POSTOJNA OPEN 2017

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



kata ekipa člani (1)
1. mesto   KK MARS 1 (JURJEVIC,PUZJAK,ŠENJUG) JURJEVIC,PUZJAK,ŠENJUG
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA) KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA
2. mesto   KK APAčE 1 (ŠINKO,STEYER) ŠINKO,STEYER
kata ekipa deklice (2)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (AHAČIČ,ARSENIĆ,GRIL) AHAČIČ,ARSENIĆ,GRIL
kata ekipa kadetinje (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ) KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ
kata ekipa malčice (1)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (BASAR,KRANJC,TEKAVC) BASAR,KRANJC,TEKAVC
kata ekipa malčki (3)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (MUJIĆ,STOJANOVIĆ,ŠULIGOJ) MUJIĆ,STOJANOVIĆ,ŠULIGOJ
2. mesto   KK POSTOJNA 2 (DIZDAREVIČ,ČESEN,ČESEN) DIZDAREVIČ,ČESEN,ČESEN
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (SUBOTIČ,RUDONJIĆ,BOJC) SUBOTIČ,RUDONJIĆ,BOJC
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,KOŠIR,STOJANOVSKI) DROBNJAK,KOŠIR,STOJANOVSKI
2. mesto   KK APAčE 1 (KASTELIC,ŠINKO,STEYER) KASTELIC,ŠINKO,STEYER
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ČUHALEV,DRAKSLER,NAGLIČ) ČUHALEV,DRAKSLER,NAGLIČ
2. mesto   KK APAčE 1 (KNEDL,KOVAČ,LESJAK) KNEDL,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   KK OLIMPIJA 1 (KONJEVIĆ,PAJAZETOVIĆ,LAZIĆ) KONJEVIĆ,PAJAZETOVIĆ,LAZIĆ
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   BKS 1 (KASPORSKI,SUBOTA,STEVANETIĆ) KASPORSKI,SUBOTA,STEVANETIĆ
2. mesto   KK KRANJ 1 (KERŠIČ AHLIN,RIHTARŠIČ,ŠTULAR) KERŠIČ AHLIN,RIHTARŠIČ,ŠTULAR
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (NAJŽAR,LUBAJNŠEK,RESINOVIČ) NAJŽAR,LUBAJNŠEK,RESINOVIČ
kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (ŠPANIČ,TRONTELJ,ŠPAREMBLEK) ŠPANIČ,TRONTELJ,ŠPAREMBLEK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ
kumite ekipa člani open (1)
1. mesto   KK RUDAR 1 (MULABDIĆ,MULABDIĆ,LIHTENEKER) MULABDIĆ,MULABDIĆ,LIHTENEKER
kumite ekipa članice open (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (GODNIČ,RISTIĆ) GODNIČ,RISTIĆ
kumite ekipa kadeti open (9)
1. mesto   BKS 1 (VUČKOVIĆ,JELOVAC) VUČKOVIĆ,JELOVAC
2. mesto   ŠD GORICA 1 (JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV) JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV
3. mesto   FIJLKAM 1 (BORTOLOTTO,DANIEL,SIMIONATO) BORTOLOTTO,DANIEL,SIMIONATO
3. mesto   KKDELTA 1 (ČIČAK,KALABIĆ) ČIČAK,KALABIĆ
5. mesto   KK LJUBUŠKI 1 (BEBEK,VUKOJEVIĆ,BEBEK) BEBEK,VUKOJEVIĆ,BEBEK
5. mesto   KK POLZELA 1 (PODPEČAN,VRANIČ) PODPEČAN,VRANIČ
kumite ekipa kadetinje open (4)
1. mesto   FIJLKAM 1 (BODEI,MARANGONI,MOLGORA) BODEI,MARANGONI,MOLGORA
2. mesto   KKDELTA 2 (GOLIĆ,MATOŠEVIĆ) GOLIĆ,MATOŠEVIĆ
3. mesto   BKS 1 (PEROVIĆ,MILIĆ,TRIPKOVIĆ) PEROVIĆ,MILIĆ,TRIPKOVIĆ
3. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,KRAJNIK) KOTNIK,KRAJNIK
kumite ekipa ml. kadeti open (7)
1. mesto   POZZUOLO 1 (VARISCO,FINARDI,MARINO) VARISCO,FINARDI,MARINO
2. mesto   FIJLKAM 3 (BERTASI,SALVINI) BERTASI,SALVINI
3. mesto   FIJLKAM 2 (BERTON,MASON,MASON) BERTON,MASON,MASON
3. mesto   KK ŽALEC 1 (KOLŠEK,MEDVED,SUŠA) KOLŠEK,MEDVED,SUŠA
5. mesto   KK KRANJ 1 (PLEVNIK,DROBNJAK,STOJANOVSKI) PLEVNIK,DROBNJAK,STOJANOVSKI
kumite ekipa ml. kadetinje open (5)
1. mesto   POZZUOLO 1 (CARRERA,SCORRANO,LEIDI) CARRERA,SCORRANO,LEIDI
2. mesto   KK ŽALEC 1 (TOPOLOVEC,UGOVŠEK) TOPOLOVEC,UGOVŠEK
3. mesto   FIJLKAM 2 (SIMEONE,BROSSA) SIMEONE,BROSSA
3. mesto   FIJLKAM 1 (ULIANA,ZANIN) ULIANA,ZANIN
kumite ekipa mladinci open (4)
1. mesto   FIJLKAM 1 (SANTANGELO,SERRA,TRENTIN) SANTANGELO,SERRA,TRENTIN
2. mesto   KK KRANJ 1 (ŠTULAR,ČRNILEC KESIČ,KRALJ) ŠTULAR,ČRNILEC KESIČ,KRALJ
3. mesto   KK ŽALEC 1 (KOKOTEC,FIJAČKO) KOKOTEC,FIJAČKO
kumite ekipa mladinke open (3)
1. mesto   POZZUOLO 1 (PETRUZZI,PETRUZZI,ANGELUCCI) PETRUZZI,PETRUZZI,ANGELUCCI
2. mesto   KK ŽALEC 1 (HOČEVAR,ZUPANČIČ) HOČEVAR,ZUPANČIČ
3. mesto   FIJLKAM 1 (CONFENTE,CORNOLÒ,MAINARDI) CONFENTE,CORNOLÒ,MAINARDI