1. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (11) 6.00 točk
2. mesto JEROT NEŽA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (11) 5.00 točk
3. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajše (11) 4.00 točk
4. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točk
5. mesto Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata najmlajše (11) 2.00 točk
6. mesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 1.00 točk
1. mesto HAJRULAI LUAN, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajši (10) 6.00 točk
2. mesto STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kata najmlajši (10) 5.00 točk
3. mesto AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kata najmlajši (10) 4.00 točk
4. mesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata najmlajši (10) 3.00 točk
5. mesto Koštić Anes (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (10) 2.00 točk
6. mesto Mujagić Adnan (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (10) 1.00 točk

NAJMLAJŠE

1.. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (11) 6.00 točk
2.. mesto JEROT NEŽA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (11) 5.00 točk
3.. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajše (11) 4.00 točk
4.. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točk
5.. mesto Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata najmlajše (11) 2.00 točk
6.. mesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 1.00 točk

MALČKI

1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točk
1. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (24) 6.00 točk
1. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točk
2. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točk
2. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (24) 5.00 točk
2. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točk
3. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točk
3. mesto Bele Ana (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (24) 4.00 točk
3. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točk
4. mesto KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točk
4. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (24) 3.00 točk
4. mesto Bele Ana (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točk
5. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točk
5. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točk
5. mesto BOŠNJIĆ ALICIA (Karate Klub Rudar Velenje) kata malčice (24) 2.00 točk
6. mesto ZORIČ ANĐELA (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točk
6. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (24) 1.00 točk
6. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točk
1. mesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki -30 kg (11) 6.00 točk
1. mesto TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (10) 6.00 točk
1. mesto Lotrič Filip (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčki (31) 6.00 točk
2. mesto GOSTIĆ STEFAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (10) 5.00 točk
2. mesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata malčki (31) 5.00 točk
2. mesto Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki -30 kg (11) 5.00 točk
3. mesto Kunst Tai (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčki +30 kg (10) 4.00 točk
3. mesto Sodin Leon (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčki -30 kg (11) 4.00 točk
3. mesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kata malčki (31) 4.00 točk
4. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite malčki +30 kg (10) 3.00 točk
4. mesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) kata malčki (31) 3.00 točk
4. mesto Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite malčki -30 kg (11) 3.00 točk
5. mesto Juraja Vinko (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčki (31) 2.00 točk
5. mesto GRASSELLI JAKA (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite malčki +30 kg (10) 2.00 točk
5. mesto Tadina Peter (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite malčki -30 kg (11) 2.00 točk
6. mesto Simončič Gašper (Karate Klub Branik Maribor) kumite malčki -30 kg (11) 1.00 točk
6. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (31) 1.00 točk
6. mesto Prkič Jaka (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (10) 1.00 točk

MALČICE

1.. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (24) 6.00 točk
1.. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točk
2.. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točk
2.. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (24) 5.00 točk
2.. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točk
3.. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto Bele Ana (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (24) 4.00 točk
3.. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točk
4.. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (24) 3.00 točk
4.. mesto KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točk
4.. mesto Bele Ana (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točk
5.. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točk
5.. mesto BOŠNJIĆ ALICIA (Karate Klub Rudar Velenje) kata malčice (24) 2.00 točk
6.. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (24) 1.00 točk
6.. mesto ZORIČ ANĐELA (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točk
6.. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (27) 6.00 točk
1. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točk
1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točk
2. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (27) 5.00 točk
2. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točk
2. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točk
3. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točk
3. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 4.00 točk
3. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točk
4. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točk
4. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (27) 3.00 točk
4. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točk
5. mesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točk
5. mesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata deklice (27) 2.00 točk
5. mesto ZIDARIČ EVA MARIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točk
6. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točk
6. mesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 1.00 točk
6. mesto ŠPORN KIARA (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točk
1. mesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki +45 kg (7) 6.00 točk
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite dečki -40 kg (12) 6.00 točk
1. mesto Štelcer Luka (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite dečki -45 kg (8) 6.00 točk
1. mesto BELE LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata dečki (22) 6.00 točk
1. mesto TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite dečki -35 kg (20) 6.00 točk
2. mesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (8) 5.00 točk
2. mesto Šuligoj Aljaž (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -35 kg (20) 5.00 točk
2. mesto BELE LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite dečki -40 kg (12) 5.00 točk
2. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria) kumite dečki +45 kg (7) 5.00 točk
2. mesto HLASTEC KIAN (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata dečki (22) 5.00 točk
3. mesto PODPEČAN MAJ (Karate Klub Polzela) kumite dečki -40 kg (12) 4.00 točk
3. mesto BAJGOT NACE (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kata dečki (22) 4.00 točk
3. mesto TEPEŠ OLIVER (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite dečki -35 kg (20) 4.00 točk
3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN (Karate Klub Postojna) kumite dečki +45 kg (7) 4.00 točk
3. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite dečki -45 kg (8) 4.00 točk
4. mesto LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite dečki -35 kg (20) 3.00 točk
4. mesto Zbil Grega (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata dečki (22) 3.00 točk
4. mesto BRELIH ŽAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki +45 kg (7) 3.00 točk
4. mesto TOMC NACE (Karate Klub Žalec) kumite dečki -40 kg (12) 3.00 točk
4. mesto GOVEJŠEK ANŽE (Karate Klub Nestor) kumite dečki -45 kg (8) 3.00 točk
5. mesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki +45 kg (7) 2.00 točk
5. mesto GORENŠEK VID (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite dečki -45 kg (8) 2.00 točk
5. mesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (12) 2.00 točk
5. mesto PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite dečki -35 kg (20) 2.00 točk
5. mesto GORENŠEK VID (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata dečki (22) 2.00 točk
6. mesto Zbil Grega (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite dečki -35 kg (20) 1.00 točk
6. mesto STOJANOVIć MARKO (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -40 kg (12) 1.00 točk
6. mesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (22) 1.00 točk
6. mesto Lami Altrin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Koren Gašper (Karate Klub Žalec) kumite dečki -45 kg (8) 1.00 točk

