Karate Klub Trbovlje



47 TRBOVLJE OPEN

# Place Competitor Category Points
1 / ZIDAR DOMEN 9.60
9.60

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Place Competitor Category Points
1 / ISAKOVIĆ ALEN 8.40
2 / ISAKOVIĆ KENAN 7.20
3 / MARKULJEVIČ UROŠ 7.20
4 7. place HABERL URšA 21.30
44.10

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 1. place HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg (2) 4.80
2 1. place HABERL URšA kumite članice - 50 kg (1) 4.80
3 2. place ZIDAR DOMEN kumite člani -67 kg (7) 6.40
4 3.. place SALKIĆ ALMIN kata člani +16 (9) 3.20
19.20

1. Pokalna tekma KZS

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

seštevek posameznih in ekipnih točk: 155.20

47 TRBOVLJE OPEN

# Place Competitor Category Points
1 / ZIDAR DOMEN / 9.60
9.60

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Place Competitor Category Points
1 / ISAKOVIĆ ALEN / 8.40
2 / ISAKOVIĆ KENAN / 7.20
3 / MARKULJEVIČ UROŠ / 7.20
4 7. place HABERL URšA / 21.30
44.10

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 1. place HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg () 4.80
2 1. place HABERL URšA kumite članice - 50 kg () 4.80
3 2. place ZIDAR DOMEN kumite člani -67 kg () 6.40
4 3.. place SALKIĆ ALMIN kata člani +16 () 3.20
19.20

1. Pokalna tekma KZS

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

seštevek ekipnih točk: 143.90

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Place Team / Category Points
1 2. place KK TRBOVLJE 1
( MARKULJEVIČ UROŠ,MARKULJEVIČ MARKO,RIOSA NOVAK TILEN )
kumite ekipa mladinci open (5)
2.10
2 2. place KK TRBOVLJE 1
( MUJKANOVIĆ AJDIN,ZIDAR DOMEN )
kumite ekipa člani open (7)
3.20
3 2. place KK TRBOVLJE 1
( MUJKANOVIĆ AJDIN,ZIDAR DOMEN )
kumite ekipa ml. člani open (4)
2.40
4 1. place KK TRBOVLJE 1
( HABERL BARBARA,HABERL URšA,SMILJAN KITI )
kumite ekipa članice open (4)
3.60
11.30
seštevek ekipnih točk: 11.30
# Kader Functions Points
1 KOVAČIČ MIHA TRENER strokovno izobražen 7.00
2 SIMERL BOGDAN TRENER KARATEJA 12.00
3 MARKOŠEK BORUT TRENER KARATEJA 12.00
4 SALKIČ EDIN TRENER strokovni delavec 1 12.00
5 LOPAN ROK TRENER strokovni delavec 1 12.00
6 BUKOVINSKI PATRICIJA TRENER strokovni delavec 1 12.00
67.00
# Kader Points
1 AJKUNIČ DELILA 2.00
2 AUDIč VITA 2.00
3 BABIČ ŽIVOJIN 3.00
4 BIZJAK KLEMEN 2.00
5 BOŽANOVIČ ANA 2.00
6 BOŽJAK LAURA 3.00
7 BRUNČEK LAN 2.00
8 BUKOVINSKI PATRICIJA 3.00
9 ČUFUROVIĆ ALEX 2.00
10 DIMEC ALJAŽ 2.00
11 DOLANC GABER 2.00
12 DOLANC LARA 2.00
13 DRNOVŠEK ENEJ 2.00
14 FERLIN LUKA 3.00
15 GEORGIEV BORČE 2.00
16 GLAVAČ BRANKO 3.00
17 GOLOB MATEVŽ 2.00
18 GORJUP AžBE 2.00
19 GRIVEC TILEN 2.00
20 HABERL BARBARA 3.00
21 HABERL URšA 3.00
22 HARALOVIČ DANIEL 2.00
23 HERMAN LANA 2.00
24 HOZANOVIČ ARMAN 2.00
25 HRIBOVŠEK BLAž 3.00
26 HRUŠOVAR ANEJ 2.00
27 HVALA ALJAŽ 2.00
28 ISAKOVIĆ ALEN 3.00
29 ISAKOVIĆ KENAN 3.00
30 JAZBEC LUČKA 2.00
31 JUG ZOJA 2.00
32 KALPIČ JAKOB 3.00
33 KALPIČ MARTIN 3.00
34 KALPIČ TOM 3.00
35 KASTELIC EMMA 2.00
36 KOLANDER EVA 2.00
37 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA 2.00
38 KORPAR ŽVEGLIČ TIMOTEJ 3.00
39 KOVAČ NEJC 3.00
40 KOVAČIČ MIHA 3.00
41 KRAJNC JURE 2.00
42 LAHARNAR ANJA 3.00
43 LAHARNAR MATEJ 3.00
44 LOPAN ROK 3.00
45 LOPAN TEA 3.00
46 LOVRIČ TIJANA 2.00
47 LUKAČ ŽAN 2.00
48 LULIČ ELDIN 2.00
49 MARKULJEVIČ MARKO 3.00
50 MARKULJEVIČ UROŠ 3.00
51 MEDIĆ AIDA 3.00
52 MLINARIČ ZOJA 2.00
53 MRGOLE NIK 2.00
54 MUJKANOVIĆ AJDIN 3.00
55 MUJKANOVIĆ NEJLA 2.00
56 OSTANEK JURE 2.00
57 OVNIČ TIAN 2.00
58 PATERNOSTER ALENKA 3.00
59 PEKLAR NIKITA 2.00
60 PERC LUKA 3.00
61 ROBEK MARK 2.00
62 SALKIĆ ALMIN 3.00
63 SALKIČ EDIN 3.00
64 SALKIČ ERVIN 3.00
65 SALKIČ LARA 3.00
66 ŠEHIĆ DENIS 3.00
67 ŠPEGLIČ GAŠPER 2.00
68 SULJIĆ SABINA 3.00
69 VNUK OŽBEJ 3.00
70 VOZEL LAN 2.00
71 ZAPOTNIK ANEJ 2.00
72 ŽIBERT MAX 2.00
73 ZIDAR DOMEN 3.00
74 ZORKO LARS 2.00
182.00
# Competition Points
0.00

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve