14. POKAL NESTL ŽGANK

Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje ( VELENJE , Šaleška cesta 3 )



Države
4
Klubi
49
Skupaj prijave
316
Skupaj nastopi
403
Prijave ženske
154
Nastopi ženske
199
Prijave moški
162
Nastopi moški
204
Prijavljene ekipe
14
Ženske ekipe
11
Moške ekipe
3


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 ITALY
4 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 A.S.D.SHOTOKAN KARATE SABBIONETA
3 ASD DEFENCE 2000
4 ASD KARATE TEAM 99
5 BUDOKAN ITALIA
6 DALMACIJA SPLIT
7 GLC FIJLKAM
8 JISSEN DOJO KARATE
9 KARATE CENTAR ŠENKOVEC
10 KARATE DRUŠTVO LOČE
11 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
12 KARATE KLUB BREŽICE
13 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
14 KARATE KLUB EMONA
15 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
16 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
17 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
18 KARATE KLUB KRANJ
19 KARATE KLUB LEV
20 KARATE KLUB LJUBLJANA
21 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
22 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
23 KARATE KLUB MISLINJA
24 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
25 KARATE KLUB PETROVČE
26 KARATE KLUB POLZELA
27 KARATE KLUB POSTOJNA
28 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
29 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
30 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
31 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
32 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB ŠIŠKA
35 KARATE KLUB TIGER VELENJE
36 KARATE KLUB TRBOVLJE
37 KARATE KLUB VELENJE
38 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
39 KARATE KLUB ŽALEC
40 KARATE KLUB ZMAJ
41 KARATE PINZGAU
42 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
43 KARATE-DO LEIBNITZ
44 SAMURAI KARATE KLUB BLUDENZ
45 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
46 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
47 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
48 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
49 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
50 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata male seniors +16 (3)
1. mesto   LENA DEVID a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata female seniors +16 (7)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GALLINI COSTANZA GLC FIJLKAM
3. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
kata male 10-11 years (7)
1. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
2. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) (10)
1. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   CONGEDO EMANUELE GLC FIJLKAM
3. mesto   AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata female 10-11 years (13)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (18)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GRUBER JESSICA Karate Pinzgau
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata male cadets (6)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kata female cadets (11)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GORTAN JESSICA GLC FIJLKAM
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata female 8-9 years (12)
1. mesto   VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
2. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) (18)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
3. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
kata male 8-9 years (8)
1. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
kata male 8-9 years (8-6 kyu) (13)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
kata male 12-13 years (6)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (5)
1. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
3. mesto   CLEMENTIN GIORGIO GLC FIJLKAM
kata female 12-13 years (12)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (11)
1. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
2. mesto   DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
3. mesto   CONGEDO GIADA GLC FIJLKAM
3. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata male 16-17 years (5)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata female 16-17 years (5)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female -8 (4)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   GRUBER CARLA KARATE-DO LEIBNITZ
kata female -8 years (8-6 kyu) (6)
1. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata male -8 years (4)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GOVEK TINE Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
kata male -8 years (8-6 kyu) (4)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
3. mesto   TOPčAGIć AMAR Karate Klub Tiger Velenje
kata male + 35 years (4)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   KABAJ MATEJ Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   BERKENJAČEVIČ DRAGAN Karate klub Velenje
kata veterans male + 50 years (3)
1. mesto   LAH SILVO Karate klub Velenje
2. mesto   FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
3. mesto   ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica
kata female + 35 years (2)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   LORBER LYDIA KARATE-DO LEIBNITZ
kata veterans female + 50 years (0)
kumite male seniors - 84 kg (5)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ALFANI LEONARDO BUDOKAN ITALIA
3. mesto   CANDIDORI TIZIANO GLC FIJLKAM
3. mesto   CAROTENUTO ALFONSO GLC FIJLKAM
kumite male seniors -67 kg (8)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   MAZZILIS RICCARDO GLC FIJLKAM
3. mesto   ROMANI FABIO GLC FIJLKAM
3. mesto   QUACECI ALFIO ASD Karate Team 99
kumite male seniors -75 kg (6)
1. mesto   CANDIDORI TIZIANO GLC FIJLKAM
2. mesto   MIO DANNY ASD DEFENCE 2000
3. mesto   BELTRAMINI ANDREA GLC FIJLKAM
3. mesto   CHIANDUSSI LORENZO GLC FIJLKAM
kumite male seniors +84 kg (0)
kumite male seniors open (0)
kumite female seniors - 55 kg (1)
kumite female seniors -61 kg (5)
1. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   CASONATO ELENA GLC FIJLKAM
3. mesto   CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
kumite female seniors -68 kg (0)
kumite female seniors + 68 kg (0)
kumite female seniors open (0)
kumite male 10-11 years -35 kg (10)
1. mesto   MILLER MARK KARATE CENTAR ŠENKOVEC
2. mesto   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec
kumite male 10-11 years -40 kg (4)
1. mesto   DOTTI LORENZO ASD Karate Team 99
2. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto   MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
kumite male 10-11 years -45 kg (2)
1. mesto   GALANTE LUCA ASD Karate Team 99
2. mesto   TOMC NACE Karate Klub Žalec
kumite male 10-11 years +45 kg (5)
1. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
kumite female 10-11 years -40 kg (9)
1. mesto   PROKESCH HELENE Karate Pinzgau
2. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
kumite female 10-11 years +40 kg (6)
1. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   BARBU ALESSIA ASD Karate Team 99
kumite male 14-15 years -52 kg (8)
1. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. mesto   TURLE THOMAS ASD Karate Team 99
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite male 14-15 years -57 kg (14)
1. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto   SCANSANI DIEGO ASD Karate Team 99
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
kumite male 14-15 years -63 kg (8)
1. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
2. mesto   BOZZEDA MATTEO ASD Karate Team 99
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
kumite male 14-15 years -70 kg (4)
1. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   OREŠČANIN ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite male 14-15 years +70 kg (5)
1. mesto   INNOCENZI FRANCESCO GLC FIJLKAM
2. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
3. mesto   JANJIĆ. SAŠA Karate Klub Tiger Velenje
kumite female 14-15 years -47 kg (3)
1. mesto   MASTELLA ANNA JISSEN DOJO KARATE
2. mesto   ROŽMAN NADJA KARATE CENTAR ŠENKOVEC
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 14-15-years -54 kg (10)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   IVAKOVIć LOLITA DALMACIJA SPLIT
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
kumite female 14-15 years +54 kg (10)
1. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   CRIVELLI AURORA JISSEN DOJO KARATE
3. mesto   SPASOVA NATKA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 8-9 years -30 kg (6)
1. mesto   KIRISITS MIRA-LISA Karate Pinzgau
2. mesto   GAVIOLI MELISSA ASD Karate Team 99
3. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite female 8-9 years +30 kg (6)
1. mesto   KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
2. mesto   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite male 8-9 years -30 kg (6)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
3. mesto   OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
kumite male 8-9 years +30 kg (4)
1. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. mesto   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite male 12-13 years -40 kg (7)
1. mesto   DIEGHI VANTHIEN ASD Karate Team 99
2. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto   ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite male12-13 years -45 kg (6)
1. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   GALANTE LUCA ASD Karate Team 99
3. mesto   PICCOLI MARCO ASD Karate Team 99
3. mesto   BARBANO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
kumite male 12-13 years -50 kg (4)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SPIAZZI MATTEO ASD Karate Team 99
3. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite male 12-13- years -55 kg (5)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   FROLDI NICHOLAS ASD Karate Team 99
kumite male 12-13 years +55 kg (8)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
kumite female 12-13 years -45 kg (6)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   EL ATASSI SARA ASD Karate Team 99
3. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite female 12-13 years -50 kg (10)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   ZAMBERINI CHIARA ASD Karate Team 99
3. mesto   MASTELLA ANNA JISSEN DOJO KARATE
3. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
kumite female 12-13 years +50 kg (13)
1. mesto   RUBERTI LUCIA ASD Karate Team 99
2. mesto   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
kumite male 16-17-years -55 kg (1)
1. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite male 16-17-years -61 kg (5)
1. mesto   LUCCHESI DENNIS ASD Karate Team 99
2. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOZZEDA MATTEO ASD Karate Team 99
kumite male 16-17-years -68 kg (4)
1. mesto   KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   FOLIN DANIELE GLC FIJLKAM
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
kumite male 16-17-years -76 kg (4)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   TOčAKOVIć NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
kumite male 16-17-years +76 kg (5)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
3. mesto   IVAKOVIć ANTE DALMACIJA SPLIT
kumite female 16-17 years -53 kg (6)
1. mesto   IVAKOVIć LOLITA DALMACIJA SPLIT
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 16-17 years -59 kg (0)
kumite female 16-17 years +59 kg (3)
1. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
kumite veterans +35 years open (4)
1. mesto   SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   FABBRIO CLAUDIO GLC FIJLKAM
3. mesto   GORENC MIROSLAV KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto   DJURDJEVIC RADOMIR Samurai karate klub Bludenz
kata male team 8-10 years (2)
1. mesto   KK RADGONA 1 (PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ) PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ
2. mesto   KK TIGER 1 (MUJKANOVIC,KULJIĆ,LUCIĆ) MUJKANOVIC,KULJIĆ,LUCIĆ
kata team female 8-10 years (7)
1. mesto   PINZGAU 2 (GRUBER,LAFENTHALER,PETUTSCHNIG) GRUBER,LAFENTHALER,PETUTSCHNIG
2. mesto   PINZGAU 1 (RONACHER,KIRISITS,KAMETINGER) RONACHER,KIRISITS,KAMETINGER
3. mesto   KK LJUTOMER 1 (RONACHER,KIRISITS,KAMETINGER) JANŽEKOVIČ,RAUTER,HOJNIK
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,IVANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,IVANOVIĆ
kata team male cadets / juniors (1)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ) ČUČEK,KLEMENČIČ
kata team female cadets / juniors (0)
kata team female 11-13 years (4)
1. mesto   PINZGAU 1 (GRUBER,PROKESCH,SESTIC) GRUBER,PROKESCH,SESTIC
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (AHMETOVIĆ,SEVER,ŠUPUK) AHMETOVIĆ,SEVER,ŠUPUK
3. mesto   KK KRANJ 1 (AHMETOVIĆ,SEVER,ŠUPUK) KOTNIK,LEBEN,BALDŽIEV
3. mesto   KK KRANJ 2 (ČERU,PLEVNIK,NIŠANDŽIČ) ČERU,PLEVNIK,NIŠANDŽIČ
kata team male 11-13 years (0)
kumite team male seniors open (0)
kumite team female seniors open (0)