# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | ROLA LUKA | kumite kadeti -63 kg (9) | 7.20 |
2 | 1. mesto | ROLA LUKA | kumite mladinci -61 kg (6) | 8.40 |
3 | 1. mesto | ZARIč VID | kumite člani -60 kg (3) | 7.20 |
4 | 3. mesto | PROSENJAK NELI | U16 kata kadetinje (15) | 2.40 | 25.20 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | ZARIč VID | kumite člani -67 kg (5) | 7.20 |
2 | 3. mesto | ZARIč VID | kumite ml. člani - 67 kg (4) | 2.40 |
3 | 3.. mesto | PROSENJAK NELI | U14 kata ml. kadetinje (18) | 2.40 | 12.00 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 3.. mesto | ZARIč VID | kumite člani -67 kg (4) | 2.40 | 2.40 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | ROLA LUKA | kumite mladinci -68 kg (8) | 4.20 |
2 | 1. mesto | ZARIč VID | kumite člani -67 kg (3) | 3.60 |
3 | 2. mesto | BAUMAN GAL | kumite mladinci -68 kg (8) | 2.80 |
4 | 3.. mesto | PAVLIč FILIP | U14 kumite ml. kadeti -45 kg (6) | 1.20 |
5 | 3.. mesto | SEDONJA MATIJA | kumite kadeti -63 kg (11) | 1.20 | 13.00 |
seštevek posameznih in ekipnih točk: 52.60 |
---|
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | ROLA LUKA | kumite mladinci -61 kg () | 8.40 |
2 | 1. mesto | ROLA LUKA | kumite kadeti -63 kg () | 7.20 |
3 | 1. mesto | ZARIč VID | kumite člani -60 kg () | 7.20 |
4 | 3. mesto | PROSENJAK NELI | U16 kata kadetinje () | 2.40 | 25.20 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | ZARIč VID | kumite člani -67 kg () | 7.20 |
2 | 3. mesto | ZARIč VID | kumite ml. člani - 67 kg () | 2.40 |
3 | 3.. mesto | PROSENJAK NELI | U14 kata ml. kadetinje () | 2.40 | 12.00 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 3.. mesto | ZARIč VID | kumite člani -67 kg () | 2.40 | 2.40 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | ROLA LUKA | kumite mladinci -68 kg () | 4.20 |
2 | 1. mesto | ZARIč VID | kumite člani -67 kg () | 3.60 |
3 | 2. mesto | BAUMAN GAL | kumite mladinci -68 kg () | 2.80 |
4 | 3.. mesto | PAVLIč FILIP | U14 kumite ml. kadeti -45 kg () | 1.20 |
5 | 3.. mesto | SEDONJA MATIJA | kumite kadeti -63 kg () | 1.20 | 13.00 |
seštevek ekipnih točk: 52.60 |
---|
# | Kader | Funkcije | Točke |
---|---|---|---|
1 | ZARIČ DARKO | STROKOVNI DELAVEC V DELOVNIH KOMISIJAH - PREDSEDNIK | 20.00 |
2 | ŠVARC INES | TRENER strokovno izobražen | 20.00 |
3 | ZARIč BUKOVNIK MATEJA | TRENER strokovni delavec 1 | 12.00 |
4 | SIMONIč MAšA | TRENER strokovni delavec 1 | 12.00 |
5 | KLANJščEK VILJEM | TRENER strokovni delavec 2 | 20.00 |
6 | ZARIČ DARKO | TRENER strokovni delavec 2 | 20.00 | 104.00 |
# | Kader | Točke |
---|---|---|
1 | BAUMAN GAL | 3.00 |
2 | ĆERIMOVIć MERJEM | 3.00 |
3 | JOTANOVIč IVJANA | 2.00 |
4 | LENART LUKA | 3.00 |
5 | OGRINC FILIP | 3.00 |
6 | PAVLIč FILIP | 2.00 |
7 | PLAJH EKART BOR | 3.00 |
8 | PROSENJAK NELI | 2.00 |
9 | ROLA LUKA | 3.00 |
10 | SEDONJA MATIJA | 3.00 |
11 | ZARIč VID | 3.00 |
12 | ZARNEC TEJA | 2.00 | 32.00 |