NazajMednarodni turnir (A)

46th INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2018«

Trbovlje ( Trbovlje , SPORTS HALL POLAJ , ŠUŠTARJEVA KOLONIJA 7A, 1420 TRBOVLJE )



Države
10
Klubi
64
Skupaj prijave
580
Skupaj nastopi
746
Prijave ženske
231
Nastopi ženske
291
Prijave moški
349
Nastopi moški
455
Prijavljene ekipe
16
Ženske ekipe
7
Moške ekipe
9


Države
1 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2 CROATIA
3 ITALY
4 MACEDONIA, THE FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF
5 MONTENEGRO
6 SERBIA
7 SLOVAKIA
8 SLOVENIA
9 SWITZERLAND
10 UKRAINE
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ACCADEMIA KARATE SHOTOKAN
3 BUDOKAN ITALIA
4 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
5 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
6 EMPI MAGLAJ
7 IPON ZAGREB
8 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
9 KARATE DRUŠTVO LOČE
10 KARATE KLUB POTOCI
11 KARATE KLUB “METAL” - JURDANI
12 KARATE KLUB ALFA
13 KARATE KLUB BORAC
14 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
15 KARATE KLUB BREŽICE
16 KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
17 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
18 KARATE KLUB CERKNICA
19 KARATE KLUB EMONA
20 KARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
21 KARATE KLUB HRASTNIK
22 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
23 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
24 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
25 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
26 KARATE KLUB KRANJ
27 KARATE KLUB LJUBLJANA
28 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
29 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
30 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
31 KARATE KLUB PETROVČE
32 KARATE KLUB POLZELA
33 KARATE KLUB POSTOJNA
34 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
35 KARATE KLUB RADVANJE
36 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
37 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
38 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
39 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
40 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
41 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
42 KARATE KLUB SINDJELIC
43 KARATE KLUB ŠIŠKA
44 KARATE KLUB SLOVENJ GRADEC
45 KARATE KLUB TIGER VELENJE
46 KARATE KLUB TRBOVLJE
47 KARATE KLUB VELENJE
48 KARATE KLUB VIROVITICA
49 KARATE KLUB VITEZ
50 KARATE KLUB VRHNIKA
51 KARATE KLUB ŽALEC
52 KASHIVA KAN KARATE DO BIEL/BIENNE
53 LAUGARICIO KARATE SLOVAKIA
54 MLADOST IVANIĆ-GRAD
55 RUDAR UGLJEVIK
56 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
57 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
58 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
59 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
60 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
61 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
62 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
63 TIGAR SKOPJE
64 UKRAINIAN KARATE TEAM
65 UKRAINIAN NATIONAL TEAM

kata male seniors +16 (9)
1. mesto   HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   TIUKH MYKYTA Ukrainian National Team
3. mesto   BULDA VLAD Ukrainian National Team
kata female seniors +16 (12)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   GALIČ NASTJA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   VIENIK KRISTINA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   CHABANOVA VALERIA UKRAINIAN KARATE TEAM
kata male 10-11 years (22)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KUKIć IVAN Karate Klub Alfa
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) (15)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   RYBACHUK NIKITA UKRAINIAN KARATE TEAM
kata female 10-11 years (16)
1. mesto   TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   BARIć ANTONIJA Karate Klub Alfa
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (12)
1. mesto   TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
kata male cadets (10)
1. mesto   FEDOROV YAROSLAV Ukrainian National Team
2. mesto   PURIĆ MILOŠ Karate klub Borac
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata female cadets (14)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   STEPANOVA LIZA Ukrainian National Team
3. mesto   YAKUBCHAK KSENIA Ukrainian National Team
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 8-9 years (13)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) (9)
1. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
2. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   DAVYDCHUK ELEONORA UKRAINIAN KARATE TEAM
kata male 8-9 years (13)
1. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   KLAčAR LUKA Karate klub Potoci
3. mesto   BASHEIEV KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
kata male 8-9 years (8-6 kyu) (15)
1. mesto   TATARYN NAZAR UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   BASHEIEV KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata male 12-13 years (15)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   VIENIK IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   PURIĆ MILOŠ Karate klub Borac
3. mesto   HUIć DINO Karate Klub Alfa
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (16)
1. mesto   VIENIK IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   SOKOLOV HLIB UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   KLAčAR PETAR Karate klub Potoci
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata female 12-13 years (13)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (12)
1. mesto   DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
2. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto   PERUNIčIć ANICA Karate klub Potoci
3. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
kata male 16-17 years (13)
1. mesto   HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
3. mesto   CHERNIAIEV OLEKSANDR Ukrainian National Team
kata female 16-17 years (7)
1. mesto   HUSIEVA DARIA Ukrainian National Team
2. mesto   ZAPOROZHCHENKO GALINA Ukrainian National Team
3. mesto   CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
kata female -8 (3)
1. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
2. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
kata female -8 years (8-6 kyu) (3)
1. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   MISTRIKOVA NINA Laugaricio karate Slovakia
3. mesto   LEOVAC MATEA Karate klub Potoci
kata male -8 years (5)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SEVERHINOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   ŠTRAKL GAL Karate Klub Trbovlje
kata male -8 years (8-6 kyu) (7)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SEVERHINOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
kata male + 35 years (7)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   ZYMA ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje
kata female + 35 years (2)
1. mesto   PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
kumite male seniors - 84 kg (4)
1. mesto   BUHLAK ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   DUDAK MAKSYM UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PINCHUK SERHII UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite male seniors -60 kg (4)
1. mesto   GAšPAR VLADIMIR Mladost Ivanić-Grad
2. mesto   RUMIANTSEV MYKYTA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   BRLEK ROK Karate Klub Šiška
3. mesto   TALER. JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite male seniors -67 kg (3)
1. mesto   GORENC DENIS Karate Zveza Slovenije
2. mesto   STANISLAVOV DANIIL UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   YAMBURENKO IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite male seniors -75 kg (4)
1. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
2. mesto   SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
3. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   CANDIDORI TIZIANO KARATE CLUB 2003 - Subotic
kumite male seniors +84 kg (4)
1. mesto   LAHUNOV IHOR Ukrainian National Team
2. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male seniors open (8)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
3. mesto   PINCHUK SERHII UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite female seniors - 50 kg (1)
1. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
kumite female seniors - 55 kg (3)
1. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   MASLO KATERYNA UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite female seniors -61 kg (4)
1. mesto   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
2. mesto   RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   CORBATTO MELANIE KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto   STANKO SARA Karate Zveza Slovenije
kumite female seniors -68 kg (4)
1. mesto   PUŠNIK LINA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   PEREUDA ANASTASIIA Ukrainian National Team
3. mesto   BOROSAN VERONIKA UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite female seniors + 68 kg (0)
kumite female seniors open (8)
1. mesto   RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   PROTSENKO ANNA Ukrainian National Team
3. mesto   STANKO SARA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
kumite male 10-11 years -35 kg (17)
1. mesto   MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. mesto   SUKHANOV ROMAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   PRASOL HRYHORII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   MABIĆ FILIP IPON ZAGREB
kumite male 10-11 years -40 kg (11)
1. mesto   ZELENSKII DANYLO UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto   ĐEBRO JAKOB Karate klub Virovitica
kumite male 10-11 years -45 kg (5)
1. mesto   PURIĆ LAZAR Karate klub Borac
2. mesto   SIDELNIKOV HERMAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite male 10-11 years +45 kg (7)
1. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   OSADCHYI DMYTRO UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite female 10-11 years -40 kg (14)
1. mesto   JOVOVIĆ DUNJA Karate klub Borac
2. mesto   TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   RUSAN HANNA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   TRSTENJAK AIDA Karate klub Globus Čakovec
kumite female 10-11 years +40 kg (7)
1. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
kumite male 14-15 years -52 kg (16)
1. mesto   YANOVSKYI DAVID Ukrainian National Team
2. mesto   SHVEDA VLADYSLAV Ukrainian National Team
3. mesto   CHERNENKO KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
kumite male 14-15 years -57 kg (16)
1. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto   SHEVCHENKO VIKTOR Ukrainian National Team
3. mesto   USHAKOV TYMUR Ukrainian National Team
3. mesto   ZAHRYVYI MAKSYM Ukrainian National Team
kumite male 14-15 years -63 kg (14)
1. mesto   KASATKIN MAKSYM Ukrainian National Team
2. mesto   KOVTUNENKO KOSTIANTYN Ukrainian National Team
3. mesto   VELIKSAR KONSTANTIN Ukrainian National Team
3. mesto   VOITSEKHOVSKYI ROMAN Ukrainian National Team
kumite male 14-15 years -70 kg (14)
1. mesto   DZEDZELIUK STANISLAV UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   KRAVCHUK DANYLO Ukrainian National Team
3. mesto   VOLOSHYN OLEKSANDR Ukrainian National Team
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male 14-15 years +70 kg (8)
1. mesto   AVRAMENKO IVAN Ukrainian National Team
2. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BIRIUKOV VLADYSLAV Ukrainian National Team
3. mesto   BUGAIOV MAKSYM Ukrainian National Team
kumite female 14-15 years -47 kg (10)
1. mesto   PANCHUK ARIADNA Ukrainian National Team
2. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto   BYCHENKOVA VALERIA Ukrainian National Team
3. mesto   VASYLENKO OLGA Ukrainian National Team
kumite female 14-15-years -54 kg (15)
1. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   SIELIEMIENIEVA ELINA Ukrainian National Team
3. mesto   SHCHERBATIUK DARYA Ukrainian National Team
3. mesto   OSADCHUK NATALIA Ukrainian National Team
kumite female 14-15 years +54 kg (15)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   PAVLOVSKA OLENA Ukrainian National Team
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
kumite female 8-9 years -30 kg (10)
1. mesto   KORENIEVA MARIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LYASHCHENKO BOGDANA UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite female 8-9 years +30 kg (8)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   ZORIć ANđELA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite male 8-9 years -30 kg (16)
1. mesto   CHEBAN OLEKSANDR UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KOMARAC FILIP Karate klub “Metal” - Jurdani
3. mesto   LYASHCHENKO MYKHAILO UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite male 8-9 years +30 kg (13)
1. mesto   KINASH YAROSLAV UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   BOHACHUK ILLIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
kumite male 18-21 years -67 kg (9)
1. mesto   YAMBURENKO IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   NAIDA VALENTYN Ukrainian National Team
3. mesto   DYMCHENKO DANYLO Ukrainian National Team
3. mesto   DEMCHYSHYN VITALII Ukrainian National Team
kumite male 18-21 years -60 kg (11)
1. mesto   GROMYK MYKOLA Ukrainian National Team
2. mesto   STEFANIUK VIKTOR Ukrainian National Team
3. mesto   BEREZOVSKYI DMYTRO Ukrainian National Team
3. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
kumite male 18-21 years -75 kg (9)
1. mesto   KSENZHYK VIKTOR Ukrainian National Team
2. mesto   PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
3. mesto   TASHOGLO BOGDAN Ukrainian National Team
3. mesto   MAMEDOV GADIM Ukrainian National Team
kumite male 18-21 years -84 kg (5)
1. mesto   BUHLAK ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   MYKHAILOV RUSLAN Ukrainian National Team
3. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
3. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
kumite male 18-21 years +84 kg (4)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   LAHUNOV IHOR Ukrainian National Team
3. mesto   HUSTIELIEV PAVLO Ukrainian National Team
3. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
kumite female 18-21 years -61 kg (7)
1. mesto   SHOSTAK DIANA Ukrainian National Team
2. mesto   PRONCHENKO KATERYNA Ukrainian National Team
3. mesto   TKACH ANASTASIIA Ukrainian National Team
3. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 18-21 years -50 kg (3)
1. mesto   HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   KMIT SOLOMIIA Ukrainian National Team
kumite female 18-21 years -55 kg (6)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   PROTSENKO ANNA Ukrainian National Team
3. mesto   OMELCHENKO VIKTORIIA Ukrainian National Team
3. mesto   POTAPCHYK ANASTASIIA Ukrainian National Team
kumite female 18-21 years -68 kg (5)
1. mesto   KUPCHUK MARYNA Ukrainian National Team
2. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   BOROSAN VERONIKA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   PEREUDA ANASTASIIA Ukrainian National Team
kumite female 18-21 years +68 kg (2)
1. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
kumite male 12-13 years -40 kg (17)
1. mesto   MAKHINIA IHOR UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   KOROTKOSHEIKO MARK UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   TOPLIčANEC NIKOLA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto   KONSTANTINOV ARSENII UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite male12-13 years -45 kg (13)
1. mesto   CHERNENKO KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   KONSTANTINOV ARSENII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   MANDAZHY IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   KINASH OLEH UKRAINIAN KARATE TEAM
kumite male 12-13 years -50 kg (5)
1. mesto   CHERNENKO KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   VELKO VLAD UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   KOTYK RUSLAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kumite male 12-13- years -55 kg (6)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   KRAMARENKO MARK UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite male 12-13 years +55 kg (10)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   YAROKHA MAKSYM UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite female 12-13 years -45 kg (5)
1. mesto   TRSTENJAK AIDA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
kumite female 12-13 years -50 kg (5)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   NIJEMČEVIĆ ANA Karate klub Borac
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
kumite female 12-13 years +50 kg (15)
1. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto   GIRALDI FRANCESCA Accademia Karate shotokan
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   LUKENDA NINA Karate klub Bushido, Zagreb
kumite male 16-17-years -55 kg (7)
1. mesto   ZRYBNIEV MAKSYM Ukrainian National Team
2. mesto   FILIPOV NIKITA Ukrainian National Team
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   STOLOKA IHOR Ukrainian National Team
kumite male 16-17-years -61 kg (17)
1. mesto   SHYLONSOV MYKYTA Ukrainian National Team
2. mesto   MILOVANOVIĆ IVAN Karate klub Borac
3. mesto   RUMIANTSEV MYKYTA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   PENTESKUL PAVLO Ukrainian National Team
kumite male 16-17-years -68 kg (11)
1. mesto   YANUL OLEKSANDR Ukrainian National Team
2. mesto   KOLODIY YURIY UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   STANISLAVOV DANIIL UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
kumite male 16-17-years -76 kg (11)
1. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ZLOBIN OLEKSANDR UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   ZAPLITNYI ANDRII Ukrainian National Team
3. mesto   ZLATKOV TEODOR Karate Zveza Slovenije
kumite male 16-17-years +76 kg (9)
1. mesto   MANUILA MYKOLA Ukrainian National Team
2. mesto   VODOLAGA KYRYL Ukrainian National Team
3. mesto   SOTNYKOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto   MAKUKH OLEH Ukrainian National Team
kumite female 16-17 years -48 kg (5)
1. mesto   SHEHADEH NATALIA Ukrainian National Team
2. mesto   MIROSHNICHENKO MARIIA Ukrainian National Team
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ILLINA KSENIA Ukrainian National Team
kumite female 16-17 years -53 kg (6)
1. mesto   VASHCHYSHYN VIKTORIIA Ukrainian National Team
2. mesto   TOLCHENOVA OLEKSANDRA Ukrainian National Team
3. mesto   PALASHEVSKA IULIIA Ukrainian National Team
3. mesto   LEBEDYNSKA SOFIIA Ukrainian National Team
kumite female 16-17 years -59 kg (8)
1. mesto   BAZELIUK OKSANA Ukrainian National Team
2. mesto   SINCHUKOVSKA SIUZEN Ukrainian National Team
3. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite female 16-17 years +59 kg (9)
1. mesto   BOROSAN VERONIKA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto   SIRAK HALYNA Ukrainian National Team
3. mesto   SADOVSKA KATERYNA Ukrainian National Team
3. mesto   BIL ILLONA Ukrainian National Team
kata team male 10-11 years (4)
1. mesto   KK RADGONA 1 (PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ) PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. mesto   KK TRBOVLJE 2 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) DRNOVŠEK,DIMEC,OSTANEK
3. mesto   UKF2 1 (RYBACHUK,BASHEIEV,TATARYN) RYBACHUK,BASHEIEV,TATARYN
kata team female 10-11 years (2)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
kata team male cadets / juniors (2)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ) ČUČEK,KLEMENČIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ
kata team female cadets / juniors (0)
kata team female 8-9- years (2)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (JUG,KASTELIC,MLINARIČ) JUG,KASTELIC,MLINARIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 2 (DOLANC,HERMAN,JAZBEC) DOLANC,HERMAN,JAZBEC
kata team male 8-9 years (3)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 2 (HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO) HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO) GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ
kata team male 12-13 years (0)
kata team female 12-13 years (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (DRAKSLER,BALDŽIEV,ČUHALEV) DRAKSLER,BALDŽIEV,ČUHALEV
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (ŠUPUK,AHMETOVIĆ,SEVER) ŠUPUK,AHMETOVIĆ,SEVER
3. mesto   KK POTOCI 1 (ŠUPUK,AHMETOVIĆ,SEVER) STAMENIĆ,PERUNIČIĆ,VEMIĆ