DEKLICE

1.. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točk
1.. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (27) 6.00 točk
2.. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točk
2.. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (27) 5.00 točk
3.. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točk
3.. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 4.00 točk
3.. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točk
4.. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točk
4.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (27) 3.00 točk
5.. mesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata deklice (27) 2.00 točk
5.. mesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točk
5.. mesto ZIDARIČ EVA MARIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točk
6.. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točk
6.. mesto ŠPORN KIARA (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točk
6.. mesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (23) 6.00 točk
1. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 6.00 točk
1. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točk
1. mesto SEVER ANA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 6.00 točk
2. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (23) 5.00 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 5.00 točk
2. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 5.00 točk
2. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točk
3. mesto ŠKOFLEK EVA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 4.00 točk
3. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 4.00 točk
3. mesto HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (23) 4.00 točk
3. mesto KALAN GAJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
3. mesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točk
4. mesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 3.00 točk
4. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
4. mesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točk
4. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (23) 3.00 točk
4. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 3.00 točk
5. mesto TREIBER MAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 2.00 točk
5. mesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točk
5. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (23) 2.00 točk
5. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 2.00 točk
5. mesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točk
6. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (23) 1.00 točk
6. mesto TURECKI ZOJA (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Šifrar Lucija Simona (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 1.00 točk
6. mesto ŠEHIć KUMLANC LEA (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 1.00 točk
1. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 6.00 točk
1. mesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 6.00 točk
1. mesto TOPOLOVEC DOMEN (Karate Klub Branik Maribor) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 4.00 točk
1. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata ml. kadeti (22) 6.00 točk
1. mesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (3) 4.00 točk
1. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 6.00 točk
2. mesto Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 3.00 točk
2. mesto CERJAK JAKA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 5.00 točk
2. mesto POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 5.00 točk
2. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (22) 5.00 točk
2. mesto MUHAREMOVIĆ SEID (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (3) 3.00 točk
2. mesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 5.00 točk
3. mesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 4.00 točk
3. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 4.00 točk
3. mesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (22) 4.00 točk
3. mesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 2.50 točk
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 4.00 točk
3. mesto Batić Malik (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (3) 2.50 točk
4. mesto KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 2.00 točk
4. mesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 3.00 točk
4. mesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 3.00 točk
4. mesto Nedelko Nik (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 3.00 točk
4. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadeti (22) 3.00 točk
5. mesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 2.00 točk
5. mesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 2.00 točk
5. mesto KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata ml. kadeti (22) 2.00 točk
5. mesto Korenjak Georgiev Rok (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 2.00 točk
6. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (22) 1.00 točk
6. mesto GORENŠEK TILEN (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 1.00 točk
6. mesto SEDEJ ANDRAŽ (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 1.00 točk
6. mesto LIPIČ ŽAK (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1.. mesto SEVER ANA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 6.00 točk
1.. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (23) 6.00 točk
1.. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točk
2.. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (23) 5.00 točk
2.. mesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 5.00 točk
2.. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točk
3.. mesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točk
3.. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 4.00 točk
3.. mesto ŠKOFLEK EVA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto KALAN GAJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
3.. mesto HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (23) 4.00 točk
4.. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (23) 3.00 točk
4.. mesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 3.00 točk
4.. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točk
5.. mesto TREIBER MAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (23) 2.00 točk
5.. mesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točk
5.. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 2.00 točk
5.. mesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točk
6.. mesto TURECKI ZOJA (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točk
6.. mesto ŠEHIć KUMLANC LEA (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 1.00 točk
6.. mesto Šifrar Lucija Simona (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 1.00 točk
6.. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (23) 1.00 točk

KADETI

1. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 6.00 točk
1. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 6.00 točk
1. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 6.00 točk
1. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točk
2. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točk
2. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 5.00 točk
2. mesto BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 5.00 točk
2. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (15) 5.00 točk
3. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točk
3. mesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.00 točk
3. mesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (8) 4.00 točk
3. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 4.00 točk
4. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -47 kg (8) 3.00 točk
4. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 3.00 točk
4. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točk
4. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 3.00 točk
5. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (15) 2.00 točk
5. mesto MEKIč KIARA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.00 točk
5. mesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točk
5. mesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 2.00 točk
6. mesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.00 točk
6. mesto CENTRIH PATRICIJA, (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 1.00 točk
6. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točk
6. mesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.00 točk
1. mesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA) kumite kadeti -70 kg (7) 6.00 točk
1. mesto STERNIŠA NEJC (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadeti (16) 6.00 točk
1. mesto SKOTNIK NEJC (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (7) 6.00 točk
1. mesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (15) 6.00 točk
1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite kadeti +70 kg (7) 6.00 točk
1. mesto COSOVICI MAXIM (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -57 kg (8) 6.00 točk
2. mesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -63 kg (7) 5.00 točk
2. mesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (15) 5.00 točk
2. mesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -70 kg (7) 5.00 točk
2. mesto ADAMIč TIMON (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -57 kg (8) 5.00 točk
2. mesto KLOBASA BLAŽ (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata kadeti (16) 5.00 točk
3. mesto PLEVNIK GAL (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (15) 4.00 točk
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata kadeti (16) 4.00 točk
3. mesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (8) 4.00 točk
3. mesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (7) 4.00 točk
3. mesto GORIŠEK MATEJ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -70 kg (7) 4.00 točk
3. mesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (7) 4.00 točk
4. mesto KOŠIR DOMEN (Karate Klub Kranj) kumite kadeti +70 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Batić Naser (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti -57 kg (8) 3.00 točk
4. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite kadeti -52 kg (15) 3.00 točk
4. mesto COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (7) 3.00 točk
4. mesto SLUGA JURE (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadeti (16) 3.00 točk
4. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (7) 3.00 točk
5. mesto SVJETLANOVIĆ RAJKO (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -70 kg (7) 2.00 točk
5. mesto Bratušek Luka (Karate Klub Žalec) kumite kadeti +70 kg (7) 2.00 točk
5. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (15) 2.00 točk
5. mesto STOJANOVSKI VANE (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (7) 2.00 točk
5. mesto LAŠIČ SEBASTJAN (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -57 kg (8) 2.00 točk
5. mesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (16) 2.00 točk
6. mesto SARAJLIć MATEJ (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadeti -52 kg (15) 1.00 točk
6. mesto Jamnik Lucijan (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti -57 kg (8) 1.00 točk
6. mesto ŠOBAK LUKA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadeti -63 kg (7) 1.00 točk

KADETINJE

1.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 6.00 točk
1.. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 6.00 točk
1.. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 6.00 točk
1.. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točk
2.. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točk
2.. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 5.00 točk
2.. mesto BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 5.00 točk
2.. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (15) 5.00 točk
3.. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 4.00 točk
3.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točk
3.. mesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.00 točk
3.. mesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (8) 4.00 točk
4.. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točk
4.. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -47 kg (8) 3.00 točk
4.. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 3.00 točk
4.. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 3.00 točk
5.. mesto MEKIč KIARA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.00 točk
5.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (15) 2.00 točk
5.. mesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točk
5.. mesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 2.00 točk
6.. mesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.00 točk
6.. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točk
6.. mesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.00 točk
6.. mesto CENTRIH PATRICIJA, (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto BELEHAR PATRICIJA (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 točk
1. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točk
1. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točk
1. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 točk
2. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točk
2. mesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 točk
2. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točk
2. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 točk
3. mesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 točk
3. mesto KRAJNIK EMA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 točk
3. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točk
4. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točk
4. mesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 točk
4. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 točk
5. mesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 2.00 točk
5. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 točk
6. mesto LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 točk
6. mesto NAJŽAR KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 6.00 točk
1. mesto HARTL BOR (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (4) 4.00 točk
1. mesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (3) 4.00 točk
1. mesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -55 kg (2) 3.00 točk
1. mesto GAUTAM VASUDEV (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinci +76 kg (4) 4.00 točk
1. mesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (7) 6.00 točk
2. mesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (7) 5.00 točk
2. mesto OBLAK TJAž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (9) 5.00 točk
2. mesto KAUZAR SEBASTJAN (Karate klub Velenje) kata mladinci (4) 3.00 točk
2. mesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (3) 3.00 točk
2. mesto BERA MARIO (Karate Klub Branik Maribor) kumite mladinci -55 kg (2) 1.00 točk
2. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (4) 3.00 točk
3. mesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (9) 4.00 točk
3. mesto ČUčEK MIšEL (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata mladinci (4) 2.50 točk
3. mesto MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (4) 2.50 točk
3. mesto LAZIć LEON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (3) 2.50 točk
3. mesto SKOTNIK SANI (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (7) 4.00 točk
4. mesto FAJFAR ALETEJ (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 3.00 točk
4. mesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -61 kg (7) 3.00 točk
4. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (4) 2.00 točk
5. mesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (9) 2.00 točk
5. mesto MUHIć AJDIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -61 kg (7) 2.00 točk
6. mesto RIZMANOVSKI ENEJ (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (9) 1.00 točk

MLADINKE

1.. mesto BELEHAR PATRICIJA (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 točk
1.. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točk
1.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točk
1.. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 točk
2.. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točk
2.. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točk
2.. mesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 točk
2.. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 točk
3.. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točk
3.. mesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 točk
3.. mesto KRAJNIK EMA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 točk
4.. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 točk
4.. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točk
4.. mesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 točk
5.. mesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 2.00 točk
5.. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 točk
6.. mesto NAJŽAR KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točk
6.. mesto LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve