Karate klub Velenje



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BOROVNIK NIK kata ml. kadeti (18) 6.00
2 2. mesto BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -55 kg (7) 5.00
3 2. mesto JOVANOVIĆ LANA kata malčice (23) 5.00
4 3.. mesto ZAGER HANA kata ml. kadetinje (34) 3.00
5 5. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje (24) 2.00
6 2. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa malčki (2) 1.00
7 1. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa malčice (2) 3.00
8 3. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa kadetinje (5) 2.50
27.50

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg (7) 6.00
2 1. mesto ZAGER HANA kata ml. kadetinje (34) 6.00
3 3. mesto KUTIJA ALJA kata kadetinje (25) 4.00
4 3.. mesto KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg (9) 3.00
5 3.. mesto PAŠIČ ADAM kata malčki (23) 3.00
6 5. mesto ČESKO KAJA kata mladinke (7) 2.00
7 3. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa malčki (3) 2.50
8 1. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa malčice (2) 3.00
9 4. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa kadetinje (6) 3.00
32.50

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BOROVNIK NIK kata ml. kadeti (12) 6.00
2 1. mesto BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg (4) 4.00
3 1. mesto OČKO GAL kumite dečki +45 kg (5) 4.00
4 2. mesto ČESKO KAJA kata mladinke (8) 5.00
5 2. mesto JOZIČ ELLA kata malčice (17) 5.00
6 2. mesto ZAGER HANA kata ml. kadetinje (20) 5.00
7 3. mesto JELEN GAL kata malčki (18) 4.00
8 3. mesto JOVANOVIĆ LANA kata malčice (17) 4.00
9 5. mesto OČKO GAL kata dečki (33) 2.00
10 5. mesto RUDOLF NIKA kata malčice (17) 2.00
11 6. mesto KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg (7) 1.00
12 6. mesto PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti (12) 1.00
13 6. mesto ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (10) 1.00
14 1. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa malčki (3) 4.00
15 1. mesto KK VELENJE 1 kata ekipa malčice (2) 3.00
16 1. mesto KK VELENJE 3 kata ekipa ml. kadeti (3) 4.00
55.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 115.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BOROVNIK NIK kata ml. kadeti () 6.00
2 2. mesto BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -55 kg () 5.00
3 2. mesto JOVANOVIĆ LANA kata malčice () 5.00
4 3.. mesto ZAGER HANA kata ml. kadetinje () 3.00
5 5. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje () 2.00
21.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg () 6.00
2 1. mesto ZAGER HANA kata ml. kadetinje () 6.00
3 3. mesto KUTIJA ALJA kata kadetinje () 4.00
4 3.. mesto KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg () 3.00
5 3.. mesto PAŠIČ ADAM kata malčki () 3.00
6 5. mesto ČESKO KAJA kata mladinke () 2.00
24.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto BOROVNIK NIK kata ml. kadeti () 6.00
2 1. mesto BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg () 4.00
3 1. mesto OČKO GAL kumite dečki +45 kg () 4.00
4 2. mesto ČESKO KAJA kata mladinke () 5.00
5 2. mesto JOZIČ ELLA kata malčice () 5.00
6 2. mesto ZAGER HANA kata ml. kadetinje () 5.00
7 3. mesto JELEN GAL kata malčki () 4.00
8 3. mesto JOVANOVIĆ LANA kata malčice () 4.00
9 5. mesto OČKO GAL kata dečki () 2.00
10 5. mesto RUDOLF NIKA kata malčice () 2.00
11 6. mesto KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg () 1.00
12 6. mesto PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti () 1.00
13 6. mesto ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši () 1.00
44.00
seštevek ekipnih točk: 89.00

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK VELENJE 1
( JELEN GAL,PAŠIČ ADAM,PEČNIK JAŠA TY )
kata ekipa malčki (2)
1.00
2 1. mesto KK VELENJE 1
( JOVANOVIĆ LANA,JOZIČ ELLA,RUDOLF NIKA )
kata ekipa malčice (2)
3.00
3 3. mesto KK VELENJE 1
( ALIĆ INES,JAKOB KUKOVIČ TIA,ZAGER HANA )
kata ekipa kadetinje (5)
2.50
6.50

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 3. mesto KK VELENJE 1
( JELEN GAL,PAŠIČ ADAM,ŠTEFANIČ VAL )
kata ekipa malčki (3)
2.50
2 1. mesto KK VELENJE 1
( JOVANOVIĆ LANA,JOZIČ ELLA,RUDOLF NIKA )
kata ekipa malčice (2)
3.00
3 4. mesto KK VELENJE 1
( ALIĆ INES,JAKOB KUKOVIČ TIA,ZAGER HANA )
kata ekipa kadetinje (6)
3.00
8.50

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK VELENJE 1
( JELEN GAL,PAŠIČ ADAM,ŠTEFANIČ VAL )
kata ekipa malčki (3)
4.00
2 1. mesto KK VELENJE 1
( JOVANOVIĆ LANA,JOZIČ ELLA,RUDOLF NIKA )
kata ekipa malčice (2)
3.00
3 1. mesto KK VELENJE 3
( MEŠANOVIČ BENJAMIN,OČKO GAL,PAŠIĆ ISAK )
kata ekipa ml. kadeti (3)
4.00
11.00
seštevek ekipnih točk: 26.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve