Karate Klub Kolektor Idrija



POKAL KONJIŠKEGA KONJA

# Place Competitor Category Points
1 1. place KRŽIŠNIK GAL, 5.40
2 2. place KRVINA LIA 2.00
3 2. place KRŽIŠNIK LAN 2.00
9.40

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 1. place PRIMOŽIČ TIT kumite člani -75 kg (6) 9.60
2 3.. place OBLAK TJAž kumite člani -75 kg (6) 3.20
12.80

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 2. place BAJUK EVA kumite mladinke -53 kg (1) 1.40
2 3.. place BOžIč BENO kumite ml. kadeti -40 kg (3) 0.90
2.30
seštevek posameznih in ekipnih točk: 24.50

POKAL KONJIŠKEGA KONJA

# Place Competitor Category Points
1 1. place KRŽIŠNIK GAL, / 5.40
2 2. place KRVINA LIA / 2.00
3 2. place KRŽIŠNIK LAN / 2.00
9.40

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 1. place PRIMOŽIČ TIT kumite člani -75 kg () 9.60
2 3.. place OBLAK TJAž kumite člani -75 kg () 3.20
12.80

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 2. place BAJUK EVA kumite mladinke -53 kg () 1.40
2 3.. place BOžIč BENO kumite ml. kadeti -40 kg () 0.90
2.30
seštevek ekipnih točk: 24.50
seštevek ekipnih točk: 0.00
# Kader Functions Points
1 SEVER JERNEJ TRENER strokovni delavec 2 20.00
2 ČERNIČ TINKARA TRENER strokovni delavec 1 12.00
3 BAJUK BOJAN TRENER strokovni delavec 1 12.00
4 ZAJC PETRA TRENER strokovni delavec 1 12.00
5 SEVER BOžIč ANA TRENER strokovni delavec 1 12.00
6 RAZPET IVAN TRENER strokovni delavec 1 12.00
7 KREBS DARJA TRENER strokovni delavec 1 12.00
8 GALA MAŠA TRENER strokovni delavec 1 12.00
9 ĆORALIć ERIN TRENER strokovni delavec 1 12.00
10 ĆORALIć ARMIN TRENER strokovni delavec 1 12.00
128.00
# Kader Points
1 BAJUK BENJAMIN 3.00
2 BAJUK EVA 3.00
3 BALAžIC ŽAN 2.00
4 BAšELJ TIJAN 2.00
5 BIZJAK VASJA 2.00
6 BONčINA ALJAž 2.00
7 BOŠKOVIČ DREJC 2.00
8 BOšKOVIč LENART 3.00
9 BOžIč BENO 2.00
10 BOŽIČ CENE 2.00
11 BOžIč LINDA 2.00
12 BRELIH SOFIJA 2.00
13 CARLI MARUšA SARA 3.00
14 CARLI SOFIJA 2.00
15 ĆEHIć DILAJLA 2.00
16 COCEJ VAL PETER 2.00
17 ĆORALIć ARMIN 3.00
18 ČUK DANIJEL 2.00
19 ČUK JONATAN 2.00
20 DEKLEVA ALJAž 2.00
21 DEMSAR LUKA 3.00
22 DREV AGATA 2.00
23 FAJDIGA MARTIN 2.00
24 FAJDIGA VERONIKA 2.00
25 FILIPIČ MARK 2.00
26 FLORJANČIČ JURE 2.00
27 GALA MAŠA 3.00
28 HABE ONJA 2.00
29 HLADNIK TEREZA 3.00
30 HLADNIK TONJA 3.00
31 HUMAR GAJA 2.00
32 JURJAVčIč TILEN 2.00
33 KOPAč TRINA 2.00
34 KOS ALJAŽ 3.00
35 KRAJNIK MARK 2.00
36 KRAJNIK ZALA 2.00
37 KREVS MIRJAM 2.00
38 KRVINA LIA 2.00
39 KRŽIŠNIK ALJA VITA 3.00
40 LAJOVIC JAKA 2.00
41 LAMPE URBAN 2.00
42 LAPAJNE VORANC 2.00
43 LJUBEK NIK 2.00
44 LOGAR DIAN 3.00
45 LOGAR MIHA 2.00
46 LOGAR TEA 2.00
47 MLAKAR LUKA 2.00
48 MLAKAR NIKA 2.00
49 MOHORIč LANA 3.00
50 MUHIć AJDIN 3.00
51 MUHIĆ DIN 2.00
52 NOVAK MIJA 2.00
53 OBLAK JAKA 2.00
54 OBLAK TJAž 3.00
55 OGRIč TIBOR 2.00
56 PAVŠIČ HANA 3.00
57 PERMOZER MARC 2.00
58 PRIMOžIč NEO 2.00
59 PRIMOŽIČ TIT 3.00
60 REKAJNE FELC MANCA 2.00
61 RIZVIĆ EDMIR 2.00
62 SEDEJ ANDRAŽ 3.00
63 SEDEJ VAL 2.00
64 ŠEGINA VID 2.00
65 SELJAK JULIJA 2.00
66 SEVER JERNEJ 3.00
67 SEVER SAKELšEK LUKA 2.00
68 SEVER SAKELšEK ZOJA 2.00
69 SKVARčA MOHORIč SOFIA 2.00
70 STREL MANCA 2.00
71 STREL NEŽA 2.00
72 ŠTUCIN AJDA 3.00
73 VENKO TIMON 3.00
74 ZAJC PETRA 3.00
75 ZEćIRI DINA 2.00
76 ZUPANčIč NANA 2.00
77 ZUPANčIč VIDA 2.00
176.00
# Competition Points
0.00

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve