Posamezno KUMITE - Prva 3 mesta


MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MILEV MATEJ (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 točk
2. mesto GAVRIĆ MARTIN (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
3. mesto OBLAK DAVID KERIM (2 nastopa) Karate klub Lev 4.50 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto IVANČIČ KIARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 točk
2. mesto BEŠIČ LANA (1 nastop) Karate Klub Postojna 3.00 točk
3. mesto HUSIĆ DALILA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto GOSTIĆ STEFAN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točk
2. mesto SODIN LEON (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 6.00 točk
3. mesto GOLEŽ PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto VALENČAK NELI (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.00 točk
2. mesto KRAMBERGER ZALA (1 nastop) Karate Klub Polzela 5.00 točk
3. mesto BELE LEA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto KOLšEK KLEMEN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točk
2. mesto HVALA ALJAŽ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
3. mesto GRIVEC TILEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 6.00 točk
2. mesto MLAKAR NIKA (1 nastop) Karate društvo Loče 5.00 točk
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto ŽIBRET BOR (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
2. mesto LIPOVŠEK AMADEJ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
3. mesto ZARIČ VID (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto LAMPIČ ANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
2. mesto BAŠAR EMA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 točk
3. mesto PETAN ELA (1 nastop) Karate Klub Brežice 5.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk
2. mesto JORDAN TIMOTEJ (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA 4.00 točk
3. mesto TAMŠE NIKLAS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto MOLNAR ELIZABETA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
2. mesto DEBELJAK HANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve