Karate Klub Kolektor Idrija



POKAL KONJIŠKEGA KONJA

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KRŽIŠNIK GAL 5.40
2 2. mesto KRVINA LIA 2.00
3 2. mesto KRžIšNIK LAN 2.00
9.40

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto PRIMOžIč TIT kumite člani -75 kg (6) 9.60
2 3.. mesto OBLAK TJAž kumite člani -75 kg (6) 3.20
12.80

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto BAJUK EVA kumite mladinke -53 kg (1) 1.40
2 3.. mesto BOžIč BENO U14 kumite ml. kadeti -40 kg (3) 0.90
2.30
seštevek posameznih in ekipnih točk: 24.50

POKAL KONJIŠKEGA KONJA

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto KRŽIŠNIK GAL / 5.40
2 2. mesto KRVINA LIA / 2.00
3 2. mesto KRžIšNIK LAN / 2.00
9.40

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto PRIMOžIč TIT kumite člani -75 kg () 9.60
2 3.. mesto OBLAK TJAž kumite člani -75 kg () 3.20
12.80

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto BAJUK EVA kumite mladinke -53 kg () 1.40
2 3.. mesto BOžIč BENO U14 kumite ml. kadeti -40 kg () 0.90
2.30
seštevek ekipnih točk: 24.50

Ni podatkov




# Kader Funkcije Točke
1 SEVER JERNEJ TRENER strokovni delavec 2 20.00
2 ZAJC PETRA TRENER strokovni delavec 1 12.00
3 SEVER BOžIč ANA TRENER strokovni delavec 1 12.00
4 RAZPET IVAN TRENER strokovni delavec 1 12.00
5 KREBS DARJA TRENER strokovni delavec 1 12.00
6 GALA MAŠA TRENER strokovni delavec 1 12.00
7 ĆORALIć ERIN TRENER strokovni delavec 1 12.00
8 ĆORALIć ARMIN TRENER strokovni delavec 1 12.00
9 ČERNIČ TINKARA TRENER strokovni delavec 1 12.00
10 BAJUK BOJAN TRENER strokovni delavec 1 12.00
128.00
# Kader Točke
1 BAJUK BENJAMIN 3.00
2 BAJUK EVA 3.00
3 BALAžIC ŽAN 2.00
4 BAšELJ TIJAN 2.00
5 BIZJAK VASJA 2.00
6 BONčINA ALJAž 2.00
7 BOŠKOVIČ DREJC 2.00
8 BOšKOVIč LENART 3.00
9 BOžIč BENO 2.00
10 BOžIč CENE 2.00
11 BOžIč LINDA 2.00
12 BRELIH SOFIJA 2.00
13 CARLI MARUšA SARA 3.00
14 ĆEHIć DILAJLA 2.00
15 COCEJ VAL PETER 2.00
16 ĆORALIć ARMIN 3.00
17 ČUK DANIJEL 2.00
18 ČUK JONATAN 2.00
19 DEKLEVA ALJAž 2.00
20 DEMšAR LUKA 3.00
21 DREV AGATA 2.00
22 FAJDIGA MARTIN 2.00
23 FAJDIGA VERONIKA 2.00
24 FILIPIč MARK 2.00
25 FLORJANČIČ JURE 2.00
26 GALA MAŠA 3.00
27 HABE ONJA 2.00
28 HLADNIK ANJA 3.00
29 HLADNIK TEREZA 3.00
30 HUMAR GAJA 2.00
31 JURJAVčIč TILEN 2.00
32 KOPAč TRINA 2.00
33 KOS ALJAŽ 3.00
34 KRAJNIK MARK 2.00
35 KRAJNIK ZALA 2.00
36 KREVS MIRJAM 2.00
37 KRVINA LIA 2.00
38 KRŽIŠNIK ALJA VITA 3.00
39 LAJOVIC JAKA 2.00
40 LAMPE URBAN 2.00
41 LAPAJNE VORANC 2.00
42 LJUBEK NIK 2.00
43 LOGAR DIAN 3.00
44 LOGAR MIHA 2.00
45 LOGAR TEA 2.00
46 MLAKAR LUKA 2.00
47 MLAKAR NIKA 2.00
48 MOHORIč LANA 3.00
49 MUHIć AJDIN 3.00
50 MUHIć DIN 2.00
51 NOVAK MIJA 2.00
52 OBLAK JAKA 2.00
53 OBLAK TJAž 3.00
54 OGRIč TIBOR 2.00
55 PAVšIč HANA 3.00
56 PERMOZER MARC 2.00
57 PRIMOžIč NEO 2.00
58 PRIMOžIč TIT 3.00
59 REKAJNE FELC MANCA 2.00
60 RIZVIĆ EDMIR 2.00
61 SARA MARUšA 3.00
62 SEDEJ ANDRAŽ 3.00
63 SEDEJ VAL 2.00
64 ŠEGINA VID 2.00
65 SELJAK JULIJA 2.00
66 SEVER JERNEJ 3.00
67 SEVER SAKELšEK LUKA 2.00
68 SEVER SAKELšEK ZOJA 2.00
69 SKVARčA MOHORIč SOFIA 2.00
70 STREL MANCA 2.00
71 STREL NEŽA 2.00
72 ŠTUCIN AJDA 3.00
73 VENKO TIMON 3.00
74 ZAJC PETRA 3.00
75 ZEćIRI DINA 2.00
76 ZUPANčIč NANA 2.00
77 ZUPANčIč VIDA 2.00
177.00

Ni podatkov




Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve