
1. mesto   ĐUKIć TEODORA Bushido Banja Luka
2. mesto   KINCL NINA Karate klub Trnje
3. mesto   MOUSA SIMA Karate Pinzgau
3. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
5. mesto   ČEBUHAR FANI Karate klub Grobničan
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   HUSIĆ DALILA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
5. mesto   KORITNIK AMELIA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
5. mesto   ČULJAT MARIJA Karate klub Grobničan
kumite deklice +40 kg (10)
1. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   KOVAč PETRA Karate klub Trnje
3. mesto   LONčAR LUCIJA Karate klub Trnje
3. mesto   MIHAYLOVA NIKOL Sport Club Fighters - NSA Karate
5. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
5. mesto   ZORIć JOVANA KBS"Castra"
kumite kadeti -52 kg (14)
1. mesto   MOI GIOELE ASD Karate Team 99
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   REBUSTINI MATTIA ASD Karate Team 99
3. mesto   DIEGHI VANTHIEN ASD Karate Team 99
5. mesto   DE PASQUALE LUCA ASD Karate Team 99
5. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
kumite kadeti -57 kg (11)
1. mesto   PEJIć LUKA Energija
2. mesto   JAKOVLJEVIĆ SERGEJ KBS"Castra"
3. mesto   CHIARELLO LEONARDO ASD Karate Team 99
3. mesto   STEFANOV NIKOLAY Sport Club Fighters - NSA Karate
5. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
5. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kumite kadeti -63 kg (12)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   GALANTE LUCA ASD Karate Team 99
3. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   VILIC ELVEDIN BUDO
5. mesto   ÁRKOS OLIVéR DMTK Karate
5. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
kumite kadeti -70 kg (9)
1. mesto   BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
2. mesto   NEDIć LEON KK Novi Zagreb
3. mesto   EBNER LUCA Karate Union Walserfeld
3. mesto   GOLINELLI FEDERICO ASD Karate Team 99
5. mesto   MLINARIč MAX Karate Klub Radvanje
5. mesto   PULLIERO ALESSANDRO JISSEN DOJO KARATE
kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto   VITELIć PAPRIKA TIBOR KK Novi Zagreb
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   GARAJ IVAN Karate klub 10. DAN
3. mesto   SELIMOVIC ARMIN Karate Union Walserfeld
5. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   ALESSANDRO GUGLIELMI Stars Fighting
kumite kadetinje -47 kg (10)
1. mesto   KARADžA ANA KK Ri Croatia
2. mesto   KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GISELLA ALOISI SPORTTARGET
5. mesto   GAVIOLI MELISSA ASD Karate Team 99
5. mesto   RADULOVIć OLJA Bushido Banja Luka
kumite kadetinje -54 kg (13)
1. mesto   POZDERAC NINA JION PEB BIHAĆ
2. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GOTOVAC TAMARA Bushido Banja Luka
3. mesto   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
5. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
5. mesto   JOVIć IVANA KBS"Castra"
kumite kadetinje +54 kg (14)
1. mesto   FRIZZI EMMA LUDOVICA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   TOPAL MAGDALENA Karate Union Walserfeld
3. mesto   KREšIć TEA KK Ri Croatia
3. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
5. mesto   PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
5. mesto   ZAMBERINI CHIARA ASD Karate Team 99
kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto   MOHLER KATJA KK Novi Zagreb
2. mesto   ATELJ JANA Bushido Banja Luka
3. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   JERAT ELLA Karate klub Murter
kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto   KABAI-NAGY MIRABELLA Karate Pinzgau
2. mesto   EMMA ZAMBERLAN ASD Karate Team 99
3. mesto   MADUNA IVANA Hercegovina-zagreb 1
3. mesto   DROžDAN VOLF ELA KARATE KLUB KOZJANSKO
5. mesto   BRACIC PAVLOVIC ELENA Karate klub Kaptol
kumite malčki -30 kg (21)
1. mesto   SAVIć ANDREJ Bushido Banja Luka
2. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto   GNEZDA ALEKS Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   DOLIć ALI BUDO
5. mesto   LOTRIč ANDRAž KARATE KLUB KOZJANSKO
kumite malčki +30 kg (14)
1. mesto   BELLUZZI MATTEO ASD Karate Team 99
2. mesto   VUKSAN PAVLE KBS"Castra"
3. mesto   DUKIć DUšAN Bushido Banja Luka
3. mesto   BOZZI EMANUELE ASD Karate Team 99
5. mesto   JOVANOVIĆ NEMANJA KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   CAROLLO KEVIN ASD Karate Team 99
kumite ml. kadeti -40 kg (16)
1. mesto   LESKOVAR SVEN Hercegovina-zagreb 1
2. mesto   REBUSTINI MATTIA ASD Karate Team 99
3. mesto   SODIN LEON KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   HUSIĆ DAVUD Društvo Za Karate Celje
5. mesto   BAGGIO NARAYAN SPORTTARGET
kumite ml. kadeti -45 kg (12)
1. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   DOTTI PIETRO ASD Karate Team 99
3. mesto   ZELJKO IVAN KK Novi Zagreb
3. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
5. mesto   MOI GIOELE ASD Karate Team 99
5. mesto   DANIELE FRANCESCO ASD Karate Team 99
kumite ml. kadeti -50 kg (11)
1. mesto   PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   LIGAS EDOARDO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   MITROVIć VELJKO KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   ADDELIO ANTIMO MATTIA ASD Esercito - 187 Folgore
kumite ml. kadeti -55 kg (13)
1. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
2. mesto   GROBLER MARTIN KARATE KLUB BRANIK
3. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   NIKOLOV ANGEL Shield - CSKA
kumite ml. kadeti +55 kg (13)
1. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   DIMITRIć KRISTIJAN Bushido Banja Luka
3. mesto   MAGUšA MATIJAS Karate Klub Radvanje
5. mesto   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
5. mesto   GHIMCINSCHI STANISLAV Nippon Karate Club
kumite ml. kadetinje -45 kg (13)
1. mesto   GISELLA ALOISI SPORTTARGET
2. mesto   GAVIOLI MELISSA ASD Karate Team 99
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MIHAYLOVA NIKOL Sport Club Fighters - NSA Karate
5. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   ĐUKANOVIć TEODORA Laktaši
kumite ml. kadetinje -50 kg (16)
1. mesto   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
2. mesto   KREšIć LANA KK Ri Croatia
3. mesto   GIRALDI LAURA MACHINTOSH CLUB
3. mesto   OROZ HELENA KK Novi Zagreb
5. mesto   VILIC SARA BUDO
5. mesto   POPOVIć INES KBS"Castra"
kumite ml. kadetinje +50 kg (19)
1. mesto   FILIPOVIĆ MARTA Hercegovina-zagreb 1
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LEDIĆ IRMA Hercegovina-zagreb 1
5. mesto   MERC MAJA Karate klub Šiška
5. mesto   KOREN TAJA Karate Klub Tiger Velenje
kumite mladinci -55 kg (8)
1. mesto   STEFANOV NIKOLAY Sport Club Fighters - NSA Karate
2. mesto   DE PASQUALE LUCA ASD Karate Team 99
3. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto   DIEGHI VANTHIEN ASD Karate Team 99
5. mesto   CHIARELLO LEONARDO ASD Karate Team 99
kumite mladinci -61 kg (8)
1. mesto   NASTESKI MATIJA KK Novi Zagreb
2. mesto   PEJIć LUKA Energija
3. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kumite mladinci -68 kg (15)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   TURLE THOMAS ASD Karate Team 99
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   NEDIć LEON KK Novi Zagreb
5. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   GUANDALINI MATTEO ASD Karate Team 99
kumite mladinci -76 kg (12)
1. mesto   BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
2. mesto   KüHNEL HENRIK Karate Union Walserfeld
3. mesto   GARAJ IVAN Karate klub 10. DAN
3. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
5. mesto   SALUKHA OLEH Nippon Karate Club
5. mesto   HANDZHIEV VICTOR Bulgaria
kumite mladinci +76 kg (9)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL, Karate Klub Ljubljana
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KATANEC JAN SAMOBOR
3. mesto   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite mladinke -48 kg (4)
kumite mladinke -53 kg (7)
1. mesto   PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA MACHINTOSH CLUB
3. mesto   CRNIć SARA Energija
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
5. mesto   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
5. mesto   STOJANOVIć ANGELINA KBS"Castra"
kumite mladinke -59 kg (7)
1. mesto   ČUčAK NIKOLINA Energija
2. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   FRIZZI EMMA LUDOVICA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   KREšIć TEA KK Ri Croatia
5. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto   SEVER ANA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
5. mesto   BARBU ALESSIA ASD Karate Team 99
5. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
kumite veterani +35 let open (3)
1. mesto   PETRAč RENATO Karate klub 10. DAN
2. mesto   MIJATOVIć MARJAN KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   SIERRA DUHARTE JORGE Karate Klub Olimpija Ljubljana