Posamezno KUMITE - Prva 3 mesta


MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MULABDIć ALAN (3 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 15.00 točk
2. mesto SULJIć HAMED (3 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 14.00 točk
3. mesto LIPUŠ OSKAR (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto GLOGOVŠEK IVA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 11.00 točk
2. mesto BAJC POLONA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 10.00 točk
3. mesto MILEV ANJA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 9.50 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto HOZANOVIČ ARMAN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točk
2. mesto KUKOVIČ ALEKSANDER (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 12.00 točk
3. mesto PREZELJ MAKS (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto KOšIR NINA (3 nastopi) ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE 15.00 točk
2. mesto VATOVEC JAGODA (3 nastopi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 14.00 točk
3. mesto TORKAR AJDA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 12.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto SODIN LEON (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 18.00 točk
2. mesto TEPEž MATIJA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 17.00 točk
3. mesto VATOVEC ERNEST (3 nastopi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 15.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto ZUPANčIč NANA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 18.00 točk
2. mesto MEDIĆ ADELA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 18.00 točk
3. mesto MLAKAR NIKA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto MLAKAR LUKA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 18.00 točk
2. mesto FILIPIč MARK (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
3. mesto GOSTIć STEFAN (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto KRVINA LIA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
2. mesto KOREN TAJA (3 nastopi) Karate Klub Tiger Velenje 11.00 točk
3. mesto VALENčAK NELI (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto BOROVNIK NIK (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 16.00 točk
2. mesto PAšIć ISAK (3 nastopi) Karate klub Velenje 14.00 točk
3. mesto KURAJ MITJA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 13.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto ČERU JERNEJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 13.00 točk
2. mesto HUMAR GAJA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 12.50 točk
3. mesto AUDIč VITA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk

ČLANI
Celotni seznam točk

1. mesto MARKULJEVIć UROš (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 10.00 točk
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN (3 nastopi) KARATE KLUB BRANIK 7.00 točk
3. mesto KRAJNC MIHA (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 6.00 točk

ČLANICE
Celotni seznam točk

1. mesto ŠENICA NIKA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 11.00 točk
2. mesto BERGANT LAURA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 7.00 točk
3. mesto ŠUPUK LINA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve