Karate Klub Trbovlje



47 TRBOVLJE OPEN

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 / ZIDAR DOMEN 9.60
9.60

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 / ISAKOVIĆ ALEN 8.40
2 / ISAKOVIĆ KENAN 7.20
3 / MARKULJEVIČ UROŠ 7.20
4 7. mesto HABERL URšA 21.30
44.10

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg (2) 4.80
2 1. mesto HABERL URšA kumite članice - 50 kg (1) 4.80
3 2. mesto ZIDAR DOMEN kumite člani -67 kg (7) 6.40
4 3.. mesto SALKIĆ ALMIN kata člani +16 (9) 3.20
19.20

1. Pokalna tekma KZS

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto HABERL BARBARA kumite ekipa članice open 3.60
2 1. mesto HABERL URšA kumite ekipa članice open 3.60
3 1. mesto SMILJAN KITI kumite ekipa članice open 3.60
4 2. mesto MARKULJEVIČ MARKO kumite ekipa mladinci open 2.10
5 2. mesto MARKULJEVIČ UROŠ kumite ekipa mladinci open 2.10
6 2. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN kumite ekipa člani open 3.20
7 2. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN kumite ekipa ml. člani open 2.40
8 2. mesto RIOSA NOVAK TILEN kumite ekipa mladinci open 2.10
9 2. mesto ZIDAR DOMEN kumite ekipa člani open 3.20
10 2. mesto ZIDAR DOMEN kumite ekipa ml. člani open 2.40
11 2. mesto KK TRBOVLJE 1 kumite ekipa mladinci open (5) 2.10
12 2. mesto KK TRBOVLJE 1 kumite ekipa člani open (7) 3.20
13 2. mesto KK TRBOVLJE 1 kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40
14 1. mesto KK TRBOVLJE 1 kumite ekipa članice open (4) 3.60
39.60
seštevek posameznih in ekipnih točk: 155.20

47 TRBOVLJE OPEN

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 / ZIDAR DOMEN / 9.60
9.60

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 / ISAKOVIĆ ALEN / 8.40
2 / ISAKOVIĆ KENAN / 7.20
3 / MARKULJEVIČ UROŠ / 7.20
4 7. mesto HABERL URšA / 21.30
44.10

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg () 4.80
2 1. mesto HABERL URšA kumite članice - 50 kg () 4.80
3 2. mesto ZIDAR DOMEN kumite člani -67 kg () 6.40
4 3.. mesto SALKIĆ ALMIN kata člani +16 () 3.20
19.20

1. Pokalna tekma KZS

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

seštevek ekipnih točk: 143.90

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK TRBOVLJE 1
( MARKULJEVIČ UROŠ,MARKULJEVIČ MARKO,RIOSA NOVAK TILEN )
kumite ekipa mladinci open (5)
2.10
2 2. mesto KK TRBOVLJE 1
( MUJKANOVIĆ AJDIN,ZIDAR DOMEN )
kumite ekipa člani open (7)
3.20
3 2. mesto KK TRBOVLJE 1
( MUJKANOVIĆ AJDIN,ZIDAR DOMEN )
kumite ekipa ml. člani open (4)
2.40
4 1. mesto KK TRBOVLJE 1
( HABERL BARBARA,HABERL URšA,SMILJAN KITI )
kumite ekipa članice open (4)
3.60
11.30
seštevek ekipnih točk: 11.30
# Kader Funkcije Točke
1 KOVAČIČ MIHA STROKOVNO IZOBRAŽEN DELAVEC 7.00
2 SIMERL BOGDAN TRENER KARATEJA 12.00
3 MARKOŠEK BORUT TRENER KARATEJA 12.00
4 LOPAN ROK TRENER strokovni delavec 1 12.00
5 BUKOVINSKI PATRICIJA TRENER strokovni delavec 1 12.00
6 SALKIČ EDIN TRENER strokovni delavec 1 12.00
67.00
# Kader Točke
1 AJKUNIČ DELILA 2.00
2 BABIČ ŽIVOJIN 3.00
3 BIZJAK KLEMEN 2.00
4 BOŽANOVIČ ANA 2.00
5 BOŽJAK LAURA 3.00
6 BRUNČEK LAN 2.00
7 BUKOVINSKI PATRICIJA 3.00
8 ČUFUROVIĆ ALEX 2.00
9 DIMEC ALJAŽ 2.00
10 DOLANC GABER 2.00
11 DOLANC LARA 2.00
12 DRNOVŠEK ENEJ 2.00
13 FERLIN LUKA 3.00
14 GLAVAČ BRANKO 3.00
15 GOLOB MATEVŽ 2.00
16 GORJUP AžBE 2.00
17 GRIVEC TILEN 2.00
18 HABERL BARBARA 3.00
19 HABERL URšA 3.00
20 HARALOVIČ DANIEL 2.00
21 HERMAN LANA 2.00
22 HOZANOVIČ ARMAN 2.00
23 HRIBOVŠEK BLAž 3.00
24 HRUŠOVAR ANEJ 2.00
25 HVALA ALJAŽ 2.00
26 ISAKOVIĆ ALEN 3.00
27 ISAKOVIĆ KENAN 3.00
28 JAZBEC LUČKA 2.00
29 JUG ZOJA 2.00
30 KALPIČ JAKOB 3.00
31 KALPIČ MARTIN 3.00
32 KALPIČ TOM 3.00
33 KASTELIC EMMA 2.00
34 KOLANDER EVA 2.00
35 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA 2.00
36 KORPAR ŽVEGLIČ TIMOTEJ 3.00
37 KOVAČ NEJC 3.00
38 KOVAČIČ MIHA 3.00
39 KRAJNC JURE 2.00
40 LAHARNAR ANJA 3.00
41 LAHARNAR MATEJ 3.00
42 LOPAN ROK 3.00
43 LOPAN TEA 3.00
44 LOVRIČ TIJANA 2.00
45 LUKAČ ŽAN 2.00
46 LULIČ ELDIN 2.00
47 MARKULJEVIČ MARKO 3.00
48 MARKULJEVIČ UROŠ 3.00
49 MEDIĆ AIDA 3.00
50 MLINARIČ ZOJA 2.00
51 MRGOLE NIK 2.00
52 MUJKANOVIĆ AJDIN 3.00
53 MUJKANOVIĆ NEJLA 2.00
54 OSTANEK JURE 2.00
55 OVNIČ TIAN 2.00
56 PATERNOSTER ALENKA 3.00
57 PEKLAR NIKITA 2.00
58 PERC LUKA 3.00
59 ROBEK MARK 2.00
60 SALKIĆ ALMIN 3.00
61 SALKIČ EDIN 3.00
62 SALKIČ ERVIN 3.00
63 SALKIČ LARA 3.00
64 ŠEHIĆ DENIS 3.00
65 ŠPEGLIČ GAŠPER 2.00
66 SULJIĆ SABINA 3.00
67 VNUK OŽBEJ 3.00
68 VOZEL LAN 2.00
69 ZAPOTNIK ANEJ 2.00
70 ŽIBERT MAX 2.00
71 ZIDAR DOMEN 3.00
72 ZORKO LARS 2.00
178.00
# Tekmovanje Točke
0.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve