Posamezno KUMITE - Prva 3 mesta


MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MAVSAR TADEJ (3 nastopi) Karate klub Seki 16.00 točk
2. mesto KUPREŠAK TIAN (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 12.00 točk
3. mesto ŠTEFANIČ VAL (3 nastopi) Karate klub Velenje 11.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto TORKAR AJDA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 12.00 točk
2. mesto MILEV ANJA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 9.50 točk
3. mesto BAJC POLONA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 8.50 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto OBLAK DAVID KERIM (3 nastopi) Karate klub Lev 17.00 točk
2. mesto ŠABEC ALJOšA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 17.00 točk
3. mesto ŠTERN TILEN (3 nastopi) KARATE KLUB BUSHIDO 16.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto VATOVEC JAGODA (3 nastopi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 14.00 točk
2. mesto SAVKOVIć IVANA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 14.00 točk
3. mesto PURIĆ ADRIJANA (3 nastopi) Karate klub Lev 14.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto GOLEž PETER (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 16.00 točk
2. mesto SODIN LEON (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 16.00 točk
3. mesto MUHIć DIN (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto MEDIĆ ADELA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 18.00 točk
2. mesto KRVINA LIA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
3. mesto BELE LEA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 15.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto MLAKAR LUKA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
2. mesto BELE LUKA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 13.50 točk
3. mesto JELENKO BENJAMIN (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto KURBEGOVIć EDNA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 15.00 točk
2. mesto JESENEK ROJšEK ANEJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk
3. mesto NIšANDžIć IVANA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 14.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto KRŽIŠNIK GAL (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 14.00 točk
2. mesto SUšA ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 13.00 točk
3. mesto RADIć LUKA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto MUZIK TAšA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 18.00 točk
2. mesto ČUHALEV NADJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 11.00 točk
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 10.00 točk

ČLANI
Celotni seznam točk

1. mesto MARKULJEVIć MARKO (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
2. mesto BARL MAJ (3 nastopi) Karate Klub Petrovče 10.00 točk
3. mesto DEBELAK DEJAN (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 9.00 točk

ČLANICE
Celotni seznam točk

1. mesto BERGANT LAURA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 11.00 točk
2. mesto ĆURIć AJLA (2 nastopa) Karate klub Mirna Peč 6.00 točk
3. mesto MAGAJNA MAšA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve